Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość puuummm
do "i znów reklama" Proszę Cię daruj sobie takie komentarze!!! Sylwia jest bardzo miłą i pomocną osobą! Nie jest obojętna na dramat innych z wypadaniem włosów, mimo tego, że jej są w porządku, tylko cienkie. Podziwiam ją za cierpliwość i zrozumienie, szczerze to ze mną miała nie lada przeboje. Zadawałam miliony pytań, maile kreśliłam dzień w dzień przez bardzo długi okres czasu, a na koniec po zamówieniu prosiłam o zmianę koloru,jednak stwierdziłam, że w tym będzie mi lepiej, a Sylwia ani razu nie dała mi odczuć, że coś jest nie tak, za co chwała jej:) Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła i NIGDY nie nie namawiała mnie do tego, i tu Cie zdziwię, bo nie wciskała mi droższego uzupełnienia, a starała się jak najlepiej przedstawić strony tańszego i to mi polecała. Wybrałam to drugie, ale była to tylko i wyłącznie moja decyzja! Już nie mogę się doczekać nowych włosków:) Dziewczyny jakoś damy rade, dzielmy się swoimi doświadczeniami, pomagajmy sobie nawzajem, razem zawsze raźniej:) Do Sylwi: Nie przejmuj się kochana jesteś WIELKA sercem i tak trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowo
moze to forum zastapi to z gazety pl nigdzie nie moge znalezc tkiego w którym uzytkowniczki uzupełnien wymieniałyby sie doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowo
tylko pewnie pojawi sie reklama lub antyreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuummm
Jak tylko dostanę swoją lace na pewno napiszę jak sobie daję radę, mam nadzieję, że Wy też zaczniecie opisywać swoje doświadczenia na pewno będzie to bardzo pomocne dla nas wszystkich. Wiec dziewczyny do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Dziewczyny, chodzi mi od pewnego czasu po głowie pewien pomysł, mianowicie chcę założyć forum poświęcone uzupełnieniom, perukom itp. Nie ma obecnie w sieci miejsca, które skupiałoby użytkowników systemów i umożliwiało dzielenie się na poradami dotyczącymi użytkowania, zamawiania, wrażeń związanych z systemami i perukami. Chcę wykupić pod to domenę, bo nie chcę, aby forum było elementem jakiegoś serwisu, poza tym chciałabym nim administrować. Pytanie tylko czy są chętni? Pytałam do tej pory dwóch osób i są za. Wy, dziewczyny same poruszyłyście ten temat, więc proszę napiszcie jak sądzicie- wypali? :D Generalnie dałam sobie jeszcze trochę czasu, aby pomyśleć, niemniej dzięki Wam nabrałam trochę energii do zabrania się za to. Czekam na opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuummm
do "Lacemaniaczka" Świetny pomysł:) Wypali na pewno:) Szczerze?! To już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z pomysłu:) Doświadczenie jak i rada się przyda, tak aby każda z nas stała się w tym perfekcjonistką, aby żadne "potknięcie"nie było dla nas problemem!Trzymam za Ciebie kciuki w dążeniu do celu:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "Lacemaniaczka" i innych :) nawet nie wiedziałam, że takie forum teraz tu na kafeterii istnieje, przez przypadek znalazłam, jestem bardzo "za" za założeniem forum o tej tematyce co wymieniłaś, jest to świetny sposób na wspieranie się, dzielenie się doświadczeniem czy tym dobrym czy złym itp... mimo, że noszę uzupełnienie dopiero 7 miesięcy, ale już coś tam wiem, i mam swoje sprawdzone sposoby, ale też dużo jeszcze nie wiem, i nie mam kogo się zapytać :( bardzo się cieszę, że w końcu będzie tematyczne forum, poświęcone jedynie uzupełnieniom, perukom itp... także czekam na znak :) jedynie mam taką prośbę, żeby nazwa tego forum nie koniecznie, brzmiała np peruka :) bo nie wejdę w pracy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Dziewczyny super, że podoba się Wam pomysł. Mam nadzieję, że wkrótce forum ruszy, muszę się podszkolić w technicznych aspektach zakładania forum, choć już trochę o tym czytałam. Regulamin już mam napisany. Mam nadzieję, że podołam w aspekcie technicznym. Dziewczyny, zaproponujcie nazwę- ja myślałam o domenie www.lace-wigs.pl - taka domena jest wolna, ale liczę także na Waszą kreatywność. W ogóle dziewczyny jeśli któraś zwa posiadła techniczną wiedzę na temat tworzenia for, stron www pomóżcie proszę, będzie mi łatwiej i szybciej to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
