Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość hetra 73
Jest różnica: rozebrać się do pasa do badania u lekarza bez świadków, a co innego rozebrać w autobusie rengenowskim, w towarzystwie koleżanek z pracy, z tej samej taśmy produkcyjnej czy biura. Jedna na drugą się gapi, żeby potem poplotkować. A kto jaką ma bluzkę, bieliznę. Jaki i skąd ma stanik. Czy jest seksowny, czy też całkiem przeciętny. A potem, kiedy koleżanki są rozebrane całkowicie do pasa, można im policzyć wałeczki tłuszczu, popatrzeć która ma rozstępy, czy biust mają jędrny czy obwisły, czy są po operacji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L13
To co pisał red dog o przymusowym rozbieraniu się na komisjach wojkowych jest prawdą, wystarczy wejść na forum w temacie komisje wojskowe, nago w w wojsku, jest bardzo dużo wypowiedzi na temat golizny w wojsku. Dobrze się stało, że te czasy mineły i skończył się przymusowy pobór do wojska, będzie jakieś poszanowanie przy badaniach lekarskich ochotników do wojska. Żale hetery 73 na plotkowanie koleżanek w pracy na temat rozebrania się do pasa, to wrodzona domena niekórych kobiet do plotkowania i proszę się nie dziwić, że tak jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
dlatego kobiety nie chca chodzic na zmasowane badania wszelkiego rodzaju. faceci maja wspolne pisuary i jakos nikt nie protestuje ze sie wstydzi. dlaczego kobiety musza byc "cale życie" narażone na krępujące badania. czemu faceci myślą ze zdejmowanie staników przy innych kobietach to dla nich pikuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do L13
Kobiety jeśli chcą iść w kamasze też stają na komisji wojskowej i jakoś dla nich to nie jest powód do płaczu. I jeszcze chcę dodać, że dziewczyny, które kończyły i kończą szkołę medyczną też są wzywane na obowiązkową komisję wojskową, tak samo jak mężczyźni. I kto ma 'jaja'? Mężczyzna co płacze, czy dziewczyna co nie pęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf 1975
Dziewczyny zapytajcie się swojego chłopaka jak się czuł przed WKU (Wojskowa Komenda Uzupełnień) - czyli dwa lata z życiorysu) ja czułem się gorzej chyba od was, ponieważ nigdy nie musiałem robić badań ginekologicznych. Do dziś mam głębokie obrzydzenie do tej pedalskiej armii. Tam nie było żadnej intymności tylko syf i partactwo. (Mówię olekarzach) - najlepiej byłoby wnieść tam dużą bombę, poczekać aż wszystcy normalni wyjdą i ją zdetonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ktorys post wyzej ze do przeswietlenia rtg pluc wymaga sie zdejmowania bielizny poniewaz niektore z nich sa produkcji chinskiej i barwniki swiecą zaciemniajac obraz pluc. mlodzi ludzie szkoleni do walki na wojnie musza wiedziec ze beda obcowac z sytuacja w ktorej nagosc, rany i kalectwo to widok powszedni. wolalabym takie jednorazowe badnie WKU niz co roczne grzebanie palcem miedzy nogami i macanie piersi przez przygodnego lekarza. nawet niech bedzie to robil tylko z punktu widzenia medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekacie na sużbę zdrowia, lekarzy, rozbieranie na badaniach do naga itp. Ale nie wiecie jak jest w Cechach. Tam, to nie szanuąją intymności. Złapał mnie atak kolki nerkowej, tak silny, że znalazłem się w szpitalu na peryferjach, al e nie tych z filmu TV. Tylko w małym miasteczku. Pogotowie przywiozło mnie na izbę przyjęć, gdzie damski personel. Lekarka na tej izbie nie mogąc się dogadać nie znam bardzo czeskiego ściągneła mi dolną garderobę nie zważając, że na tej izbie były pacjentki zaczeła ugniatać brzuch i doszła do wniosku, że kamyk zablokował odpływ moczu, bo pęcherz był pełny. na widoku wszystkich kobiet jakie tam były zakładała mi cewnik do cewki moczowej sporych rozmiarów, co nie dało się ukryć, po spłynięciu moczu z tym cewnikiem zawieziono mnie na salę na której też leżały kobiety. Zostałem położony do łóżka z workiem na mocz. Nawet mnie nie przykryły. Na drugi dzień zawieziono mnie na prześwietlenie z tym cewnikiem, gdzie nago mnie prześwietlano. Nie życzę tym wstydliwym znaleść się w mojej sytuacji, to był szok, ale z bólu nie zwracałem na wstyd i damskie przyglądające się otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alf 1975
Człowieku, czy ty wiesz od kiedy wojsko jest krótsze niż 2 lata. Wiedziałeś, że służba zostałą skrócona do 18 miechów, potem do 15, 12, 9 i 0 miechów. Za bardzo jesteś oderwany od rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rosy..
