Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Gość Justy
MOJA SIOSTRA schudła na 1000 kcal 8 kg w miesiąc i nie męczyła sie wcale.Jesli sie to dobrze rozplanuje to naprawde nie czuć głodu.Jak chcesz mogę Ci podac jadłospis ( jest w nim 5kostek czekolady dziennie) ja kocham słodycze i oczywiscie przytyłam po zimie troszkę bo ciągle je jadłam.Wszedzie piszą ze idealna waga to około 10 kg od wzrostu czyli u mnie przy 162 idealna waga to 52 kg.Troszkę mnie dołują dziewczyny na innych forum, ktore przy 170cm i 60kg mowią ze juz nie mogą wytrzymac ze swoją wagą:( MOZE RZECZYWISCIE POWINNAM SCHUDNąC WIECEJ NIż DO 52 KG????? Co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Malowana lala!! sciagnij sobie np: przez emula cwiczenia" 8 minut ABS" Są SUPER!!! To są cwiczenia z najwiekszym naciskiem na brzuszek ,ale naprawde super sie przy tym cwiczy.Mnie jest ciezko mało jesc i jeszcze cwiczyc wiec ich nie stosuje ,moje kolezanki mowią ze są swietne!!! POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HENLEYKA>> szczerze mówiąc... byłąm wegetarianka... potem bulimia i mięso:/ potem krótko weganizm i znowu wróciła niewyleczona bulimia... i narazie jestem w fazie obżerania:) słodycze i zdarza się nabiał... ale chcę przestać:) to prawda, na weganiźmie sie szybko chudnie, ale to trudna i drastyczna dieta raczej:) wygrałam z bulimią, wyleczyłam duszę i teraz przyszła pora na ciało!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalinka
1.Racjonalna dieta (według mnie takowe to Weight Watchers i ew. Plaż południowych) Przez racjonalne mam na myśli takie, w których waga spada równomiernie ,nie ma efektu jojo po zakończeniu diety. 2. Równomierna rozłożenie posiłków - najlepiej 3-4 dziennie 3. Dużo wody i owoców 4. Ćwiczenia - ja również ćwicze na ABS (brzuch, uda, pośladki, po 10 minut dziennie i pomimo że są to krótkie ćwiczonka, jestem zadowolona z efektu, szczególnie że jestem po ciąży i ciało miałam niezbyt ładne) Ja jestem od 3 misięcy na diecie Weight Watchers, wcześniej stosowałam tę South Beach - teraz zdarza mi się łączyć i jedną i drugą. Z efektów jestem zadowlona, na spotkania grupowe WW niestety nie chodzę, ze względu na dzieciątko :) ale pisze na forum gazety Weight Watchers z dziewczynami i przynajmniej po części rekompensuje mi to te spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Justy, myślę, że nie ma co się sugerować innymi dziewczynami, które szkodzą sobie. Też znam takie i powtatzram im, że to łatwa droga do anoreksji, ale one są strasznie uparte, nie słuchają nawet rodziców. Smutne to :( Muszko sama wyszłaś z bulimii czy byaś u specjalisty ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Napisze efekty mojej diety 1000 kcal wkrótce:) Wiem jeszcze ze fajny sposob na schudniecie to jesc : mały jogurt , jabłko i mały obiad !!! chudnie sie podobnie jak na 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
Justy wiesz co??? ja mam 166 cm wzrostu i waże w przedziale 58-59kg.. i wiesz co?? myślałam ze przy takiej wadze będzie już dobrze, a to nieprawda! jestem nadal gruba! :/ noszę rozmiar 38 albo 40 (ale raczej 38) w tali mam 73cm,w biodrach 95cm, a udo 55 cm.. widzisz nawet po wymiarach, że nie brakuje mi tylko i wyłącznie te 2-3 kg do idealnej wagi. ja nie chce być wieszak, jakis kościotrup! ja poprostu nie chce mieć tych wałów tłuszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia26
