Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVV

Co robić, żeby znaleźć dziewczynę? Poważnie.

Polecane posty

Pewnie nie mniej miło jest być z kimś po całych latach bycia samemu;) Już się cieszę na myśl o tym:) A cieszyć się trzeba zawsze i nigdy nie jest za dużo cieszenia sie;) Lepiej się cieszyć bez powodu niż martwić bez powodu a wiem co mówię bo byłem kiedys strasznym pesymista i odkrycie, że optymizm jest naprawde bardzo ważny było chyba najwiekszym olsnieniem w moim zyciu:) Zeby mi to tylko nie przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestes prawiczkiem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
Dobrze powiedziałeś o tym optymizmie Ja dzisiaj miałam strasznego doła...ale wezmę sobie twoje słowa do serca - cieszyć się a nie zamartwiać to podstawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to czy jest się prawiczkiem jest takie ważne, że zawsze o to pytacie czy to taka ciekawostka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz krok w dobrym kierunku ;) Reszta z czasem sie sama ułozy,bo jak juz wczesniej kolezanka wspomniała,dobre wykształcenie i spełnienie zawodowe nie moze byc w zyciu najwazniejsze,miłosc to kolejna piekna rzecz,ktora ubarwia nasze zycie :) Zrobiłes duze postępy i zrobisz jeszcze wieksze,daj sobie szanse i troszke czasu,nie badz zbyt wymagajacy w stosunku do siebie :) Teraz inteligentni i interesujący mezczyzni to rzadki okaz jak i podobnie kobiety,uwierz,ze jest wiele osob z podobnymi problemami i pragnieniami ,uwierz w siebie :) Mnóstwo fajnych kobietek czeka na takiego mezczyzne,tylko troszke trzeba czasem szczesciu pomoc :) Cierpliwosci ,młody jestes,wszystko przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestes prawiczkiem
przepraszam jesli Cie urazilam. zapytalam z powodu Twojego napamknecia o seksie. ciekawa bylam po prostu czy juz tego zasmakowales skoro zalezy Ci na dziewczynie otwartej na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
O rany nawet jeśli jest to co...? Taki rodzynek jest tym bardziej cenny dla dziewczyny. Zwłaszcza, że prawie kady facet chciałby dziewicę. Dlaczego nie miałoby to działać w obie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
Pani Nocy🌻 otul kolderka z gwiazd;) milutkich ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestes prawiczkiem
ale ja nie powiedzialam ze nie moze tak dzialac. za duzo sobie dopowiadacie. zapytalam bo mnie to zaciekawilo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
VVV powodzenia * nie ma to znaczenia czy Jestes prawiczkiem w zyciu licza sie inne rzeczy , dobranoc spij spokojnie . powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestes prawiczkiem
:O ja nie powiedzialam ze to ma znaczenie :O jestescie mistrzami przeinaczania cudzych slow i dopowiadania sobie wielu rzeczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmm.... juz tule delikatnie i kołyszę migotaniem gwiazd,koloraśnych i pięknych snów,spij słodko 🌻😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...
a jestes prawiczkiem=pani marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvv fajny jestes :) i nie sluchaj ich, bo spokojnych romantycznych dziewczyn ktore maja ochote na sex i w lozku stana sie diablicami jest troche :) i wcale nie masz wygorowanych wymagan, tylko takie zwykle...a poza tym poziom wypowiedzi masz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majlo
A ja bym Ci radzil nie szukac. Ja jestem sam od "zawsze" i wcale nie mam ochoty tego zmieniac. zobaczysz. Wspomnisz moje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt Nikt
Mam ten sam problem co VvV ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej nietypowo...
A ja uwazam, ze warto sie kumplowac z dziewczynami - moze ktora Cie zeswata? Kumple teoretycznie tez moga, ale oni sie mniej staraja :) Brzmi dziwnie, ale ja wpadlam w takie otoczenie - kumpela juz dwa malzenstwa zeswatala :) A ja jedno narzeczenstwo - i to podstepem. Kolezanka do tej pory nie wie, ze 'przypadkowe' spotkanie bylo ustawione :) Jej facet nie chce, zeby ona sie dowiedziala - trudno, dotrzymam tajemnicy, wiem, ze on ja kocha. Mysle, ze to sie skonczy malzenstwem, juz chyba 8 m-cy sa razem - bardzo szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że z Warszawy
