Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Go艣膰 zainteresowana tematemmm
do Kasiawag zaintrygowa艂a mnie ta stronka i dzi臋ki piekne za pomoc Je艣li mo偶esz dorad藕 mi jeszcze kochana bo ciemna jestem w szukaniu na stronce nie znaj膮c j臋zyka - jesli bys by艂a 艂askawa mi doradzi膰 to mam kilka pytan wg mierzenia mam rozmiar najmniejszy czyli jak tam pisze MIni Petite (drobna kobita jestem :) ) ale tam znalaz艂am tylko trzy modele tego rozmiaru i chyba bardziej sa dla starszych babek - mi podoba sie kilka z rozmiaru wi臋kszego czyli petite ale czy te peruki sa elastyczne - rozciagliwe - i te 1 - 2 cm wi臋cej odegra istotna rol臋 ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zainteresowana tematemmm
i czy te w艂oski s膮 w dotyku delikatne a po kilku za艂oeniach nie sztywniej膮? dla mnie kaska ma istotna role bo nie zarabiam duzo wi臋c wole zanim kupie upewnic si臋 w decyzji pozdrawiam ciep艂o Jolka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Wed艂ug mnie rozmiary nie maj膮 a偶 tak du偶ego znaczenia, chocia偶 nie jestem obiektywna - mieszcz臋 si臋 dok艂adnie w zakresie Average (艣rednia). Z ty艂u s膮 gumki reguluj膮ce naci膮g, wg opisu w zakresie +-cala, czyli +- 2,5 cm. Co wi臋cej, tam masz podane trzy wymiary - wok贸艂 g艂owy, prz贸d -ty艂, ucho-ucho. Wybierasz ten rozmiar peruki, kt贸ry odpowiada najwi臋kszemu zmierzonemu na twojej g艂owie. W艂oski s膮 delikatne, zw艂aszcza typu WhisperLite. Czy sztywniej膮? Mo偶e po oko艂o 20 za艂o偶eniach, a mo偶e jestem za ma艂o krytyczna... Wtedy trzeba w艂oski umy膰 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ile kosztuje peruka
z tej strony??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Jak si臋 wybiera z promocji (prawie ka偶da wcze艣niej czy p贸藕niej jest w promocji, zw艂aszcza przed 艣wi臋tami), to dla zwyk艂ej: 36$ + 35$ koszty przesy艂ki, co daje razem 71$. Przy obecnym kursie wychodzi ok. 170 z艂. Jak si臋 ma pecha, to trzeba doliczy膰 jeszcze c艂o, ostatnio 95 z艂. Ja troch臋 uzbiera艂am w mojej "kolekcji", bo dwa razy kupowa艂am po dwie. Wtedy jest np. 36$+36$+40$ koszty przesy艂ki, co daje 112$, czyli 270 z艂, czyli po 135 z艂 od jednej. Chyba, 偶e dojdzie c艂o :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a od czego zalezy clo
?? Czy sprzedawca nie moze umiescic napisu gift?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Mo偶e o to chodzi ?! Na przesy艂ce jako nadawca jest podana nie firma PaulaYoung, lecz jaki艣 cz艂owiek. Mo偶e czasem pisz膮 "gift", a czasem nie? Nie sprawdza艂am!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moze warto poprosic
przy zamowieniu o taki napis:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a czy trzeba dobrze znac
j.angielski, zeby zrobic zamowienie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
