Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Witam wszystkich zainteresowanych tematem:) Pragnę wam przedstawić w skrócie moja historie zaczęło się od tego ze już od urodzenia miałam dość kiepskie włosy lata mijały i nic z tym nie robiłam. Na studiach zazdrościłam moim koleżankom bujnych czupryn wiec postanowiłam doczepić sobie włosy dostępną metoda na tzw. ringi -cóż efekt był, ale i problemów, co nie miara ciągle wizyty u fryzjera i dużo wydanych pieniędzy a tak naprawdę efekt dość marny. Zaczęłam wiec zgłębiać wiedzę o innych metodach poprawienia swoich włosów i trafiłam chyba nie przypadkowo na klinikę Handsome Men w Warszawie. Przed konsultacja wnikliwie czytałam dostępne materiały o włosach, jakie klinika wykonuje i z dociekliwością oglądałam każde zdjęcie nie mogąc uwierzyć jak to możliwe, pojechałam i przekonałam się osobiście. Szef kliniki pobrał ode mnie wszystkie niezbędne wymiary głowy oraz dobrał kolor pozostało tylko czekanie na efekt i w sumie nie spodziewałam się ze dzień odbioru będzie najszczęśliwszym dniem w moim dotychczasowym życiu. W końcu poczułam się pewnie bez zastanawiania się czy przypadkiem nie widać mi spinki itp., w końcu poczułam się 100% kobieta, poczułam się piękna i zadowolona z życia Teraz dumnie chodzę we włosach mogę je upinać w dowolne fryzury kitka, warkocz, kok, ale i tak najpiękniej wyglądają jak są rozpuszczone mogę je dowolnie czesać, a ponieważ jestem osobą z dużą aktywnością fizyczna mogę także uprawiać sport bez ograniczeń i robić, co tylko zapragnę, zyskałam dużo pewności siebie i wewnętrznej radości. Dziewczyny nie zastanawiajcie się długo nad wyborem szkoda czasu i pieniędzy na szukanie innych mniej lub bardziej sprawdzonych metod. Włosy są naprawdę cudne i wyglądaj niesamowicie naturalnie gdyż każda osoba ma inny rozmiar głowy stąd to idealne dopasowanie, czego żadna peruka wam nie da. Warto marzyć i móc te marzenia spełnić :) Mi się udało!!! EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdausia
Ania z Zielonego ............... najlepiej zrobisz gdy ogolisz się na łyso. Będziesz zdrowa i modna. I na szamponie zaoszczędzisz. I na grzebieniu, oczywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakatarzyna1884
Do cichociemniej Nie zamawiałam na razie peruki bo po głębszym zastanowieniu sobie odpuściłam. tapiruję trochę włoski, grzywkę spinam i nie widać placka. Ale jak pojawią się większe prześwity to na pewno skorzystam z wig.com bo peruki tam są śliczne. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Czesc Dziewczyny!Poczytalam co napisalyscie,przekonalyscie mnie i zamowilam peruczki:)Nie bylo to proste,poniewaz kiedy juz sie zdecydowalam okazalo sie ze model na ktory jestem zdecydowana jest niedostepny.Zamowilam wiec zupelnie inna(z dugimi wlosami)i jedna z krotkimi o zupelnie innym kolorze.Krotka jest bardzo gesta,sztuczna w dotyku,ale wyglada zupelnie dobrze.Jesli chodzi o dluga...hmmm..idealna w dotyku(zaznaczam ze obie sa syntetyczne),ale ona jest r z a d k a!Jest na siatce 1cmx1cm!Na czubku glowy widac ewidentnie ta siatke.Pomyslalm,ze mozna przewlec swoje wlosy,ale raz ze mam ich bardzo malo na czubku to jeszcze krecone, a peruka jest z prostych wlosow. I doopa!Kupilamja w promocji,a z tego co zrozumialam nie moge jej zwrocic.Doradzcie jak to jest,bo ja sobie nie zdawalam sprawy ze moga byc takie peruki.Zawsze myslalm, ze pokrywaja dokladnie cala glowe.A co by bylo gdyby zamowila ja osoba zgolona na zero...?Prosze powiedzcie czy mialyscie tez podobne doswaidczenia z perukami.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majra, Wiesz co, do końca nie zrozumiałam dlaczego ona nie pokrywa ci całej głowy i dlaczego widać ta siateczkę. jakie właściwie ty zamówiłaś.Ja nosze taką że pokrywa mi całą głowę i siateczki nie widać na czubku, ewentualnie jakbym zaczesała włosy do góry płasko to jakby się ktoś przyjrzał mógłby coś tam zobaczyć przy linii włosów. Ale na czubku głowy?Opisz całość i spróbuje odpowiedzieć na twoje pytanie. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
