Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVV

Co robić, żeby znaleźć dziewczynę? Poważnie.

Polecane posty

Gość Gregor 26
Ja mam 26 lat , dziewczyny nie miałem , nie mam i nie zanosi się na to, żebym miał mieć. Skoro mnie nikt nie chce to niech się pocałuja w d**ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj na czatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor 26
Albo pogodzić się z tym, że jest jak jest, chociaż nie jest to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goschugukjkkjihihu
Nie możesz się na to godzić ! Jest wiele fajnych i wolnych dziewczyn, np. ja :D Skoro ja szukam i niewiele z tego wychodzi, z pewnością jest sporo innych kobiet w podobnej sytuacji, ktoś się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie możesz się na to godzić ! " czemu nie? każdy może się godzić na co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że mamy wolny kraj, ale czy powinno się godzić mentalnie na samotność, skoro Grzegorz, jak sam przyznał, dobrze się z tym nie czuje? Czy należy się unieszczęśliwiać na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor 26
Goschu, skoro jestes wolna i ja również, to może byśmy spróbowali razem co? Wiem, pewnie uznasz mnie za idiotę po tej propozycji, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goschugukjkkjihihu
Nie wiem, czy nie jestem dla Ciebie za młoda, ale jeżeli chcesz, to możemy pogadać, zostaw maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor 26
No nie wiem czy to ma sens, skoro jesteś za młoda dla mnie. Nie chcę wyjśc na pieprzonego pedofila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość roksi
wam facetom to nigdy nie dogodzi jedni pisza ze dziewczyny to strata ich kasy bo tzeba kupowac kwiaty i isc do kina itd. inni jak ty pisza ze tak bardzo chca kogos poznac i byc z dziewczyna ze juz nie chca byc samotni o co wiec wam chodzi zdecydijcie sie panowie a co do twojego problemu to nie szukaj nic na sile tylko badz soba i rob co masz robic jak bedziesz miec pelny portfel to kazda cie zechce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goschugukjkkjihihu
Jestem pełnoletnia, bez obaw. Co do koleżanki powyżej to w pewnym sensie ma rację, ale z drugiej strony kobiety też mają swoje za uszami i nie wszystkie są w porządku, takie życie po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor 26
Goschu a skąd jestes? Ja z Wrocławia. Ja wiem, że pewnie wileu uznaloby mnie za pierdołę życiową a nie prawdziwego faceta, bo nie umiem sobie kobiety znaleźć, ale cóż, takie zycie. Zgadzam się, ze kobiety też mają swoje za uszami i nie tylko faceci to świnie i dranie. Jesli mozesz to podaj maila to pokazlabym Ci swje fotki, jeśli wygląd ma znaczenie dla Ciebie. A co do stwierdzenia koleżanki o portfelu, to przykre, ze dla kobiet nie liczy się więcej niż zasobnośc portfela faceta (przynajmniej dla niektórych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
A po co chcesz znaleźć? By znaleźć trzeba szukać a to nie jest zbyt mądre (nawet jak się dobrze szuka). Kiedyś, dawno temu byłem młody i głupi i też "szukałem" dziewczyn. Ale uganianie się za panienkami jest bez sensu z bardzo wielu powodów, poniżej najważniejsze: - nigdy nie wiesz, czy dziewczyna którą "zdobyłeś" kosztem wielu zabiegaczogodzin i hajsu nawet ciebie lubi, w 99% gdyby nie nie hajs i te zabiegaczogodziny nawet by nie chciała z tobą gadać - co ci po dziewczynie, którą może mieć każdy kto wyłoży odpowiednią ilość hajsu i zabiegaczogodzin? Ja nie jestem dla każdej więc logiczne, że moja dziewczyna też nie może być dla każdego, co to za dziewczyna którą ot tak można zdobyć? - nigdy nie masz gwarancji, że osiągniesz sukces, po wuja inwestować czas i pieniądze nie mając nawet minimalnej gwarancji zwrotu? - włazisz w drogę profesjonalnym zabiegaczom, panom bez karku, szemranym