Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhu

Dużo młodszy mąż

Polecane posty

Gość dotti_1
A może zbyt serio siebie traktujesz? po prostu-ile ludzi tyle róznych preferenecji, to, że pociągają Cię młodsi o kilka lat partnerzy nie jest jakieś anormalne... z Twoich postów wynika, że jesteś egocentryczką,lubisz imponować i to tyle. Przykladasz tez dużą wagę do ludzkiej powierzchowności i chyba dużo zajmuje Ci zastanawianie się nad tym,co inni myślą. W ten sposób mierzysz innych swoją miarą. Tymczasem zainteresowanie otoczenia Twoimi sprawami jest naprawdę płytkie. Warto to sobie uświadomić i czasem spróbować pożyć bardziej do wewnątrz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam i czytałam..
nie kilka tylko najlepiej kilkanaście... to że zwracam uwage na powierzchownośc to fakt, przystojnemu facetowi wiecej sie wybacza, jest sie bardziej tolerancyjnym zresztą z kims kto mi sie nie podoba w ogóle bym nie była. Nzatomiast czy zwracam uwagę co inni powiedzą - chyba nie, nie zastanawiałam sie nad tym. czy wasi mężowie sa też tacy zaborczy i zazdrośni jak mój narzeczony? wszędzie chce ze mną chodzić, na zakupy do lekarza, chced jak najwięcej czasu ze mną spedzać, dzwoni co chwila, nie chce żebym się zbyt wyzywająco ubierała - choć ja uważam że wcale sie tak nie ubieram, wiem że ludzie są różni ale on jest wyjatkowo zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiem więcej: nadciąga era związków dwudziestoparoletnich mężczyzn z czterdziestolatkami. Polskie kobiety są jeszcze dość skrępowane kompleksami i poczuciem powinności oraz tego, co wypada lub nie. Na szczęście coraz mniej. Zaczynają doceniać życie jako sztukę, uczą się wyzbywać nawyku umartwiania się i poświęcania w imię nie wiadomo czego (choć im się wydawało, że rodziny, dzieci, szczęścia...). Pozbywają się lęku i wstydu. Dzięki temu coraz częściej tworzą związki z mężczyznami sporo młodszymi od siebie." O, ja myślę tak samo jak pani psycholog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczterolatka
bardzo fajny artykuł - optymistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również przeczytałam... chętnie odpowiedziabym na zapytanie Pani psycholog, ale moja różnica wieku w stosunku do partnera jest chyba zbyt mała do Jej kryteriów, tylko pięć lat... Inna rzecz, to że od roku zauroczyłam się w inym o 14-ście lat młodszym... i ... niszczę swój dotychczasowy, niby "udany" związek... ani bardziej przystojny, ani bardziej ( przypuszczam, nie sprawdzałam ) wyposażony przez naturę, po prostu zauroczenie... Powaliło mnie od pierwszego wejrzenia, ten zapach, urok, inteligencja i to co robi, Kim jest ... powaliło mnie na kolana, zakochałam się w intelekcie, wiedzy, sposobie, tempie, urodzie Jego życia, śledzę w internecie Jego życie, pełne pasma sukcesów... Mistrz Polski w czymś tam sportowym, nagroda ogólnopolska za to co wykonuje w pracy (zresztą akurat dzisiaj przyznana),społecznik, propagator piękna regionu, w którym mieszkamy. Oddaje mi swoje zainteresowanie. A ja też jestem kimś, kto nie potrzebuje wspólczucia... hii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem interesować się starszą kobietą dopiero za jakieś 5-6 lat, a tu nagle bardzo zaczęła podobać mi się moja sąsiadka. Świetnie mi się z nią rozmawia, nie czujemy różnicy wieku (choć ona powiedziała ostatnio że jestem słodki, ale taki młody :P). Nie wiem, znam naprawdę wiele dojrzałych kobiet znacznie lepiej od niej wyglądających, ale coś mnie niesamowicie ciągnie do jej oczu i uśmiechu. Teraz wieczorem ją spotkałem, gdy wracała z psem i pierwszy raz złapałem się na tym że chciałbym ją pocałować :P Muszę chyba zacząć brać zimne prysznice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nynizulaa
Hej:) jetem atrakcyjną i inteligentną czterdziestolatką. Chętnie poznam młodszego mężczyznę; nie wykluczam takiego związku na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18lat/186cm
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nynizulaa
Cześć: ) No, ale może nie aż tyle młodszego;) A poza tym - z Krakowa. Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nynizulaa
Cześć:) No może nie aż tyle młodszy;) A poza tym jestem z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18lat/186cm
Maksymalnie ile lat młodszego chcesz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nynizulaa
Hej: ) 18lat/186cm Chyba nie myślisz na serio o czterdziestolatce, jeśli naprawdę masz 18 lat? Taka różnica wieku to chyba tylko na romans... A na poważnie - trudno powiedzieć na temat różnicy wieku, to zależy od mężczyzny - czy jest dojrzały i odpowiedzialny; chciałabym młodszego, bo sama jestem młoda duchem i ciałem, nie wyglądam na swoje lata. Pozdrawiam Cię! Miłej niedzieli: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18lat/186cm