C贸偶, ja znam dobrze, tak wi臋c nie mog臋 obiektywnie stwierdzi膰. Wed艂ug mnie jest to proste: 1. Trzeba si臋 zalogowa膰. Je艣li jeszcze si臋 nie ma swojego "konta" u nich, to trzeba wej艣膰 do "Register Now" i wymy艣lic sobie has艂o (loginem jest adres mailowy) 2. W modelu, kt贸ry ci si臋 podoba, podajesz rozmiar (np. Average - 艣redni) i kolor (najlepiej wcisn膮膰 "see all colors for... wig" i wybra膰 sobie pasuj膮cy. 3. Dodajesz do koszyka przyciskiem "Add to Bag" 4. Pojawia si臋 tw贸j koszyk z zawarto艣ci膮. Je艣li si臋 wszystko zgadza, naciskasz przycisk "Preceed to Checkout" 5. Pojawia si臋 tabelka "Billing Info", czyli dane tego, co p艂aci oraz "Shipping Info", czyli do kogo ma by膰 wys艂ana (oczywi艣cie "State", czyli stan, zostawia si臋 puste). 6. Naciskasz przycisk "Next Step". Tam masz informacj臋 o wysoko艣ci op艂aty za transport. Je艣li si臋 zgadzasz, naciskasz "Next Step". 7. Pojawia si臋 podsumowanie zam贸wienia. Je艣li jest w porz膮dku, wype艂niasz dane karty kredytowej i naciskasz "Submit Order". 8. Czekasz na przesy艂k臋 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 resztki w艂os贸w
kieruj臋 pytanie do dziewczyn, kt贸re ju偶 nosz膮 peruk臋.... czy to bardzo wida膰?!?!? tzn. 偶e nie s膮 to naturalne w艂osy, tylko peruczka? czy bardzo si臋 to rzuca w oczy? czy wygl膮da w miar臋 chocia偶 normalnie, jak ludzkie, nasze w艂asne w艂oski? mo偶e macie jakie艣 namiary na dobr膮 warszawsk膮 perukarnie, w kt贸rej mo偶na kupi膰 co艣, no g贸ra do ok. 2 tys., i co wygl膮da dobrze? przez internet odpada, bo ja chc臋 najpierw to dok艂adnie zmierzy膰... a co m贸wicie, jak kto艣 was pyta, czy to peruka? ja si臋 tego w艂a艣nie bardzo kr臋puj臋, 偶e kto艣 mnie zapyta, czy mam peruk臋... teraz mam resztki w艂os贸w, wygl膮da s艂abo ;-(, ale jak mnie si臋 kto艣 zapyta, czy mam peruk臋 i dlaczego, to si臋 chyba ze wstydu spale.... w og贸le wstydz臋 si臋 tego co ma teraz na g艂owie, ale czuj臋, 偶e peruki te偶 b臋d臋 sie wstydzi膰... i tak 藕le i tak 藕le.... do tego psychicznie te偶 ju偶 padam, w ci膮gu trzech lat moja psychika totalnie siad艂a przez te p... w艂osy, a w艂a艣ciwie to teraz ich brak ;-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 myszabrum
Ja dopiero "zaczynam", ale moja mama ma peruk臋 od wielu lat. Jest 艂ysa z wyj膮tkiem paru kosmyk贸w na obrze偶ach i NIKT o tym nie wie, poza najbli偶sz膮 rodzin膮. Przeciwnie - cz臋sto j膮 komplementuj膮 z powodu pi臋knych, g臋stych w艂os贸w ;)) Mama posiada w zasadzie kilka peruk z w艂os贸w naturalnych, robionych w zak艂adzie przy Kruczej (Warszawa). Te peruki doczepia do resztek swoich wystaj膮cych w艂os贸w prawdziwych, splata razem i robi co艣 w rodzaju koka. Najbardziej mnie rozbawi艂o, gdy kolega s艂ysz膮c moje narzekania na wypadanie w艂os贸w powiedzia艂, 偶e on tyle lat 偶yje i nigdy nie widzia艂 艂ysej kobiety. A powiedzia艂 to siedz膮c przy stole na wprost mojej mamy :-o Wady tej sytuacji oczywi艣cie s膮 . Mama w domu nie nosi peruki i wtedy wygl膮da - 艣rednio :-/ W peruce z w艂os贸w naturalnych jest gor膮co. Czasem si臋 przesuwa (to oczywi艣cie zale偶y od rodzaju mocowania). Najlepsze s膮 podobno tzw. full lace wigs ze Stan贸w, ale musia艂aby艣 zamawia膰 "w ciemno", po w艂asnor臋cznym zmierzeniu g艂owy itd. itp. A troch臋 kosztuj膮. No, i najlepiej trzymaj膮 si臋 na 艂ysej g艂owie,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 resztki w艂os贸w
