Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Polecam sprawić sklep internetowy stars- hair.Kupiłam od nich włosy i jestem bardzo zadowolona;)a co najważniesze za bardzo niską cenę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka 2010
Jejku ale bzdury piszecie...:( Myslalam ze czegosciekawego sie dowiem,a tu dalej nic konkretow.Ja kupowalam lace w Chinach,stanach,juz 4ry w sumie i za kazdym razem dno! Jaka gestosc bym nie podawala,zawsze jest zle.Mozna byc oszukanym,bo chinczyk wpisuje na paczce ze to wlosy syntetyczne,a co za tym idzie ma wytlumaczenie jak mu powiesz ze wlosy sie placza,to on jest kryty,bo w razie czego moze powiedziec ze kupilas wlosy syntetyczne.Kupowalam do posredniczki z wroclawia,a raczej spod,ktora tak bardzo "lubimy" wszyscy na tym forum i tez zostalam wyrolowana.Wlosy byly takie same jak te z Chin ktore sama zamawialam,czyli do niczego.Myslalam,ze cos zle robieprzy zamawianiu i zdalam sie na "specjalistke" ktora tak sie reklamowala,jednak to nie pomoglo.Moje wrazenia sa takie-wlosy z Chin,Stanow-zawsze widac ze to peruka,mimo ze to wlos jakis tam virgin.podobnie wlosy syntetyczne,chocby nie wiem jakiej firmy byly,ellen wille czy jakiejs tam,to tez zawsze widac ze peruka.jesli ludzicie sie ze nikt nie widzi,to sie mylicie.Moze nikt nie jest na tyle chamem aby wam o tym powiedziec,ale wiekszosc to widzi niestety.ja kiedy nosilam te nieszczesne lace od pani z wroclawia czy te z Chin,to zawsze widzialam ze wygladam jak w peruce,wiec mam troche samokrytyki i nie bylam w stanie oszukiwac sie ze jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROŚBA DO POLITES - napisz proszę do mnie na maila kahanie@poczta.fm Jestem ciekawa Twoich wrażeń odnośnie thin skin lace. Z góry dziekuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Odnośnie Pani pośrednik zgadzam się z Twoja opinia Amazonko. Byłam zadowolona z włosów od niej (była to moja pierwsza lace) dopóki nie zamowilam włosów z Chin (za śmieszne w porównaniu z tamtymi pieniadze). Odnośnie drugiej części Twojej wypowiedzi- cóż, to ze Ty byłas niezadowolona z lace, czulas się jak w peruce i uważasz, ze to było widać nie oznacza, ze dotyczy to każdego kto nosi lace i nie oznacza także braku samokrytyki u tych zadowolonych. Sadze, ze zbyt generalizujesz. Ile znasz osób, które noszą lace? Jak sadze opisujesz tylko swoje doświadczenia. Znam kilka osób o zgoła odmiennych doświadczeniach związanych z uzytkowaniem lace. Nie będę wchodzić w polemikę na temat tego, czy ludzie Ci są bezkrytyczni czy nie, bo nie miałoby to sensu :). Wiem jednak, ze lace w znacznej mierze umożliwia im normalniejsze życie i pozwala zachować równowagę psychiczna, co jest bardzo cenne. Sadze tez, ze wysuwanie wnioskow, na ile jest to widoczne dla otoczenia i jak delikatnie są wobec nas inni ludzie nie mówiąc nas o tym jest niepotrzebne, bo być może całkowicie nietrafne. Ja, osobiscie, nie zauważyłam, zebym zwracała uwagę postronnych, ba nawet znajomych osób (mam swoje włosy- nie najgorsze, ale po przejściach). Na ulicach widzę dziewczyny mające podobna gęstość do moich w lace. Czy to wynika z moich złudzeń, dyskrecji innych, braku samokrytyki , czy tego, ze po prostu moja lace wyglada naturalnie- ja uważam, ze z powodu ostatniego. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OfiaraAA
