Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość Lelinka
Peruki z naturalnych włosów mogą wyglądać jak prawdziwe. Noszą je nawet niektóre celebrytki np. Beyonce i ciężko poznać (i to chociaż mają własne włosy). Polecałabym przejść się do jakiegoś sklepu z włosami/perukami, żeby przymierzyć. Gdzie, to zalezy, od miejsca zamieszkania, cameron-hair.pl (kupowałam tam przedłużki, ale pamiętam, że oferowali też peruki) ma kilka sklepów stacjonarnych w różnych miastach, można niby zamówić, ale najlepiej się przejść i samemu obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam w Krakowie "Świat peruk". Znalazłam ich w internecie i po licznych pozytywnych komentarzach postanowiłam sama sprawdzić, czy jest tak fajnie, jak tam piszą. No i co mogę powiedzieć. Mają tam duży wybór, pani jest bardzo miła i CIERPLIWA :) Osobiście bardzo polecam. A tutaj wstawiam link do ich strony internetowej: https://perukikrakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bardzo ładne peruki widziałam w sklepie medycznym, warto tam popatrzeć, w każdym mieście na pewno jest taki sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ZACHWYCONA usługami Państwa ze sklepu "Świat peruk" w Krakowie! :) Wczoraj dokonała się moja metamorfoza. Otóż, jestem w trakcie chemioterapii i niestety włosy coraz bardziej mi wypadają. Dlatego zdecydowałam się na zakup peruki. W związku z tym, że perukę syntetyczną już posiadam i niezbyt dobrze się w niej czuję, postanowiłam na ten czas "bez włosów" zakupić perukę naturalną. Chciałam w tym ciężkim dla mnie okresie czuć się jak najbardziej komfortowo. Na sklep ten trafiłam w Internecie pod adresem: https://perukikrakow.pl/. W sumie w sklepie byłam 2 razy. W poprzednim tygodniu pierwszy raz, gdzie wybrałam interesujące mnie modele. Zaproszona mnie wtedy na spotkanie z Panią Stylistką, która miała mi pomóc, doradzić w wyborze modelu "dla mnie". Przyjęłam zaproszenie i tak oto wczoraj wróciłam z mężem do Krakowa na spotkanie ze specjalistami. Po doborze tej jedynej, w odpowiedzi na moje słowa, że będę chciała troszkę sobie ją podciąć i odpowiednia wystylizować, zaproponowano mi, abym skorzystała z usług zaprzyjaźnionego zakładu fryzjerskiego. Tak też zrobiłam i teraz jestem naprawdę szczęśliwa. Gdy patrzę na siebie w lustrze widzę starą siebie, tą sprzed choroby, a nawet i wcześniej, kiedy byłam młodsza. Chcę bardzo polecić sklep "Świat peruk" z Krakowa, gdyż zajęli się mną bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam, Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie , czy skora sie nie poci w peruce ,czy mozna krociuta peruke zalozyc na swoje dluzsze wlosy zaczesane w kucyk do gory jest mi dobrze w krotkiej pocieniowanej fryzurze mam problemz potliwoscia glowy nawet w zimniejsze dni i moje proste wlosy sa padniete na plasko i wilgotne zapuscilam wlosy meczy mnie jednak podkrecanie na goracych walkach gory a kokowka i tak mi opada bo za gladkie poza tym na zime tez by bylo dobrze nie mam pojecia jakie to sumy a latem to juz w upaly jestem plastus podkrece i nic z tego odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i machiatto
Witam, dziewczyny zamierzam podjąć trudną decyzję i kupić sobie perukę i oglądam w necie peruki np lace front i zastanawia mnie czy tego typu peruka jest przymocowywana tylko za pomocą taśmy czy bez taśmy też da rade ją założyć tak żeby nie spadła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataRGK
Witam dziewczyny. Jestem po zakupie peruki z włosów naturalnych słowiańskich. Chciałam aby włosy były jak najbardziej naturalne. Niestety nie potrafię założyć tej peruki. Stoję przed lustrem i becze... Nie umiem się za to zabrać... Czy nie ma tu jakiejś osoby z Zakopanego lub okolic ??? Podam swojego emaila renatargk@tlen.pl Może ktoś mógłby mi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie jestem po wizycie w krakowskim sklepie Świat Peruk. Mogę szczerze polecić Wam to miejsce...Pani na spokojnie wyjaśnia co i jak, pomaga dobrać fryzurę. Nie jesteśmy zdani sami na siebie a to bardzo ważne gdy mamy pierwsze podejście do tego tematu ..... modeli mają naprawdę dużo :) Jest fajna zasłonięta przymierzalnia. Ja zdecydowałam się na perukę z włosów naturalnych. Mają tam świetną usługę dopasowania peruki u stylisty fryzjera, która jest za DARMO :) Jeśli szukacie sprawdzonego, zaufanego miejsca tutaj na pewno się nie zawiedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleobis
Byłam w wielu w Krakowie i niestety ale jedyny i od wielu lat to https://krakow.rokoko.com.pl/kontakt/#krakow Reszta sklepów jest nastawiona tylko na onkologie -tanie i byle jakie i wszystko na zamówienie a ten ma wszystko dostępne w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to już było..... kocham słowa tej piosenki.... Znowu coś powstało i się reklamuje do bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtotu
Ale to już było..... kocham słowa tej piosenki.... Znowu coś powstało i się reklamuje do bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margot1234
Dziś odwiedziłam salon z perukami "Świat Peruk". Jestem zachwycona sklepem, wyborem i bardzo uprzejmą obsługą. Peruk używam od wielu lat, gdyż cierpie na łysienie plackowate. Dotychczas kupowałam peruki w małych, ciemnych sklepikach. Tu sklep jest ładnie, elegancko urzadzony. Plusem jeste też duży wybór peruk naturalnych na miejscu - zwykle musiałam zamówić jakiś model i długa na niego czekać, a tym razem miałam możliwość przymierzenia kilku peruk z długimi włosami (naprawdę piękny włos słowiański). Niespodzianką było też dla mnie darmowe strzyżenie i stylizacja w cenie peruki naturalnej. Wszystko odbyło się w bardzo luksusowym salonie fryzjerskim. Mogłam dzięki temu dopasować fryzurę do siebie. Będę na pewno wracać do Świata Peruk. Wszystim polceam z czystym sumieniem to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_miii123
hej! Szukam kontaktu do Dziewczyn, które tak jak ja noszą fryzurki :) Chciałabym wymienić się doświadczeniami, poradami - nawiązać kontakt z osobami, które znają i czują na co dzień temat :) miraculum-17@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela4523
Mam pytanie, czy może ktoś kupił perukę , lub uzupełnienia w Secret hair Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela4523
Mam pytanie, czy może ktoś kupił perukę , lub uzupełnienia w Secret hair Wrocławiu? u Pani Sylwii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla osób, które zastanawiają się czy noszenie peruki na swoje włosy to dobry pomysł i czy to nie zniszczy własnych odpowiadam, że jak najbardziej można nosić przez długi okres czasu i nic się naszym włosom nie stanie. Jestem niestety zdana na peruki od lat, choruję na łysienie plackowate. Od 3 lat noszę peruki bo miałam dosyć chowania się pod czapkami i chustami. Peruki kupowałam za każdym razem w innym sklepie, ponieważ nie do końca pasowała mi obsługa lub wybór asortymentu. Ostatnio trafilam na to forum i postanowiłam sprawdzć ten jakże wychwalany "Świat Peruk". Salon bardzo przytulny, jest spory asortyment. Spodobała mi się pewna peruka, niestety nie było odpowiedniego koloru, jednak dla nich nie był to problem. Zamówili i po tygodniu otrzymałam model i kolor jaki chciałam. Pani w salonie rozwiała moje wątpliwości odnośnie niszczenia moich i tak już słabych włosów. Wytłumaczyła, że jeżeli będziemy przestrzegać kilku zasad - to nie stanie nam się krzywda. Przede wszystkim nie należy przekraczać czasu noszenia peruki, nasze włosy i skóra głowy musi też odpocząć, a także należy unikać spania w peruce (co czasami zdarzało mi się w ciągu dnia). Należy też dbać o higienę skóry głowy i włosów jaki i samej peruki. Polecam z całego serca ten salon przy ul. Dietla 50 w Krakowie, poniważ, panie tam pracujące wkładają w obsługę klienta całe serce! <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 351
Witam, czy może ktoś wie gdzie można kupić fajną perukę w Poznaniu lub w Wrocławiu. Może ktoś kupił firmy Dorthy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniaAnia
Witam, kupiłam perukę w salonie perukarskim w łodzi http://peruka-sc.pl/ . Jestem bardzo zadowolona jest bardzo wygodna, nie do odróżnienia że to peruka, włosy naturalne świetne w dotyku, podatne do układania np: loki czy fale. Zajmują się też uzupełnieniami jak i całymi perukami. Samemu wybiera się włosy jaki odcień, zrobili mi odcisk głowy żeby peruka pasowała idealnie. Nie mam włosów dlatego cała peruka jest mi potrzebna, przyklejam ją na taśmy perukarskie do głowy, mogę nawet w niej pływać czy spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania nowa full lace wig za 1500 zł,kupiona za 4000 zł,włosy naturalne,obwód głowy 56-57. Inne informacje zdjęcia priv, magnoliowyogrod@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś ma namiar/kontakt do rzeczoznawcy? gdzie mogę się zgłosić ?gdzie szukać? Dwa miesiace temu odebrałam uzupełnienie na mikroskórze, z włosów dziewiczych. Włosy albo nie są naturalne,albo nie są te zaoferowane. Wczesniej zamawiałam treski w tradycyjnym zakladzie.Włos był zupełnie inny. Miekki, poddatny i się nie plątał. Pokazywałam włosy i u fryzjera i w jednym z zakładów perukarskich. Zasugerowano mi wlasnie rzeczoznawcę który będzie mógł wydać opinię. Proszę o pomoc. Zapłacilam jak dla mnie bardzo duzą kwotę.Jestem zalamana.Przy podpisaniu umowy oczywiscie wszystko było pięknie, a teraz wykonawca na moje zastrzeżenia mowi, że nie odpowiada za to co z włosem się dzieje w trakcie uzytkowania, że włosy kupuje europejskie i dziewicze ale on nie wie skąd one pochodzą,ze mam złą wodę,że zmieniają się po zafarbowaniu( Ok,wiem ale nie aż tak) Ogólnie chce mnie spławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Jeżeli poprawi Ci to samopoczucie to jasne, ale co na to lekarz? Nie da się jeszcze czegoś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie złego stanu peruki i poprawy wyglądu obecnej. Jeśli nie chcemy kupować nowej to ostatnio Świat Peruk na ul. Dietla 50 w Krakowie wprowadził regenerację i odświeżenie peruk zarówno syntetycznych jak i naturalnych. Skorzystałam z ich uslugi, kosztuje grosze, a włosy faktycznie są w lepszym stanie. Ja oddałam perukę po 6 miesiącach używania. Więcej informacji znajdziecie u nich na stronie http://perukikrakow.pl/sklep-z-perukami-krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćperuka38
Cześć mam perukę z włosów naturalnych, którą niepotrzebnie kupiłam. Mam łysienie plackowate i kobieta w perukarni zaproponowała mi całą perukę strasznie drogą. Nie znając się i bojąc się o swój wygląd byłam zdesperowana i musiałam kupić coś . Powiem wam że leży prawie nowa i jest nie używana. Mam łysienie placowate i nosząc perukę wycierają się moje włosy które mi zostały. Przez przypadek znalazłam perukarnie w której jest fryzjer i zaproponowali mi częściowe uzupełnienie. W pakiecie dostałam strzyżenie moich włosów i koloryzacje + strzyżenie i koloryzacje na uzupełnieniu, aby fryzura pasowała do kształtu mojej twarzy. Pani Elżbieta Winiarczyk i jej ekipa fryzjerów z Łodzi doradzili mi co najlepiej wybrać jak oni to widzą i jestem bardzo zadowolona. Mam uzupełnienie własną perukarkę z którą mogę porozmawiać nawet o własnych problemach, własnego fryzjera i zawsze wesołą atmosferę w zakładzie. Polecam wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 351
Witam, ja też wcześniej nosiłam cała perukę, miałam zamiar wymienić na nową, lecz w Poznaniu w innym sklepie Pani doradziła mi kupno systemu z włosów naturalnych i zakład fryzjerski specjalizujący się również w w strzyżeniu peruk. Wyszłam z zakładu bardzo szczęśliwa, fryzjerka zrobiła pasemka, piękną fryzurę. Noszę już 3 miesiące, w ogóle nie widać, że to nie moje włosy. Nie boję się, że przy silnym wietrze może mi spaść z głowy, a to jest bardzo ważne., a co najważniejsze nie czuję że cokolwiek mam na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum stalo sie tablica reklamowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moja córka ma łysienie plackowate od 6 lat , zakupujemy peruki u Pani Sylwi z Secret Hair 4 U w Wrocławiu. Jesteśmy zadowolone. Jak kształtują się ceny PerukiDorothy? Mamy zdecydowanie bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, tu nie ma osób porzebujących a tylko firmy które same o sobie piszą jakie sa ah eh, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem zachwycona sklepem Świat Peruk kupilam tam dwie peruki . Kazda z nich wytrzymala dwa miesiace( wlosy sie bardzo mechacą ) za każdą peruke dalam tysiac zlotych . Jak dla mnie to troche duzo za 2 miesiace uzywania. Dodam że uzywam szamponow i odżywek zakupionych w tym sklepie do peruk .Używam wlosow tylko jak gdzies wychodze np. do pracy czy znajomych . Obchodzę się z nimi jak z jajkiem. Obsluga w sklepie mila wlosy na początku wyglądaja ładnie ale naprawde szybko sie niszcza . Czy ktoś może polecić jakąś zagraniczną strone gdzie mozna zamowic cos w rozsadnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×