dzi臋ki myszabrum za odpowied藕... a masz mo偶e jakie艣 dok艂膮dne namiery na ten salon na kruczej, jaka艣 jego nazwa, nr lokalu, albo telefon? cokolwiek, 偶臋by zlokalizowa膰 lepiej... ups... m贸wisz, 偶e gor膮co w tym, kurcz臋, to jak po domu tak chodzi膰 bez peruki, zawsze kto艣 niespodziewanie mo偶e wpa艣膰 i chcie膰 mnie odwiedzi膰, albo na balokon wyj艣膰 i posiedzie膰 chwil臋.. ups.. kiepsko... my艣la艂am, 偶臋 da rad臋 w tym ca艂y dzie艅 chodzi膰... piszesz, 偶e obsuwa si臋... jej, czy zdarzy艂o si臋 Twojej mamie, 偶e spad艂a, albo si臋 zsun臋艂a na np. na wietrze... piszesz, 偶e "zacznasz dopiero", jakie s膮 pierwsze uczucia? w og贸le nie potrafi臋 sobie tego wyobrazi膰... nie wiem jak przyjdzie mi si臋 oswoi膰 z czym艣 na g艂owie, tym bardziej, 偶e dla mnie nawet za艂o偶enie czapki stanowi nie lada wyzwanie... jaka艣 trauma,g艂owa mnie zaraz sw臋dzi i nie mog臋 znie艣膰 tego... widzisz, zawsze my艣la艂am, 偶e peruki to raczek wynalazek dla starszych pa艅, a dziewczynom przed 30 si臋 to nie przytrafia... ja jeszcze nei dobi艂am nawet do 30 urodzin.... ;-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 resztki w艂os贸w
oj, sorrki za liter贸wki, ale wygl膮da na to 偶e razem z wypadaj膮cymi w艂osami ubywa mi umij臋tno艣膰 szybkiego i poprawnego pisania na kompie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zainteresowana tematemmm
ja mam jedna kupion膮 na allegro , na balu wszyscy m贸wili mi koplementy a rozweselona alkoholem wi臋c nie uwa偶a艂am na fryzur臋 i tanczy艂am do samego rana i nic mi sie nie zsuwa艂o, ale mam ma艂膮 g艂owe a wszystkie te sztuczne peruki sa jednakowych rozmiar贸w wi臋c trzeba 艣ciska膰 tak膮 tasiemk膮. Super 偶e tu na forum podana jest stronka z rozmiarami na ma艂膮 g艂ow臋 - w Polsce jest to chyba nie osi膮galne za tak niska cen臋 . B臋d臋 wi臋c mog艂a zam贸i膰 kr贸ciutka fryzurke aby by艂o widac uszy jeszcze nie moge si臋 zdecydowac jaki wz贸r wybra膰 ale kupie napewno ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 resztki w艂os贸w
a tak w og贸le, to fajnie Ci myszabrum, 偶e masz kogo艣, kto Ci臋 zapewne rozumie jak to jest, gdy si臋 traci w艂osy, bo domy艣lam si臋, 偶e tak jak i mnie, wcale Ci臋 to nie cieszy.... ja jestem jakim艣 wyj膮tkiem na tle rodziny, i moich kole偶anek, kt贸re maj膮 w艂osy w pe艂ni normalne... i dlatego mo偶e tak ci臋偶ko mi si臋 z tym pogodzi膰... wyj艣cia z domu i wyjazdy ze znajmomymi to co raz mniejsza przyjemno艣膰... w w艂a艣nie zn贸w si臋 zaczyna weeknd... a zdarzy艂o si臋 Twojej mamie czasem w peruce spa膰? chodzi mi w艂a艣nie o te wyjazdy na weeknd ze znajomymi....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Kasiawag
