Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość gość
Mam do sprzedania uzupełnienie częściowe robione na zamówienie w stanach włosy polskie (dziecka)nie farbowane,zamawiałam 3szt ale jedna jest mi nie potrzebna,sprzedaje po kosztach ,cena 2800zł,uzupełnienie jest na bazie fine mono,z przodu jest francuska koronka,jeśli byłby ktoś zainteresowany to proszę o kontakt agachr444@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peruka nie musi być brana pod uwagę tylko wtedy, kiedy pojawia się problem łysienia. Można też odmienić się na jakiś czas peruką w klimacie bardziej erotycznym http://sexshop112.pl/93-peruki-erotyczne Kupiłam u nich czarną z długimi włosami i zdarzyło mi się ją ubrać nie tylko na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja03
Hej ☺ Czy któraś z was korzystała z usług w salonie u P. Danuty Gomery w Warszawie? Cierpie na łysienie androgenowe, realnie patrząc został mi max 1 rok utrzymania naturalnych włosów w takim stanie, żeby przykrywać ubytki, więc niestety jestem skazana na perukę. Mam 23 lata, więc nie wyobrażam sobie życia jako... potwór bez włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja03
Czuję się jak tonący, który szuka brzytwy, żeby chociaż się chwycić czegokolwiek. O perukach można znaleźć na prawdę mało. Haircliniqe, Rokoko.. I i kilka innych mniejszych perukarni... haircliniqe i Rokoko nie mają zbyt dobrych opini a zależy mi na efekcie na prawdę naturalnych włosów i dobrej jakośc***eruce, szukam czegoś z naturalnych włosów na siateczce i mikroskórze. Ostatnio spotkałam się z Instytutem włosów GD - Clever Hair - Danuta Gomera. Czy są jakieś posiadaczki? Jakie macie opinie? Dziewczyny, bardzo proszę, jeżeli znacie dobre perukarnie w Warszawie i okolicach dajcie znać! Każda opinia, zdjęcie, słowo kogoś kto podąrza przez podobne piekło wiele dla mnie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennat
vanja03, odezwij się do mnie; może postaram się jakoś pomóc... ennat@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulita
Witam!;! Tez zmagam sie z problemem wypadania włosów. Pierwszy system zamówilam właśnie u D. Gonery , system mikro skóra i siateczka dookoła tej mikro skóry jest wszyta siateczka na dzień dzisiejszy nie nadaje sie to do chodzenia a wspomnę ze w ogóle w tym nie chodziłam bo po pierwszym wymyciu tych włosów i próbie rozczesania włosy przeszły przez siatkę u zrobil sie jeden wielki kołtun i na dzień dzisiejszy jest to do wyrzucenia -żenada, dlatego szczerze odradzam. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak ze czekam na kolejny, ale zamówiony Second hair w Warszawie .... Oczywiście na mikro skórze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanja03
Ulita, a jak ceny? Masz pełne uzupełnienie czy częściowe, daj znać jak peruka z second hairu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam system od P. Danuty Gonery. Nie wierzę, że coś może się stać z ich perukami. Moją mam już 3 lata i dalej wygląda bardzo dobrze. Trochę ją ,,zepsułam,, bo sama farbowałam i kolor wyszedł za ciemny. Dziewczyny wiedzą jak wyglądają, bo wysyłam zdjęcia jeśli chcą. Moja była z włosów słowiańskich i jestem tego pewna, bo mam też dużo tańszą perukę z innej firmy z włosów europejskich i są zupełnie inne, choć wcale nie powiem, że gorsze. Ani jedne się nie kołtunią, choć są długie, używam codziennie prostownicy albo lokówki. Bardzo o nie dbam i stosuje produkty takie jak mi polecili w salonach. Oczywiście włosy przy myciu wypadają, zawsze jest ich kilka. Nie śpię w nich i nie chodzę w domu. Ubieram tylko jak wychodzę. Moja była robiona na wymiar. Wcześniej pisałam już w tym temacie. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia- piszcie na maila lysapieknosc@tlen.pl Pozdrawiam dziewczyny z którymi wcześniej pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulita
Do Vanja 03 Zamówiłam częściowy niestety troche długo sie czeka bo 3-4 miesiące dam znać ale to dopiero w marcu cena wysoka bo 5500 ale nie mam wyjścia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania system częściowy z włosów dziecięcych długie,cena 2500zł,kolor jasny brąz nie farbowane,jedwabiste.kontakt agachr444@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie....moje uzupełnienie jest trochę za duże(w obwodzie)...w dwóch miejscach odstaje. Uzupełnienie jest na taśmach. Czy miałyście kiedyś taki problem ? Jeśli tak to czy jest jakaś możliwość pomniejszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość edyta
...mogę coś dobrego polecić ....sama noszę :) , edyta@2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lida99
Vanja a gdzie tak slyszalas zle o secondhair. To co wiem to wiekszosc nas u nich kupuje z wlosa slowianskiego a jedynie tansze produkty szukamy gdzie indziej. Czyzby ktos znowu wchodzil z autoreklama na rynek oczeraniajac innych. Dziewczyny litosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wszystkim Mam do sprzednia peruke, włos indyjski, sredni blond. Cena 3000zl, dokladne info pod: nika9382@deoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z uzupełnieniem czesciowym?Stosuje sie go kiedy jeszcze jest troche swoich włosów na głowie?Jak to wygląda?Ma ktos jakies fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzegam przed zamawianiem i kupowaniem uzupełnień w firmie hairqloinique- zaprojektuj swoje włosy. właśnie jesteśmy na etapie sporządzania pozwu zbiorowego do sądu oraz zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa oszustwa- niestety ja sama wydałam 6 tys zł na 2 uzupełnienia- z których obydwa po kilku miesiącach kompletnie wyłysiały pomimo właściwej pielęgnacji- włosy leciały garściami. zareklamowałam to bardzie j "łyse" uzupełnienie po czym otrzymałam informację że przyjmują reklamację i wykonają mi nowe. to nowe po miesiącu zaczęło się kołtunić z dnia na dzień tak że aktualnie nie nadaje się w ogóle do noszenia. aktualnie wystąpiłam o zwrot kasy w całości gdyż musiałam wydać kolejne pieniądze na zakup innego w nowej firmie. wygląda na to że pokrzywdzonych przez tą firmę jest o wiele więcej osób. proszę o informację jeśli ktoś miał podobne doświadczenia. trzeba skończyć wreszcie z tym oszukiwaniem ludzi i żerowaniem na ludzkim nieszczęściu przez właścicielkę tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzegam przed zamawianiem i kupowaniem uzupełnień w firmie hairqloinique- zaprojektuj swoje włosy. właśnie jesteśmy na etapie sporządzania pozwu zbiorowego do sądu oraz zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa oszustwa- niestety ja sama wydałam 6 tys zł na 2 uzupełnienia- z których obydwa po kilku miesiącach kompletnie wyłysiały pomimo właściwej pielęgnacji- włosy leciały garściami. zareklamowałam to bardzie j "łyse" uzupełnienie po czym otrzymałam informację że przyjmują reklamację i wykonają mi nowe. to nowe po miesiącu zaczęło się kołtunić z dnia na dzień tak że aktualnie nie nadaje się w ogóle do noszenia. aktualnie wystąpiłam o zwrot kasy w całości gdyż musiałam wydać kolejne pieniądze na zakup innego w nowej firmie. wygląda na to że pokrzywdzonych przez tą firmę jest o wiele więcej osób. proszę o informację jeśli ktoś miał podobne doświadczenia. trzeba skończyć wreszcie z tym oszukiwaniem ludzi i żerowaniem na ludzkim nieszczęściu przez właścicielkę tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzegam przed zamawianiem i kupowaniem uzupełnień w firmie hairqloinique- zaprojektuj swoje włosy. właśnie jesteśmy na etapie sporządzania pozwu zbiorowego do sądu oraz zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa oszustwa- niestety ja sama wydałam 6 tys zł na 2 uzupełnienia- z których obydwa po kilku miesiącach kompletnie wyłysiały pomimo właściwej pielęgnacji- włosy leciały garściami. zareklamowałam to bardzie j "łyse" uzupełnienie po czym otrzymałam informację że przyjmują reklamację i wykonają mi nowe. to nowe po miesiącu zaczęło się kołtunić z dnia na dzień tak że aktualnie nie nadaje się w ogóle do noszenia. aktualnie wystąpiłam o zwrot kasy w całości gdyż musiałam wydać kolejne pieniądze na zakup innego w nowej firmie. wygląda na to że pokrzywdzonych przez tą firmę jest o wiele więcej osób. proszę o informację jeśli ktoś miał podobne doświadczenia. trzeba skończyć wreszcie z tym oszukiwaniem ludzi i żerowaniem na ludzkim nieszczęściu przez właścicielkę tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulita
Do lavera!!! Tak przypina sie do swoich włosów i nie trzeba miec ich dużo , są to male spineczki wszyte na obrzeżach bazy , oczywiście każdy system jest robiony na wymiar a spineczki umieszczane w takich miejscach gdzie te własne włosy są, żeby je przypiąć , sama na taki czekam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest na forum ktoś z Białegostoku? Szukam kontaktu, chce pogadać Ananasik 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, oczywiście peruka lub uzupełnienie jest rozwiązaniem problemu. Ja jednak zachęcam do walki o własne włosy do ostatniej szansy! Akurat wiem , co mówię, bo moja mama po zakończeniu kuracji po nowotworze prawie straciła wszystkie włosy. Przód zwłaszcza wygladał naprawdę żle. Zaczęłyśmy oczywiście myslec poważnie o peruce, ale znajoma poleciła nam serum ze Szwajcarii EVENSWISS Hair Protection System , który miał zatrzymać to koszmarne wypadanie włosów. Oczywiście byłyśmy obie sceptyczne, ale mama zaczęła używać. Teraz ma krótka , bujną fryzurke. Wiem, trudno w to uwierzyć,ale rzeczywiście to doskonały preparat. Nie wiem, czy pomoże wszystkim Paniom- przyczyny gubienia włosów są przecież różne- myślę, że warto jednak spróbować. Można kupić w sklepie www.sheartist.com. Są tam często promocje - można też napisać bezpośrednio do sklepu z prośba o lepszą cenę . Polecam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dołączę się do tematu. W przyszłym tygodniu jadę po odbiór włosów od HM. Ciekaw jestem jak to wyjdzie. Przez dłuższy czas byłem bardzo zapalony, ale najbardziej jakoś mnie martwi jak długo taki system wytrzyma. Pan Ryszard mówi ze około 5 lat powinno wytrzymać jak sie o to dba. Ale z tego co czytam to wiekszość kobiet mówi że nie ma szans. I tak się zastanawiam czy u mnie u faceta nie wytrzyma to dłużej jako że włosy są krótsze. Sporo kasy mnie to kosztowało, bo teraz myszę specjalnie z zagranicy jechać to odebrać i mam nadzieję że wytrzyma jak najdłużej, bo nie uśmiecha mi sie co dwa lata wydawać 8 tysięcy złotych na uzupełnienie. Znalazłem fajną stronkę , która oferuje uzupełnienia w londynie, włosy europejskie 500 funtów, ale wytrzymują tylko 12 miesięcy, co nie jest jakimś mega efektem: http://www.menshairpieces.co.uk/index.html Także za pare dni się okaże czy będę zadowolony, jeżeli ktoś będzie chciał będę się mógł podzielić opinią i zdjęciami. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy wygladają naturalnie dzieki wstawce mikroskóry. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopik
Nikt z moich znajomych nie rozpoznal ze mam cos na głowie. To jest świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lopik Pozytywny wpis , poprawia samopoczucie. Jezeli mozesz to napisz co nosisz i od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARZYFFKO
Proszę o kontakt dziewczyny, z którymi kiedyś mailowałam - łysąpiękność i dziewczynę, która miała na imię chyba Ewelina (nick: ewelka... lub jakoś tak). Niestety, moje konto warzyffko@gazeta.pl zostało zdezaktywowane i odzyskanie go mnie przerosło (wiadomości nie odzyskam na pewno). Mój nowy e-mail: ennat@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam do sprzedania full lace wig,włos brazylijski virgin,baza koronka francuska,posiada regulację obwodu,fryzura długi bob 14 cali,kolor ciemny brąz,okazyjnie bardzo tanio bo zależy mi na szybkiej sprzedaży.Peruka absolutnie nie używana.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o jakieś namiary,jestem zainteresowana szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×