Do lacemaniaczki i Amazonki Istnieje juz duzo lepszych systemow od zwyklej lace wig dziewczyny,ja jestem w temacie od dziecinstwa,w Polsce takie rzeczy lepsze od lace wig kupicie w klinikach Rokoko i Hm(choc nie wiem czemu nazywaja sie kliniki),a takze w zwyczajnych perukarniach jak Bogadar czy Zaprojektuj swoje Wlosy.Co do hairlab to nie przekonalam sie na wlasnej skorze co maja do zaoferowania.Do lacemaniaczki-kochanie z jakiej stronki zamawialas swoja lace? Ja za lace osobiscie nie przepadam,nie jest to najlepsze rozwiazanie.Przeszlam juz ze swoim problemem tak wiele,ze to jest nie do opisania.:(((( i nikt kto tego nie przezyl nie zrozumie.Najpierw komunia swieta i zadzrosc ze inne dziewczynki maja wlosy a ja nie.Potem dorastanie,bolesne szukanie partnera ktory mnie zaakceptuje,lek przed facetami,ah szkoda opowiadac,nie chce juz do tego wracac.Brrr.to byly niefajne czasy.najgorsze ze wszystkie te lata krecily sie wokol wlosow.pol zycia stracilam na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OfiaraAA
Dziewczyny a jaki jest link do tej waszej stronki forum? chetnie sie przylacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Wiesz, ja o klinikach czytałam na forach wiele złych opinii :( Znam przypadki, ze ludzie kupowali włosy z kliniki i byli niezadowoleni, potem kupowali lace i byli super zadowoleni :). To są jednak tylko przeczytane na innych forach opinie, ja nie miałam nigdy włosów z kliniki. To jest bardzo indywidualna kwestia. Mi lace odpowiada, szczegolnie, ze nie kosztuje majątku. Ja balabym się zamawiać z kliniki bo na temat każdej czytałam niepochlebne opinie, a wydać 5000-10 000 za włosy, które mogą mi nie podpasowac, kupując lace z Chin za 1200 zł mam dobre uzupełnienie- włosy 60 cm. A jak coś by nie podpasowalo to 1200 zł jeszcze się przeboleje. Ja swoje zamawialam od Jacksuna- nazwy strony nie pamietam. Wpisz w Google jacksun wigs, pierwszy link będzie ze zdjęciami uzupelnien od niego i tam tez jest link do strony. Adres strony forum: lace-wigs.uphero.com . Na forum nie rozmawiamy otwarcie o sprzedawcach włosów, bo nie chciałam kłótni sprzedawców- tak jak miało to miejsce tu, czy na starym wątku o lysieniu plackowatym na gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA_RZESZOW
Moje Drogie Panie Dla mnie odpowiedz jest dosc jasna.Jesli ktos pisze ze wlosy z Chin czy USA sa takie same jak wlosy zamowione od posredniczki ORBS czy Orbsik,to dla mnie wniosek jest jeden-SA ZATEM TAK SAMO BEZNADZIEJNE.:( Bo wlosy od orbsik kupowalam i bylam niezadowolona,odmowila przyjecia zwrotu,zreszta nie tylko mi.Fatalny wykon,wyglad peruki czlowieka pierwotnego.wiec jesli ktos pisze ze wlosy z zagranicznych stron sa takie jak u niej,to ja przez to rozumiem ze sa tak samo do d...!jestem rozgoryczona i wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA_RZESZOW
aha i jeszcze cos dodam,co moze komus nasunie refleksje.czemu na tym forum i na innych portalach ogloszeniowych wiele osob pisze ze SPRZEDA SWOJE LACE WIG ZAKUPIONE W STANACH ALBO WLASNIE W CHINACH? jesli sa takie piekne to czemu kazdy je chce odsprzedac?Mi to daje do myslenia.Kazdy tlumaczy sie sytuacja finansowa,nikt nie powie ci wprost ze sprzedaje bo peruka jest brzydka,bo wtedy nie kupisz!Jestem juz zdezorientowana i skolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka 2010
LACEMANIACZKA przepraszam jesli cie urazilam lub kogokolwiek noszacego lace pisząc ze to wyglada jak peruka.Nie chcialam aby to kogos ukłuło.Mam jakas manię,a moze jakis problem na tle psychicznym zwiazany ze swoimi problemami z wlosami.Chyba nie umiem sobie sama z tym poradzic.:( Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Amazonka, nic się nie stało :). Odnosząc się do Twojej wypowiedzi miałam na myśli to, ze ja jestem zadowolona z lace wig i znam inne zadowolone osoby. A sednem sprawy było to, aby osoby lysiejace, które czytają posty nie myslaly, ze nie ma dla nich ratunku, ze lace są beznadziejne, widać je itd. Nie twierdze, ze lace jest rozwiazaniem dla wszystkich, ale cześci osob bedą odpowiadać i pozwolą im w miarę normalnie żyć. Jeśli mogę jakoś pomoc- zalozylam forum, link w poprzednim poscie. Jak coś