Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka81

Używałam kulek analnych-żadna frajda!Kto próbował???

Polecane posty

Gość klaki
jak to sie uzywa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie. Nanizane na muline draże czekoladowe wsadzasz w dupę i czekasz aż się rozpłyną. Pojawia się wówczas uczucie \"słodkiego odbytu\". Dla niektórych nie lada przeżycie - podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka81
To sznurek z 5-6 kulkami ,które wsadzasz je sobie w odbyt i powoli wyciagasz!Kupiliśmy je z facetem z allegro tak dla jaj,ale co z tego za przyjemnośc- jak pisza to ja nie wiem???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektroniczny kod
ja slyszalam ze to trzeba wsadzic w odbyt i po prostu zaczac sie kochac,ale tak normalnie....i wtedy podobno jest tak milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka81
Musze spróbowac i napisze za jakis czas czy rzeczywiscie te kulki w tyłeczku podczas sexu dały wieksza przyjemnosc!!odezwę sie !!!!dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka81
probowalam bylo super, moj jamnik Azor byl wniebowziety, po stosunku lapczywie oblizywal kuleczki niczym kielbase grillowa z Tesco 4,99/kg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka81
co w tym dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka81
Jakis zwapniały palant sie pode mnie podszywa!z pewnoscia ma ptaszka jak koliber!!!!i śmierdzacy jak gnojowica,bo czuje go przez internet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njn
majka 81------>jesli to Ty pisalas post z 15:09 dot. jamnika to dla mnie jestes oblesna, jesli to nie Ty to podszywacz ma z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njn
sorry majka81, juz wiem, ze to nie Ty jeszcze raz przepraszam {cześć] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie widzisz nic w kulkach ...a ja nie widze nic w wibratorze...to tak jakby se w tylek albo w cipke wlozyc maszynke do golenia....dla mnie nie jest to fascynujace wrazenie a spodziewalam sie czegos lepszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×