Hej , fajnie się Ciebie czyta...wcale nie masz jakiś wygórowanych wymagań9 mam nadzieję)...przeszło mi przez myśl, że szkoda że mieszkasz tak daleko....ale chwyta się mnie desperacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że z Warszawy
a co zrobić? myślę, że czasem wystarczy troszkę więcej odwagi...taki samotnych dziewczyn kręci się mnóstwo po każdej uczelni, ale wiele nie podejdzie jako pierwsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_legionista
witam wszystkich :) zwracam się do was z taką proźbą alyście mi doradzili co mam zrobić ze swoją wstydliwością. Normalnie przy kolegach jestem wesoły, uśmiechnięty, odważny(ale tylko przy kolegach których dobrze znam(bo przy kolegach z nowej klasy to się czuje jak ..... ) rozmawiamy, śmiejemy się) a jak mam się spotkać z dziewczyną to na początku spotkania są tematy ale po chwili gdy się skączą podstawowe tematy np. ,,co tam słychać'' to w tedy zapada cisza i jest masakryczna cisza, bo nie wiem o czym mam z nią jeszcze porozmawiać. i tak jest przez całe spotkanie. jak już znajdziemy temat to gadamy gadamy aż go całego omówimy. a co innego jeśli jestśmy na w 4. ja kolego i 2 dziewczyny to w tedy przy koledze czuje się pewniej i toczy się normalna rozmowa. prosze doradzcie mi co mam zrobić, z tą nieśmiałeością do dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenno- marcowa
Przeczytałam to, co napisałeś, właściwie dość przypadkowo, bo szukając opisu technik wpływu społecznego. Mam 21 lat. Mam w sobie coś takiego, że kiedy zwracam uwagę na jakiegoś mężczyznę, to od razu zastanawiam się, czy byłby dobrym mężem, i właściwie pod tym kątem oceniam. Dlatego raczej unikam takich kontaktów, w których na przykład preferowane przeze mnie wartości różnią się znacząco od wartości drugiej osoby.Po prostu wiedziałabym, ze na tym, najważniejszym dla mnie polu (wartości) nie dogadalibysmy się. Zwracam też uwagę na takie cechy jak odpowiedzialność i wrażliwość na krzywdę innych (są dla mnie szalenie ważne). Z bardziej fizycznych- podobają mi się wysocy mężczyźni. Dawniej myślałam, że powinnam częściej wychodzić np. do pubów albo dyskotek (okazało się to błędnym przekonaniem, zwłaszcza, że ja sama nie przepadam za hałasem, lubię świętym spokój i w ogóle jestem dość spokojna;-) Właściwie mam dopiero 21 lat, zatem mam jeszcze czas na znalezienie kogoś, a z drugiej strony....tak się mówi..."mam czas"...a różnie to bywa....w sumie zaciekawiło mnie to, co napisałeś. Jakbyś chciał powymieniać poglądy, to podaję maila: natusia-21@tlen.pl; pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fajna z Ciebie
dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jac4354
to ze jestes inteligentny i dobry to moze dobre ale z dziewczynami jest inaczej wpisz w google dziewczyny i tam bedzie takie cos- jak podrywac kobiety dziewczyny, przeczytaj sobie to napewno cie zaciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMolu
Mam Takie Jedno Pytanie Mam Fajną Kolezanke ale ona mnie czasami olewa gdy jej pisze na gg to z 5 minut max puzniej pisze ze juz idzie. Mysle Ze Brakuje mi pytan A jakie Moge jeszcze wymyslec Pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSRP
zapisz sie do parlametu studnetów RP i pojezdzij po polsce na konferencje :))))) zabawa gwarantowana, prawie jak w sejmie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /18latek/
Podejdź ale po kryjomu a jak w szkole to cie wysmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek 1991
Sex to nie wszystko :P uczucia są ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek 1991
ja też jestem nieśmiały... I jakoś żyje. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek 1991
wy to tu serio macie problemy. . . Heh. . . Jak ja bym takie chciał mieć. . . A najlepiej chciałbym moje problemy zamienić na wasze :P To bym miał lajtowe życie. . . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×