Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość Szukam dobrej full lace
Operator sklepu: ja tez troche nie rozumiem tego strachu przed podawanien linkow, nie wszystkie sklepy naleza do tej znielubianej przez Was Obrsik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
a ja sie zastanawiam gdzie sa wszyscy z 'naszego' forum,a wy tuuutaj siedzicie!!!;) ja podobnie jak lacemaniaczka pierwsza moja lace mam od posrednika,ale bylam w niej moze kilka razy( jest niewymiarowa i zbyt gesta) a druga mam od jacksuna i jestem mega zadowolona.Mialam problem z pielegnacja ale juz opanowalam wszystko i sa swietne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo gdybyś innym ptakiem był
A ja zrobiłam u Orbsik i jestem bardzo zadowolona. Nie widzę aby ta Pani tak się nahalnie reklamowała. Myślę, że satysfakcjonujacy final to kwestia jak pokazać to czego się oczekuje i smoze zczęscia, moja znajoma z forum ma od jaksuna i moja peruka od orbsik wyglada duzo bardziej naturalnie .Jej włosy od jaksuna są sztywniejsze i grubsze błyszczą na potęgę.Więc może to kwestia szczęscia- nie wiem. Mi poleciła Panią Sylwie moja nauczycielka, jej corka korzysta, widziałam w sumie tylko zdjęcie ale bardzo mis ię spodobało i zdecydowałam sie.Czasami mam wrażenie ze niektóre osoby sa tu nieszczere i w tyłku tak naprawdę mają pomoc - właża tu by siac ferment bo nic konstruktywnego nie wnosza. tu chodzi o to by pomagać a nie włazić tu by coś lub kogos zwlaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
No ja akurat jestem administratorem małego sklepu, choć z dużą ilością produktów, prowadzonego przez bardzo sympatyczną Panią Anię :) Do niedawna był to jedynie sklep stacjonarny, do którego trzeba było się pofatygować do centrum Krakowa. Nie mamy szturmu klientów, ale za to dużo stałych, którzy dzisiaj zamiast przychodzić do sklepu mogą przejrzeć ofertę z domu. Jeżeli takie sklepy lubicie, chętnie zostawię Wam linka :P Przy okazji moglibyście coś zasugerować, aby było jeszcze przyjaźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Przede wszystkim, co to za sklep? Jaki asortyment oferujecie? Full lace, front lace, uzupełnienia częściowe, peruki, akcesoria do montażu itp.? Jakie włosy? Naturalne, syntetyki? Ciężko coś sugerować nie znając specyfiki sklepu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
Niestety ja jedynie potrafię powiedzieć, że w ofercie są peruki zarówno okazjonalne, codzienne jak i refundowane. Ogólnie jest tak, że jedną z gałęzi na której się koncentruje sklep, są panie po nowotworach. Dlatego oprócz peruk, jest bielizna dla amazonek i protezy piersi. Są też peruki dla dziewczynek - choć mało. Oprócz tego treski, warkocze, kosmetyki do pielęgnacji zakupionych produktów i turbany. Są peruki tanie i te drogie za 3000. Syntetyczne i naturalne. Ogólnie spory wybór. Sklep jest mały, ale bardzo dobrze wyposażony i (tutaj total-reklama) jest masę wysokich promocji do -60% (żeby się pozbyć nadmiaru z magazynu i zakupić więcej peruk dla dzieci). Co najważniejsze łatwe zwroty lub wymiana :D Głównie chodzi o to, że sklep w sieci jest od lutego. Nabieramy doświadczenia. Ale ciągle chcemy być po prostu małym sklepikiem, z tą różnicą, że z ofertą w Internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Operator, zamiesc tego linka prosze Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Wiesz, obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się lace wig. I coraz więcej osób z łysieniem plackowatym, androgennym, po urazach, albo też osoby, które po prostu marzą o pięknych włosach decydują się na uzupełnienia