hej! No to ja na dzisiaj skończyłam jedzenie- jestem już po obiadku, teraz do jutra tylko woda i czerwona herbata ja Wam powiem- kiedyś schudlam z 67 do 51. I prawda jest taka, że wcale nie wyglądałam dobrze- przede wszystkim prawie mi zniknął biut i pupa mi się zupełnie spłaszczyła. Nawet przy 53 nie wyglądałam super. Najlepiej wyglądam gdy ważę 55-56 kg. Mam dosyć cięzkie kości więc ważę więcej a wyglądam na mniej. Myślę, że nawet teraz wiele osób nie uwierzyłoby mi że ważę te 63- bo mam pociągłą buzię i generalnie nie sprawiam wrażenia grubej. No ale oczywiście jak się wcisnę w kostium kąpielowy wszystko wyłazi... Do jedzenia kilku małych posiłków dziennie- to zupelnie nie dla mnie...:( jestem zbyt łapczywa;) nie umiem jeść mało- więc wolę nie jeść wcale, a jak już jem posiłek to tak żeby się najeść Kurcze- 1000kcal to bardzo mało...nie sądzicie? mi się wydaje że może być trudno utrzymać wagę zrzuconą w ten sposób Zapomniałam dziś o tej szklace wody przed śniadaniem:( ech...o ilu rzeczach trzeba pamiętać;) Ale na rowerze za to dużo jeździłam- a że upał jest jaki jest to wydaliłam z siebie zastraszającą ilość płynów Na razie! dawajcie znac jak Wam idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Kapka a jaki nasisz rozmiar jeansow ,bo one zazwyczaj są podawane w tej innej numeracji czyli: 26,27,28,29,30,31itd Ja mieszcze sie w 29 .Moje kolezanka schudła i nosi teraz 27 i wyglada super.Nie wazne ile bede wazyc ,wazne zebym miesciła sie w ten rozmiar.Ta kolezanka ma 160 i wazy 53kg . Ja tez sie zmierze i podam wymiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Kapka!!hehe w udach mam tyle co Ty 55cm ale mierzyłam w tej najgrubszej czesci. W talii mam 68 a w biodrach 90 .U mnie zawsze najgrubsze były brzuch i uda. Od dziecka miałam raczej ubite ciałko niz nalane:) W twoim przypadku chyba lepsze CWICZENIA niz diety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia26
Justy- te ćwiczenia dokładnie nazywają się 8 minut ABS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia26
a tak w ogóle to Wy chudziny jesteście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Dokładna nazwa: 8 minute Abs (workout fitness) .AVI Sciagnełam je przez EMULA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
jakie chudziny???? ja jestem gruba! eh.. :( co z tego ze wymiary moze mało kiedy to sam tłuszcz i wygląda paskudnie! nikt mi nie powie ze nie! rozmiar spodni nosze tez 29, albo 28, zalezy od sklepu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
saskia26 ...CHUDE?? MHN...w moim wieku ( mam 19 lat) to powinnam byc szczuplutka.Az strach mnie ogarnia jaka bede na przykład po dziecku:) Najwazniejsze to uswiadomic sobie ,ze sie NIE ODCHUDZAMY TYLKO ZMIENIAMY TRYB ZYCIA NA ZDROWY!!!!! I ze to zapobiegnie masie chorób jakie na nas czyhają przez zbedne kilogramy!! POWODZENIA DLA WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
KAPKA teraz to juz jestesm pewna ze Ty potrzebujesz cwiczen.Jesli miescisz sie w 28 to albo cwicz zeby zlikwidowac ten tłuszcz albo fundnij sobie krem wyszczuplająco-modelujący.Tylko najlepiej cos drogiego..z własnego doswiadczenia wiem ze tanie nigdy nie daje efektu. A TY sama, jak myslisz?? ile jeszcze musisz zrzucic zeby dobrze sie czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
ja bym chciała conajmniej do 55kg. może do 53?? kurcze no nie wiem mi się bardzo podobają takie dziewczyny- nie jakies anorektczki, ale bardzo szczupłe.. przy dolnej granicy normalnej wagi. mam takie pytanie, teraz mam wakacje.. duzo czasu, chętną koleżanke mieszkającą blisko, myślicie ze takie jeżdzenie codziennie (bez wyjątku) do sierpnia by mi cos dało?? oczywiście zastosowanie jeszcze diety.. ale czy ta jazda na rowerze 3h dziennie??? pomoze coś?? jezeli tak to co? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
