Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Gość tłuścioch
ide sie opalac moze ten tłuszcz sie wytopi :)hehe ........... pozdrowionka dla wszystkich .......... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
aha moje wymiary :( jestem drobna z natury ale mam sporo tłuszczyku :( waze 54 kg mam ok 158 cm biodra 99 , talia 75cm udo ok 59:(:(:(:( ale z moja motywacją :) wytrzymam te 2 mieciące i koniec na zawsze ze słodyczami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola 1
a ja nie jem słodyczy, chleba, ziemniaków, mięsa, nie piję piwa i cholera jasna nie mogę schudnąć , starzeje się ? tyję od samago patrzenia hi hi , ale to nie jest wcale śmieszne co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ee tam :) ja nie bede sobie mówic " koniec ze słodyczami na zawsze" lepiej jesc raz w tygodniu cos słodkiego np: w NIEDZIELE:p Ja ide odkurzac wiec tez troszkę spalę:) miłego opalania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Topola 1 ,a mozesz podac ile wazysz ile masz wzrostu i wiek, moze cos z Twoimi hormonami szwankuje albo za długo juz jestes na diecie i masz przestuj bo organizm juz nie reaguje na brak tych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola 1
w słońcu przekopałam ogródek mało nie padłam i co? myslałam, że rano drgnie waga w dół - d..... nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola 1
48l, ale mam okres regularny, więc chyba hormony jeszcze pracuja mam 163cm i 62 kg i to wszystko od pasa w dół ( brzuch mam płaściutki) ale tyłek wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Topola 1 , moja mama jest w Twoim wieku i powiem Ci ze ma 158 i wazy 53kg wiec jeszcze troszke mogłaby zrzucic ale z tym jest problem.To jest niesamowite bo ona nie je a nie chudnie:( to znaczy roznie to bywa...czasem sie jej uda jak je owoce warzywa i kromke chleba dziennie no i duzo kawy:/. W moim wieku kilogramy szybko spadają ....MOZE CWICZENIA??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola 1
schudłam w dwa dni 4 kg jak mnie mąż rzucił, Ale niestety miałam jednego męża i drugi raz się nie da hi hi Poszłam spać i spałam całe dwa dni, na trzeci wstałam już szczupła Cud jakiś ale to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Albo idz do lekarza.PO co sie męczyć:) Lekarz napewno Ci cos doradzi i schudniesz.Są specjalne diety na sylwetki Twojego typu.Moja kolezanka zawsze miała chude rece i brzuch a dużą pupę i grube nogi.Schudła przez dietę punktową ,i teraz tak tego nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
OJJ ...:( to napewno ze stresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola 1
co to za dieta punktowa? jak mozna trafić w miejsce które tyję aby nie tyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola 1
to możliwe. bo ostatnio życie mi funduję taki stres, że czasem mam już wszystkiego dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
a co dla kogoś komu kompletnie padł metabolizm????? :(:(:(:( jedyna, ostatnia szansa i nadzieja w tym rowerku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
:) no to tak .... opalalam sie z 2 godz :) ale grzeje ..... sniadanie było o 8 obiad o 11 zmiksowana zupa warzywna :) zjadłam 3 łyzki ziemniaków :( o 14 maslanka truskawkowa , kilka truskawek , i pare łyzeczek płatków kukurydzianych za godzine pojde ćwiczyć :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mam cwiczenie na tz "boczki" cwicze od 2 dni i nie moge sie skrecic tak mnie boli :) hehe ale jak boli tz ze działa ...... moge zdradzić .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
pewnie kazdy je zna : 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 najlepiej cwiczyć przy "czymś" fotel np. na mnie działa :) na kolanach przenosze ciezar ciała z boku na bok proste :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
ah znam! a ile robisz powtórzen??? i ile serii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