kamyczek - az nie chce mi sie wierzyc ze tak moze byc TAM we wszystkich szpitalach. moze miales podwojnego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W chwili badania i cewnikowania nie myślałem o wstydzie chciałem się tylko wysikać, ogromne parcie z bólem pęcherza. Dopiero założenie cewnika spowodowało ogromną ulgę odpływu moczu. Jak zostałem umieszczony na sali razem z kobietami, to uświadomiłem sobie skąd tyle damskiego towarzystwa. Lekarze postanowili mnie prześwietlić i ustalić przyczynę blokady, odpływu moczu, która na zdjęciu uwidoczniła duży kamyczek(stąd nazwa pseudonimu). Razem ze zdjęciem i cewnikiem w cewce przewiozło mnie pogotowie do szpiatala na oddział urologii, gdzie znajdowali się pacjenci mężczyźni. Kobiety też były leczone na osobnych salach w innej części korytarza. Po badaniach i urografi lekarz urolog mężczyzna cystokopem(bardzo nie przyjemny zabieg) pokruszył kamyka, który po kilku dnaich całkowicie spłynął. Zabieg bolesny, niekomfortowy ale skuteczny. Ale wstyd wśród damskiej widowni w szpitalu kobiecym zapamietam na cale życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodać, że z powodu silnego bólu i potrzeby cwenikowania umieszczono mnie w szpitalu połozniczo-ginekologicznym i na drugi dzień po wykonaniu zdjęcia pęcherza do którego wstrzyknięto tym samym cewnikiem kontrast, który uwidocznił sporej wielkości kamyczek. To było podstawą nie wyjmowania cewnika i przewiezienie do innego szpitala na wyjęcie kamyczka, co uczyniono, o czym pisałem we wcześniejszej treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rosy .......
kamyczek - miales pecha ale w koncu skonczylo sie dobrze. moj ojciec lezal sam w szpitalu kilka dob na lozku nagi w otwartej sali w spiaczce cukrzycowej. moja mama zapytala pielegniarke dlaczego tak lezy nie przykryty to odpowiedziala ze on i tak nic nie czuje. mama sama przykryla ga przescieradlem ktory zdjela z innego lozka. wkrotce ojciec zmarl. moze on nie czul chlodu ale jakies granice intymnosci istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą kropelko rosy..., że granice intymności istnieją, ale to sobie uświadomiłem po zlikwidowaniu bólu. Bo nie napisałem, że 12 godzin była blokada, to się działo na trasie Warszawa-Praga. Kierowca widząc, że się zwijam z bólu chciał mnie dowieść do jakieś przychodni, ale na przeciw jechała sanitarka i migając światłami zatrzymała się. Lekarz tej sannitarki błyskawicznie rozpoznał blokadę odpływu moczu, ale nie miał z sobą cewnika i natychmiast nawrócił i odstawił mnie do szpitala dla kobiet. Nie zastanawiałem się co to za szpital co będą mi robić, tylko uwolnić od bólu. Dopiero po założeniu cewnika i odpływie moczu poczułem ulgę i zacząłem szukać coś do przykrycia, bo cały czas miałem genitalia na widoku, a na tej izbie czekało kilka pacjentek w różnym wieku. Byłem sam nikt się nie domyślił aby mnie przykryć, to samo na sali leżałem odkryty z cewnikiem, kobiety też leżały odkryte. Ja obcy 19 lat wstyd, trauma leżeć z genitaliami na widoku innych pacjentek. Czyżby była taka moda, że pacjent cewnikowany ma być odkryty? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikusia 1921
