Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach acha ach

weźcie mnie we dwóch

Polecane posty

Chyba chodzi o to ----> chodzi o to żeby nie płacić a mieć bo za kasę kupić sex marna sztuka... oj marna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
mam tylko opcje de i englisch. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
To wdedy wejdz w panel administracyjny ---> klawiatura i mysz i stamtad wybierz jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
ok dzieki. sprobuje pozniej bo widze moja menda wraca do domu. mam 15 minut by go ,,zalatwic,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
Załatw go na cacy ;) Miauczydelko napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chodzi o to
wyobraz sobie ze nie kazdy potrafi rozmawiac z kobietami, nie kazdy jest piekny i inteligentny a zycie w stylu mnicha takze nie jest dla kazdego. Pozdrawiam i ide zadzwonic, musze odreagowac ta dyskusje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
tak jest.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba chodzi o to ----> nie rozumiem tylko dlaczego chciales nas obrazac? jaki jest powód? Za pol godzinki wybywam z domu. Wracam wieczorkiem. jak tylko czas pozwoli będe zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Fajny temat. Sam kiedys myslalem o czyms podobnym ale jakos ostatnio chyba mi przeszlo. Moja partnerka na nic takiego by sie nie zgodzila... Z reszta wiem ze to na pewno by nie scementowalo naszego zwiazku, a w recz przeciwnie... Pozdrawiam was serdecznie i zycze powodzenia w realizacji najskrytszych fantazji bo realizowanie takich daje najwieksza satysfakcje... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Powiem tak .Seks 2k+m i 2m+k to pułapka i choc mażę otym to wchodzi tu w grę nie zazdrośc ale w postaci strachu czy moja partnerka nie będzie robiła komuś lepiej niż mi , czy nie zechce się później spotykac potajemnie be ze mnie czy to z kobietą czy mężczyzną .A jak ten drugi/ga pokaże coś lepszego czego ze mną nie chciała robic a z innym/na poszła na żywioł i itak dalej i tak dalej ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpruderyjny
ja też bym tak chciał,ale moja żonka ,czuję to, że w fantazjach owszem chciałaby 2M naraz,zresztą w trakcie 69 bardzo lubi by ją dodatkowo zabawiać wibratorem,ale w rozmowie raczej zaprzecza i tak otwarcie nie jest skłonna oddać sie temu drugiemu.i tak kombinuje jakby zaaranżować jakieś spotkanie z drugą parą,rozpoczynające sie niewinnie,a kończące w łożku,bo myślę by to zaowocowało i przełamało lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×