pisz tu, albo na tamtym forum otwarcie lub poprzez prywatne wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Gocha_rzeszów, włosy z Chin mam lepsze niż od pośrednika. Zdecydowanie lepsze pod kątem naturalnosci wygladu, kosztu. Gdybym nie zamowila lace z Chin, a bazowala na doswiadczeniach z włosami od pośrednika mialabym złe zdanie na temat lace. Do zakupu kolejnej lace sklonily mnie zdjęcia ludzi na blogach (jednym polskim), forach. Ci ludzie wyglądali naturalniej, po prostu normalnie. Dlatego tez zdecydowałam się na zakup z chińskiej fabryki i dopiero wtedy przekonałam się jak fajnie, naturalnie mogą wyglądać włosy kiedy nosi się uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA_RZESZOW
DROGA LACEMANIACZKA A chyba ze tak.jak wlosy sa lepsze to rozumiem.A powiedz no mi moja droga u kogo ty kupowalas tu w Polsce pierwsze lace? tzn chodzi mi u jakiej posredniczki co bylas niezadowolona?Jaka masz struktura peruki tej z Chin zamowionej w srodku?i jaka strukture wnetrza w ogole moglabys polecic komus co ma swoje wlosy ale zniszczone .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Ja najpierw zamowilam lace od Orbsik, a z Chin zamawialam od Jacksuna. Na poprzedniej stronie tego wątku w jednej z wypowiedzi tlumaczylam jak znaleźć jego stronę- nie pamietam adresu. Ja noszę lace ze szwajcarskiej koronki i pod tym względem- siatki, silk topa uzupełnienie od Orbsik nie rozni się od tego z Chin. Nie wiem jakie Ty mialas obiekcie do lace od Orbsik, moje dotyczyły gęstości włosów (Zamowilam rekomendowana gęstość 100%, a dostałam helm!), struktury włosów (bardzo grube, sztywne druty) i nieco za mały rozmiar czepka (sadzilam, ze to nie będzie problem bo po naciagnieciu było ok, ale po pewnym czase siatka zaczęła się pruc, wyobrazasz sobie :/). Lace od Orbsik była moja pierwsza, nie bardzo wiedziałam co i jak. Generalnie to uzupełnienie wyglądało kompletnie nienaturalnie!!! Z racji tego, ze widziałam zdjęcia osób w lace (od innych producentów), ale o tej samej gęstości, tym gatunku wlosa i Ci ludzie wyglądali normalnie, wiec zamowilam lace z Chin, o identycznych parametrach z wyjątkiem długości i dostałam super uzupelnienie! Włosy 24" za 450$ z przesyłka. Swietna gęstość, miękkie włosy (wreszcie wygladajace jak ludzkie), właściwy rozmiar czepka. Ja nie wiem jakie Ty mialas obiekcje do lace od pośrednika- piszesz o samej budowie czepka. W mojej lace, akurat to ;) było ok, wiec nie wiem czy Ty dostałas coś z tym czepkiem nie tak, czy sama budowa czepka (nawet zrobionego prawidłowo) w lace po prostu Ci nie odpowiada. Ja mam swoje włosy, noszę lace i dla mnie jest dobra metoda. Napisz co Ci nie gralo i jakie masz oczekiwania względem uzupełnienia to będziemy myśleć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Ja najpierw zamowilam lace od Orbsik, a z Chin zamawialam od Jacksuna. Na poprzedniej stronie tego wątku w jednej z wypowiedzi tlumaczylam jak znaleźć jego stronę- nie pamietam adresu. Ja noszę lace ze szwajcarskiej koronki i pod tym względem- siatki, silk topa uzupełnienie od Orbsik nie rozni się od tego z Chin. Nie wiem jakie Ty mialas obiekcje do lace od Orbsik, moje dotyczyły gęstości włosów (Zamowilam rekomendowana gęstość 100%, a dostałam helm!), struktury włosów (bardzo grube, sztywne druty) i nieco za mały rozmiar czepka (sadzilam, ze to nie będzie problem bo po naciagnieciu było ok, ale po pewnym czase siatka zaczęła się pruc, wyobrazasz sobie :/). Lace od Orbsik była moja pierwsza lace, nie bardzo wiedziałam co i jak. Generalnie to uzupełnienie wyglądało kompletnie nienaturalnie!!! Z racji tego, ze widziałam zdjęcia osób w lace (od innych producentów), ale o tej samej gęstości, tym gatunku wlosa i Ci ludzie wyglądali normalnie, wiec zamowilam