systemowe zamiast peruk. Na rynku jest obecnie luka. Chodzi o akcesoria do montażu lace wigs, uzupełnień częściowych. Obecnie na rynku istnieje dwóch sprzedawców oferujących akcesoria do montażu uzupełnień. I obydwaj sprzedawcy oferują to samo, ten sam rodzaj plastrów. Jeśli mielibyście trochę środków na rozszerzenie asortymentu pomyślcie o sprowadzeniu kilku rodzajów dobrych klejów, większej ilości rodzajów plastrów, środków do rozpuszczania kleju itp. itd. Tych akcesoriów w USA jest mnóstwo, a w Polsce praktycznie wszyscy kupujemy ten sam rodzaj plastrów, który wcale nie jest rewelacyjny, ale nie mamy wyboru. Macie sklep internetowy, więc klientela z całej Polski jest w zasięgu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
: Wiesz, podrzucę temat. Ja jestem tylko od strony internetowej. Pojęcie w temacie peruk mam blade. Jestem tylko informatykiem, ale takim który dobiera sobie klientów, których można traktować jak partnerów :) [Szukam dobrej full lace]: Hehe, będzie, że ja to pisałem :P Ale dobra, dam linka i zaryzykuję :D Mam jednak prośbę. Oceń sklep. Czy wygodny, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Walcie śmiało :) Trochę mi głupio teraz, bo napisałem o promocjach -60%, a jak dzisiaj patrzę, to max -46%. Kilka dni minęło od mojego ostatniego monitoringu stanu produktów promocyjnych. Bezpośredni link do strony z perukami: http://peruki-treski.com.pl/?Shop&pType=0&/sklep/peruki lub główna sklepu: http://peruki-treski.com.pl Ale na jedno wychodzi :) Przyznam, że starałem się jak mogłem, aby przeszukiwanie bazy produktów było najprostsze jak to tylko możliwe. Dlatego strona sklepu jest na pewno inna niż konkurencji. Śmiało piszcie o wszelkich "ale". Czytam i jestem gotowy do wprowadzania zmian ;) Nie złośćcie się tylko za linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamblo
Cześć, mam pytanie czy znacie jakieś adresy sklepów internetowych z Chin, czy Kanady które robią uzupełnienia częściowe na klipsy, chciałby zamówić cos takiego teraz co spojrzę to wszędzie sa lace wig, a mnie w tym momencie interesuje system gdzie sa spineczki do przypinania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Operator sklepu: nie chcialabym brzmiec jak jakas chora fanka hehe, ale... strona jest zrobiona super zawodowo, jest przejrzysta, czytelna, jestem pod wrazeniem! Wiem o czym mowie ;) bo kiedys zajmowalam sie projektowanie stron i naprawde, jest zrobiona 100% profesjonalnie. Swietnie sie mozna po niej poruszac, nie ma zbednych flashow i pierdol. Szeroki wybor artykulow... No wlasnie ale full lace i lace wigs to nie widzialam?? Jednak jest naprawde spoko. Z powodzeniem mozesz sie chwalis swoim dzielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
Szukam dobrej full lace: Bardzo się cieszę, że oceniasz stronę sklepu tak pozytywnie. Bardzo mi zależało, aby była wygodna i łatwa w poruszaniu się, dlatego tym przyjemniej jest mi czytać Twoją opinię, w której zwróciłaś na to uwagę :D Wspomnianych przez Ciebie full lace i lace wigs nie ma. Przekażę dzisiaj informacje o takim zainteresowaniu klientów, bo widać, że jest spore. Aczkolwiek myślę, że Pani Ania o tym bardzo dobrze wie. A tak przy okazji [Szukam dobrej full lace], zawsze możesz nas zalajkować na Facebooku :D Dziękuję za Twoją opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamblo
Cześć, Czy mogłybyście podać linki fabryk lub sklepów z chin skąd zamawiacie sprawdzone włosy, ja również chciałbym zamówić sobie włosy ale nie cała lace wig ale taki system na spinki, widziałam ze niektórzy sprzedawcy cos takiego oferuja, tylko moj angielski jest kiepski i nie wszystko rozumiem, czy mogłabym liczyć na pomoc którejś z Was ja jestem z Warszawy podam do siebie maila :lamblo@wp.pl może jakaś dobra dusza :) zechciał by mi pomóc w złożeniu zamówienia, ja mam jeden taki system wiec wszytko jest zmierzone, chodziłby tylko o posłanie im zdjęć mojego systemu,parametrów i poproszenie o zrobienie czegoś podobnego na ten wzór. Byłabym przeogromnie wdzięczna gdyby ktoś zechciał mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Operatorze, sklep fajny, naprawdę! Przejrzysty, prosty w obsłudze. Mam jednak pewną uwagę, raczej do Twojej kierowniczki niż do Ciebie. Czy moglibyście pisać długość włosów? Szczególnie dotyczy to włosów półdługich i długich. Niestety,na manekinach ciężko to określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Lamblo, czy chodzi Ci o system clip in? Podesle linka by bylo wiadomo o co chodzi :) a Ty powiesz czy to wlasnie to a jak nie to pomoge Ci w zlozeniu zamowienia tak czy siak, ta moja Bella z chinalacewig jest swietna i zaraz zalapie o co biega :D http://www.youtube.com/watch?v=JyVDKqp8i1o Ja z czystym sumieniem moge polecic www.chinalacewig.com Przyszly moje wlosy, 20 cali pieknych Indian Virgin na czepku tak wspaniale zrobionym ze przylega jak druga skora :) Na zamowienie zrobili mi z klipami zebym nie musiala kleic, rewelacja!! Jak zrobie zdjecie to Wam podesle linka :) Bardzo mi sie podobaja, jeszcze nawet ich nie testowalam bo... sa takie piekne! :D Lacemaniaczko, zaraz wbijam na Twoje forum bo link mi przyszedl :) Moj nick to keana. Buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Operator sklepu: juz Was lubie na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
: Ciekawa uwaga. Będzie to co prawda dość trudne, bo produktów w sklepie, których dotyczy długość włosia, przekracza 800 :D Inna kwestia, to ile z tych produktów trzeba mierzyć samemu, chociażby na oko. Myślę, że podawanie długości co do centymetra mija się chyba z celem. Tak mi się na tę chwilę przynajmniej wydaje. Można by więc zaokrąglać do 10 cm ;) Sprawa na pewno zostanie przedyskutowana. Wtedy będzie można zaplanować kiedy i jak to zostanie rozwiązane. Dzięki! [Szukam dobrej full lace ]: Super! Witaj w fanclubie hehe :D Zrobimy ile w naszej mocy, aby nie zawieść :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
To może zrobcie inaczej- wprowadzajcie długość włosów wraz z wprowadzaniem nowych produktów. Podawanie długości w zaokragleniu może spotkać się z rozczarowaniem klientek- zalozmy, ze klientka jest Pani, która chce mieć włosy do pasa, kupuje od was włosy i okazuje się, ze są krótsze niż sadzila. Moim zdaniem to co macie zostawcie jak jest, w razie czego klientka sama spyta Was i odpowiecie jej dokładnie co i jak, a nowe produkty mierzcie. Powiem Ci, ze długość włosów ma znaczenie, szczególnie dla kobiet mlodych, które marzą o długich, pięknych włosach. Ja np. noszę włosy 60 cm i nie chce krótszych, jakby mi ktoś sprzedał włosy opisane jako ok. 60 cm, a okazalyby się mieć ok. 50 to reklamowalabym je za niezgodność z opisem. Dlatego radzę piszcie dokladniejsza (max 2-3cm pomyłki) długość od czubka głowy do końca w nowych produktach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