witam nosze juz peruke jakisz czas z handsome men jestem zadowolona i wszystko jest super ale chcialam sie was dziewczyny zapytac jak to jest bo ja np jestem osoba samotna mam 28 lat i boje sie reakcji faceta na to co nosze na glowe jak wy sobie z tym radzicie co mowicie jak to opowidacie poradzcie mi bo niewiem co mam mowic facetowi z ktorym sie spotykam i poznaje nowych oni niekiedy dotykaja mojej glowy a ja momentalnie sie odwracam odsuwam bo boje ze cos wyczuja i co wtedy ???? help :) pozdrawiam i prosze o jakies rady i komentarze:) negrajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
ORBS zamowilam ze stronki "paulayoung", ta jedna jest zwyczajna,taka jaka sie spodziewalam, a ta druga to musialabys zobaczyc... :) Jest rzadka..nie wiem jak wytlumaczyc,jest zbudowana na bardzo rzadkiej siatce-wiec i wlosow na niej malo :( negrajs- bardzo dobre pytanie!tez mnie to interesuje.To znaczy przy tych zwyklych to wiadomo jakie sa,ale ciekawa jestem jak to sie ma do takich jak nosi np ORBS...bo mozna w nich niby wszystko,ale jak to sie ma wlasnie w kontaktach damsko-meskich ;) Chyba,ze zerwac przy nim i powiedziec "kochasz mnie taka jaka jestem?" hahahahhaa.Eeee nie,bo z seksu nici wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
witam w sumie te wlosy z handsone men tez mozna wszystko i w ogole nie ma ci prawa z glowy wlos spac :) ale jednak niekiedy faceci wyczuwaja ze cos jest jak ci porzadnie przez glowe przejada reka i cooo wtedy wczoraj weszlam na czata i pytalam sie facetow wprost o ich rekacje na takie cudenkona glowie i opinie sa nastepujace jened chlopak powiedzial ze warto powiedziec o tym chlopakowi np po 3 miesiacach znajomosci i zobaczyc jego reakcje i jak bedzie mu zalezalo to nie powinien miec wiekszych uwag drugi napisal ze powinnam powiedziec juz na drugiej randce ale wydaje mi sie ze to bez sensu bo niewaidomo co bedzie dalej z tego a po co ma wiedziec i taka wiadomosc rozpowszechniac skoro nawet sie z nim nie zaprzyajznilysmy ... ale generalnie wiekszosc facetow powiedziala mi ze nie ma to znaczenia wazne co dziewczyna ma w glowie a nie na glowie .... a co z sytuacja jelsi sie okaze w sytuacji dosc intymnej??? piszcie jakie mialyscie doswiadczenia i co radzicie pozdrawiam negrajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
dobry pomysl z tym gadaniem na czacie!mysle sobie tak,ze ten jeden mial racje,powiedziec po jakims czasie.Same wyczujemy kiedy to bedzie mozna zrobic.Jesli powiesz mu zbyt wczesnie to moze uciec,bo nawet cie nie bedzie jeszcze znal,a jak pozniej powiesz to wtedy bedziesz wiedziala czy mu zalezy.A do tego czasu chyba trzeba unikac kontaktow reka-glowa.Przeciez on i tak sie nie kapnie dlaczego sie odsuwasz.Czy Tobie samej przyszloby do glowy,ze to chodzi o peruke??? Ale powiedziec trzeba...tak mysle.Ludzie zeby sztuczne nosza i nikt z tego hallo nie robi,a to bardziej chyba intymne niz peruka.Powodzenia na randkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
