Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość 10 lat temu
nosilam peruk/i.wylysialam po narkozie ........mialam 4 peruki i zakladalam ta na ktora mialam ochote!;)to byly peruki ze sztucznych wlosow ale b,ladne.w doopie mialam ,ze kazdy wie ,ze to peruka (codziennie inna:) )plakalam jak wylysialam potwornie.potem przywyklam i bawilam sie ta metamorfoza!a co!b.milo wspominam wygode porannej toalety kidy to fryz czekal na mnie na krzeselku:D peruka nigdy mi nie spadla,nie przekrecila sie a bylam w niej na weselu.popatrzcie na to innej strony....z czarnych wlosow na braz-prosze bardzo!z krotkich na dlugie-prosze bardzo.i to w minute!ach wchodze na strone z perukami moze sobie sprawie.hmmmmmm?kto wie?moze... pozdrawiam i nie stresujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysieje...
a ja mam łysienie androgenowe i co raz mniej włosów, więc cały czas staram się pogodzić z myślą, że za jakiś czas, może już nawet za bardzo niedługo, wkrótce, będę musiała nosić perukę............ już nawet siedze w internecie i przeglądam jakie są, byłam już nawet w sklepie z perukami, takie to przykre dla mnie było ;-( bardzo z tego powodu cierpię, bo jestem jeszcze młoda (30 lat) i do tego wiem, że mając to starszne coś na głowie będę się źle czuć, bo inni będą wiedzieć, że noszę to coś, ograniczy mnie w życiu w wileu rozrywkach, poprostu koszmar............... i ropaczam cały czas, że mnie to spotkało! 10 tys. na super perukę nie będę raczej mieć, więc będę musiała kupować te tańsze, normalne, niby to tylko włosy, ale załamały mnie na całego, fajnie tym, które jakoś się z tym pogodziły, ja nie umiem jakoś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia1928
do zuzO Moja droga,czy możesz podać namiary na firmę w Kanadzie.Będę niezmiernie wdzięczna.Sądzę,że nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona111
mam takie pytanie czy mozna przefarbowac peruke na ciemni9ejszy kolor od koloru wyjsciowego??? p[rosze o szybka odpowiedz dzieki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabora
przeczytałam wszystkie wypowiedzi i pytania na temat peruk pracuję w tej branży 17 lat i dopiero teraz widzę jak nasze społeczeństwo jest nie doinformowane .Wiele firm w Polsce które zajmują się tą branżą sprowadza do Polski peruki i z kanekalonu jest to włos japoński który swietnie imituje włos naturalny i z włosów naturalnych w 100% .Są to peruki najlepszych swiatowych firm, cechuje je lekkość naturalnośc wyglądu a przede- wszystkim mają piękne fryzury.Projektanci tych peruk nieustannie śledzą światowe trendy .Ceny są na każdą kieszeń ,peruki mają regulację dopasowują się do obwodu głowy ,wystarczy się tylko rozejrzeć i nie dramatyzować bo dobrze dopasowana peruka nie zdradzi waszego wyglądu i nie nadszarpnie kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie. więc tak: ja mam doiero 19 lat, mam krótkie włoki, chce wrócić do naturalnego kolorku. przez ostatnie 3 miesiące miałam przedłużone włoki(ale wyglądały strasznie jak się je rozpuściło więc cały czas chodziłam w kitku) nie długo będę musiała je zdjąć. ale nie chce ich zakładac ponownie bo jak już mówiłam wyglądają fatalnie(odznaczają się) zaczełam się zastanawiać nad peruką. i wymyśliłam coś takiego że zetnę się na króciutko(do moich odrostów)i będę nosiła perułkę do czasu aż mi odrosną. nie martwie się że mi się zsuną(bo podobo się jeszcze nikomu nie zsunęły),ale martwi mnie to,że jak mój chłopak(nie wiedział że miała przedłużone włoski,bo ich nie dotykał) będzie chciał się pobawić moimi włosami,albo uprawiać sex to czy się on nie pozna;/ wiem że mu zawsze mogę powiedzieć żeby nie dotykał moich włosów,ale co z tym sex? przez roz/półtora celibat? ;/ :) nie bardzo proszę o odp:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly problem