wiesz co?? ja mimo ze się mieszcze w rozmiar ten 28, 29.. to!!! np kości biodrowych na brzuchu komletnie u mnie nie widac, a mi się to baaardzo podoba. a wiem ze u mnie przy takiej własnie wadze około 53kg już tak fajnie wyjda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
sory za te 'wiesz co' ale jak ja coś podłapie to już koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
a w ogole jak tam u was dieta dzisiaj??? :) ja o 11 zjadłam płatki na mleku o 14 grahamkę z masełkiem i almette teraz o 17 trzy malutkie parówki morlinki z sałatą, pomidorkami, cebulka i jogurtem naturalnym :P pycha! jeszcze o 19 jakieś jabłko sobie wszamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
i w ogole głodna nie byłam.. upał taki, wcale jeść sięnie chce hehe :P woda się oszukuje i jest git! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENLEYKA
A WIECIE,TAK SIĘ ZASTANAWIAM NAD JEDNĄ SPRAWĄ.MAM STARSZĄ SIOSTRĘ.MA 29 LAT,DWÓJKE DZIECI,170 CM I 55 KG.NIGDY SIĘ NIE ODCHUDZAŁA.ODKĄD PAMIĘTAM ZAWSZE JADŁA NIEWIELKIE PORCJE, TAK CO 3 GODZINKI, ALE WSZYSTKO,NA CO MIAŁA OCHOTĘ.MYŚLĘ,ŻE TO BARDZO ROZSĄDNE ROZWIĄZANIE,KTÓRE GWARANTUJE SZCZUPŁĄ SYLWETKĘ NA DŁUGIE LATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia26
no cóż...ja na pewno muszę zgubić więcej niż Wy...;) więc z mojego punktu widzenia i tak macie całkiem nieźle.. Co do wystających kości i innych takich to ja (na szczęście dla mnie samej;)...) nie przepadam za tym. Lubię taką zwartą, wysportowaną, kobiecą, kształtną figurę. A ponad to mój facet jest wielbicielem dużych pup,konkretnych ud i pełnego biustu(pewnie dlatego ze mną jest;)...) więc też nie mogę przesadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja tez wole byc bardziej kobieca niz chuda:) JAZDA NA ROWERZE 3 h DZIENNIE???? SZOK:) SUPER Jak Ci sie uda to bardzo schudniesz i bedziesz wysportowana. Burczy mi w brzuchu...ale to dobry znak ! juz za pare dni bede miała luzniejsze spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasia26
wlaśnie moja niezwykle taktowna sąsiadka spytala mnie "przytylaś ostatnio?" aaaa....jak ja ją kocham dobrze, że zaczęlam się ochudzać bo pewnie inaczej ze zlości bym się obżarla;) z doświadczenia wiem, że po jakiś dwóch tygodniach diety żolądek się kurczy więc i w brzuchu już tak nie burczy- oby ten moment nadszedl jak najprędzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
U mnie zwykle kurczy sie po 5 dniach:) a sasiadką sie nie przejmuj:) Ja tez mam takie wredne ,ktore same mają kompleksy i sie wyzywają:) ide juz spac a jutro znowu 800 kcal.Miało byc 1000 ale przez ten upał nie chce mi sie jesc zabardzo. POWODZENIA ! pamietaj ze juz za niedługo waga zacznie spadac:) a potem to juz z górki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
ojjj ..Co tu tak pusto??:) Wstawać..taka sliczna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
cigle szukam topika dla siebie :):):) a wasz jest cudowny moge sie przyłączyć ? ? ? co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
To mój 3 dzien diety :):):):):) jest super....... :):) sniadanie 2 małe kawałki razowca z twarozkiem i 5 truskawkami .... na obiadek ugotowałam pyszną zupe warzywną ..... z mrozonek mniam , mniam a w 100 gramach jest tylko niecałe 30 kcal a ma 450 wiec cały garnek ma ok 135 lcal :) polecam mrozonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×