czesc w sumie masz racje ale wiadomo jak to na czacie jest rozni bywaja ale tak ustalilam ze jak bede chaial powiedziec to powiem po jakim czasie i sama zadecyduje czy w ogole warto powiedziec facetowi ze ma sie takie cos na glowie ale z drugioej stony faceci sa tak prosci w swej prostocie ze masz racje do glowy im nie przyjdzie ze moge miec na glowie peruke moja wyglada bardzo naturalnie i w sumie nic nie widac chyba ze bedzie wyjatkowo spostrzegawczy ... po zabiwegu spotkalam sie z moim bylym facetem ktory wiedzial o tym ze bede nosila peruke i sam nie mog uwierzyc gdzie sie zaczynaj te nie moje wlosy i dopiero jak mu pokazalam to byl w ciezkim szoku a dopatrywal sie przez dlugi czas wiedzac i nic nie zauwazl wiec chyba moge byc spokojna o reszte nowych facetow:)) kontakt reka -glowa w sumie unikam bo mi facet pod glowe nie wlozy reki bo mam ja na spinkach ale teraz i tak mam komrot dotykania glowy z tyłu bo juz nie mam spinek :))) wiec i tak loozzz :) pozdrawiam negrajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
werula a ja jestem ciekawa jakie sa te twoje wloski,bo wlasnie usilowalam o nich troche poczytac ale nie ma to jak sie dowiedziec bezposrednio od klientki.Jak narazie zorientowalam sie,ze to chyba nie jest bardzo drogie.Interesuje mnie na czym polega to zageszczenie i czy jest wyczuwalne...prosze napisz cos wiecej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perukowaaaaaaaaa
Hej dziewczyny , posiadam długą perukę do sprzedania przywiezioną z Anglii. Peruka jest nowa . Włosy są długie pocieniowane i prościutkie z grzywką na bok. Bardzo ładne :) Włosy można obciąć do jakiej długości komu pasuje. Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę pokazać zdjęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majrawig zaintrygowała mnie Twoja informacja a pro po tej "rzadkiej peruki", czy w nazwie towaru było słowo " Wig"(peruka) czy też może "Hair Integration Pieces ,• Top & Partial Back" (magiczne włosy). Bo jeśli tak, to by wszystko wyjaśniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Podaje Ci linka do tej peruki,a jesli chcesz ja zobaczyc jak wyglada normalnie to zostaw mi maila wysle ci jakies jej fotki http://www.paulayoung.com/Product.aspx?pid=2005# hmmm...czyli nie spotkalyscie sie z czyms takim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majrawig Tak jak myślałam, to nie jest peruka w pełnym tego słowa znaczeniu. Są to tak zwane magiczne włosy . Przez tą siatkę przeciąga się swoje(jeśli posiadamy) i w ten sposób mamy piękną gęstą czuprynkę. W angielskim opisie jest tam to napisane. Szkoda że są sztuczne, bo trudno na odległość jest dopasować do własnego kolorytu i struktury włosa. Dzięki za opisanie tego na forum, to nowe doświadczenie dla innych, którym wystarcza takie uzupełnienie. Chętnie zobaczę fotki D.rotka@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
CICHOCIEMNA wyslalam Ci maila.Juz wiem,ze na przyszlosc zanim podejme jakakolwiek decyzje o zakupie czegos o czym wczesniej nie mialam pojecia,musze sie najpierw skonsultowac na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