Jak czytałam w ostatnich postach, większość kobiet tutaj boryka się z łysieniem i dlatego sięga po peruki, więc mam nadzieję, że moje pytanie nie będzie banalne. Potrzebuję odpowiedzi do 12 grudnia. Mam włosy prawie do pasa, nie są specjalnie gęste. Chciałabym nałożyć na nie perukę do ramion, puszystą. Niestety zawsze gdy próbuję schować moje włosy pod nią - wystają z tyłu, nie mogę ich przymocować, upchnąć. Czy jest jakiś sposób na to? Spinki-wsuwki np.? Bardzo proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnelogo
Spróbuj nałożyć na włosy siateczkę bądź czepek, a dopiero potem perukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnelogo
Czy ktoś z Warszawy możne mi polecieć fryzjera, który czesze peruki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam nie mam nic przeciwko
noszę sobie perułkę od niemal roku - nie z wyboru.. i wiecie co - cieszę się, że nic mnie nie boli i nigdy nie byłam taka wesoła jak teraz :) coś mnie nauczyło korzystać z życia!:) Dziewczyny!!!! pomyślcie - nie warto życia tracić przez durne włosy.. Przecież to tylko włosy ! z perukami można mieć niezły ubaw - ja mam.. i bardzo dbam o siebie - jestem uważana za bardzo atrakcyjną osobę w swoim towarzystwie/ otoczeniu choć wiele osób wie.. a reszta się domyśla.. i co ? i nic. i nadal się do mnie uśmiechają - nawet więcej niż kiedyś. a ja do nich :) a fakt, że być może nosze perukę czyni mnie co najmniej intrygującą - pamietaj, tak jak Ty myślisz o sobie, tak widzą Cię inni - trzeba być dla siebie dobrym!!:) pozdrawiam i życzę duuużo uśmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauczerka
Hej! Ja przetarłam szlak na rynku peruk, których u nas niestety nie ma(jeszcze, mam nadz.) -full lace wigs, tak to sie nazywa, ja swoją kupiłam przez internet, z USA. Jest z włosów naturalnych, na cienkiej siateczce, wzmocnionej od środka taśmami - i co najważniejsze - przykleja się ją do głowy, na obwodzie, specjalnymi taśmami i klejami - i trzyma sie u mnie tak do 5 dni. Oni tam robią je na wymiar podany, wybiera się kolor, (nawet od razu z pasemkami), długość, nawet gęstość i styl : proste, falowane, kręcone. Cena, nawet przy tym kursie dolara teraz jest atrakcyjna: ok 350$ peruka , ale trzeba doliczyć kleje montażowe no i przesyłkę, ale to i tak dużo mniej niż 6000! No i naj -wygląda bosko i naturalnie- swoją noszę już rok, myslę, że jeszcze jeden wytrzyma, i ciągle słyszę komplementy. nie jest w niej gorąco - jest b. przewiewna. tylko trochę skóra reaguje na te kleje - trzeba se robić przerwy -np. na 1 dzień w tyg. to przykładowy adres http://celebritystylewigs.com/shop/index.php?act=viewCat&catId=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORBSIK
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny borykające się z łysieniem. Jeżeli byłybyście zainteresowane tematem nowoczesnych peruk, o których mowa w powyższych postach proszę o kontakt. Od roku jestem posiadaczką pięknych naturalnych włosów, które przytwierdza się do głowy- jest to sposób stosowany przez osoby cierpiące na łysienie ale także przez te osoby, które chciałyby mieć piękne, długie i zdrowo wyglądające włosy. Jest to ta sama metoda, którą stosuje większość gwiazd. Jestem w stanie sprowadzić wam takie włosy i nauczyć jak o nie dbać i jak zakładać. Nie warto inwestować 8000 i więcej zł w tzw. "klinikach" w Polsce. Jestem w stanie sprowadzić włoski najlepszego gatunku (czyli te, które nie są chemicznie przetwarzane- bez koloryzacji, trwałej itp.) za około 2000 zł. ( dlugość 60 cm np.) Cena jest przykładowa, mogą też być tańsze ale szczególy omówię przy zgłoszeniu. Serdecznie was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORBSIK
Witam dziewczyny. Pamiętam jak rok temu buszowałam po tym forum by dowiedzieć się czegoś o full lace wigs. Pomogło mi to niesamowicie, ponieważ dowiedziałam się od was, ze to co mogę uzyskać w HM i innych miejscach - właściwie mogę kupić sobie sama:)Obecnie jestem uzależniona ale i szczęśliwa,ponieważ spełniło się moje marzenie- mam piękne i długie włosy. A to wszystko z powodu tej wspaniałej peruczki. Bałam się trochę jak zareaguje otoczenie- ale ci, którzy nie wiedzą o niej nie zauważają, że to nie są moje włosy; a najbliżsi podziwiają:)Poznałam wiele sekretów na temat tych włosów i powoli staję się ekspertem;) Zaczęłam również zajmować się ich sprowadzaniem, ponieważ uważam, iż ceny jakie oferują co poniektóre kliniki są zatrważające i nie na naszą kieszeń.A pomyśleć, że jeszcze jakiś rok temu byłam skłonna wziąć kredyt i udać się do tychże "klinik" i zapłacić krocie.( Nie dawajcie się oszukać i naciągać.8000 zł i więcej to suma okrutnie przesadzona.Zwłaszcza, że można spokojnie samemu się nauczyć zakładać włoski, dbać o nie i wiele różnych, innych sprytnych sposobów na to by pozbyć się np. supełków o których pisałyście. Jeżeli jest wśród was osoba, która nosi się z zamiarem kupna włosów to zapraszam serdecznie. Jestem obecnie w kontakcie z hurtowym dostawcą z USA. Jestem w stanie zamówić wam włosy w zależności od rodzaju i długości średnio od 1500 zł (indian remy hair( zarówno proste jak i kręcone) do 2000 zł( chinese virgin, malaysian virgin, indian virgin-proste i kręcone). Ceny zależne są od rodzaju i długości. Te, które podałam dotyczą włosów dość długich bo ok. 60 cm Jeżeli będziecie zaintersowane zapraszam. Po podaniu szczegółów będę w stanie pokazać wam zdjęcia konkretnych, zamawianych włosów. Kontaktujcie się ze mną za pomocą mojego maila.Odpowiem na wszystkie wasze pytania , a wiem po sobie, że pewnie macie ich tysiące. Miłego dnia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezeba
,,,,jestem w trakcie chemioterapii,dobrałam sobie nawet nie brzydką peruke syntetyczną Oczywiście nie śpię w niej, ale zapytam was, czy naprzykład w czasie dnia mogę w niej poleżeć tak na jasiaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snokin
ja jestem mężczyzną w tamtym roku założyłem włosy w handsome man nikt sie nie zorientował ponieważ nie mialem bardzo rzadkich włosów , byłem łysiejący może niektórzy zauważyli ale...nic nie mówili . Plusem moze było to ze pare dnie po założeniu wyjechałem za granice na pół roku. Koszt tych włosów może nie tani bo kwota 4tyś ale warto jestem za młody by być łysy , po prostu źle sie z tym czuję . Własnie za 10 dni minie rok odkąd mam te włosy i pare spostrzeń: - włosy sie nie przestawiąją . siedzą mocna na głowie , mogę w nich spać , myc sie pod prysznicem , mocuje sie je na specjalnych plastrach w sumie mówią ze mozna pływać ale dla mnie jest to troche naciągane - po roku użytkowania na razie są zupełnie nie zniszczone , żywotność ma być 5-7lat wydaje mi się ze jest to możliwe Wiadomo nie są to moje włosy i brakuje mi ich ale dla postronnego człowieka nikt nie pozna ze mam na głowie perukę , w dotyku można wyczuć bez problemu ale na razie nie ma lepszego sposobu Pozdrawiam wszystkich mających ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agas34