Czytając wypowiedź kamyczka 33, to się zastanawiam jaka jest organizacja zdrowia u sąsiadów, że mężczyznę przyjeli na oddział położniczo-ginekologiczny. U nas w Polsce jest nie do przyjęcia media by suchej nitki na personelu nie przepuścili, głowy szpitala by poleciały, a pacjentki larum by podnieśli, że chłopa nago na sali położyli wspólnie z innymi kobietami. A tam liczył się pacjent nie jego intymność, tylko błyskawiczna pomoc ratowania nerek 12 godzin blokady- bólu z oddaniem moczu, ja Ci kamyczek współczuję, jaki musiałeś przejść tortury i pomału zaczynam sobie wyobrażać, że chce się sikać, a nie można, przecież mógł Ci pęcherz pęknąć. U nas by się tak stało, bo ważniejsze są przepisy, niż człowiek. Pomiń, ten wstyd, że leżałeś z gołymi narządami, kobiety nie bardzo interesują się takim widokiem, a jeszcze chorym. Dziękuj Bogu, że ten personel babski chciał się zająć tobą i pomogli Ci odblokować cewnikiem odpływ moczu. Napisz czy masz jeszcze kamyki i minął Ci ten wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego czekałeś 12 godzin z blokadą i zgodziłeś jechać w daleką podróż. Mogłeś w Polsce skorzystać z każdej placówki zdrowia, napewno by pomogli w bardziej komfortowych warunkach. W wypowiedzi różnie bywa, ale takiego numeru by napewno nie było. Nikt nie rezykowałby zwolnieniem z pracy za taki czyn. Rzecznik pacjenta jak by otrzymał donos, żądał daleko idących wniosków za taki stan rzeczy. Nawet jak by znajomy lekarz chciał by tak zrobić, to w gabinecie założył cewnik i z cewnikiem lub po wyjęciu odesłał do innej placówki medycznej na leczenie. Umieszczenie na sali dla kobiet, jesczez gołym sprzętem jest cyrkie lub wymysłem albo dobrym dowcipem i jeszcze odkrytym na widok kobiet. W czym przeszkadzało personelowi Cię przykryć? cewnik jest w środku penisa zewnątrz nie wpływa na septykę ukłdu moczowego. Odpisz na ww. wątpliwości i wcześniejszej pytania Pikusi 1921. Twoje milczenie w tym temacie, będzie świadzyło, że fantazjujesz,a to inny dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że nie udzieliłem odpowiedzi na postawione pytania. Pikusi 1921 i ilila 18 nie zastanawiałem się gdzie mnie wiezie pogotowie, chciałem się wysikać, a nie mogłem. cholerny ból leki podane przeciwbólowe nie pomagały. Ja wiem, że trudno sobie wyobrazić bo nikt z czytających tego nie miał. Może w tym szpitalu liczy się pacjent, nikt nie protestował moją obecnością, a raczej współczuciem. Ilila się pyta o 12 godzin blokady tj.że nie chciało mi się jak wyjeżdżałem. Przed odjazdem nic się nie zapowiadało, że mnie takie coś spotka, bo bym w życiu nie jechał. Nie wiedziałem, że mam kamyki, dopiero w tym szpitalu zrobiono urografię mikcyjną i się okazało kamień wielkości małej wiśni, blokował odpływ moczu.Dlatego lekarka nie wyjmowała cewnika, tylko odwieziono mnie do szpitala z cewnikiem. Pomijałam aspekty prawne przyjęcia do szpitala dla kobiet, chcieli mi pomóc i to się udało. Dzięki im za to. Opisałem zdarzenie prawdę, które bądę pamiętał do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie miałem
Byłem na nartach w Czechach piękne okolice i w czasie zjazdu z górki skręciłem z trasy i wjechać chciałem w krzaki zrobić siusiu. Nie zauważyłem ścięte drzewko chciałem go przeskoczyć i wystający kikut ściętego drzewka uderzył silnie między nogi w jądra, straciłem przytomność. Obudziłem się na łóżku szpitalnym podłączona kroplówka jądra w lodzie w cewnik w cewce moczowej umocowany na specjalnym uchwycie w pozycji stojącej. Pilelęgniarka przy pulpicie z monitorami kilka pacjentek na tej sali żadnego chłopa Wstyd szok, szukam czegoś do przykrycia, co zauważyła pielęgniarka, która podeszła i mówi, że nie można przykrywać, bo często musi zmieniać lód. Leżałem na sali podobnej do naszej OION. Lekarz, który przyszedł na wizytę powiedział, że bedę miał rtg miednicy z jądrami włącznie, po prześwietleniu podejmie decyzję. Po obejrzeniu zdjęć rtg lekarz stwierdził, że jest pęknięcie jądra lewego i czeka mnie operacja w innym szpitalu na urologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008