Lacemaniaczka: Rozumiem. Przekazałem sprawę i w poniedziałek ją omówimy :) Dam znać. Dzięki wielkie za tę sugestię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiem,że pewnie mój problem nie dorasta do pięt waszemu(chodzi mi o kobiety zmagające się od lat z łysieniem) ale pozwólcie,że zapytam się was,doświadczonych kobiet. Włosy wypadają mi ok 2 miesięcy ale nie były to wcześniej ilości które mogły by aż tak martwić zaczęłam łykac skrzyp i się nie przejmowałam.Miesiąc temu odstawiłam tabletki i to co się teraz dzieje to masakra. W dzień mycia przeliczyłam włosy było ich ok 200,w inne dni myślę że na oko będzie coś ok 50-100. Powiedzcie mi czy jest to powód do zamartwiania się czy to ,,normalne''? Wcześniej nie wypadały mi w ogóle dlatego tak się przejęłam(włosy długie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Hej, po trzech miesiącach wzmozonego wypadania należy zglosisc się do lekarza. Dzienna norma to 50-100 włosów, zwykle nie widzimy tych 50-100 wypadajacyh włosów- czlowiek nie przywiązuje do tego wagi. No chyba, ze zaczyna ich wypadac wiecej niż zwykle. Z tego co wiem norma wypadania w trakce samego mycia to do 40 włosów. Jeśli zauwazylas wzmozone wypadanie włosów zgłoś się do lekarza po 3 m-cach, wypadanie włosów nie koniecznie musi oznaczać, ze coś się strasznego dzieje w organizmie, także nie panikuj. Jest na kafeterii wątek lysienie tam jest sporo kobiet z tym problemem, choć zwykle już zaawansowanym. Na Twoim miejscu poczekalabym jeszcze trochę, starała się nie stresowac (podstawa!), zdrowo żyć i wzmacniać włosy. Jak nie pomoże, albo masz jakieś inne niepokojące objawy np. Hormonalne- zaburzenia miesiaczkowania, albo wskazujące na anemie-np. osłabienie to nie czekalabym i od razu poszłabym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina5
czy ktos z was korzystal z peruk firmy sagatia?ile taka peruka moze wytrzymac ,jest chinska z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekusia
Marina5!! Jestem tu nowa....Ja kupowałam od nich...od dwóch lat. Starcza co NAJWYŻEJ na 3 miesiące. Ostatnia nie wytrzymała nawet całego miesiąca. Robi się z nich straszny mop. Ale kupuję ze względów finansowych...użytkowałam tą ostatnią normalnie, tak jak poprzednie, jednak nie była taka sama. A noszę na co dzień poza domem, w domu bez;/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzoana MACKA
A ja nie polecam wlosow ze sklepu ktory zareklamowal nam tu PAN OPERATOR SKLEPU(przepraszam pana,przykro mi).peruki te sa dobre chyba na zabawe karnawalową,zdjecia roznia sie od rzeczywistego wygladu,oczywiscie nie ma problemu ze zwrotem,dobra obsluga(kupilam na allegro ),peruki wygladaja jak peruki,od razu to widac gdy sie zalozy na glowe,w dotyku sztuczne i na pewno nie moznaby sie w nich polozyc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator Sklepu
Droga Dzoana MACKA, Masz całkowitą rację, że peruka, którą kupiłaś nie wygląda jak naturalne włosy. Jednak proszę, abyś zwróciła uwagę na fakt, iż jednak asortyment, który oferuje sklep, składa się zarówno z tańszych produktów, jak i z tych z wyższej półki. Chcąc kupić na prawdę dobrą perukę, należy liczyć się ze zdecydowanie wyższą ceną. Sporo z tych tańszych, podlega zresztą refundacji NFZ i głównie kierowane są dla kobiet, dla których taka peruka po prostu łączy niską cenę z możliwością ukrycia nieprzyjemnych dla nich efektów radioterapii, w postaci wypadania lub całkowitego braku włosów. Takie peruki mają głównie rolę poprawiającą samopoczucie i samoocenę. Nie byłoby więc dobrze, gdybyśmy oferowali wyłącznie wysokiej klasy produkty, cudnie wyglądające, gdyż wiązałoby się to z bardzo wysokimi cenami. I choć mamy produkty za grubo ponad 3 tysiące złotych, to chcemy, aby każda z Pań, znalazła u nas coś dla siebie, bez względu na grubość portfela. Zawsze jeżeli chcecie więc drogie Panie mieć pewność, że produkt, który kupujecie spełni Wasze oczekiwania, nie wahajcie się i