Przeczytałam uwaznie tych kilka stron i pragnę wyrazić swoją opinię poparta doświadczeniem. Niestety ja podobnie jak kilka innych młodych kobiet wypowiadajacych się na tych stronach noszę perukę od 13 lat. Miałam różne peruki droższe, tańsze sztuczne i prawdziwe. Niestety jest to problem w codziennym używaniu- należy uważać zeby nie zmoknąć- jak padał mocny deszcz to doszłam do pracy i wyglądałam koszmarnir, kiedyś wysiadłam z pociągu, w którym było dośc ciepło a na dworze dżdżysto i moja peruka sie zwyczajnie swilcowała( była z naturalnych włosów) wygladałam jak postać z mapet show i nie czułam że coś dziwnego się dzieje bo to nie są żywe włosy i nic nie czujesz- tylko ludzie mijając mnie na ulicy przygladali sie głupio. Przez tak długi noszenia peruki mam spore doświadczenie w tym temacie. Moje odczucia są różne na przestezni mijajacych lat- teraz to już nawet o tym nie myslę. Bywały miłe momenty kiedy kobiety podchodziły i zadawały pytania o kolor włosów-że taki ładny to tez chciałyby mieć, Ale w zwykłych sklepach np u jubilera jak się nachylałam do gabloty to się ekspedientki głupio usmiechały i szturały, że mam perukę- bo w niektórych widać takie sztuczne podzielenie przy takiej fryzurze jak bombka. Kiedyś sama przywiozłam peruke ze Stanów i uzywałam jej b. długo cos około 1 rok- 1,5. Sama teraz szukam czegoś ładnego i mimo tego ze mieszkam w dużym miescie mam problem z zakupem. Pozdrawiam - jeśli mogę pomóc w kwestii użytkowania to poproszę o pytania chętnie odpowiem, agas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbsik
Hej witam, A ja z kolei ostatnio wracałam w wielką ulewęi moje włoski były dalej naturalne- ja nie wiem co wy macie za włosy- ale moje wyglądały w ulewie bardzo naturalnie.Myślę, że to też kwestia tego, że noszę virgin. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
Ja rowniez bym chciala sobie kupic peruke , ale mam takie pytanie czy czuc ta siateczke? .. boje sie tego, ze jak ktos mnie przypadkiem dotknie to wyczuje ze nie jeest to skora glowy..? i jeszcze jedno.. mam delemat pomiedzy 3 perukami i nie wiem na ktora sie zdecydowac.. jesli jest tu ktos doswiadczony to prosze o porade ktora z nich bedzie najbardizej dyskretna.. badz ktora najbardziej sie podoba.. Nie mam problemow z lysieniem.. chce ja uzywac na imprezy.. bo jestem przewrazliwiona na punkcie moich wlasnych wlosow i boje sie je niszczyc.. http://www.allegro.pl/item706669549_ekskluzywna_peruka.html http://www.allegro.pl/item701652838_ekskluzywna_peruka_efekt_prostownicy.html http://www.allegro.pl/item692119967_luksusowa_peruka_140gr_long_f.html prosze bardzo o porade i z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbsik
Hej, Trudno mi doradzić, która będzie wyglądała naturalnie, ponieważ nie noszę tego typu peruk. Raz miałam taką na głowie i szczerze mówiąc myślałam, że się ugotuję:D Poza tym to zwykła peruka, która zawsze wygląda sztucznie. Owszem na zdjęciu są piękne- ale w rzeczywistości włos się kołtuni, ani tego umyć, ani uczesać i wiele innych negatywnych aspektów. Choć jak pisałaś ty chcesz nosić tylko na imprezzy, więc może to jest dobra opcja dla ciebie. Te peruki, które pokazałaś to nie są peruki na siateczce, o których dziewczyny rozmawiają na forach. Te nazywają się z ang. lace wig, zrobione są z naturalnego włosa i są tylko na siateczce, która przy skórze głowy