jeszcze jedna kwestia, jakie typy uzupełnień nosicie? Szkoda, że tak mało dziewczyn się udziela na tym forum, bo miałabym lepszy obraz jak podzielić forum. Na pewno będzie osobna część dla : 1. lace wigs- full i front łącznie 2. peruki 3. inne typy uzupełnień: hm, hairlab, rokoko 4. uzupełnienia częściowe: czy ktoś je nosi?? Nie wiem czy jedną całą część im poświęcić, czy wcisnąć w inne typy uzupełnień Druga część forum to będzie zdrowie i psychologia, czyli zdrowotne, psychologiczne, społeczne aspekty łysienia, czy też po prostu wątki poświęcone życiu z uzupełnieniem włosów, reakcje otoczenia, wścibskie koleżanki jak sobie z nimi radzić etc. A także problemy zdrowotne z jakimi się borykamy- np. łysienie hormonalne, plackowate, pco, hiperandrogenizm nadnerczowy, menopauza itp. Trzecia część to luźne tematy, czyli wszystko co nie nadaje się do innych działów. Proszę o sugestie. Podaje także swojego maila, jeśli chcecie się ze mną skontaktować prywatnie: qwarantanna@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Dziewczyny, tak jak pisałam proszę o sugestię na temat strony. Ja proponuję jednak, abyśmy na razie wystartowały z forum i stroną o uzupełnieniach tutaj: www.vgh.pl założę stronę i forum w ciągu paru dni, bo tu jest prosto wszystko zrobić, a mi brak umiejętności informatycznych, aby samemu od zera zrobić chociażby samo forum. Choć nie ukrywam wolałabym wykupić domenę, samodzielnie stworzyć fajne forum, ale nie ma mi kto w tym pomóc, poza tym nie chcę wtajemniczać niewtajemniczonych- sam temat też jest delikatny. Na tej stronie to zdaje się być naprawdę proste, mam nadzieję, że jak ruszymy to uda mi się stworzyć coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nowe forum pewnie
będzie służyło nachalnej reklamie orbsik której produkty można znacznie taniej kupić od jej producenta bezpośrednio http://www.junpengwigs.com/ jak ktoś ma w głowie mózg i go używa bo laska wszystkich robi w bambuko i nieźle na tym zarabia. A dyskusję o innych firmach też proponuję nie podejmować napewno to nie będą szczere wypowiedzi tylko podesłanych przez te firmy osób. I pewnie skończy się procesami sądowymi. Więc nie polecam. Wiesz co dziewczyno która chcesz założyć takie forum : to się źle skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo jakbyto było forum
ale z banami na reklamę orbsik, she, hm, rokoko, hairlab (i innych) to byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi się podobają
wypowiedzi pati ona mówi o uzupełnieniach ogólnie choć też mogłaby na prawo i lewo siać informacje skąd je ma (siać reklamę), a jednak tego nie robi. I taki sposób wypowiedzi mi osobiście odpowiada. Bez firm. Ogólne wypowiedzi osób z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemianiaczka
NIe będzie, obawiam się tylko marketingu szeptanego, ale z tym cięzko walczyć. Na forum reklama jako taka będzie zabroniona. Mam nadzieję, że dziewczyny też pomogą zachować mi porządek na forum. Nie zdecydowałam się jednak ostatecznie na serwer, ale prawdopodobnie jednak wezmę płatny i niezależny. Waham się strasznie jak widzicie, po moich wczorajszych postach. Celem forum będzie wymiana doświadczeń, także nauczenie wypełniania formularza zamówień. Poza tym sporo dziewczyn zamawia samodzielnie z Chin i mam nadzieję nawiązać z nimi kontakt. Celem forum jest tylko i wyłącznie dostęp do infromacji i wskazówek oraz zrzeszenie w jednym miejscu osób, które noszą uzupełnienia, peruki. Specjanie wybieram miejsce niezależne, aby móc administrować forum i dbać o prorządek na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemianiaczka
Forum nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi za użytkowników, a ja jestem jak najbardziej za procesami sądowymi w przypadku marketingu szeptanego, który jest pomówieniem i podlega karze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Poza tym jeszcze jedna kwestia, opinie o sprzedawcach to tylko jedna z części forum. Pozostałych aspektów, takich jak, np.: opinie o rodzajach włosów (nie wszystkie z nas noszą europejskie), montaż, demontaż- techniki i to jakich produktów używamy, kosmetyki do pielęgnacji lace, czy peruk, konserwacja systemów, nie wspomnę o społecznych aspektach noszenia peruk, czy uzupełnień, a także aspektach zdrowotnych, które mogą się z tym wiązać. Fakt, kwestia opinii o sprzedawcach to ból, ale to od nas zależy jakie to miejsce będzie i jeśli będziemy tworzyć team- mam nadzieję, że łatwiej nam będzie zobiektywizować opinię. Poza tym, nie przesadzajmy z tym marketingiem szeptanym i sprowadzajmy istnienia całego forum do jednej kwestii. Nie wiem, dziewczyny co sądzicie? PS. Jak pisałam do Was, przyszła do mnie przesyłka z Chin, zgadnijcie co było w środku?? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem jeżeli
na takim forum podjęta zostanie dyskusja o firmach z nazwami to napewno skończy się to jedną wielką jatką jak na forum gazety wyborczej... Twórcy niepochlebnych wypowiedzi zostali wiadomo jak potraktowani (szantaż że zostaną pozwani do sądu). To brudny i brutalny biznes te uzupełnienia i sądząc po nachalności reklamujących bardzo dochodowy. Dlatego lepiej nie wsadzać kija w mrowisko. Wszystkie fora o łysieniu i perukach powinny być wolne od tej ohydnej reklamy pośredników. Ok jest pisanie natomiast o chińskich firmach one nie działają na rynku polskim a są tylko dostawcami najczęsciej dla polskich i zagranicznych odsprzedawców i to jest najtańsze źródło uzupełnień. Więc po co wogóle pisać o polskich sprzedawcach skoro oni i tak biorą to z Chin? Po co reklama pośredników odsprzedawcow i klinik i napychanie im portfeli? Jak komuś zależy na pieniądzach to kupuje u źródła u wytwórcy w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rety przeraża mnie myśl
kolejenego forum gdzie co drugi wpis będzie wpisem od Orbsik i peanem na jej cześć przez nią utworzonym. Kiedyś z czasów socjalizmu krążył taki dowcip że włącza się telewizor i na jednym programie lenin na drugim lenin na 3 lenin za oknem pomnik lenina aż ludzie bali się otwierać mięsną konserwę aby im lenin znów nie wyskoczył. Z Orbsik i forami internetowymi jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Racja, tylko jedno ale. Kupowanie w Chinach to trochę wyższa szkoła jazdy, bo trzeba mieć wiedzę na temat tego jakie chcemy włosy, gęstość itd. + znaleźć opinię na temat fabryki. Ja swoją pierwszą lace kupiłam przez pośrednika i to dopiero uzmożliwiło mi zamawianie z Chin, bo dostałam kompendium wiedzy jakiej potrzebowałam na temat lace, resztę odryłam sama, m.in. forum blackhairmedia. Potrzebowałam tego kompendium, bo jako początkująca w temacie byłam zielona, całkowicie zielona, w ogóle nie wiedziałam jakich informacji szukać, jak do tego podejść. Teoretycznie możliwe jest zdobycie tej wiedzy samemu, ale jest to zdecydowanie bardziej czasochłonne, dla niektórych bez znajomości angielskiego niemożliwe. Stąd ludzie kierują się do pośredników, bo nie wiedzą co gdzie jak, poza tym mają większe zaufanie do Polaka niż do Chińczyka, zwłaszcza, że produkty "made in China"- wiadomo jakie jest podejście ludzi. Generalnie, pojęcia nie mam jak obejść te konflikty, marketing szeptany, agresję sprzedawców-ja wiem o czym mówisz, czytałam forum na gazecie, wizaż. I od początku się tego bałam. Z drugiej strony, wiem, że takie forum by się przydało, bo amatorek lace i uzupełnień jest coraz więcej także wśród zdrowych, a forum brak, dobrego forum o perukach też nie ma. Wiem, że potrzebne jest źródło informacji na ten temat, poza tym razem zawsze łatwiej :). Wiesz, ja nie mam żadnego biznesu w tym forum, w sumie tylko będę wkładać w nie kasę, choć to małe pieniądze. Nie wiem sama co tym myśleć. Wyjściem jest zakaz umieszczania nazw sprzedawców i recenzowania lace i peruk, a posty tej treści będę usuwała, ale nie wiem... Dziewczyny, piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Moja wypowiedź powyzżej odnosiła się do posta o chińskich fabrykach, nie tej bezpośrednio nad moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem mimo tego zagrożenia jakie niesie za sobą marketing czy to klinik czy osób z