Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach acha ach

weźcie mnie we dwóch

Polecane posty

Gość ach acha ach

ach, jak ja marzę o tym, ze dwóch facetów się mną zajęło!!! Na samą myśl się robię mokra. Lizać i ssać ich na zmianę...albo jednemu obciągać a drugiego czuć w cipce...albo żeby dwóch mnie posuwało na raz...hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fee...
bzytka podpucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach acha ach
to nie podpucha tylko marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexxxy
przezylam cos takiego raz, z dwoma na raz, tylko oral, zero sexu, same pieszczoty. Chyba musze to powtorzyc :) naprawde nie zapomniane przezycie. Dwie dodatkowe rece... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach acha ach
PODSZYWACZ!!!!!!!!!!!1nie podszywaj się, ja tylko mówię o swojej fantazji, a ty się głupio zabawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach acha ach
właśnie !!!! cztery ręce, dwie fujary i dwa gorące języki...aż mam ciarki!! Ja tak chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach acha ach
bardzo!!!!! To fantazja która rozpala mnie do białości. Marze o tym by zajęło się mną dóch facetów i żebym ja mogła zająć się nimi. Ale trudno znaleźć kogoś kto Cię nie zna i komu można zaufać i pójść na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexxxy
to przyjezdzaj do mnie, ja Ci moge odstapic dwoch panow na jedna noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da ci tego ojciec i matka
co moze dac ci wlasna sasiadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach acha ach
Znów ten durny podszywacz!!!!!!!!!!! Dzieci na tym forum, albo niedorozwinięci jacyś!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexxxy
nie przejmuj sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja miałam taką mozliwość. Jednym z nich był mój partner. Zupełny spontan. Było Ok choć zawiodłam się na tym drugim. Nie podołał sytuacji. Stresik go pożarł. Chcialabym to kiedys powtórzyć. Choc ostatnio mąz przebąkuje cosik o dwóch kobietkach i tak sobie myslę że czas na rewanż :P A może 2/2 ? Sama nie wiem. W kazdym razie trudno znaleźc kogoś odpowiedniego do tego typu zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach acha ach
a moze nie moge znalezc dwoch chetnych na raz, poniewaz daje ode mnie troche makrela i ostatnim razem gosciu porzygal mi sie na plecy? czy to moze byc przyczyna braku zainteresowania plci przeciwnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach achaach
To póki co kwestia marzeń bo boję się, ze gdybym spróbowała ja mój mąż i inny facet mogłoby to rozwalić mój zwiazek. Ale może kiedyś??Kuszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że z tamtym drugim mężczyzną nie mamy juz kontaktu a byl to nasz znajomy :o Tak to chyba działa niestety. Poza tym z nim nie chcialabym zrobic tego po raz kolejny. Do niczego sie nie nadawał. Ja mam teraz problem ze znalezieniem kobietki do 2k+1m lub parki do 2+2 :) Kolezanke trudno mi zaczepić, boję się odwrotnej reakcji, pozniejszych komenatrzy, kompromitacji itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie marzenie :P tzn jak byłam sama to mi się marzyło... ;) ale teraz jestem z takim facetem, co by z zazdrości umarł ... Zresztą to by była wg mnie zdrada, więc cóż.. na fantazjach się musi skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy ciekawej
hmm.. a Ty ile sama potrafisz? jestes pewna swoich umiejetnosci i tego ze gosciu sie po prostu nie nudzil z Toba i męzulkiem najzwyczajniej w swiecie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach achaach
A nie zaszkodziło to Waszemu związkowi??Bo tego się boję, poza tym óźniej mój facet mógłby chcieć np spróbowaćz drugą kobietą, a wtedy ja mogłabym tego nie znieść. Wiem, że to głupie, ale byłabym cholernie zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexxxy
ciekawa29 to samo mam, z sprobowalam, jak pisalam wyzej tylko oral. Wiec teraz czas na kobiete, w zyciu wszystkiego trzeba sprobowac. Kolezanka dziwnie by sie na mnie spojrzala gdybym zaproponowala cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - prędzej chyba sex z dodatkową kobietką moze wpłynąć na związek niz z facetem. Mężczyzni są inaczej skonstruowani, wydaje mi się. Ja np boję się że źle zareaguję, ze poczuję w pewnym momencie zazdrość. Choć kręcą mnie kobietki, nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach achaach
Mnie tez kręcą, ale gdyby dotykał ją mój mąż to by mnie szlag chyba trafił, no chyba, że my obie byśmy się pieściły a on by tylko patrzył. Ale raczej by nie wytrzymał i chciałby sie dołaczyć. Marzenia, marzenia..czasem marzeniami tylko zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprobowalam ....bylo przezajebiscie....po okresie znowu to powtorzymy...ale nie ulega watpliwosci ze jest to sport dla mocnych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy ciekawej ---> jak sie pozniej okazalo to byla typowa krowa ktora duzo ryczy a malo mleka daje. Jakby tego było mało -rozmawialam z jego byłą kobietą - jak to ona okresliła - lightowy sex 2.5 godziny. Sorry ale taka ślimoza to nie dla mnie. Wolę ostrzejsza jazdę. Poza tym nie mial sie czym poszczycić. Do tego nie był najlepszy w lizaniu a ja to sobie bardzo cenie. No po prostu klapa. Nie dopasowalismy się. Odrażająca i bez zaskoku raczej nie jestem jesli o to pytasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydełko - jaki układ? Gdzie znalezliscie tę trzecią osobę? Ktos znajomy? Adrenalina jest, nie da sie ukryć, podnosi ciśnienie :) ja uwazam że czasami trzeba zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach achaach
a w ogole jestem typowa babą - sama mam mase lesbijskich, czasem wrecz chorych fantazji, do ktorych namawiam mojego biednego partnera, przy czym on jest skazany tylko na mnie i moje widzi_mi_sie. Reasumujac: moja postawa charakteryzuje sie egoizmem w doslownym tego slowa znaczeniu, w dodatku jestem z siebie dumna i zalozylam nawet o tym topic.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
ostatnio coraz czesciej zdarza nam sie rozmawiac na ten temat. wiem,ze moj maz tez jest na to napalony ale z drugiej strony jest zajebiscie zazdrosny i boje sie,ze by mi wygadywal to do konca zycia.czesto podczas seksu fantazjuje(glosno) na temat sex ja + dwoch i wtedy widze jak go to rajcuje. jezeli juz mialabym sie zdecydowac to napewno z obcym facetem + maz niz z jakims znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ach ach - wiesz ja tak sobie mysle że gdyby ją dotykał a mnie kochał, albo z nia sie seksił a mnie pieścił, albo gdyby ona piesciła mnie - po prostu gdybym miala zajecie i nie patrzylabym na to \"trzeźwo\" to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzone krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×