napisz jakie peruki kupowa艂a艣 - d艂ugie czy kr贸tkie ? czy trzeba uzywac 艣rodk贸w lakir贸w itp. aby doprowadzi膰 fryzurke do 艂adu czy za bardzo si臋 nie pusz膮 np. na wietrze no i jak o nie dbasz aby starczy艂y na d艂u偶ej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Mam 艂膮cznie 8 peruk, "na ka偶d膮 okazj臋". Kr贸tka, nieco d艂u偶sza i jeszcze d艂u偶sza w odcieniu 艣redniego kasztanu (modelu nie podam :-) ), taki sam zestaw w odcieniu ciemnego kasztanu. To pozwala mi symulowa膰 "ro艣ni臋cie w艂os贸w", "zmywanie si臋 farby" i "farbowanie". Do tego jeszcze dwa "szale艅stwa" dodatkowe, na specjalne imprezy: jedn膮 d艂u偶sz膮 rud膮 z pasemkami i drug膮 r贸wnie imprezow膮, blond. 呕adnych 艣rodk贸w nie u偶ywam - zreszt膮 lakiery niszcz膮 sztuczne w艂贸kna. Niekt贸re peruki trzymam w szafie na stojakach, przykryte torebk膮 foliow膮, 偶eby sie nie kurzy艂y, inne w oryginalnych pude艂kach. Wybran膮 peruk臋 wyjmuj臋 na kilka godzin przez za艂o偶eniem i, trzymaj膮c za prz贸d, wstrz膮sam kilkakrotnie, ona wtedy odzyskuje sw贸j kszta艂t pierwotny. Po za艂o偶eniu czesz臋 szczoteczk膮/p臋dzelkiem do farbowania - nie grzebieniem, bo boj臋 si臋 zniszczy膰 w艂贸kna. Jak ju偶 pisa艂am, peruki zak艂adam g艂贸wnie w weekendy, na r贸偶ne imprezy i uroczysto艣ci. Na co dzie艅 radz臋 sobie bez nich. Po u偶yciu ustawiam na stojaku. Podobno peruka powinna si臋 wietrzy膰 dwa razy d艂u偶ej, ni偶 by艂a bez przerwy na g艂owie. Po tym czasie chowam do szafy, albo zak艂adam z powrotem. Po 25 dniach u偶ywania myj臋 j膮 specjalnym szamponem do w艂os贸w syntetycznych firmy "Revlon". Dwie z moich peruk maj膮 ju偶 ponad 5 lat i nadal wygl膮daj膮 super. Na wietrze sie nie pusz膮 - jak ju偶 pisa艂am, jedyny problem, 偶eby podwiewana grzywka ods艂ania艂a naturalna lini臋 w艂os贸w. Najlepiej pod tym wzgl臋dem spisuj膮 si臋 peruki z frontem typu "monofilament" mam trzy takie. Tam z przodu jest po prostu bardzo cie艅ka siateczka, z kt贸rej "wyrastaj膮" w艂osy - po za艂o偶eniu to wygl膮da, jakby wyrasta艂y ze sk贸ry.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Kasiawag
dzi臋ki serdeczne za wyczerpuj膮ca odpowied藕 :) kr贸tkie ju偶 wybra艂am zastanawiam si臋 nad ala pieczark膮 Marissa Wig - czy mia艂a艣 tego typu peruczk臋? albo inn膮 tej d艂ugo艣ci ? mam nadziej臋 偶e nie zam臋czam Ci臋 pytaniami ;) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Nie, tego typu nie mia艂am. Zreszt膮 zauwa偶, 偶e Marissa jest z w艂os贸w naturalnych - z r贸偶nych powod贸w zdecydowanie wol臋 syntetyczne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Kasiwag