mniejszą działalnością, powinno powstać takie forum, to dla nas bardzo ważne, bo większość z nas noszących nie tylko swoje włosy :) potrzebuje porady etc.. tak na prawdę nie mamy się kogo zapytać, bo przecież z koleżankami z pracy nie będziemy podejmowały takiej rozmowy i pytały się jak ściągnąć uzupełnienie z czaszki jak nie chce się cholerstwo odkleić, albo jak wybrać się z dzieckiem na basen w tych włosach, żeby nie spadły ze łba, jak je pielęgnować, żeby nie wyglądały po paru miesiącach jak peruka Hanny Montany z zabawkowego itp... nie mówiąc już o aspektach psychicznych, jak sobie z tym wszystkim poradzić, że się coś ma przyklejone do czaszki, jak przeżyć pierwszy montaż i jak się powstrzymać od wywalenia tych uzupełnień, peruk etc.. do kosza na śmieci w pierwszych tygodniach, co powiedzieć w pracy, że już czaszka nam się nie świeci i wyrosły nam piękne włosy w jeden dzień!!! to bardzo ważne, nie tylko dla nowych nosicielek peruk, ale też i rady doświadczonych osób, wymienianie się radami o pielęgnacji, mogą być bardzo pomocne i nawet przedłużyć czas noszenia tych włosów, co do obawy o marketing myślę, że możemy to ograniczyć, nie namawiać nikogo do takiej a takiej firmy, nie reklamować, nie pisać nazw, ja na forum łysienie nie pisałam nazwy skąd mam uzupełnienie, jak ktoś się pytał prosiłam o kontakt na maila, niestety ktoś kto napisał do mnie maila, a potem publicznie napisał nazwę a nawet koszt :( nie chciałam podawać bo po pierwsze, żeby było obiektywnie po drugie żebym mogła w razie czego pożalić się i napisać jakie mam ch... włosy, no i żeby nie ściągać pracowników klinik z reklamami i antyreklamami na konkurencję, to można poznać jak piszę ktoś podstawiony, jest to dość charakterystyczny post często dodają stronę www, i występują w nieznanym nikiem, potem już się nie pojawiają. Ja nadal jestem za powstaniem takiego forum, mimo wszystko, możemy chyba nad tym jakoś zapanować, zresztą każda z nas i tak sama decyduję gdzie zamówi włosy i na co ją stać, a jak ktoś jest z naszych rejonów to zawsze może się z kimś spotkać, żeby ocenić czy włosy są dobrej jakości, do tego są jeszcze zdjęcia, które można wysłać itd... także ja się piszę na to forum, bo szukam rady odnośnie pielęgnacji, bo nie mogę trafić z odżywką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Ja używam maski elseve total repair, w biało- czerwonym opakowaniu. Dobra jest, choć nie jakaś super- szukam czegoś lepszego, w sumie jak nie wiadomo co wybrać to jest to bezpieczna opcja, w kolejce u mnie czeka dove. Mam nadzieję, że o wrażeniach napiszę już na naszym forum :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskusja o lacewigach
na nowym forum powinna być jak najbardziej ale bez promowania pośredników o charakterystycznych nickach i ich firm. Bo osoby o charakterystycznych nikach rzekomo pod płaszczykiem pomocy bardzo się promują. Nawet dyskusja o chińskich fabrykach mogłaby się pojawić też. Lacemaniaczka : mam nadzieję że jesteś zadowolona i podzielisz się swoimi wrażeniami dotyczącymi zakupu. Najbardziej mnie interesuje czy jest dużo taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Na razie nie mogę dużo powiedzieć, bo ocenić można dopiero w trakcie użytkowania. Pierwsze wrazenie jest super!!! Bardzo przyjemne w dotyku, miękkie włosy, naprawdę super. W Polsce cena jednej lace to ponad 800 dolarów za sztukę - włosy 18 cali. Ja zaplacilam w Chinach łącznie za dwie sztuki wraz z przesyłka 750 dolarów- jedne to 24 cale virgin, drugie 20 cale remy :)))) włosy szly z Chin 3 dni :), a ich produkcja trwała ok. 25 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RETY A MNIE PRZERAŻA TA POLSKA ZŁOŚLIWOŚĆ I ZAJADŁOŚĆ Wystarczy by pojawił się pozytywny wpis od moich klientów a zaraz pojawia się jakiś Gal Anonim z ze swoimi komentarzami. Nie wiem skąd bierze się w Pani/Panu ta zajadłość, przecież na rynku jest miejsce dla wszystkich. Jeśli to co ja uprawiam na forach traktuje Pani jako szeptaną reklamę- to w takim razie niektóre tu wpisy bardzo jasno i klarownie świadczą o antyreklamie stosowanej wobec mnie. Tylko pozostaje pytanie dlaczego? A odpowiedź jest jasna:) przynajmniej dla mnie. Ale ja mam to w nosie. Mentalność polska wciąż nie przestaje mnie zasmucać-pod względem ogólnie rozumianej kultury czy konkurencji jeszcze daleko niektórym do krajów Europy Zachodniej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mam alergię na cwaniactwo