To może chociaż popiszemy na GG czasem :P Mój numer: 8882475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczterolatka
Dziecko to nie topik dla ciebie. to topik dla żon, małżeństw a nie małolatów szukających nie wiadomo czzego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej brakuje tu Freuda... Dlaczego zamilkłeś miły rozmówco-trafny psychoanalityku ??? Za Twoich "czasów" na tym topiku było ciekawie i intrygująco, ineresujące odpowiedzi, celne riposty, porady... Żal wielki mną targa, że tak już nie jest, jakby pałeczkę przejęło kolejne pokolenie kafeterian z inną różnicą wieku pomiędzy partnerami, startujące z innego pułapu wieku, osiemnastolatki wchodzą na takie tematy ??? ), niestety, z mniejszą fantazją i elokwencją ( wyłączając Pana Generała Armatę- pocałuj ją wreszcie !!! ). Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, bez względu na wiek i jego różnicę pomiędzy partnerami, życzę owocnych, dalszych konwersacji, flirtów, no i przy okazji wszystkiego najlepszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonooka
Nimfomanka gawędziarka,kobieto zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawędziarzem - erotomanem - nimfomanką może jestem, niestety tylko gawędziarzem... blee... Nimfomanka - osoba płci żeńskiej, nadmiernie pobudzona erotycznie, spełniająca swoje żądze namiętności w rzeczywistości... A tak poza tym, szkoda gadać, chyba wejdę na inny temat... A miało być o dużo młodszych partnerach, tymczasem niektórzy sprowadzają temat na niziny, szkoda... Chciałam się czegoś dowiedzieć, a nie być przy tym obrażaną !!!00000000000000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje wypowiedzi
Zielonooka zapisz sie do kółka poezji prowincjonalnej,moze tam zjadziesz słuchaczy,bo wirtualnie chętnych brak.Takie teksty to raczej są dobre dla infantylnych nastolatek,a nie dojrzałych kobiet . A do freuda napisz na @ ,albo pogadaj na gg jak tak za nim tęsknisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hii... tęsknię, nawet nie wiesz jak bardzo tęsknię za Jego mądrą , rzeczową wypowiedzią... A Ty ... Jesteś tylko pyłkiem marnym, bez esensji i sensu, odbijasz się jak piłeczka od słów do słów innych, żerujesz na ich treści i po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka 321
denerwuja mnie wypowiedzi typu "15 lat różnicy 10 lat związku i nadal jeste cudownie" to że związek jest cudowny nie zalezy od wieku, poza tym nie wierzę w cudowne związki. Jestem żoną 12 lat młodszego mężczyzny i jestem nieszczęśliwa bo mam podejrzenia że jest alkoholikiem. nie jest to aż tak nasilone ale miewa ciżągi alkoholowe po 3-4 dni i po alkoholu jest agresywny. poza tym jest zazdrosny i zaborczy. mam czasami tego dość, ale potem wszystko wraca do normy, jest czuły kochający zabawny i złość mi mija. Ile jeszcze zniosę taką huśtawkę? już 2,5 roku sie męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Jeżynka współczuję ci, ale wiesz dobrze że skłonność do alkoholu agresja, zazdrość nie są zależne od wieku. Wręcz im ktoś starszy to bardziej sie to wszystko pogłębia. Życzę ci aby wszystko sie ułożyło. Ja tez się czasami kłócę sielanki nie ma ale w sumie jestesmy dobrym małżeństwem. Kłótnie sa głównie o mój brak chęci na sex. Mąż się czuje odtrącony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndqd
czterdziestoczteroletnia to po co młodszemu stra baba jak juz w wieku 44 lat nie chce seksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Małżeństwo to nie tylko sex. Przede wszystkim to bliskość psychiczna a różnice temperamentów zdarzają sie niezależnie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jeżynka 321 ! Współczuję, 3-4 dni nieustannego picia alkoholu przez Twojego męża, przypuszczam, że przez dłuższy okres, niestety, trzeba to nazwać, to już jest nałóg, alkoholizm. Jeśli do tego dochodzi agresja, jest bardzo źle. Piszesz, później wszystko wraca do normy, to jest w języku lekarskim nazywane dipsomanią - okresowa, nieodparta chęć picia alkoholu, aż do upodlenia człowieczeństwa. Bo czyż nie jest czymś złym agresja, nieuzasadniona zazdrość, zaborczość wobec żony. Powinnaś pójść do odpowiedniej placówki w swoim mieście, Twój lekarz rodzinny udzieli Ci odpowiednich wskazówek gdzie się udać. Nie wstydź się, lekarz po to również jest, aby pomagać w takich sprawach. Tu na forum, nie łudź się, nie znajdziesz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka 321
Byłam w poradni, chodze do psychiatry po leki na uspokojenie. Te ciągi 3-4 dniowe były 2 razy w trakcie naszego małżenstwa. Poza tym jest nieźle. Teraz wszystko znowu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MF Z innej beczki
40-stolatki w stringach są szalenie seksowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×