Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość Atr
Witam, czy ma ktoś namiar na rzeczoznawcy który podejmie się oceny wykonania uslugi. Oczywiście chodzi o perukę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam ostatnio peruke z http://www.peruki.info.pl i także nie mam z nią problemu - jeśli chodzi o jej pielęgnacje i mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa8
Odnośnie do Świata Peruk, to oni posiadają tylko najlepsze marki na rynku. Dają przede wszystkim na nie gwarancję, wiec jeśli coś jest nie tak i masz wrażenie, że jest zniszczona, to można je reklamować bez problemu. To jak wyglądają włosy zależy od tego jak się o nie dba. Wiem o czym mówię, bo kupuje peruki systematycznie. Kiedyś kupowałam koło Kleparza na Szlaku, ale oni mają jakieś robione przez siebie i one niszczyły się bardzo szybko. Natomiast kupiłam już dwie w Świecie peruk i jestem zadowolona, nie ma porównania i nie za tysiąc a za 500 zł - a to przecież niewiele. Jedna ma prawie rok i oczywiście widać, że ją używałam bardzo intensywnie, ale to normalne w włosach syntetycznych, które tak już mają, ze przy codziennym użytkowaniu się niszczą – szczególnie długie, które mechacą się, gdy pocierają się o kołnierze i ubrania. Trzeba o tym wiedzieć i uważać oraz zdawać sobie z tego sprawę, że to są sztuczne włosy, a nie prawdziwe. Druga która ma 4 miesiące nadal wygląda super. Zamierzam oddać tą starszą do regeneracji do Świata Peruk, aby mieć na zmianę –mają taką usługę i wszystkich o tym informują. Poza tym obsługa w sklepie jest tak miła, że nigdy nie ma z nimi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek1302
Cześć, Sam jako facet od kilku lat nosze system włosów... wykonany przez siebie. Wiem, że wybór peruki czy systemu włosów to duży problem dla wielu dziewczyn i dla facetów również bo wielu sie na to decyduje. Chyba jestem jednym z niewielu facetów który zajmuje sie perukarstwem w Polsce dlatego chciałbym sie z wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat peruk/systemów włosów dostepnych w Polsce. Sam kilka lat temu rozgladałem sie za rozwiazaniem jakim jest system włosów. Ogólnie ceny bardzo rozbieżne od 3,5 tys do 7 tyś. Niestety to było raczej sprzedawanie niż wiedza.Fryzury sztuczne ( mówie tu o męskich systemach). Wszystko miało wygladać cudowanie ' może Pan nosić bez zdejmowania nawet 2 miesiace', ' jednen system nawet 4 lata wytrzyma' - Taaa... Wtedy zacząłem interesować sie perukarstwem, jeździć na kursy, a nawet nawiązać współprace z ludzmi którzy robie peruki na potrzeby filmów i seriali w USA. Byłem w kilkunasty Azjatyckich fabrykach w których takie systemy i peruki sie produkuje. Wiem na co zwrócić uwage i co decyduje o jakośc***eruki i systemu włosów. Od 3 lat zajmuje się robieniem systemów włosów. Musicie pamietać, że różnica w cenie między firmami które sprzedaja systemy włosów to głownie ich marża. Zawsze więcej zapłacicie w Klinice ze świecąca biała podłogą niż w sklepiku za rogiem w małym mieście. Warto też zwrócić uwage że wszystkiego rodzaju bazy typu microskin, contact skin itp to tylko nazwy marketingowe. W rzeczywistości micro skin w różnej firmie moze wygladać zupełnie inaczej. Sam wykonuje systemy włosów głownie na baze Lace czyli koronce. W internecie możecie znaleźć French Lace albo Swiss lace z tym że w każdej firmie to będzie sie różnić. Sam posiadam w pracowni 20 rodzajów koronki o nazwie swiss lace - każda różna i każda ma inne właściwośći oraz zastosowanie. Jeśli macie jakieś pytania odnoście systemów włosów, wahacie sie który system wybrać, czy kupic tutaj czy tam śmiało możecie do mnie napisać na maila: hairsystems.maker@gmail.com. Gdy znajde czas chętnie odpowiem na pytania bo wiem jak cięzko jest znaleźć rzetelne info w internecie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Sprzedam okazyjnie nową nie używaną naturalną perukę Tressalure (Toasted Shine ) dystrybucja Perukpol. Cena do uzgpodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
Jeżeli chodzi o Świat Peruk w Krakowie, czy Katowicach to z tego co wiem, informacje o salonie dostępne są pod kilkoma adresami stron internetowych. Jak wejdziesz tutaj https://perukisklep.pl/ to powinnaś wszystkiego się dowiedzieć. Ja jestem stałą klientką, peruki kupuję naprawdę często ze względu na swój zawód i naprawdę polecam :) Najlepsza jakość za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perukowa dama
Dziś kupiłam swoją pierwszą perukę w Rokoko. Jest śliczna i czuję się w niej bardzo dobrze. Mam bardzo mało włosów. Perukę nosić mam zamiar kilka godzin dziennie, do pracy. Czy moje włosy mogą się wytrzeć. Dbam o włosy, ale nie chce utrać ich reszty poprzez wytarcie przez perukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajonik
Ja perukę kupiłam na stronie https://perukidorothy.pl/ i zadowolona jestem. W pewnym momencie włosy zaczęły mi samoistnie wypadać i zanim zdecydowałam się na ratowanie sytuacji to już było niestety zbyt późno. Dla takich kobiet jak ja jest to najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajonik
Sprawdź może tutaj https://perukidorothy.pl/ ? Kiedyś moja znajoma zamawiała od nich własnie perukę i ma ją chyba do dzisiaj więc jakościowo są raczej dobre. Nie wiem jak to cenowo wygląda, najlepiej jak sama sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskagoska
Ja swoją perukę też kupiłam w Świecie Peruk i to był najlepszy z możliwych wyborów. Wcześniej peruka którą kupiłam u konkurencji wytrzymała tylko 2 msc... a zdajecie sobie chyba sprawę z tego ile taka peruka kosztuje? Na szczęście trafiłam na https://www.swiatperuk.pl/ i jestem bardzo zadowolona :)) No i cenowo nie wychodzi wcale tak dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysiutka
Najlepsze peruki nowoczesne. Profesjonalne podejście do klienta i do mojego problemu. Jeżeli lubicie naturalny wygląd i dyskrecję to polecam z czystym sumieniem https://perukidorothy24.pl/o-nas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1994
O kurcze.. nie spodziewałam się ze tyle osób nosi na co dzień peruki? :) Ja też zamierzam kupić swoją pierwszą perukę, dobrze że trafiłam na ten wątek i poczytałam o każdej firmie, którą polecacie. Nie da się ukryć, ze najlepsze i najwiecej opinii ma Świat Peruk :D przeczytałam wszystkie opinie na google :) No i postanowiłam.. jadę do Krakowa po swoją pierwszą perukę, daleko nie mam bo mieszkam w Oświęcimiu, ale przy okazji wpadnę na Jarmark Bożonarodzeniowy. Trzymajcie kciuki abym wybrała jakąś ładną perukę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga3999