dzwońcie :) Na koniec bardzo Ci chcę podziękować, za udzielenie się w dyskusji. Bardzo się cieszę, że mimo złego zakupu, pozytywnie oceniasz kontakt z nami, naszą obsługę i brak problemów ze zwrotem - który wiemy, że jest bardzo istotny dla naszych klientek, bo przez internet jednak ciężko ocenić produkt :) Pozdrawiam Cię i nie zrażaj się do nas :) Nie wahaj się dzwonić i pytać ;) Mnie tu długo nie było, bo mam na prawdę sporo pracy. Ale jeszcze dodam, że wkrótce nasz sklep zmieni swój wygląd na bardziej miły dla oka. Taki smutny jest, nie sądzicie? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanikajaca alopecia
Witam,ja korzystalam z zaprojektuj swoje wlosy,ostatnio nawet pojawil sie o nich artykul w Gazecie Wyborczej,zostali bardzo wysoko ocenieni na tle innych firm Ja sama oceniam ta firme na bardzo wysokim poziomie,choruje od wielu lat wiec troszke peruk z polskiego rynku i kinik posiadalam i jesli moge ktores ocenic dobrze to tylko rokoko i zaprojektujswojewlosy.Fajne sa tez peruki marki ellen wille tylko starczaja tak na trzy miesiace. Jesli chodzi o Zapr.Swoje Wlosy to jedyne co mnie wkurzalo to ciezki kontakt.Ciezko bylo sie dodzwonic,dostac w ogole na konsultacje,chwilami bylam tak wsciekla ze myslalam ze kogos udusze.:) Ale zlosc mi zawsze mijala jak odbieralam swoje nowe sliczne wlosy(kupilam u nich w sumie dwa razy).Bez problemu oddzwaniaja jak sie ich prosi o kontakt mailem albo smsem podajac swoj nr telefonu.Wiem tez ze sa bardzo ciężcy jesli chodzi o sprawy zaplaty,jesli zalegasz z platnoscia raty lub z zaplata za wlosy mozesz miec nieprzyjemnosci,sprawe w sadzie,wpis do KRD,zatrudniaja prawnikow bo sa spolką.Naliczaja tez bardzo duze odsetki za zwloke we wplatach.To sa glowne minusy,jesli mozna to nazwac minusami,bo jak sie cos kupuje i zobowiazuje do jakichs splat to raczej nalezy sie tego trzymac.Zalegalam tylko jeden raz z rata wobec nich i mialam duzo nieprzyjemnosci i wstydu,ale wiem ze to byla wylacznie moja wina bo powinnam placic jak cos kupilam.Natomiast jakosc wlosa i wykonanie peruki jest swietne.Mysle ze to reszte rekompensuje.jak ktos pisze ze ma z nimi jakis problem to mysle ze nie jest ich klientem,bo u nich jest prawo do reklamacji ,sama robilam poprawke bo za pierwszym razem zle wybralam gestosc wlosow i nikt mi niczego nie odmowil.No chyba ze masz problemy bo nie placisz lub nie zaplacilas to co innego.To naprawde masz problem...bo innych problemow z nimi raczej mozliwosci nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIARADOMSKA
Do "zanikajaca alopecia' Jakas osoba napisala tydzien temu post ze ma problem z firma Zaprojektuj Swoje Wlosy,ale nie napisala jaki ani nic,teraz widze ze post tej osoby zostal usuniety.:) ,jak sie dowiedzialam,ta osoba nie była w ogole klientką tej firmy.faktycznie podłośc ludzka nie zna granic.Ja akurat mam wlosy z tej firmy i tez nie miałam z nimi zadnych problemów..Kupuję u nich włosy bo czuję się bezpieczniej,bo własnie dają możliwośc poprawienia ich .Tez byłam na spotkaniu,przepiękny wystrój studia,jak tam weszlam to od razu pomyślałam ,ze muszą mieć fajny gust i wyczucie piękna,bo juz to widac po samym wystroju wnętrza. Kupilam tam wlosy bo nie reklamuja sie nachalnie,nie korzystaja z marketingu szeptanego ktory jest teraz powszechny na forach,to polega na tym ze firmy placa firmom reklamowym albo innym osobom za umieszczanie na forach postow ze wlosy z tej a tej firmy sa piekne itd.Wiec uwazajcie dziewczyny jak czytacie fora internetowe,bo nie wiecie czy to reklama.Ja pojechalam do nich na spotkanie,a polecila mi ich pielegniarka w