robie po 50 na jedną i 50 druga strone i jakiś 4 powtórzenia to tak jednorazowo a dziennie cwicze 2 ,3 razy :) [czyli 100 - a po powtórzeniach 400 ] czyli na dzień ok 1000 :) ale nie mecze sie bo dodatkowo cwicze rece - kiedy sie podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Cześć Kobitki!! Dieta punktowa=Weight Watchers bardzo znana dieta ,ale długo trwa.Poszukaj na necie tych tabelek z iloscią punktów w danym produkcie np: jabłko ma 2 punkty a w ciagu dnia mozesz zjesc 18-20.Na niektorych stronach pisze ze owoce i warzywa mają 0 punktów ale to BUJDA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Wklejam to z jakiegos topiku, mam nadzieje : w zaleznosci od wagi mozna w ciagu dnia zjesc okreslona liczbe punktow: do 70kg: 18Points 71-80kg: 20Points 81-90kg: 22Points 91-100kg: 24Points wiecej niz 101kg: 26Points- chrupkie - kromka - 0,5P - chrupkie zytnie Wasa - 3 kromki - 1P - tosty - sztuka - 1P - chleb, kazdy rodzaj - kromka(50g) - 2P - chleb o zredukowanej wartosci kalorycznej(do 160kcal na 100g) - kromka - 1,5P - bulka, kazdy rodzaj - sztuka(45g) - 2P - Croissant - sztuka - 8,5P MLEKO - 0,3% tluszczu - szklanka 250ml - 1,5P - 1,5% tluszczu - szkl. - 2,5P - 3,5% tluszczu - szkl. - 3,5 JOGURTY zalezy od firmy i skladu, ale generalnie - 0,1% tluszczu ok 1,5-2P za 200-250g - do 3,5% ok. 5 za 200-250g drob - 100g - 2P TLUSZCZE olej - 1 lyzka stolowa(LS) - 1P maslo - 1 lyzeczka(L) - 1P margaryna - 1L - 1P margaryna o obn. zaw. tl - 1L - 0,5P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
ło?? 1000? jesu... chyb wole rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
za warzywa raczej nalezy liczyc 0 punktów ale np: za ziemniaka 1 pkt za owoce 2 pkt.Wiem ze moja kumpela własnie tak to liczyła. ALE TU PUSTO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia26
cześć! a jak Wasze wagi? ważycie się codziennie? ja regularnie- nawet jak sie nie odchudzam- ważę się rano i wieczorem...to jest niezła sparwa. Najczęściej różnica między rano i wieczorem u mniej jest ok. 1 kg, no i można dobrze zobaczyć jaki to co sie zjadło w ciągu dnia miało na nas wpływ Ja na razie w ogóle nie jem chleba. Na śniadanie były platki z mlekiem. Na obiad ryż z warzywami i na deser owoce. Poza tym piję herbatkę czerwoną. Mam jeden zgryz- niecierpię kawy bez cukru:( gorzka i ze słodzikiem mi nie smakują...No i się tak waham...czy pić ją z cukrem czy w ogóle zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENLEYKA
WITAM W TEN UPALNY DZIEŃ. JA ZAWSZE POD PRĄD-WSZYSCY ZAWSZE NA LATO CHUDNĄ,A JA JAK NA ZŁOŚĆ,GDY PRZYCHODZI CZAS ODSŁONIĘCIA TROCHĘ CIAŁKA-TYJE.NARAZIE NIE WIDZĘ ŻADNEJ RÓZNICY.OSTATNIO WAŻYLAM SIĘ NA WADZE WLEKTRONICZNEJ I POKAZAŁA 59KG.O JAKIEŚ 3 ZA DUŻO,A NIE MOGE SIĘ POCIESZAĆ TYM,ŻE JEST NIEDOKŁADNA,BO ONE SĄ BARDZO DOKŁADNE.CHOCIAŻ...NIE,NIE BĘDĘ SOBIE ROBIŁA NADZIEI:)ALE PAMIĘTAM,ŻE JAKIEŚ 3 LATA TEMU PODCZAS WIZYTY U LEKARZA TEŻ SIĘ NA TAKIEJ ZWARZYLAM I POKAZAŁA 63 KG!!!BYŁAM W SZOKU,BO U MNIE KAŻDY KG WIDAĆ PO UBRANIACH-NIE DOPINAM SIĘ W NIC,A WTEDY TAKIEGO ZJAWISKA NIE ZAUWAŻYŁAM,WIĘC MOŻE ICH NIEOMYLNOŚĆ JEST JEDNAK PRZESADZONA;)NA DOMOWEJ WADZE WSKAZÓWKA POKAZUJE 56KG,I W SUMIE NA TYLE SIĘ CZUJĘ.WIEM,NAWINA JESTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca zrzucic kilosy
;) stres, siedzenie w domu odbilo sie na mojej wadze, w ciagu 2 mscy 2kg, mimo ze sie nie obzeralam, jadlam normalnie, ale brakowalo ruchu...! teraz waze tak prawie 66kg!!!! o zgrozo, zebym sie dobrze czuula musialabym schudnac do 63-62, gdyby zeszlo wiecej byloby tez super, byleby utrzymac wage :) mam 26 lat, 174 cm wzrostu mam nadzieje ze te najwazniejsze 2kg zejda mi w ciagu miesiaca. zavzelam juz ograniczac slodycze, no dzis mialam STRASZNA CHCICE NA SLODKIE, ale tak to prawie juz nie jem, kolacje jem mniejsze i do 17-17.30 zaczynam sie znow ruszac: rowerek, spacery, czasami cwiczenia w domku na macie trzymajcie kciuki :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
A ja pije rano kawe z cukrem i smietanką:) jagurt + kromka razowego, o 12 jem serek (130kcal) o 15 kromka razowego z warzywami + grapefruit. TYLEWychodzi około 600-700kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
odkurzam codziennie:) długo spaceruje wieczorem , i troszkę Cwiczen ale raczej malutko:)i pije 2 razy dziennie czerwoną herbatę. PO 3 dnach juz sie czuje lzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
u mnie oki 🌻 :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Hej . Mogę się do Was przyłączyć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Kurcze, ja w sumie tez dołączam sie do pytania...:) wlazłam tu w sumie na początku i nawet nie zapytałam czy mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×