Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Gość do Justy
moglabys mi mailem skrobnac jadlospis dietki i swoje zalecenia? kicius19@vp.pl bardzo dziekuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Migotunia..ale to nie jest 500 kcal tylko jakies góra 300:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Takie chinskie zumpki są bardzo mało kaloryczne, jabłko ma 60kcal ,jagurt light jakies 100kcal....wiec ja nawet nie widze to 300 kcal:/ chyba ze masz na mysli jakos inną zupkę ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotunia
Jablka byly duze wiec minimum 100 kcal a zupki to nie gorace kubki a tylko te do gotowania - wybieralam co maja po 250-300 kcal. Ale to byl glupi pomysl - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
Siemanko 🌻 🌻 🌻 🌻 Jestem już po sniadaniu .... :) troche przesadziłam ale nie bede sie głodziła :):) 9.15 normalna kanapka[kawałekchleba z sałatą , pomidorem , plasterem sera ] 1 jajko ....................+ kawałek chleba .......... 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja jestem w trakcie sniadanka..jagurt:) A ile czasu odchudzałas sie tą 500kcal? tydzien ,dwa? Mam nadzieje ze po tygodniu nie zaczną mi włosy wypadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
spodnie luzniejsze ...... hura , hura :) chyba te cwiczenia tak działają 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Tłuścioch super!!!! a mnie cos nie idzie:( Kupie sobie wage..ale po spodniach nie czuje:( Czytalam o tych twoich cwiczeniach ale ja ich nie znam, mozesz mi napisac dokładnie jak sie je wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
A mozesz jeszcze napisac co dokładnie jesz w ciągu dnia i w jakich godzinach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
Jem sniadanie ok 8-9 kolejny posiłek po 3-4 godzinach czyli ok11.30 -12 porem o 15-16 ostatni jem 3x dziennie .. np za chwole zjem bułke ziarnistą z sałatą i pomidorem i jogurt .... 16 a na" kolacje" jajko np i chrupkie pieczywo Co do ćwiczeń to cwicze ponad godzine ... najpier 30min takiej rozgrzewki potem 300 podskoków na skakance no i te moje cwiczenia : klekam na kolanach rekoma trzymam np. boki fotela i przenosze cięzar ciała z boku na bok [robie po 100] pozniej jeszcze kłade sie na plecach unosze nogi zgiete w kolanach i takze przenosze ciezar ciała z boku na bok [kulam sie:) ] niby to proste cwiczenia ale nastepnego dnia normalnie bolą uda i tz.boczki :):):):):):):):) cieżko tak opisać .... ćwiczenia ... :):):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Super dziekuje CI BARDZO!! Ja w sumie wczoraj zjadłam w pubie szarlotki troszke i pare łyczkow piwa o 20...... i dlatego pewnie jeszcze nie mam efektow .W dodatku nic nie cwicze:( ale zaraz zaczne i efekty bedą jak u Ciebie:) POZDRAWIAM I GRATULUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
ja własnie zjadłam cukierka :) 1 mi nie zaszkodzi :) kanapke i jogurt :):) bede trzymała kciuki . Wydaje mi sie że ćwiczenia to podstawa a dieta wspomagacz :) ja cwicze od 17 do 18 15 :) :) wiec i tak spale to co zjadłam o 16 ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
tak zmieniłam nikca :P to ja się ucze niemieckiego hehe a ja to w ogole bym zrezygnowała z chleba.. wiesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
nie umiem życ bez chleba i tak sie ograniczam do 1-2 dziennie bo ziemiaków nie jem i nigdy nie przepadałam , obiadów tez nie lubie.. typu jakies mieso itp . wole cwiczyć bo mam mało jedrne ciało ..... [ a mam dopiero 18 lat :(:(:( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja raczej nie mam zamiaru brac tabletek...bo i tak juz biorę antykoncepcyjne i za duzo by było tej chemii:) Ostatnio myslalam o tabletkach na cellulit.Co Wy o tym sadzicie? Ja tez nie umiem zyc bez chleba i tez nie jem obiadów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
MIgotunia , a Tobie jak idzie??? spadło już cos???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Hej Wam. A ja dziś jadłam gofra i schabowy się "przyplątał " :( to było tak do 16:00. później miałam "atak apetytu" i "zapchałam" się ugotowanym kalafiorem i truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Wiecie co ? Jestem zła na sibie i mam wyrzuty sumienia :( Nawaliłam pod wieczór, przejadłam się wręcz. Ja też lubię chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Malowana lala:) ja tez jestesm na siebie zła ,moj facet przyniosł 0,5kg serka waniliowego i zjedlismy to z chlebkiem i winogronami heh.... i to niestety było o 19:) Dzis kupiłam sobie zupki chinskie z knorra i stwierdzilam ze bede jadła 2 dziennie + sniadanie jakies i owoce.Jedna zupka ma 30kcal:) a po nich jestem najedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
malowana lala 🌻 nie poddawaj sie :) jutro bedzie lepiej ... :) a ja trzymam sie swojego planu 🌻 🌻 cwiczenia wykonane ...:) a jak z waszym okresem bo ja własnie dostałam :) nie głodze sie bo wiem czym to grozi :( juz kiedys go straciłam na 3 miesiące ale sam do mnie wrócił :):) ale przegiełam 13kg w 2 miesiące :( [nie było jojo :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Damy razdę!!!! Tłusciach..to ja nie wiedzialam ze Ty az taka dobra w dietkowaniu jestes:) gratuluje.Ja mam dostac jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
* radę...sorry za literówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
🌻🌻ale mam apetyt ... ale sie ograniczam :) dobrze ze to tylko 3 dni ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Dzięki za Wsparcie, też za Was trzymam kciukasy ! :) Wielkimi krokami zbliża się dzień mojego okresu, czuję toteż po apetycie :( Też tak macie ? A tego gofra to zjadłam z owocami, więc nie tak źle ;) Co tam u Was ? Gratuluję sukcesów ! Buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia26
już prawie 1kg w dół...a dokładnie mówiąc narazie 0,9 kg...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje :):):):) chyba juz dzis nic nie zjem .... pochłonełam 2,5 kawałka ciasta z truskawkami , sałatka warzywna [ale z jogurtem naturalnym] :) bułke , malenki kawałek chleba i 2 plastry sera [ten topiony] : ale podzielone na 2 posiłki o 8 i o 11.30 ........ pozniej zjem jakiś owoc moze , albo nic :):):) i jakies lekkie cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejoo
dziewczyny czy kazda z was moglaby tu wpisywac swoje dzienne menu ? bedziemy wzajemnie sie wspierac i podliczac kcal,Justy dobrze mowie? no wiec ja dzis zjadlam jogurt owocowy activia,jogobella mala light,morela kawa cappucino ze slodzikiem potem jeszcze gotowany kalafior i mala piers z indyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
uh.. wróćiłam wczoraj z takiej popijawy.. mam kaca i narazie nic nie jadłam i nic chyba nie przełkne przez dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×