Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość gość
do gościa zainteresowanego---mój mail anna.gorni@spoko.pl,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam maila do Pani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy korzystal ktos z z tej strony z perukami? Wygladaja dobrze,wedlug zdjec w opisie jak nosic pokazano ,ze jest naturalna linia wlosa,to znaczy tak wyglada jak naturalna. http://www.aliwigs.com/ Czy ktos zna te peruki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzyffko
Ja osobiście nie zaryzykowałabym kupna peruki przez internet, dodatkowo na zagranicznej stronie. To trzeba po prostu przymierzyć. Dziewczyny, czy któraś z Was ma perukę z Hair Lab? Bo ja już naprawdę nie wiem, co robić. Ich uzupełnienia wydają się być ok (przynajmniej na stronie). Szkoda, że tak mało nas tutaj. Proszę o kontakt: ennat@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szukam kontaktu z właścicielem firmy Zaprojektuj Swoje Włosy. Czy ktoś wie jak nazywa się właściciel? Czekam na zamówiony system juz prawie pół roku..ich konsultantka Nie odbiera moich telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkie osoby poszkodowane przez panią sylwię z wrocławia-orbisik prosze o kontakt ze mna pod nr 503-527-606 wiecej informacji udziele osobiscie przez telefon .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia podaj meila lub telefon zeby dolaczyc sie do pozwu zbiorowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również poproszene o meila w sprawie pozwy zbiorowego Pani Sylwii Jasiak z Wrocławia, inaczej oirbsik... Jestem zainteresowana... Zamawialam system który rozpadł się po 4 miesiącach... Czuje sie oszukana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny _____czy macie doświadczenie z firmą _aerohair----, czy ktoś tam moze zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jezeli zostalyscie oszukane przez Pania Orbisik prosze o kontakt 503527606!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia Z WCZORAJ z wpisu z godz 21.03 podaj meila lub zadzwon do mnie 503527606 w sprawie Pani Orbisik czyli PANI SYLWI Z WROCLAWIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o informacje, co nosicie w domu zamiast normalnej peruki, i czy w peruce można spać. Mam wyjazd na kurs z noclegiem, z obcą kobitką, czy zdjąć na noc perukę i co założyć, czy lepiej nie zdejmować, aby kobitka nie doznała szoku.Nie chcę informować , że nie mam włosów swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogoś z wpisu : gość 2016.03.04 w sprawie Hairclinique. Proszę podać nr telef bądź maila. Mogę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa laurita zadzwoń do mnie jak możesz teraz w sprawie Hairclinique ,Zaprojektuj swoje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa laurita zadzwoń do mnie jak możesz teraz w sprawie Hairclinique ,Zaprojektuj swoje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się do mnie laurita2011@wp.pl Kilka osób szykuje pozew zbiorowy przeciwko Joannie R hairclinique Są świadkowie i silne dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hairclinique czyli zaprojektujswojewlosy@gmail.com to obecnie www.luksusoweperuki.pl Nie polecam! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie luksusowe włosy tylko luksusowe peruki !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zamówiłem u nich peruke i czarno to widzę. Będę tu zaglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam te posty i włos mi się jeży na głowie. Dlaczego nikt nic nie robi z tymi oszustami?...naciągaczami?...Czy to stres związany z tematem łysienia czy koszty związane z dobrym adwokatem?...macie wygraną sprawę a wtedy koszty wrócą na wasze konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga poszukujecie osoby- konsultantki,która podpisywała z Wami umowy w firmie Zaprojektuj Swoje Włosy czyli Hearclinique prowadzona przez Joannę R z Katowic. Kolejna "nowa firma " to peruki Dorothy tam można odnaleźć Panią, która jeździła po całej Polsce sprzedając peruki tych firm. Jeśli macie problemy ze swoimi włosami prześlijcie je do rzeczoznawcy , który wystawi opinię czy włosy są faktycznie Europejskie bo z tego co wiem wiele osób zostało oszukanych pod względem jakości włosa z których zostały wykonane peruki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti213
Nie ma się czego wstydzić jeśli nosi się peruki to przecież tylko po to aby dobrze wyglądać. Teraz robią takie że nawet nie widać że nie są to nasze włosy. Zresztą zobaczcie same na http://kreatorishair.firma44.pl/ no prawie jak naturalne. Jeśli potrzebujecie peruk to zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie,mój problem jest inny,choć w temacie.Otóż nabyłam lace,z której jestem zadowolona wyjątkowo,ale za nic nie będę umiała tego zamontować.Szukam dziewczyn z Warszawy,które mają doświadczenie w temacie i pomogą mi w montażu,oczywiście nie darmo,stosownie to wynagrodzę.Sprawa pilna,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak malo jest pozytywnych wpisów, dlatego jezeli mozesz --podziel sie informacja gdzie zamówiłaś ? i ewentualnie za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo...zamówiłam najprostszą drogą,w necie od jednej pani,która sama nosi i mi też zamówiła z chińskiej fabryki.Nie stać mnie niestety na kliniki,nawet na tą opcję zbierałam długo,kosztowało tysiaka.Ale włos jest virgin,mięciutki i bardzo fajny,choć malezyjski oczywiście.CÓŻ,wiadomo,że są różne gusta,mi akurat odpowiada,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz zamówiłam z chińskiej fabryki. Włosy były piękne przez miesiąc a później sztywne druty. Dałam 900 zł. Jak na perukę w której miesiąc chodziłam to dużo. Chińskie fabryki są dobre ale niestety jakość tych systemów pozostawia wiele do życzenia. Najgorsze jest to że ani reklamacji ani nic no do kogo ? Ryzyk fizyk jak.mówią. Wole nazbierać i kupić porządny włos i tak zrobiłam kupiłam i juz 1.5 roku chodzę. Jeszcze pochodzę trochę ale już się rozglądam za drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie peruki są z Chin....nie dajcie się nabierać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma również ma podobny problem, więc wiem co to znaczy. To jest okropny koszmar dla kobiety, jeszcze dosyć młodej to już w ogóle. Naturalne peruki koleżanka kupiła w tym sklepie http://perukidorothy24.pl/. Jest bardzo zadowolona i nie widać, że to peruka. Gdybym nie znała jej problemu to w życiu bym nie poznała, że to nie są jej włosy :) Są bardzo piękne, długie i miękkie w dotyku. Są całkowicie naturalne, dlatego trudno rozpoznać. Wygląda w nich przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×