Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aammaa

Jak odstraszyć niechciane gołębie?

Polecane posty

Gość gość
Ja mam trochę odwrotny problem. Mianowicie chciałem sobie zabudować balkon, ale spółdzielnia nie wyraziła zgody bo sąsiedzi. Pomyślałem sobie, że w takim razie zwabie gołębie niech będą się gnieździć i po roku ponowie prośbe, pewnie dla świętego spokoju się zgodzą. Ale problem jest taki, gołębie omijaja mój balkon, nawet chleb rozsypałem parę razy i nic. Zna ktoś jakiś sposób na ich zwabienie, tak żeby się zagnieździły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona K do G
hmm... do Gościa, który nie wie, jak zwabić gołębie! Posyp im ziarenek, może podziobią, a jak liczysz na gołębice, to na robaka weź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety! Próbowałam wszystkiego. Mam rozwieszone ( gęsto) siatki, dwa kruki i właśnie zastałam na balkonie dzikich lokatorów. Niestety, są już pisklęta i nie mogę się pozbyć gniazda. Cały balkon jest zafajdany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutaw
Proponuje założyć na balkon siatkę, która z pewnością ochroni Cię przed ptakami. Tutaj http://fulo.pl możesz znaleźć idealną dla siebie. Zawsze korzystam z ich siatek i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis77

Witam.

Walkę z gołębiami wygrałem  w naszej firmie. Straszenie i montaż kolców ( plastikowych ) NIE WIELE POMÓGŁ.

Wyczytałem, że kulkami na mole ( naftalina ) można je odstraszyć. Umieściłem kulki co 15 cm - trochę wszędzie czuć ale problem z głowy.Super pomogło gołębia ani jednego i w dodatku tanio i bez montowania "cudów wianków " i wydawania mnóstwa kasy.

Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×