Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość wylasia
Być może ten areobic daje jej tyle energii, że potem oddaje w formie, która tego właśnie mężczyznę satysfakcjonuje. Kto to może wiedzieć, czego oczekują mężczyźni. Umytych garnków, czy seksu, a może rozmowy i zrozumienia? Wszystkiego i tak nie można mieć zawsze i na raz, i to w najwyższej jakości. Ideałów nie ma i to zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Przecież wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Ależ Wylasia, ja nie kończę "pracy" o g. 15. Za to, właśnie o tej porze mają w Austrii Kafeezeit, co oznacza chwilę oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
A nie mówiłam, że potrafisz i, że coś z tym sercem jest na rzeczy. Te doświadczenia i przemyślenia przecież z czegoś wzięły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Oj wiem, Wylasia, że nie ma wśród kobiet ideałów. Wiem to świetnie! Ale skoro kobiecie tak potrzeba ćwiczeń, to niech swoje mięśnie ujędrnia np. szorując regularnie kachelki w łazience, a nie tylko raz na 10 lat. I tańsze i pożyteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to inaczej, czy gdyby ona tobie ceroala karpety ty robilbys jej makijaz? dlaczego faceci sprowadzaja milosc do tych swoich skarpet? Kobieta ma zmywac, szyc, gotowac, daj jesc, przytargac puszki z piwem, a facet tylko trwac w zwiazku? Co tu Cessna pomyliles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Ale tak właśnie było wczoraj, lub tak to wyglądało. Przestałeś pisać. Chyba, że właśnie zacząłeś pracować. Ja nie byłam w Austrii to nie wiem kiedy tam maja przerwę na kawę, może i o 15.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Moje przemyślenia wzięły się z obserwacji tzw. życia oraz pewnej skłonności do wyciągania na tej podstawie wniosków, Wylasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Kobietko nie daj się podpuszczać. Cessna i kafelki umie wyczyścić i pewnie nie raz musiał to robić i dlatego ten przekąs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A na czorta kobiecie makijaż, kobietka? Ja bym nie robił z dwóch powodów. Przede wszystkim uważam makijaż za oczywity przejaw nieuczciwości ze strony kobiety, która dzięki chemii usiłuje się przedstawiać mężczyźnie nie taką, jaka jest w rzeczywistości. A fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Jakby to miałybyć podpaski olłejs, kobietka, to chyba bym nie potrafił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Cessna, to nie tylko obserwacja życia, to również własne doświadczenia, jak sądzę. Ale i tak nie przyznałbyś się. Jakaś zadra tkwi w Tobie, ale nie otworzysz się, to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Oczywiście, Wylasia, że umie, i że nie raz to robił. Dzięki czemu ma łazienkę czystą i zadbaną. Cessna woli wiele spraw sam zrobić, niż ciągle dyscyplinować leniwą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
NIe ma żadnej zady we mnie, Wylasia, więc nie ma czego otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Służę uprzejmię, Marevin. Pomimo upału w Alensztacie nie do zniesienia, robię, co mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Myrewin, bo to fajna zbawa. Sama nie raz taką uprawiałam w życiu mając przeciwnika emocjonalnego i mniej doświadczonego ode mnie, no i oczywiście dla odmiany był to mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Bądź bardziej precyzyjna, kobietka. Skarpetka=opaska olłejs. Właśnie o takie podpaski pytałaś a nie o inne. Inne pewnie bym z apteki kobiecie przyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Khe, khe... Wylasia, proszę mówić za siebie. Dla mnie ta rozmowa, to poważna sprawa. Zajmuję się przecież dowodzeniem bardzo poważnej tezy. Z dumą powiem, że z pewnym powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
A kogóż to miałbyś dyscyplinować cessna? Mówiłam, że się nie przyznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
No kobietę, Wylasia. Kobieta wymaga nieustannego dyscyplinowania ze strony mężczyzny. Cala jej kobieca natura aż się tego domaga. Nie wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
No cóż, kobietka, od samegopocząatku twierdziłem, że Twoje zeznania lekko mijają się z rzeczywistością. Co, jest tak naprawdę tak cudownie kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz duzymi literami, bo Cessna nie widzi za dobrze DLA KAZDEJ OSOBY POJECIE MILOSCI MA INNY WYMIAR, KAZDY ZDEFINIUJE JA INACZEJ cytat 21.06] 08:58 dwa szalone kierpce inna jest miłość kobiety i mężczyzny inna jest miłość rodzica i dzieci inna jest miłość do Boga inna jest miłość właściciela i psa inna jest miłość przyjaciół inna jest miłość młodzieńcza inna jest miłość dojrzała każda miłość jest pierwsza i ostatnia zarazem miłość to pojęcie filozoficzne, którego nie da się zdefiniować. Każdy czuje inaczej, więc miłość miłości nie jest równa, nie jest taka sama To emocjonalne spełnienie przy drugiegj osobie, byłaby to deklaracja: tak, przy Tobie czuję się spełniona emocjonalnie, jesteś dla mnie \"wodą\" z której mogę czerpać, jestem dla ciebie \"wodopojem\" z którego czerapć możesz Ty. _______________________________________________________ to moje pojecie miloci. Moje prywatne, i jak sie z nim nie zgadzasz, to nie, mnie to nie obchodzi. Jezeli chcesz na forum znalezc kobiete, ktora bedzie definiowala milosc w identyczny sposob jak ty, znaczy, ze spotkales kobiete zycia. KONIEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Może, kobietka, i dobrze nie wiem, czego ja chcę od życia. Wiem natomiast świetnie, czego ja chcę od Ciebie. A mianowicie żadam, abyś podała Twoją definicję miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
NIe,kobietka, to wcale nie jest koniec, coś Ci się znowu pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×