Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Gość fachowiec 2011
Kochani Rodacy, macie szczatkowe pojecie o oryginalnosci wyrobow i sposobach dystrybucji. Jedno jest pewne, ze jakosc kosztuje. Poszukiwacze cudow sa skazani na ryzyko, allegro lub ebay to spekulatywna wyprzedaz resztek ze stockow lub z kradziezy. Legendy o -podrobach- sa wyolbrzymiane przez znawcow tematu. Jesli ktos interesuje sie asortymentem w Firmie Rosmman, to niech sie nie wypowiada na ten temat, tylko od razu kupi plyn do mycia naczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betii23
Sprawdź na: www.SklepFM.com PROMOCJA - aż 35% TANIEJ !!! - TYLKO 22,00 zł / szt. Warto się pośpieszyć!!! Tylko teraz perfumy w tak niskiej cenie. PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ: ^ Wody perfumowane męskie z KOLEKCJI KLASYCZNEJ 50 ml: FM: 54, 57, 68, 93, 120, 140, 189, 207, 208, 210, 219, 223, 224, 225, 226 ^ Perfumy damskie z KOLEKCJI KLASYCZNEJ 30 ml: FM: 06, 07, 09, 12, 17, 24, 26, 80, 101, 125, 132, 174, 181, 183, 185, 257, 261, 263, 265, 267, 271, 272 Sprawdź na: www.SklepFM.com ----- + W Słupsku dojazd do klienta i dowóz zakupionych produktów GRATIS !!! + PRZESYŁKA GRATIS !!! (w Polsce i dla zamówień powyżej 100 zł) + Możliwa wysyłka do innych krajów UE -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armeria
W internecie bym nie polecała bo nie ma pewności że są faktcznie orginalne. Ja odkryłam bardzo fajna perfumerie - chyba frivol z tego co pamietam W factory outlet. Ceny sa naprawde dobre! kupiłam sobie ck euphorie 100 ml za ok 250 zł!!!!!! Napewno tam wrócę po jakieś perfumki. Juz nigdy nie kupię perfum w tych drogi sieciówkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
Jeżeli chodzi o Fm Group to czy można skontaktować się z jakąś konsultantką ze swojego miasta i zamówić tylko 1 sztukę perfum czy trzeba większą ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
Jeżeli chodzi o Fm Group to czy można skontaktować się z jakąś konsultantką ze swojego miasta i zamówić tylko 1 sztukę perfum czy trzeba większą ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaLL
Jeżeli chodzi o Fm Group to czy można skontaktować się z jakąś konsultantką ze swojego miasta i zamówić tylko 1 sztukę perfum czy trzeba większą ilość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeeeeeee
FM group to DZIADOSTWO , kupiłam dla mamy odpowiednik Chanel 5 zeby zaoszczedzic i co? Na poczatku takie same, potem ...okropne pomyje, wstrętne mydliny i kwiaty , dla siebie wzięlam odpowiednik Light Blue D&G ( wiem tandeta dla dresiar) i podobnie, zapach jest niby podobny ale pozniej zamienia sie w cos strasznie chemicznego sztucznego intensywnego niczym stare skarpety mojego dziadka. Mam w domu oryginały tych perfum wiec mam porównanie. na Allegro nie kupuje nic , i nie polecam amatarom ktorzy nie rozpoznają po opakowaniach podrób... z internetowych : Perfumesco.pl - tanio i szybko ,wiele razy zamiawialam dolce.pl - świetna obsluga ,ceny troche wyzsze ale tez wybor wiekszy tagomago.pl - odbior osobisty blisko mnie wiec ;).... wszystko oryginalne ,obsluga tez super iperfumy.pl - nie polecam, zamawiany Farenheit dla taty to na pewno nie oryginal :O firma ma ogolnie opinie sprzedawcy dobrych podrób fachowiec 2011 -- czy chcesz powiedziec ze Rossmann sprzedaje fejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mergetko
Na Mergeto.pl masz najlepsze ceny. Sprawdź na nokaucie i w Ceneo. Ck Euphoria, Beyonce, Azzaro, Guess ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny dystrybutor Fm Grou
A ja polecam na lotnisku ,perfumy sa tam bez cła wiec można sporo zaoszczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaana
pewnie postawiłabym na jakiś sklep internetowy. Nie wiem czy najniższa cena będzie najlepszym wyznacznikiem, szukałabym raczej najniższej ceny ale w DOBRYM sklepie, żeby mieć pewność, że faktycznie będą oryginalne. na przykład Calvin Klein: http://notanio.pl/szukaj/calvin_klein waha się nawet o kilkanaście złotych (mowa o tej samej wodzie toaletowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu ci gwarantuje że
dostaniesz 100% oryginalne perfumy, ja zawsze tam kupuje, zresztą znam tych ludzi http://695500600.pl/SHOP/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goro
Osobiście polecam www.perfumyhrub.sklepna5.pl mają dobre ceny i bynajmniej orginalne produkty. W hurcie jak zamawialem dostałem pokaźny rabat, obsluga jest bardzo miła i wyrozumiała. Tylko Polecać tą hurtownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maninka
Ja kupuję w http://pachnij.pl/, bo jest i tanio i wiadomo, że oryginalne perfumy. Już nie raz robiłam w niej zakupy, więc jest w 100% sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgohga
oo pachnij.pl, też tam kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kupowania perfum z innych źródeł niż renomowane drogerie to nie mam przekonania. Już kilka razy się nacięłam. Ale mogę wam polecić fajną aplikację na smartfona którą niedawno znalazłam. jest darmowa, nazywa się Promohunter. A ogólnie to informuje ona o aktualnych promocjach w pobliskich sklepach. Informacje o sklepach z kosmetykami też się pojawiają, więc może łatwiej będzie znaleźć perfumy. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję link https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.promohunter.android

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacam: )
witam ostatnio tutaj widzialem perfumki o bardzo okazyjnej cenie moze sie rozejrzysz? http://trudo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola111, ja tez nie miałam przekonania i do niektórych sklepów i allegro nie mam zaufania do tej pory, choćby sprzedawca na głowie stawał, żeby udowodnić, że sprzedaje oryginały to nie uwierzę, za dużo już widziałam, Ale z klubami zakupowymi jest inaczej, jeszcze się nie nacięłam w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielu klubach zakupowych kupujesz? ja też chyba mam większe przekonanie że tam jest bardziej wszystko pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak wolę kupować w znanych perfumeriach. Dużo ludzi tam kupuje i pryznajmniej wiem, że są sprawdzone. A tak zakup kota w worku... Raz zamówiłam z mniej znanej strony i oczywiście perfum był do zwrotu. Może jestem zbyt wymagająca:) Ale już dwa razy zamawiałam perfumy na http://www.iperfumy.pl/ i jestem zadowolona. Ceny mają dość przystępne, więc myślę, że sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak wolę kupować w znanych perfumeriach. Dużo ludzi tam kupuje i pryznajmniej wiem, że są sprawdzone. A tak zakup kota w worku... Raz zamówiłam z mniej znanej strony i oczywiście perfum był do zwrotu. Może jestem zbyt wymagająca:) Ale już dwa razy zamawiałam perfumy na http://www.iperfumy.pl/ i jestem zadowolona. Ceny mają dość przystępne, więc myślę, że sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak wolę kupować w znanych perfumeriach. Dużo ludzi tam kupuje i pryznajmniej wiem, że są sprawdzone. A tak zakup kota w worku... Raz zamówiłam z mniej znanej strony i oczywiście perfum był do zwrotu. Może jestem zbyt wymagająca:) Ale już dwa razy zamawiałam perfumy na http://www.iperfumy.pl/ i jestem zadowolona. Ceny mają dość przystępne, więc myślę, że sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softcold
e-glamur ma tanie zapachy markowych firm-właszcza opłaca się u nich kupować testery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×