Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

mozliwe, ponoc chleb w diecie nie jest dobry. Co do cukrow to nic nie slodze, ale pozostaja wlasnie te przeklete slodycze :( ehhh kto je wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udusic gooo :P dla mnie chleb może nie istnieć :) ... jem srednio 1 bułke tygodniowo a chleba nie dotykam nawet :) . . . ale te słodycze :( pochłonełam poł pudełka ptasiego mleczka :( teraz mnie mdli ..:( ja tez nic nie słodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musimy go dopasc :p a ja wlasnie chleb jem i to codziennie czasami jak robie zakupy a nie moj brat to kupuje ciemny chleb herbate przestalam juz dawno slodzic a kawe jakis niecaly rok temu i wcale mnie juz do tego nie ciagnie beda uciekala bo koncze prace :) jupi w koncu :) bede dopiero w poniedzialek chyba ze jutro mnie zagonia do pracy :o milego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zamiast pysznych slodkosci kupujcie sobie gorzka czekolade, nie zje sie jej za duzo (no chyba ze ktos lubi) i po niej (przynajmniej mi po 1 kostce) przechodzi ochota na slodkosci, chociaz do tego tez jest potrzebna odrobina silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gorzką czeko mam tak samo( bo zabardzo nie lubię) . Ja sie strasznie ciesze z rowerka, jak tylko zgrzeszę to siadam i jade az to spalę:D Ja nie mogę zrezygnowac z chleba bo gdybym bez niego schudła ,to potem jojo murowane -nie mam zamiaru rezygnowac z niego do konca zycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC JOLCIA!!! J juz zrobiłam 7 km na rowerku:D mam nadzieje ze zejdzie mi za pare miesiacy cały cellulit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super:D nie mam duzo cellulitu (widac go tylko jak zegnę skórę ) ale najbardziej mnie wkurza ze nie mogę siedziec po turecku w krótkich spodenkach- wtedy bardzo go widać:/ zrobiłam jeszcze 7 km.... juz na dzis wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie przypomnialo wlasnie na temat celulitisu, przeczytalam to na forum gazety. jakas kobieta do balsamu (lub tez oliwki) dodawala pare kropli witaminy C (juvit C czy jakos tak to sie nazywalo, kosztuje ok 8 zl) i smarowala sie tym, celulitis zniknal, rozstepy sie pomniejszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle:) ale za duzo tego.... Narazie dietka i rower godzinkę dziennie i myśle ze schudne:) Oglądam filmy na kompie i jezdze nawet powoli a kcal i tak sie spalają.Nawet nie patrze na czekolade :) jak sobie pomysle ile czasu musiałabym ją potem spalac ....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam warzywa na patelnie z hortexu z piersią z kurczaka i połową woreczka ryzu.Caly talerz około 250kcal a ja sie BARDZO najadłam:D:D NIE MA JAK PYSZNE MROZONKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dzis sie zwazylam - 48 kg... przez 19 dni 4 kg - cos malutko nie? no ale cm ubywaja :) w biuscie ubylo mi najwiecej z 90 do 85, w pasie z 69 do 65,5 a reszta wymiarow to nie wiem ;) tak na oko widac ze nozki tez wyszczuplaly i pupa, no i ciuszki luzniejsze sie zrobily, a to cieszy :D coz za uczucie :) ostatnio troszke nagrzeszylam - tu pare chipsow, tu kawalek kielbaski z grilla, no ale od wczoraj znow scisle ;) i duzo cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratulacje:) wg mnie to duzo w takim czasie. Justy przerzuc sie moze na jakas margaryne, flora jest jedna z najbezpieczniejszych a lyzka ma 54 kcal (taka 10g) chociaz jak wazylam lyzeczke margaryny to wyszlo mi ze ma 8 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziewczynki :D no kurcze ja niecierpliwa jestem ;) chcialabym zeby szybciej lecialo to wszystko w dol. taka mam ochote na chipsy lub cos innego rownie kalorycznego np. czekolade, ale nie kostke tylko cala ;) i tak nie bylo po mnie widac, ze tyle jadlam slodyczy itp., ale lepiej jednak zadbac o siebie za wczasu :) jak skoncze dietke to zafunduje sobie np. paczke chipsow ;) robilam przed chwilka rowerki w powietrzu i cholera po 4 minutach nogi mnie tak bolaly, ze szok. po 50 min. na stacjonarnym mnie nie bola w ogole a po tym masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fazy z masełkiem, raz parę tyg nie jem wcale a potem jem znowu.Czuję ze musze juz zacząc sie leczyc z liczenia kcal i z diet:( chce schudnac 3 kilo i bedę naprawde happy- wszyscy mi mowią ze nie musze a ja juz zaczynam wpadać w paranoje... Kapka ja tez czekam na zdjęcie miss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr widzialyscie jakiego paszczura wybrali na miss polski:/ wg. mnie ona byla najbrzydasza z tej calej piatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wybierają brzydkie albo przeciętne...to jest pewnie ustawione. Mój chłopak powiedział ,ze schudłam:D i ze mam wklęsły brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) to super Justy, albo mi sie wydaje albo zmienilas stopke?tzn wymiary? tylko abys nam nie zniknela;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia nie zmieniałam stopki... Zmienie dopiero 1 wrzesnia :D Do zniknięcia to mi jeszcze naszczęscie duuuuzo brakuje, a jak dietka u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybki?? to chyba bedzie oki....jak lubisz:) Wszystko co naturalne i ma mało kcal jest oki. przeczyszczająco działaja tez sliwki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przeczyszczajaca dzialaja tez morele suszone ale w wiekszej ilosci ;) u mnie dietka super:) mam wrazenie ze cos mi ubylo, czuje sie mniej napuchnieta chociaz okres zjawi sie lada dzien:) jak kolezanka wroci znad morza to bede miala okazje sie zwazyc , az sama jestem ciekawa czy cos poszlo w dol. a grzybki sa pyszne:) i niewiedzialam ze dzialaja przeczyszczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×