adoratorom, zniżasz się do poziomu podrzędnych puchaczy na r, ryzykujesz jakieś bijatyki, po co ci to? - ryzykujesz, że zostaniesz jak ja to mówię "przeczołgany" czyli naciągnięty i upokorzony stając się świetną rozrywką dla towarzystwa dziuni i obiektem niewybrednych żartów - nawet jak osiągniesz sukces, to będziesz co najwyżej frajerem w jednostronnym związku, czyli będziesz "prawdziwym menszczyznom" gdy trzeba będzie płacić ale jak natychmiast schowasz portfel odczujesz potęgę "kobiety wyzwolonej", która wróci nad ranem z impry i jeszcze strzeli focha :) Normalny facet w XXI wieku nie ugania się za dziewczynami tylko zajmuje pierdyliardem bardziej interesujących go i pasjonujących spraw. "Rwanie dup" jest dobre dla dzieci albo 3xŻ (Żenujący, Żonaty Żigolak). Ale uganiajcie się za laskami, wydawajcie na nie ostatni hajs tylko nie marudźcie potem, że wam źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor 26
No nie wiem, czas pokaże jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor 26
Goschu, dlaczego nie odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goschugukjkkjihihu
Ja też mam życie i nie spędzam go tutaj :D W zasadzie nie zgadzam się z Heniusiem. To nieprawda, że dla wszystkich kobiet liczą się tylko pieniądze. Sama bardzo często płaciłam za swojego partnera w restauracji czy na zakupach i nie stanowiło to dla mnie problemu, czasami oni płacili za mnie, to normalne... Nie wszystkie kobiety są materialistkami, nie przesadzajmy. To miłe, kiedy facet kupi Ci kwiaty, ale dla prawdziwej dziewczyny, mającej osobowość, kwiaty to czasami jakiś więdnący tulipan albo mała różyczka. Proszę, żeby nie generalizować, bo w tym momencie czuję się obrażana, jak przedstawicielka "płci pięknej". W swoim życiu natknęłam się na wielu mężczyzn, o których nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa, a nie oczerniam i nie wrzucam wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor 26
Faceci też nie wszyscy są draniami, gnojami, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może szukasz dziewczyny w miejscach w których one nie szukają faceta? jestem kobietą i np do klubów wcale nie chodze po to żeby 'być wyrywana' czy sama podrywać i wyjść z nowym obcym. Ide tam by potańczyć i pobawić się z koleżankami, wcale nie w poszukiwaniu "miłości życia". Dziewczyny które szukają partnera w jawnym lub mniej zobowiązującym związku znajdziesz na pewno na np www.piekneibogaci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny artykuł - dużo o tym jak znaleźć partnera też tutaj jakoszczedzacjakzarabiacblogspotcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzięki feromonom mam w końcu powodzenie u kobiet (zamawiałem z pherowin.pl) i w końcu to ja mogę przebierać w kobietach, a nie brać co się napatoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25lat i dopiero kilka miesięcy temu udało mi się znaleźć kobietę. W głównej mierze zawdzięczam to Marii Bucardi i jej książce "Magia miłosna" http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664046/magia-milosna-rytualy-i-zaklecia-milosne-przepisy-mikstury-by-znalezc-lub-odzyskac-milosc-najlepsza-ksiazka-marii-bucardi-bestseller.html , gdzie jest zawarte mnóstwo dobrych i niezawodnych rytuałów i eliksirów, które pomogą w łatwy sposób zdobyć kobietę. Wpierw nie chciało mi się w to zbytnio wierzyć, ale po przyglądnięciu się jej filmom na youtube, i przeglądnięciu jej fb zdecydowałem się i teraz nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra pomogę wam trochę, bo sama znalazłam tak chłopaka. Wejdźcie sobie tutaj: http://PoznajmySie.1ts.pl i pobierzcie to :) Jest to aplikacja w której można umawiać się z ludźmi z twojej okolicy. Mi się tak udało znaleźć po miesiącu chłopaka z którym jestem teraz razem od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×