czesc wszystkim dziewczyny mam pytanie i miewam ze odpowiecie mi szczerze... ostatnio w mojej nowej peruczce pojechalam do rodzinki a wiadomo jak to rodzina zna mnie i widziala w poprzednich fryzurach (wczesniej mialam wlsoy dlugie ale przedluzane) zdziwila sie gdy mnie zobaczyla i wścipska cioctka mowi jakie ja mam piekne wlosy i ze wczesnije mialam krotsze i chyba perkue zalozylam szokkk calka rodzinka gapi sie na mnie a ja niewiem co powiedziec????????? czy wy macie macie takie sytuacje jak reagujecie i co mowicie bo kompletnie mnie zamorowalooooo jesli chodzi o nowo poznanych ludzi to moja peruka jest praktcznie niewodoczna gdyz nowi ludzie wczesnij mnie nie widzieli i nie wiedza jak wygladalam wiec dla nich to jest normalny widok... ale niestety niektorz sa wyjatkowo spostrzegawczy i atakuja jak skytecznie odpowiedziec zeby ktos nie pociagnal tematu dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO FOOOOOOOKA Proszę cię wyjdź z tego forum- przepraszam ale twoja głupota tak mnie drażni że ciężko to wytrzymać. I zabierz ze sobą nie tylko swoją sztuczną pochwę ale i resztki gumowego mózgu. Az przykro patrzeć jak niektórym Bóg poskąpił tego co najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
popieram przedmowczynie fokkaaa feeee tak sie nie zachowuje kobieta dziewczyny piszcie co tu powiedziec o tej peruce plissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu zawsze mówię jak ktoś z rodziny - się pyta skąd te włoski takie piękne- że sobie doczepiłam- nie nazywam tego nigdy peruką;) Nieciepię tego słowa:) Mówię ze to powszechne w Usa i dlaczego miałabym nie doczepiać skoro ładnie wyglądam- a wścibskim ciociom mówię -NIE :D Niech się zainteresują sobą:) Mam to w pupci:D Ale szczerze to nie spotkałam się z negatywnymi opiniami z czyjejś strony a nawet w rodzinie byli i tacy (mówię o dalekiej rodzinie co to mnie widzi raz na ruski rok) którzy myśleli że zapuściłam i zrobiłam trwałą:D i niech tak pozostanie;) Nie martw się czyjąś opinią- jeśli jest negatywna to wynika na pewno z frustracji i problemów tej osoby z sama sobą! Miej to w nosie:)I bądź dumna, że choć włoski doczepione to z głową wszystko w porządku:) Buziaki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
dzieki ORBS SUPER NAPISANE Masz racje ja tez nie cierpie tego slowa az mi dreszcze przechodza i mowilam na to siatka z wolsami ale masz racej bede teraz uzywac okreslenia doczepione wlosy :))) bo fakt ma to wiekszosc dziewczyn w Polsce i zagranica:)) naprawde dziekuje za slowa otuchy i wsparcia...:)) niewiem czy czytalas moj post wczesniejszy dotyczacy jak zachowac sie kiedy poznajesz faceta i kiedy mu o tym powiedziec ???jak zareaguje??? to tez dla mnie strach gdyz od niecalego miesiaca nosze doczepiane wlosy i jestem swierzynka jesli chodzi o odpowiedzi ciekawskich ludzi ... jak widac moze i tu cos doradzisz ekspercie :)) pozdrawiam negrajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu przez wiele lat słowo "peruka" było zakazane(ze względu na mnie i małe dzieci, żeby się nie wygadały). W zamian używamy określenia "nowa fryzura". A co do wścibskich, mało rozgarniętych kobiet to wielokrotnie zimny pot po plecach czułam i nogi miękki w kolanach. Zawsze w tedy mówię, że byłam u fryzjerki i kope kasy mnie to kosztowało, ucinam rozmowę stwierdzeniem -"prawda, że ładnie mi"-. Ale zawsze staram się nie przesadzać ze zmianą na radykalnie duże różnice w długości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
Drogie Panie, a gdzie można kupić niedrogą perukę dla kobiety w ramach przebrania? Co musi mieć? Na co zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Witam :) Wystapilam pierwszy raz w mojej 'nowej fryzurze"(bardzo mi sie podoba to okreslenie) na dosc duzej babskiej imprezie.Juz dawno nie mialam tyle pewnosci siebie!Niestety zdawalam sobie sprawe,ze wygladam zupelnie inaczej niz normalnie i reakcje moga byc rozne...Osoby,ktore mnie nie znaly wczesniej nic nie zauwazyly,natomiast inne byly w pozytywnym "szoku".Padly dyskretne pytania,ominelam je,ale pozniej sie schlalam :( i juz prawie