lace z Chin, o identycznych parametrach z wyjątkiem długości i dostałam super uzupelnienie! Włosy 24" za 450$ z przesyłka. Swietna gęstość, miękkie włosy (wreszcie wygladajace jak ludzkie), właściwy rozmiar czepka. Ja nie wiem jakie Ty mialas obiekcje do lace od pośrednika- piszesz o samej budowie czepka. W mojej lace, akurat to ;) było ok, wiec nie wiem czy Ty dostałas coś z tym czepkiem nie tak, czy sama budowa czepka (nawet zrobionego prawidłowo) w lace po prostu Ci nie odpowiada. Ja mam swoje włosy, noszę lace i dla mnie jest dobra metoda. Napisz co Ci nie gralo i jakie masz oczekiwania względem uzupełnienia to będziemy myśleć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA_RZESZOW
LACEMANIACZKO tak jak napisalam wczesniej, lace od posredniczki miala wyglad fryzury czlowieka pierwotnego.gestosc czlowieka z buszu,wlos jak po pobycie w buszu przez miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Sadze wiec, ze lace z Chin może Cie pozytywnie zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talim
Dziewczyny, jakie jest Wasze zdanie o hair gold? Chcę się wybrać, ale nie wiem czy warto, bo kawałek drogi do nich mam. Prosiłabym o w miarę rzetelne opinie. Najlepiej osób, które tam były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karisma gt
Moja droga TALIM bylo juz dosc obszerne forum i opinie na temat tej i innych pseudo "klinik" oferujacych "zabiegi" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLISZKAmodliszka
Dziewczyny nie wiem czy moge wyrzucic tu z siebie swoje rozgoryczenie,ale chce was przestrzec przed zakupem wlosow u ZANA -STYL na allegro sprzedaje peruki,to do dostalam sprawilo ze poplakalam sie,kobieta nie przyjmuje zadnych reklamacji,pokazalam to w perukarni w swoim miescie i wysmiano moj zakup.Wszystko spartaczone,nie da sie tego nosic,bo widac wszystko co najgorsze i co sprawia ze ma to wyglad gorszy niz najtansza peruka.:(Zenada ze takie osoby sprzedaja wlosy.Za chwile napisze tu pewnie 10 komentarzy pozytywnych o sobie.Ja musze przestrzec innych,bo te wlosy sa tak ordynarne jak sposob podejscia tej pani do mojej reklamacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA_RZESZOW
Do pliszka MOdliszka Tak to jest moja droga jak sie zamawia u jakichs szemranych osob.Spojrzalam na te aukcje co mowisz i tam same zdjecia posciagane z ebaya i pokradzione z jakichs firm w Stanach.Zreszta jak mozna byc tak nainwym zeby myslec ze za takie pieniadze kupisz cos dobrej jakosci.szkoda mi cie,ale glupota i naiwnosc ludzka nie zna granic.Podobnie bylo w moim wypadku,ale czlowiek sie na bledach uczy!Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOCHA_RZESZOW
DO LACEMANIACZKA Wiesz ja narazie chyba musze dac sobie spokoj z lace wig,bo po przygodzie z zakupem wlosow od posredniczki naszej,zrazilam sie do LACE WIG itp.Boje sie ze zakupie cos zle,albo sama nie wiem.Musze troche ochlonac po nieudanym zakupie od orbsika i za jakis czas moze wroce do tematu,ale teraz obejrze dokladnie co maja do zaoferowania tez w Polsce,nawet jesli wydam na konsultacje.Trudno.i przejde sie tez po perukarniach.Bo wydaje mi sie ze jak cos w Polsce kupie to zawsze jednak bedzie bezpieczniej no bo zawsze moge sie do nich zwrocic z poprawka czy cos,a tak do Chin to kto mi to zagwarantuje.Przykre jest to ze dalam sie tak nabrac,ze jestem takj naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Hej dziewczyny, chcialam sie zapisac na tamto drugie forum ale nie przyszedl link aktywacyjny :( Chce kupic sobie full lace, mam juz mnie wiecej pojecie jak to ma wygladac tylko teraz nie wiem u kogo zlozyc zamowienie.. Mowicie o kupnie bezposrednio w Chinach, namierzylam jedna firme ale kurcze, skad mam wiedziec ze jest dobra..? Chce miec 20 calowe wlosy z silk cap, jasny blond z 30% pasemkami platynowy blond. Skontaktowalam sie na ebay z dwoma sprzedawcami, jeden sie upiera ze lepiej zamowic chinskie remy bo proces rozjasniania przechodza lepiej bo sa grubsze a drugi mowi ze nie ma to jak indian remy bo potem mozna je krecic, etc. CO ROBIC I GDZIE KUPIC?? Szukalam tego Jacksun wigs ale nie znalazlam tej firmy na google :( Lacemaniaczka, widze ze sie orientujesz w temacie, moze Ty mi mozesz pomoc? Moge zaplacic tak do 350. Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoriskaDobrotka
Do Szukam Dobrej Full lace kolezanko ale piszesz ze mozesz zaplacic tak do 350,ale czego? zlotych,dolarow?:) jesli zlotych to za takie pieniadze nie kupisz dobrej peruki i raczej odradzam ci kupowanie czegos za taka cene,bo albo bedzie wygladalo jak mop,albo przy odrobinie szczescia za miesiac stanie sie mopem i bedzie do wyrzucenia.Niestety taka prawda.Sory za szczerosc,ale daruj sobie zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Byłam w tamtym tygodniu na konsultacji w Secret Hair For You u Pani Sylwii "Orbsika" jak o niej mówicie :) i jestem narazie mile zaskoczona.Postanowilam samodzielnie sprawdzić i zrobiłam sobie wycieczke z Warszawy. Czlek musi sam zobaczyć, dotknać i już;)bardzo miła osoba, przede wszystkim wysokiej jakości te peruczki. widziałam jedna na Pani Sylwii i inne które ma jako pokazowe. Chełmów nie widziałam:) Moim zdaniem warto. nosze już długo te rózne kłaki i byłam pod wrazeniem- a wymagania to ja mam niemałe:D. Złozylam zamówienie i jak otrzymam swoje piekności to wtedy powiem co i jak. Nie bede chwalić dnia przed zachodem słonca :)Ale jesli będą takie jak widziałam, z taką bazą jak pokazywała to bedę przeszcześliwa. Co do Chin to mam jedna taka lace wig na na głowie, pomogła mi w zamówieniu jedna dziewczyna z forum ale muszę ją związywać bo nie da się tego ani myć ani uczesać :) MOPISKO TOTALIS juz po pierwszym zetknieciu z woda:)- a włos miał być mega super. Tylko sie rozczraowałam. Papa i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukam dobrej lace wig
podaj tutaj Twój nick na forum o lace to aktywuję Twoje konto. W kwestii rozbieżnych opinii sprzedawców nie pomogę Ci, ja zawsze zamawiam niefarbowane virgin. pozdrawiam lacemaniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazkaTOTALKA
Dziewczyny,znowu mamy na forum Pania SYLWIE ORBSIK pod pseudonimem POZIOMECZKA76 !!! MASAKRA-czy te jej nachalne reklamy nigdy się nie skończą!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
Hehe, a już miałem podać linka do sklepu internetowego, który jest pod moją opieką, ale widzę, że nie lubicie reklam :D No cóż, wypuszczać się nie będę. I jak tu zapytać czy sklep jest przyjazny :P Kopcie, kopcie w Google, może się do mnie dokopiecie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Hej dziewczyny, dziekuje za odpowiedzi i podpowiedzi :) nie zagladalam tutaj ostatnio. Przyznam szczerze ze tylko dzieki Wam odwazylam sie na zamowienie u Chinczyka! Bezposrednio! (Ale nie znalazlam niestety Jaksun wigs). Mialam troche obiekcji i balam sie bardzo ale natrafilam na strone ktora bardzo mi sie spodobala, rozmawialam poltorej godziny z ich przedstawicielka handlowa (nie po chinsku oczywiscie :P ) i stwierdzilam ze to jest to! Przyslala mi zkilka fotek probek ich custom wigs i z tego wszystkiego zdecydowalam sie na wlosy Indian Virgin /zamiast Indian Remy jak chcialam na poczatku/ na siateczce z silk top :D Za jakies 5 dni skoncza ja robic, kiedy przyjdzie to podziele sie wrazeniami :) Boje sie troche ... bo ja pechowa jestem! Zaplacilam 290 euro (przepraszam, wczesniej nie napisalam waluty!) z wliczona przesylka. Raz jeszcze wielkie dzieki! Pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×