a jak latem - np na s艂oncu nosi艂a艣? nie topia si臋 ;) ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Nosi艂am latem wielokrotnie, nawet powy偶ej 30 stopni. Stwierdzi艂am, 偶e peruka dzia艂a bardziej jako os艂ona przed s艂o艅cem ("czapeczka" ;-) ), niz grzej膮co. Ale nie jestem obiektywna - moja g艂owa si臋 bardzo niech臋tnie poci. My艣l臋, 偶e to zale偶y od u偶ytkowniczki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Kasiwag
dziekuje 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 myszabrum
Co do mojej mamy w peruce - owszem, jest gor膮co i mama po domu chodzi w chustce, albo po prostu spina te kosmyki jako艣 :-/ Rodzice mieszkaj膮 w domu z ogr贸dkiem, maj膮 te偶 oczywi艣cie balkon i taras - wi臋c na letnie "posiedzenia" w ogr贸dku, o ile nie ma go艣ci, mama te偶 raczej w chustce. Je艣li kto艣 obcy "zachodzi", po prostu cofa si臋 do domu i zak艂ada, co trzeba. O ile mi wiadomo, nigdy w peruce nie spa艂a. Ale zwa偶, 偶e ona prowadzi inny tryb 偶ycia - na wyjazdach (a je藕dzi du偶o po 艣wiecie) po prostu 艣pi z w艂asnym m臋偶em :P No i rzadko kto艣 wpada niespodziewanie, jak to bywa u m艂odzie偶y ;) NIGDY nie zdarzy艂o si臋, 偶eby peruka zlecia艂a. Jest po prostu dobrze przytwierdzona. Je艣li si臋 przekr臋ca, to kwestia centymetra-dw贸ch i mo偶e nie by艂oby tego wida膰, gdyby nie blizny mamy po wypadku, kt贸re si臋 wtedy ods艂aniaj膮. Co do mnie - jestem bardzo podobna fizycznie do mamy i od dziecka nastawiona by艂am na to, 偶e odziedzicz臋 te偶 艂ysienie. Od tej strony mi 艂atwiej. Ja po prostu wiem, ze pielgrzymki po cudotw贸rcach i lekarzach nie maj膮 wi臋kszego sensu - mama zaliczy艂a to wszystko za mnie ;) Na pocz膮tek kup mo偶e co艣, co si臋 nazywa hair enhancer - jest to taka nak艂adka z w艂osami, kt贸ra ma dziury przez kt贸re przewlekasz w艂asne w艂osy (to oczywi艣cie ma sens, je艣li 艂ysiejesz podobnie jak ja, tzn. w miar臋 r贸wnomiernie na ca艂ej g艂owie). Pozdrawiam i pogody ducha 偶ycz臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 myszabrum
Acha. Nie pami臋tam tego adresu na Kruczej, ale po prostu wysiadasz w Jerozolimskich przy Smyku i idziesz Krucz膮 "w kierunku Mokotowa". Po prawej stronie, po kilkudziesi臋ciu metrach b臋dziesz szyld "Perukarnia" (jest tam te偶 zak艂ad fryzjerski).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 myszabrum
Do Kasi Wag - towar doszed艂, jestem zadowolona, wszystko jak chcia艂am, maj膮 te偶 b. dobr膮 obs艂ug臋 klienta. C艂o niestety zap艂aci艂am (60 z艂), ale to ju偶 wkalkulowa艂am sobie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Super! Mam nadziej臋, 偶e b臋dziesz r贸wnie zadowolona, jak ja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiawag
Zastanawiam si臋, sk膮d r贸偶nica w wysoko艣ci c艂a - ja ostatnio zap艂aci艂am 95 z艂. Mo偶e zale偶y od kosztu towaru? Kupowa艂am peruk臋 za 74$.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 myszabrum
Ja kupi艂am 艂膮cznie za 90 $. Poj臋cia nie mam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a napisali gift
???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×