imituje świetnie skalp.Ale w sumie może cos sie zmieniło jeśli chodzi o peruki ze sztucznego włosa- moze się nie kołtuni- tego nie wiem. Ale ponad rok temu, kiedy przymierzałam się do zakupu lace wig ze Stanów zakupilam sobie perukę za 100 zl z allegro- tak tylko żeby zobaczyć jak będę wyglądać w długich włosach- to po kilku dniach zabawy w domu z ta peruką- nie mogłam jej rozczesać;D włosy dziwnie sterczały na głowie i w sumie to wygladałam jak manekin na wystawie;D ale może na imprezie wklubie to ona zda egzamin- serdecznie pozdrawiam. ach mnie się podoba ta pierwsza i druga:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynka mi sie podoba
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
no wlasnie dlatego tez w gre wchodzi ta 3 ktora jest o polowe lzejsza niz te zwykle.. ale cena ;o .. ma ona rowniez mikroskore na przedzialku co na pewno daje wieksza pewnosc, iz nikt sie nie zorientuje.. i co najwazniejsze najbardziej przypomina kszatlem moje prawdziwe wlosy.. tylko zeby udalo mi sie z niej jakos wykrzesic grzywke bo bez grzywki nie wygladam. a najbardziej rowniez podoba mi sie jedynka:D tylko, ze nie moge znalezc takiego modelu brazowego. znalazlam tylko to; http://www.allegro.pl/item711746693_ekskluzywna_peruka.html i albo ta grzywka jest inaczej ulozona albo jest to troche inny model.. a jak z dotykaniem ? czuc, ze to peruka? te wsyztskie modele niby posiadaja siateczke , alenie wiem na ile podobna do tych z drozszych peruk pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
witam zamierzam skorzystac z ktorejs z uslug warszawskich klink lecz waham sie nad wyborem i stad pytanie ktora klinika HAIR LAB KLINIKA WLOSOW czy tez HANDSONE MEN KLINIKA TWOICH WLOSOW ?? jesli macie jakies informacje na ten temat prosze o kontakt na emaial lub odpowiedz na moje pytanie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbsik
A więc jeśli chodzi o dotykanie- to jeśli ktoś głaszcze mnie po włosach to nie czuć siateczki, ale jeśli włoży palce we włosy to czuć coś takiego lekko chropowatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
Mam jeszcze jedno pytanie.. czy ta mikroskora jest jakims niebywalym plusem? czy jesli jej nie ma to widac ewidentnie, ze jest cos nienaturalnego na tym przedzialku? pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dotychczasowe odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
pytam poniewaz strasznie mi sie podoba ta najdrozsza peruka.. z ktorej opisu poza mikroskora i tym, ze jest dwa razy lzejsza od pozostalych nie ma znaczacych roznic.. a jednak 700 zł ulica nie chodzi.. jest sens wydawac tak duzo pieniedzy? czy lepiej kupic jedna tansza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Olivia
Odnosnie opinii o Handsome Man, może źle szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzabeta
Witajcie! Całe życie męczyłam się ze swoimi cienkimi włosiętami. Cokolwiek bym z nimi zrobiła, czysta tragedia. Na dodatek w tej chwili są prawie całkiem siwe. Niestety w kolorze blond wyglądam nieciekawie, a przy kasztanowych włosach, już w tydzień po farbowaniu widać odrosty i oczywiście białoróżową skórę głowy przez prześwity na całej powierzchni. W akcie rozpaczy kupiłam tanią za 70 zł perukę syntetyczną na próbę. Założyłam i bardzo mi się spodobało. A jeszcze bardziej mi się spodobało jak mężowi w oku błysnęło na ten widok. Teraz zamówiłam perukę w lepszym wydaniu. Nawet ta daje mi dużo radości. Byłam ostatnio na imprezie i nikt nic nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×