Polecam Perukarnie w łodzi jest to też salon fryzjerski , jestem klientką tego salonu osobiście nie posiadam peruki, ale widzę coraz więcej ludzi z tymi problemami jak łysienia, przerzedzenia itp. Znam ten salon od lat , miła atmosfera, przyjaźni ludzie co do rodzajów peruk wiem jedynie że szefowa tka ręcznie, nie raz siedząc z farbą obserwacje jej prace i dziwie się jak to robi sopelek za supełkiem , miejsce przy miejscu mozolna praca :D Wszystko robione jawnie klient może ustalić wszystko od koloru po strzyżenie. Mega metamorfoza jak wchodzi osoba z wielkim przerzedzeniem a gdy wychodzi w nowej pięknej fryzurze z uśmiechem na twarzy. Naprawdę polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna

Będę polecał i zachwalał firmę na Wiwulskiego (peruka-sc.pl). Robili mi tupecik i początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony, raczej sądziłem że wszystko będzie i tak widoczne, albo co gorsza chybotliwe i będzie się przesuwać ale nic z tych rzeczy – efekt super naturalny, solidne stabilne mocowanie, zupełnie niewidoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninaaa

Mam do sprzedania perukę kupioną w rokoko peruka.pl/produkt/59567/angelica

mogę oddać za 50% ceny, moze ktos zainteresowany.
Peruka syntetyczna, piękna na każdą porę dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Witam,pilnie sprzedam system na siateczce,włos naturalny brazylijski,kolor brąz,fryzura długi bob.Z powodu trudnej sytuacji oddam za tylko 200 zl.Proszę info priv  anna.gorni@spoko.pl.Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek

Witam ja plecam sklep Metamorfoza w Bielsku-Białej,mają naprawde duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. 
Czy ktoś miał do czynienia z Anną Jurasz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×