Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość slim261
Witam. Odnośnie uzupełnienia HM - na zasadzie klamry, to niestety odradzam, produkt jest bardzo drogi, ale na pewno nie tak dobry jak zachwala to Pan G., powiedziałabym nawet, że jest to zwykłe naciągactwo na bardzo duże pieniądze. Uzupełnienie na klamry jest bardzo niewygodne, nienaturalne i nie można w nim robić nic prócz chodzenia w tym za dnia, bo niestety do spania się to nie nadaje, bo głowa bardzo boli, klamry ciągną za włosy i jeśli ktoś łudzi się, że zregeneruje w ten sposób swoje włosy, to niestety bardzo się myli, klamry chcąc nie chcąc wyrywają włosy i po dłuższym użytkowaniu robią się łyse placki. Spinanie tych włosów, jak najbardziej, ale tylko w niski kucyk, jeśli chce się wysoki, to włosy zaczynają się dziwnie układać i od razu można się zorientować, że coś nie tego. Mikroskóra jest zdecydowanie za gruba, a brzegi tej czapy to już w ogóle istny kloc, który ciężko zgrać z własnymi włosami, jedyne co dobre w tej peruce to włosy, są naprawdę dobrej jakości, lśniące, troszkę co prawda wypadają, ale nie jest jakaś masakra. Jeśli chodzi o całokształt to niestety nie polecam, naprawdę szkoda kasy. Bardzo proszę się nie dać nabrać na te chwyty reklamowe, że można zapomnieć, że ma się coś na głowie, że można w tym pływać, kąpać się. Można jedynie w wersji na taśmy, ale wtedy można zamówić w Ameryce taniej, nie trzeba przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacanus
witajcie...czytalam wasze posty i chcialabym sie dowiedziec jak wam sie nosi peruki? czy czujecie sie jka dawniej w swoich wlosach?spicie w niej?sa na tyle wygodne ze nie trzeba ich trzymac podczas wiatru?mam 22 lata choruje na lysienie androgenowe, do tej pory przesuwalam swoj pzedzialek i jakos to bylo..teraz nie mam co zakrywac i potrebuje preuki..jestem zalmana.ale pocieszam sie z to ne jest koniec swata..pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim261
Odnoście peruki, to ja raczej nie polecam, mowa tu oczywiście o tradycyjnej peruce, nawet już nowoczesnej bo z włosów ludzikich, ale i tak użytkowanie tego typu peruk jest niestety wielce uciążliwe. Jesli peruka nie jest przytwierdzona za pomocą np. klamr lub taśm, to niestety nie poczujesz się w niej swobodnie i zawsze będziesz musiała kontrolować swoje zachowanie, aby nie było przykrych dla Ciebie sytuacji. Jeśli posiadasz swoje włosy, jakiekolwiek to możesz zastosować uzupełnienie na klamry, które też niestety nie jest bez wad, o tym możesz poczytać w moim poście powyżej. Jak na razie najlepszym rozwiązaniem pozostaje uzupełnienie systemowe, czyli tak zwane lace wig, gdzie za pomocą kleju lub taśm można w dużej mierze prowadzić naturalne życie, nie martwiąc się, że włosy spadną lub przesuną się w nieoczekiwanym dla nas momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacanus
dziekuje za informacje..moze juz pisalas a ja to przegapilam ale jak dlugo nosisz peruke i czym jest to spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nosze perukę od 15lat .Zakupiłam również jedną znich w tej firmie .Z żadnej nie byłam tak zadowolona Niestety nie stać mnie na taki wydatek więc musiałam zadowolić się peruką z innej firmy Wydałam 2500 zł i nie nadaje się do noszenia Może ma ktoś do sprzedania lub do odstąpienia perukę naturalną bo już mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ja mam 25 lat od kilku mięsiecy zaczął mi siĘ robić plac na czubku głowy , upinam grzywkę to go nie widać . ale zastanawiam się nad obcięciem na łyso i kupnem peruki. A to dlatego ze od 10 lat farbuję włosy i przydała by im się regeneracja. Co sadzicie o perukach z tej strony: http://www.rokoko.com.pl Może ktoś ostatnio zamawiał z stad peruki. Bo niektóre są naprawdę śliczne. A i mam pytanie jak one wyglądają w rzeczywistości, różnią się od tych na fotkach. dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Katarzyno, Jeśli myślisz na zgoleniem włosów to myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby lace, która przykleja się na taśmy- wtedy masz wrazenieni, że te włosy są twoje. Nie musisz się obawawiac, że ktoś zerwie ci ją z głowy. A jeśli chcesz zasięgnć informacji o perukach z rococo to wejdź sobie na forum gazety.pl 'łysienie plaskowate" tam jest dużo wątków na ten temat a takze bezpośrednio na temamt rococo. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... wszystkie są fajne, ale moim zdaniem druga- ale to dlatego, że wolę dłuższe włosy. Ale wiesz -do takich peruk nie ścinaj się na łyso. Najpierw sprawdź jak wyglądasz bo zwykłe peruki lubią rzucać się w oczy:( Zebyś nie zrobiła kroku, który będziesz żałować. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ta też mi się najbardziej podoba. zamówię poczekam jak przyjdzie a jak będzie wszystko w porządku to obetnę moje włoski. Teraz jest najlepszy okres bo jest zima to włosy zdążą mi trochę odrosnąć. Dzięki wielkie. A Czy jest na forum ktoś kto zamawiał peruke z http://www.wig.com/default.asp?mscssid=&adsrc= albo z http://www.paulayoung.com/default.aspx Bo tak naprawdę to nie wiem , która firma lepsza Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k149sa
Polecam allegro ;] Jest tam dużo peruek, w przystępnych cenach ;] Rozejrzyj się za jakąś :) www.handsomemen.pl/wlosy,inne,historia_peruk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam idealną po kilku dniach poszukiwań, czekam na wypłatę i zamawiam : http://www.wig.com/product.asp?nid=1&did=113&pid=1779&mscssid=&adsrc=&pg=5&sort=0&sort=0&attrid=&qs=1&color=&length=&style=&material=&attrid=&qs=1 Tylko czarną bo mam ciemną karnację. Wydaje mi się ze i tak jest dużo tańsza niż miała bym ją kupić w Polsce. Dlatego ze jest z naturalnych włosów nie z syntetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiamisiaa
Gdzie mozna kupic nakładki z włosami hair enhancer, o ktorych byla wczesniej mowa. Bardzo proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHOCIEMNA
Od wielu lat czytam na forach o problemach innych sama nigdy nie miałam śmiałości do opisania własnych, ale dzisiaj bardzo chciałam skorzystać z rady Kasiawag i próbowałam zamówić sobie peruczkę ze sklepu Paula Young. Niestety nie potrafię przeskoczyć rubryczki STATE, ciągle żądają ode mnie abym wypełniła "stan". Błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiawag
Jako ostatni "stan", po Yukonie, masz "FN-International". To jest dla klientek spoza Stanów. Swoją drogą, polecam - peruki PaulaYoung mają coś, czego nie zauważyłam w innych (w tej klasie cenowej) - każdy włos ma nieco inny odcień i nieco inną grubość. Wyglądają niezwykle naturalnie! A co do trwałości - moja pierwsza peruka ma już prawie 6 lat - myję ją co jakiś czas i do dzisiaj używam. Ostatnio kuzynka na imieninach stwierdziła - "Ale masz fajny kolor włosów!" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ I ZAINTERESOWANIE. DZIKI PANI W OGÓLE DOWIEDZIAŁAM SIĘ O MOŻLIWOŚCI ZAKUPU PERUK W USA. PIERWSZĄ WZMIANKĘ PRZECZYTAŁAM CHYBA TRZY LATA TEMU. W TEDY RADZIŁAM SOBIE ZAKUPUJĄC PERUKI U ZAPRZYJAŹNIONEJ ROSJANKI (BARDZO CIĘŻKIE I GĘSTE ALE TANIE) ORAZ JEŹDZIŁAM DO GLIWIC DO HURTOWNI NA SIKORY 1. U MNIE PERUKI BARDZO SZYBKO SIĘ NISZCZĄ BO MUSZĘ UŻYWA ICH NA OKRĄGŁO. TERAZ CHODZĘ W NATURALNYCH SĄ DUŻO TRWALSZE I NIE MA TEGO STRACHU JAK KTOŚ DOTYKA GŁOWY( np dentysta, okulista). a ze sklepu PAULA YOUNG chciałam kupić sobie dwie z naturalnych akurat są w promocji. tylko jedna na razie nie jest dostępna, będzie w marcu. Proszę mi powiedzieć czy warto ją teraz zamawiać czy lepiej nie ryzykować. Obawiam się że mogą mi doliczyć podwójny transport, JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania perukę znaturalnych włosów .Nie nosiłm jej poniewaz nie trafiłam w ko;or.Są za ciemne dla mnie ale bardzo ładne.Moze ktoś będzie zainteresowany.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiawag
Jeśli teraz zamówisz, to dostaniesz tę, która jest na stanie. A w marcu tę drugą - czyli oczywiście będzie podwójny transport. Ale z kolei w marcu może nie być tej promocji (w promocji są coraz inne). Trudno mi doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Problem łysienia nie jest mi obcy, obecnie mam już bardzo silne prześwity, proces trwa od ok. 16 lat. Niemniej po latatach wydawania mnóstwa pieniędzy na przeróżne preparaty, a które co najwyżej chwilowo wstrzymywały wypadanie włosów, postanowiłam zadziałać bezpośrenio na problem tj. wizualnie. Rozgladałam się przez okres ok. 2 lat tyle czasu kosztowało mnie podjęcie ostatecznej męskiej decyzji...:) Atualnie jestem od dwóch tygodni po zageszczeniu włosów i ich przedłużeniu. efekt bardzo mnie usatysfakcjonował