dlatego szanowna Pani. Jak widać twój produkt można kupić z chińskiej fabryki o połowę taniej. Jak byś naprawdę była taka wielka sercem to byś działała charytatywnie, ale ty się zachowujesz jakbyś te peruki sama swymi pazernymi łapskami produkowała i ale to nie jest twój produkt tylko chińskich fabryk. Niestety jesteś tylko oszukańczym pośrednikiem który wykorzystuje ludzką niewiedzę i naiwność i tym się brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Anonimie, Pozwoli Pani, że wiedzę gdzie robią dla mnie peruki pozostawię dla siebie- a kierunek, który Pani obrała jest niestety zły i to bardzo. Ale nie mam się zamiaru tu Pani z niczego tłumaczyć- bo myślę, że ma Pani problem i to spory. Czy tak samo brzydzi się Pani sprzedawcą z pobliskiego sklepu, w którym zakupuje Pani inne produkty? Czy może daje on Pani je po cenie hurtowej? albo najlepiej za darmo? Proszę logicznie pomyśleć i nie obrażać mnie tu na forum. Czy Pani sądzi, że jestem nie w porządku? Proszę sobie kupić w takim razie włosy w Chinach- ale na Boga proszę przestać mnie obrażać bo nie znoszę takiego zachowania- zwłaszcza, że jestem przekonana że na takie nie zasługuję. To Pani jest nie w porządku. Ja wcale nie muszę się tu udzielać bo tak naprawdę to nie mam na to czasu- a to że nie mieści się to Pani w głowie, że czasami mogę komuś pomóc bezinteresownie odpowiadając na pytania- to już jest problem w Pani głowie , nie mojej. Zresztą proszę mnie wyręczyć- nie ma problemu skoro to Pani jest wielkiego serca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lacemaniaczki, ja używałam też odżywkę elseve total repair, ale nie była za specjalna, jak dla mnie nie sprawdziła się, jej plus to zapach :) chociaż i tak lepsza od odżywki typowo do włosów uzupełnionych firmy aktiv, ale ta znów ma tak specyficzny zapach, albo raczej bez zapach i nie jest też taka fajna, potem testowałam odzywki loreala absolut repair, ale też nic specjalnego, chociaż z zapachem ma u mnie pierwsze miejsce :))) no i teraz testuje matrixa serie hydra i jest z tych wszystkich najlepsza, bo bardzo nawilża te włosy, fryzjerka kazała mi po umyciu nałożyć odżywkę, zawinąć te włosy w folie srebrną i położyć na 20 minut na kaloryfer, podobno po 3 razach takiej kuracji, będzie duża różnica, ale zrobiłam tylko raz, jak na razie nie mam zdania, dlatego szukam dalej, może ktoś trafił na idealną :) ale będę informoać czy warto robić takie zabiegi tą odżywką, cze sobie darować, bo to i kasy i czasu szkoda, jeszcze chciałam się zapytać, czy któraś z Was może nakładała na włosy troszkę podgrzaną oliwę z oliwek, bo też mi fryzjerka poleciła, że są wtedy nawilżone, ale się boje trochę, że sobie te włosy zniszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To porównanie
ze sprzedawcą z pobliskiego sklepu jest nietrafione bo zwykła osoba nie może kupić w większości przypadków od producenta a jeśli chodzi o lacewigi to można je kupić jak najbardziej bez żadnych pośredników. I osoby chcące dokonać zakupu (zazwyczaj odkładające grosz do grosza) powinny być tego świadome i mam nadzieję że będzie coraz więcej takich osób które tak właśnie będą czynić. A źródło pochodzenia twych peruk jest tajemnicą poliszynela skoro to są włosy chińskie i indyjskie (czyli dokładnie takie jakie produkują chińskie fabryki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech i tak będzie:) Ale wolałabym aby Pani nie formułowała wniosków na mój temat bo wiedzę na ten mojej osoby ma Pani niewielką a raczej żadną. Stosuje Pani techniki, które mają pewien określony cel- a to właśnie jest nie w porządku. Skoro odkryła Pani swoje wspaniałe źródło peruk- to dlaczego Pani nie korzysta z niego i nie cieszy się tym- tylko szuka drogi jak tu dokopać innym? Coś Panią boli najwyraźniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×