Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVV

Co robić, żeby znaleźć dziewczynę? Poważnie.

Polecane posty

Gość do vvv
myslalam ze jestes w pozadku jak przeczytalam ten caly wstep .az tu nagle ztym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj niedobrze
Beszeket--->wróciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka__idiotka ??????????????????? nikt mi nie wmówi, że skrajnie nudny człowiek siedzący w mieszkaniu może być dla kogoś interesując wyglądanie po ludzku też chyba jest oczywiste :D a kamień powinien być z :D \"A tu nici\" jak to się można rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GARGAMELOWA PANNA
znowu ktoś się tego seksu czepia. ma chłopak 22 lata, dziewczyny brak, przepraszam za wyrażenie -ile można samemu to robić?! seks to piękna rzecz i naturalne jest, że go pragniemy, zwłaszcza takiego z ukochaną osobą. zachowujecie się jak Sobecka, a seks nie jest przecież zły. sama go uwielbiam, a uważam się za spokojną osobę, poważnie myśląca o życiu. Autorowi topiku życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrany, naprawdę nie mam pojęcia, po co piszesz to, co piszesz. Sam przecież wiesz (i inni Ci to co chwilę piszą), że jesteś inteligentym facetem. Też.:P Gdzie masz Helcię? Śpi już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"słodka__idiotka" i tu się chyba nie rozumiemy :O co niby ma jedno wspólnego z drugim? specjalnie inteligentny to nie jestem :D do meny by mnie nie przyjęli :P ale, no właśnie, to nie ma nic wspólnego z "drugim"... znajomości czy innych relacji nie zawiera się w oparciu o taki jeden szczegół... przecież na daną osobę składa się więcej rzeczy więc bycie bla bla bla, nie przekłada się automatycznie na tworzenie jakichś tam relacji czy bycie dla kogoś tam interesującym... jak by zapytać co słodka__idiotka robiła wczoraj, przedwczoraj, tydzień temu, 3 lata teamu? to jak była by odpowiedź? identyczna? i jeszcze jedno... odbiór kogoś w formie pisanej chyba jednak nie przekłada się na kontakt rzeczywisty :P np.; ktoś wydaje siesympatyczny/interesujący/czy co tam chcesz a gdyby się okazało, że ta osoba to .... z "reala" to było by wielkie zdziwienie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperaci ktorzy w kazdej dziewczynie widza potencjalna kandydatke na partnerke raczej sa na pozycji przegranej milosc przychodzi w najmniej oczekiwanych momentach ..i na pewno nie z takim nastawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się być zawsze czysty i pachnieć deodorantem, a to jak zauważyłem już całkiem sporo jak na studenta.:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrany, a kto Ci powiedział, że taki jesteś? A może sam na to wpadłeś? Wiem, że jest różnica pomiędzy pisaniem a mówieniem - też preferuję pierwszą opcję, ale jeśli będziesz się tylko do niej ograniczał, to na zawsze w niej pozostaniesz. Mnie się podoba to, co i jak piszesz. Masz poczucie humoru, dystans itp. - owszem, wydajesz sie interesujący. Czy coś w tym złego? I myślę, że tego akurat nie tracisz w relacjach realnych z ludźmi, a przeszkodą jest introwertyzm, a tego nie pokonasz. Ale mniemam, ba, jestem pewna, że niejednej kobiecie byś się spodobał, gdybyś tylko chciał się z nią umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygralem-->nie chce byc nachalna czy tez niedyskretna ale wkoncu jestes facetem czy babolką?Pytam dlatego ze kiedys jak zwrocilam sie per Pan to napisales/as żeś kobita choc nick mowi ze jetses facetem dlatego mnie to zdziwilo. Chyba ze pomylilo mi sie i chodzi mi o kogos innego :D Być moze bylam po % i pomajtalo mi sie w kapucynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie ,opiłam sie Liptonem ,wprawdzie nie powinien sie fermentowac ale kto wie ... ;) A tak na marginesie ,zabrzmilo to jakbym byla alkoholiczka aczkolwiek wolalabym byc purkiem ogorkiem spod kosciola ,wszak ciekawsze i jakze kolorowe życie wiodą takowe ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Przepraszam bardzo, musiałam zrzucić płaszczyk.;) Ciekawe i kolorowe, mówisz? Z dnia na dzień, bez perspektyw na przyszłość, nawet tę bliską? Budząc się co dzień na kacu i co dzień tego kaca lecząc? Ja bym tak nie chciała. N akrótką metę owszem, można, ale czy jest to takie fajne, jakie się nam z zewnątrz wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JU to byl zart :) Choc z drugiej strony chcialabym choc 1 dzien zyc jak Ci ludzie ,wejsc w te klimaty ,zawsze to cos nowego .Z wszystkiego mozna wyciagnac wnioski ,cos zrozumiec czy tez czegos sie nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Podoba mi się Twoje podejście.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że sam na to wpadłem... a jak by mi miał kto mówić to pewnie mówił by to samo 🖐️ bez popadania w perfekcjonizm ale, żeby być interesującym to jednak trzeba być jakimś... w relacjach z realnym ludźmi, powiadasz? Fascynujące bo jakoś sobie nie przypominam tych relacji... "cześć i co będzie na kolokwium" do osoby ze studiów której imienia sobie nawet nie przypomnisz się nie liczy... więc chyba jednak. Ja w tych swoich nieszczęsnych 5266 postach + iluś nie policzonych przez zjechany system logowania + xxx pomarańczowych... zresztą nieistotne..... a tak poza tym takie pisanie to sobie można... masz temat, nie na żywo, pozbawione emocji itd... przeważnie ludzie nie wychylają się poza, szeroko rozumiany, temat... a w realu mamy jaki jesteś, co robisz, co..., co..., co.... kobiecie spodobał? dobry dowcip... o ile mówimy o spodobaniu a nie spodobaniu nie popartym niczym poza własnym wrażeniem odnośnie w sumie nieznanej osoby... zabawne... poznajesz kogoś... pewnie ty a nie ja bo mi się nie zdarza... i co dalej? i co jak się okazuje, że osoba jest całkowicie nijaka? Co...? zonk.. brak odpowiedzi... no to następny temat ciągniemy i znowu to samo, i jeszcze i jeszcze. ItsOnlyMexx_20 napewno nie to pewnie będzie z 3 raz kiedy coś chcesz :D zresztą nie przypominam sobie ani pytania ani swojej odpowiedzi jak ktoś to przeczyta to może sobe samodzielnie zrobić medal z buraka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×