Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Whitneeeeyy

Czy akceptujecie tezsze kobiety w lozku? Wasze opinie

Polecane posty

Gość cholercia
zero samokrytycyzmu ,zeby takie tluste dupska wystawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexs
jasne ze bardziej są pociagajace kobiety pulchne bo widac róznice miedzy kobieta a mezczyzna biust pupa biodra uda.......poza tym lepiej sie poruszaja cialo lepiej wyglada ich w jeansach bo chuda jak idzie ulicą no to jakby szedl chłop zgadzam się jeszcze jak pulchne są opalone.....i jak ubieraja sie rzecz jasna obcisło zwłaszcza bluzeczki iprezentują......to co mają a anorektyczki zaostawmy ,,,,facetom z kompleksami,,,,,,,,,,heheh co sa zazwyczaj z takimi bo tak tV w mawia hhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale te baby ze zdjęcia są
nieźle utuczone:o Poza tym te grube mają obwisłe cycki z sadło:o Nie znosze takich:o Ładnę są tylko jędrne, nieduże, sprężyste cycuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzesss
teraz odzywają się zazdrosne deski tereski z płaskimi dupami. babki ze zdjęcia mają ciała super. zwłaszcza ta po prawej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzesss
oczywiście dwie babki ze zdjęcia. ten chrupek po środku się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe no właśnie
i to nie obwisłe wielkie balony, tylko ladne C :) Pocieszacie się zakładając takie topiki czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima
ta po prawej i ta po lewej sa super :) ta w srodku chudzina zupełnie bez biustu :o ale mi tez najbardziej poodba sie ta po prawej, choc jestem kobietą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mnie
sia podobają, ta w środku tragedia w życiu nie chciałbym takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzesss
pewnie, że mozna, ale na zdjęciu jest porównanie bardzo szczupłej i takich trochę dupiatych. najlepiej wyglada najgrubsza. jasne że otyłe babki to już nie to, ale trochę ciałka to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezodorant do stóp
TA Z PRAWEJ MA ŁADNE CYCKI, GDYBY TA W ŚRODKU MIAŁA takie same to też mówilibyśmy że jest laseczka a że ma dwa małe pryszcze to podobają się te po bokach, nie ma co biust sie liczy najbardziej w tym wszystkim, chuda z dużym cycem to żadkośc chyba ze po operacji :-) grubsze mają większy biust i dlatego są atrakcyjniejsze na tym zdjęciu ale widziałam tez grubą z małym cycem...porażka, biust mniej wystaje niż brzuch....porażka i to bez operacji więc i chda zduzym moze się trafić w naturze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzesss
nieprawda, że chodzi o cyce. ta po lewej ma ładniejsze, ale ta po prawej ma ładne całe ciało. harmonijne i proporcjonalne. wszystko pasuje do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezodorant do stóp
no własnie w sumie liczy się całokształt i proporcje. ja mam duży biust ale za to nie mam talii i do tego chude nogi i tyłek średnio w sumie wyglądam jako całośc, tej fałdy na talii pozbyć się nie mog :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie te babska są
paskudne:o Ta chuda ma szpetny ryj i wcale taka chuda nie jest:o No i obwisłe cyce ma też. Ta po prawej ma obwisłe i tłuste, z wielkimi brodawami...:o A ta po lewej ma nawet wporzo cycki, ale brzuch i dupsko- tragedia:o Ja jestem najpiękniejsza!:p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
to pokaz swoje zdjecie skoro twierdzisz, zes najpeikniejsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
jestem gruba i mam mały biust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od
łóżka, jak śpie na materacu to ok, a tak to nie każde łózko wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPRAWDA
wszystkie te babska są: ja jestem najpiękniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co powedzcie
czy bardziej się wam podobają te tłuste duska z pierwszego linka czy ta laska z ostatniego:p Szczęki wam opadły czy walicie konia????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co szczuplutkie
??????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie grube pasztety
nagle jakoś umilkły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl
wole te z pierwszego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasyl
???? to teraz tak się nazywa grube dzieci???:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima
ta z drugiego linka ma sztuczne cycki - mocnej nacisniesz i sie silikin wyleje :p a ja i tak uwazam, ze ta po prawe z pierwszego zdjecia jest naprawde super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny topik na którym
pocieszają się wielkie dupska:o To ciekawe, że praktycznie wszyscy faceci oglądają się za szczupłymi (ni chuderlakami) i jak mają do wyboru bruba i cycastą a normalną, szzupłą ze średnim biustem, to wybiorą tę drugą. Ta dziewczyna z linka pierwszego ma okropne zwisy, to fakt- brodawki zamiast byc na piersi, sa n a końcu tego fałdu:o Ale podoba się wam, bo ma ładną i proporcjonalną twarz, najbardziej regularne rysy. Gdybyście zasłonili ich twarze, wybór nie byłby juz taki jasny... Ja tam widzę, że faceci wcale za grubymi babami się nie oglądają... No i prawie każda chce byc szczupła. Bo to ładne i zdrowe. Nikt nie mówi o jakichś chudzinach, ale szczupła osoba jest zawsze atrakcyjniejsza niz gruba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×