ale przede wszystkim wizualnie, bo po latach krótkich i miernych włosów dostałam sporawy ich zastrzyk. fryzurę mam bardzo naturalną włosy do szyji, lekka grzywka. Problem jest w tym, żeby do całego "ostrzętu" na głowie nie mogę się przyzwyczaić, choć jakoś powoli staram się, choć budze się w nocy i ciągle sprawdzam czy włosy są na swoim miejscu;). Ale do rzeczy czy któraś zy Pań korzysta z podobnej metody przez dłuższy okres czasu? Zastanawiam się m.in. jak długo wloski (a szczególnie uzupełnienie) wytrzymają, czy mam na coś szczególnie uważać? Za jakąkolwiek odopowiedź będę bardzo wdzięczna! :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w gronie werula:) Chętnie odpowiem ci na pytanie ale przede wszystkim musisz najpierw napisać co to za uzupełnienie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpan18
Witam Wszystkie Panie :) Piszę z prośbą o rozwiązanie mych niepewności... Gdyz... jestem z dziewczyna ... ktora byla i jest chora .... na 2 choroby... na Gastritis i Bolomia... Chyba mniej wiecej wiecie o co chodzi... i nic by w tym dziwnego nie bylo... Gdyby wszystkei kolezanki mi mowia ze ona "chyba nosi" perułkę... nigdy nie zwrocilem na to uwagi.. wczesniej miala normalne dlugie czarne wlosy i od nie dawna chodzi w krotkich i w kasztanowym kolorze... jej wlosy zawsze sa tak samo ulozone.. i nigdy sie nei zruszaja jej ... Myslalem ze sa polakierowane i nazelowane.. ale zaczolem zauwazac ze ma... strasznie suche i nie zabardzo mi pozwala dotykac sie wlosow ... Nie zabardzo chce ja pytac o to .. i chcialbym sie dowiedziec jakie sa sposoby sprawdzenia tego czy to perulka czy normalne wlosy i czy to od choroby czy tylko od mody... Prosze o poMoc Dziewczyny :) ... PatriCk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibu5
Do Hiszpana. Jeżeli to dla Ciebie tak wielki problem,to daj sobie i jej spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff! znalazłam moją wiadomość z 12.12.2009r.:) Stronka kafeterii jest (a może była) mi obca, wpisałam się na forum, a potem nie potrafiłam go (wpisu) zlokalizować! Zarówno przy zagęszczeniu jak i przedłużaniu skorzystałam z metody hair talk. Za pomoc będę naprawdę bardzo zobowiązana! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozur
czy ktoś zamawiał z włosów blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do justyny-80 z forum łysienie plackowate gazety pl; ona zamawiała blond, taki ładny bardzo naturalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasiawag Bardzo dziękuję za pełne i dokładne opisanie sposobu zamówienia peruki ze strony firmy PaulaYoung z USA . Wszystko poszło bardzo gładko bez Pani wskazówek nigdy bym sobie nie poradziła ,przy pomocy "tłumacza " jest bardzo trudno . Zamówiłam dwie jedną z opóźnionym terminem wysyłki (tej jeszcze nie mam) a druga jest z naturalnych włosów , Jest dokładnie taka jak na zdjęciu. Mimo, że moje zamówienie zostało zrobione po wygaśnięciu cen promocyjnych , po konsultacji, zapłaciłam niszą cenę i jestem bardzo zadowolona.Jeśli chodzi o opłaty to peruki medyczne są zwolnione z cła ale zapłaciłam 22% podatku od wartości towaru i 2.2% od obsługi celnej. Do gozur Ja zamówiłam w kolorze 30B jest to raczej blond z bardzo nielicznymi włoskami rudawymi. Mnie zależało na całkiem rudych 33 ale w naturalnych nie ma takich kolorów, więc zafarbuję Do katarzynakatarzyna1984 Chciałam zapytać się , czy zakupiła Pani tą peruczkę HH Yaki 1012 Human Hair Cap Weave Wig , i czy ona ma z przodu tkany Monofilament, bo ja zakupiłam Virginia która ma taki ement, ale jest to wyszczególnione w opisie. Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Jak kupujecie peruki i jest napisane Yaki, to upewnijcie się co do tej nazwy, ponieważ YAKI to jest pewna określona struktura włosa, tzn. że biorą włosy i poddają je zabiegowi chem., który ma na celu upodobnienie struktury włosa do takiego, jaki mają kobiety ciemnoskóre po poddaniu swoich naturalnych kręconych włosów "trwałej" prostującej. Takie grube silnie kręcone włosy poddane takiej trwałej prostującej są proste ale tez takie, no nie wiem jak to kreślić sianowate. Co prawda nigdy ich nie zamawiałam ale jak kiedyś na początku pytałam o yaki, to pani mi powiedziała, że to rodzaj włosa dla Afro-Amerykanek, nie dla mnie. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×