Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ach acha ach

weźcie mnie we dwóch

Polecane posty

Gość chyba chodzi o to
ze wasz organizm przyjmuje powoli do swiadomosci nieunikniony proces starzenia, zwiazany ze zmianami wizualnymi oraz hormonalnymi. Krotko mowiac: niedlugo nawet pies was nie ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
a zebyś wiedzial podszywaczu że od dziecka - cóz taka skłonność mnie nawiedziła faktycznie we wczesnym dziecinstwie ;P Ciekawa - z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ach ach
A ja rozkręcam sie coraz bardziej, chyba jednak to prawda że kobietki koło trzydziestki mają duuużo chętki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi chyba o to ---> chcialabys wyglądac tak jak my :P :P :P No nie zaprzeczam, nie zaprzeczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chodzi o to
nie, nie chcialbym :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba chodzi o to ----> to chciałbys miec tak rozrywkową i otwartą laskę jak my :P :P :P i nie zaprzeczaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mamy pare latek na rozdawanie swoich wdziekow....jeszcze troszke pobzykamy ....ja mam nawet w swoim repertuarze 22 latka...wiec jeszcze sie nie sypie skoro takich mam w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chodzi o to
no kurde, nie zaprzecze bo sklamie - fascynujecie mnie po prostu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
Szukam z moim partnerem jakiejs fajnej parki albo kogoś solo. Ja mam tylko warunek że to musi być ktoś kogo bede mogła polubić. Nie podoba mi sie pomysł żeby isc do klubu i tam coś wyrwać. Faktycznie szkoda że dość daleko :( ... ale pofantazjowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ach ach
jestem pewna że faceci lubią takie babeczki, napalone i otwarte na ostry sex. Z nami byś sie nie nudził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
Miauczydełko no nie gadaj że jestes ze szczecina?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
no tak.... - mam pytanie. skad z niemiec jesli mozna? i skad masz polskie znaki? :) bo ja niestety nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chodzi o to
zapewne tak, ale wystarczaja mi dziweczki, ktorych pelno jest dookola. Nie musze sie starac, wykladam tylko kase i jakos sie zyje... ;) a teraz mnie zlinczujcie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
Noooo, cos pieknego. Też mieszkałam w centrum koło Kaskady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
chyba o to chodzi - szkoda mi ciebie chlopie. widac tak nedzny jestes,ze tylko za kase mozesz sie zabawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... ---> mozna kogos znaleźć np na swingersach czy coolswing\'u ale po co? spotkac sie w hotelu tylko na sex? ja chcialabym zeby to byli fajni ludzie :D Jakas zajebista parka - lojalna, uczciwa, fair. Zebym była pewna ze nikt zadnego numeru nie wywinie itp :P Muszę miec zaufanie do kobietki przede wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ach ach
Faktycznie może zsługujesz na lincz! Ale to Twoje życie! Zapewniam Cię jednak że seks z osobą którą się kocha i której się ufajest dużo lepszy!!!!A po wszytkim można zasnać w jego ramionach - to jest dopiero cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
tak to jest ---> przełacz klawiature na polski i bedziesz miała polskie znaki - to bez znaczenia skąd piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
jak mam przelaczyc? nie jarze,hehe. na sexie sie znam - gorzej z pc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
Ciekawa- dokładnie o tym myslę :) To musza być fajni otwarci ludzie do których bedziemy mieć zaufanie. Przed wszystkim że nie odwalą nam jakiegoś numeru albo że nie bedą chcciwli kręcic czegos na boku. Miauczydełko - daj jakiś namiar na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chodzi o to
nie chodzi o to ze moge tylko za kase ale o to ze nie musze praktycznie nic dawac od siebie, ale mniejsza z tym - bylem ciekaw waszej reakcji po prostu ;) ps. Wole spac sam, jest to duzo wygodniejsze i nikt nie chrapie mi do ucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Mazur nikogo? :( Dziewczynki (i chłopcy :P) zmykam póki co - będę wieczorkiem. A moze zajrze wczesniej? Zobaczę jak z czasem :) Buziaczki!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak .........
tak to jest, na dole w pasku po prawej stronie masz znaczek z klawiatura albo znaczek np DE dla Niemeic. Kliknij na niego i przełącz na PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×