szpitalu w Krakowie.Jestem z wlosow zadowolona,wolalabym miec swoje wlasne,ale wiem ze odrosną.Na zmiane mam peruczke kupiona w innym krakowskim sklepie na Szlaku,z lepszych syntetykow,taki model citrin mono.Nosze ja po domu,a tą lepszą na wyjścia.Gdybym znala angielski to pewnie bym zakupila w Chinach tak jak wy tu piszecie,ale nei znam,a tez mam taka sytuacje ze dostalam refundacje NFZu a akurat w Zapr.Swoje wlosy je honorują wiec mi sie opłacało.Z kolei peruczka ze sklepu na Szlaku,ta z lepszych syntetykow tez jest fajna,choc te syntetyki widze ze sie zaczynaja juz mierzwic na koncowkach.Ale plusem jest to ze wyglada bardzo naturalnie,nie swieci tak jak te tanie syntetyczne peruki.Moja rada do wszystkich-nie ufajcie nikomu co pisze na forach, :) HA HA HA,nie powaznie mowie,dziewczyny marketing szeptany jest bardzo powszechny,ja sie na forach nie udzielam,czytam cos czasem,ale dosc latwo rozrozniam ktore posty sa reklamowe a ktore nie.NIE SLUCHAJCIE ZE KTOS PISZE TAM KUPILEM SWIETNE WLOSY,tam zle.ZOBACZCIE SAME,a potem kupujcie.Taka moja rada.Najlepiej znajdywac ,spotykac klientki danych firm i probowac u nich ogladac wlosy z jakiejs firmy,bo mysle ze jesli chodzi o wszystkie firmy to raczej kazda będzie miec ladne peruki do pokazania,a to jakie one są faktycznie najlepiej zobaczycie na innych ludziach.Wkurzylam sie tylko jak wlasnie tydzien temu zobaczylam post ze ktos tam ma jakis problem z firma Zaprojektuj Swoje Wlosy,napisalam do nich i widac sa rezultaty.Jak ktos mialby problem to faktycznie ma go rozwiazac z ta firma,a nie na forum internetowym.Smiechu warte.Nie lubie chamstwa i to tyle,wiec zareagowalam,bo do razu widac bylo ze ktos klamie.Trzymajcie sie dziewczynki,te z wlosami i bez wloskow i zycze wam samych udanych zakupow jesli chodzi o peruki.:) i PAMIETAJCIE-rynek jest duzy,warto przebierac,wybierac,ogladac,to wy bedziecie w tym chodzic i macie dobrze wygladac.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanikajaca alopecia
do KASIARADOMSKA Czesc Kasiu(domniemam ze tak masz na imię).Cieszę się,że są jeszcze normalne osoby na tym świecie,bo juz wszędzie dookola dostrzegam zawiść.Widzę że tak jak ja nosisz perukę syntetyczną na zmianę aby wydłużyć życie swojej lace.Patrzyam dziś na ten model co podałaś z ellen wille citrin i mam pytanie bo bardzo mi się spodobał.Jaki masz kolor i czy ta grzywka nie jest zbyt długa? Bo w syntetykach jak obetniesz cos to już nieładnie końcówki wlosa potem wyglądają.Zastanawiam sie czy ona nie leci za bardzo na oczy,proszę odpowiedz. Sama wiesz,że syntetyki nie chcą układać się w inną stronę,więc jestem ciekawa jak sobie z tą grzywką radzisz.Nie jestem za obcinaniem syntetycznych włosów,bo kiedyś przycinałam u profesjonalisty i niestety końcówki zrobiły sie juz bardzo sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyELLENWILLE
Natrafilam na wasze posty i nie daje mi spokoju jak dajecie rade nosic peruki marki ellen wille syntetyczne.ostatnio pokusilam sie o taki zakup,wydalam 800zl kolor chocolate mix,krotkie wloski tak do brody,proste,kurcze,odkad ją mam,nie założyłam ani raz.Wygląda sztucznei mimo wszystko i świeci.Wstydzę się w niej wyjść,chcę ją sprzedać póki jest nowa.Czy wy macie jakies sposoby na zamskowanie tego świecenia w perukach syntetycznych?Mąż nawet mi mowi ze wyglądam koszmarnie jak w peruce własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llewelyn
Ach to tutaj wszyscy się przenieśli ? Co do peruki Ellen Wille - upierz ją kilkakrotnie :) przestanie świecić zaręczam :) llewelyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×