wszystkim powiedzialam co mam na glowie. Reakcje bardzo,bardzo pozytywne!Nie obawiajcie sie!Kilka dni pozniej dwie pytaly mi sie na jaki kolor byloby dobrze gdyby sie przefarbowaly...czyli dziewczyny pozazdroscily zmian :) A teraz ta gorsza strona...po godzinie czy dwoch fryzura zaczela sie zsuwac!Szok!A ja sie tutaj naczytalam jak to sie swietnie trzymaja i zeby sie nie obawiac!Mam ciemne wlosy a te byly blond,nie musze wam mowic ze ciagle bylam w kibelku i sie poprawialam :( Mysle,ze moze to wina tego ze one sa krotkie...moze dluzsze bylyby lepsze...hmm.Jak zabezpieczyc sie na przyszlosc??? W kazdym razie 'wejscie' mialam suuper :) Juz wiem,ze kupie nastepna,tylko taka ktora nikogo nie zszokuje innoscia.Bo jakie to wygodne!Zakladasz 5 minut i idziesz do sklepu,a teraz 30 minut zaczesujesz lyse zeby wyjsc na 5 minut...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ratunku wczoraj w mojej peruczce czyli nowej fryzurce podczas intymnej sytuacji bez ubran facet z ktorym spotykam sie od niewdawna wyczul ze cos mam na glowie i pyta sie co tam masz cos tam jest zwyczajnie mnie zamorowalo i niewiedzialm kompletnie co powiedziec...... powiedzialam ze mam takie doczepiane wlosy i w tym miejscu sie zaczynaja a on na to jak to i strasznie go to zainteresowalo zaczal mi sie jakos dzienie przygladac na glowe i caly efekt intymnosci skupil sie na mojej glowie .... a wy mialyscie podobne sytuacje jak reagujecie pomocuy dziewczyny :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Witaj bler25! Domyslam sie,ze wiele z nas przeczytalo Twoj post kilka razy i nie wiedzialo co Ci odpowiedziec.Ja tez oczywiscie nie wiem,bo zaczynam moja przygode z nowymi fryzurkami i obecnie jestem samotna...z wyboru.Z tego co sie zorientowalam nie masz zwyklej peruki tylko "drugie wlosy" i jak przeczytalam co napisalas,ze powiedzialas mu ze one sa doczepione to zabrzmialo to bardzo naturalnie!I trzeba mu bylo wlasnie pokazac gdzie!;)..jakiekolwiek miejsce.I tak nie wiedzialby o co chodzi.Sama pamietam jak z zaciekawieniem przygladalam sie kolezanki wlosom jak oznajmila ze ma przedluzane,bo bylo to dla mnie cos nowego. Ciekawa jestem jak zakonczyla sie ta Twoja historia i mam nadzieje,ze dobrze. Ja zakupilam nastepna fryzurke i bardzo sie sobie w niej podobam,narazie wychodze w niej na zakupy...na szybko:) Ma zdecydowanie dluzsze wloski od poprzedniej,i owszem czuje sie bezpieczniej,ale i tak sie zsuwa :( i mam wrazenie ze mam ogromna glowe:( Czytam tu i owdzie o tych "drugich wlosach".Znalazlam tez jak ktos sie brzydko wypowiedzial na temat wlosow,ktore pomogla taniej sprowadzic orbsik.Co ja z tego wszystkiego wywnioskowalam: nie ona nawalila tylko wlosy jak zwykle nie sa takie jakbysmy sobie tego zyczyly :( Nigdy nie beda "nasze" :( trace nadzieje dziewczynki,bo jeszcze w nich mialam nadzieje. Mam jeszcze pytanie do Orbsik,bo jestes dobrze zorientowana.Czy modele second hair bywaja z grzywkami,bo ja jak narazie zorientowalam sie ze nie maja.Jezeli nie,to czy mozna je obciac i samemu ja zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziewczyny doradzę
jeszcze loxion 2%,5% albo piloxidil ,mnie to pomogło chociaż wiadomo ,że nie do końca ,ale nawet nosząć perukę ma sie ten komfort ,że cos tam swojego rosnie pod spodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Czytam Wasz wątek od początku,ale dopiero dzisiaj odważyłam się włączyć do dyskusji. ORBS o jakich taśmach piszesz i gdzie je się kupuje? Czy używa się je do zwykłych peruk,proszę odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×