oj chlopaki , czy nie powinniscie nosic ochraniaczy na swoje klejnoty? potem zona nie bedzie miala pociechy z meza inwalidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna zgazowni
czy ktoś moze mi wytlumaczyc na czym polega niepelne spojenie VS1? moje corka wlasnie sie o tym dowiedziała ale do ortopedy moze zglosic sie dopiero w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna zgazowni
szukam pomocy wszedzie i nikt mi nie chce odpowiedzec. tutaj jeszcze mnie nie bylo. moj przyjaciel bardzo cierpi z powodu bóli mięśni. szczegolnie nasilają się w nocy. lekarz stwierdził zanik mięśni ale leczenia konkretnego nie robi. przepisał tylko leki przeciwbólowe. wyczytalam w necie ze jest to choroba glownie ludzi mlodych i genetyczna a on jest sterszym panem i nikt z rodzicow na to nie chorowal. on sam podejrzewa ze to sie zaczelo kiedy scinal drzewo pilą pneumatyczną więc może to od tych wstrząsów. jeżeli tak to jak to leczyc? ktoś nawet podsunął mu coś na przyrost masy mięśniowej ale to ma skutki uboczne i ja mu nie pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penisozaur
Oj głupie baby, czego się wstydzicie trójkąta pokazać, a co ja powiem mając niedorozwój chętnie pokazuję na portalach swoje klejnoty zob. http://micropenis.ws/micropenis%20pictures.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam ostanio w szpitlu robili lewatywe jakiemus oblesnemu dzieciakowi na moich oczach!! musialam patrzec sie na jego gołą dupę itp ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w sanatorium
Wiewiórka27 ale masz bujną wyobrażnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.ha.ha.
wiewiorka - ty sie lecz u weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.ha.ha.
zapomniałem dodać, ze dobrym specjalistą byłby inseminator lub ginekolog amator, taki na forum wystepuje, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiejscie sie z wiewiorki
to sa jej niespelnione fantazje:D w zeszlym miesiacu bylam kilka dni w szpitalu na bardzo sepcjalistycznym pododdziale i ci stazysci byli wrecz oniesmieleni przy zwyklym wywyiadzie lekarskim. koles lapal, buraka rozmawiajac ze mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.ha.ha.
ta z 13.26 to podszyw - pisz za siebie. nie masz pomyslu na nicka? nastepna do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżałam na OION-nie
Po operacji narządów rodnych leżałam nagusieńka na OION-nie przypiętę miałam elektrody do ekg, a po sąsiedzku leżał facet po operacji urologicznej też nagusieńki czy taki jest zwyczaj na tym oddziale, że pacjenci leżą nago bez względu na płeć, to jest bardzo krępujące, rozumiem w kostnicy, ale na żywym oddziale? Proszę o wypowiedzenie się pacjentów z podobnymi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grzes piluje
w myśl "wszystko co ludzkie nie jest mi obce" powinno nikogo nie dziwic a jednak jestesmy skrepowani obecnoscia obcej osoby nawet chorej. pewnie dlatego jest to w jakims stopniu skrzywienie zawodowe medykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×