Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Witam wszystkie kobitki, prawie rok tutaj nie zaglądałam, ostatnia moja wypowiedz była ze stycznia 2009 wówczas planowaliśmy z mężem dzidziusia, a konkretnie dziewczynkę. Obecnie jestem w 37 tygodniu ciaży, termin mam na końcówkę stycznia i do końca nie wiem co będe miała. Niby z usg lekarz mówił że jednak chłopczyk , ale na 100% sie nie nastawiam. Zobaczę jak się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
To bedziemy kibicowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
dokładnie ja teraz dużo siedze i czytam na necie bo jak miałam pierwsze dziecko to powiem szczerze że tak bardo sie człowiek nie przejmował nikt nic nie tłumaczyl bo nie znali przyczyny i dobrze że jest taka stona na kturej mamy moga sie zwierzyc ze swoich marzen dzieki 6baies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Pati-masz 2 chłopaków i starałas sie o córcie ;-)pisałaś, że przytulałaś sie13 dc a owulka 15 dc (z testów owulacyjnych) to mysle, ze jest duuuza szansa na córcie...tym bardziej, ze do tej pory nie wiadomo, chłopaki najczęsicej sa szybko widoczni ;-) a pamietasz jak długie miałas cykle?Ja tez staram sie o córcie...dzis był ostatni dzień staran....zobaczymy co będzie...a tak nawiasem, daj znać co urodzilaś, wtedy bedzie wiadomo czy faktycznie płeć da sie tak zaplanować ;-) A co u Was dziewczyny słychać...jak staranka sie mają?moze niedługo ktoś testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezeli starania 13 dnia a owul
a owulacja nastapila 15 to raczej bym na chlopca powiedziala,na dziewczynke trzeba najdalej 3-4 dni przed owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpewniej bedziesz miala
chlopca Pati,jezeli lekarz tak ci powiedzial,latwiej zrobic z dziewczynki chlopca ale odwrotnie to juz rzadkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 sloneczek
Cześć nazywam się Aga,mam 33 lata i również jestem mama 3 dzieciaczków,mam 2 chłopców i jedna dziewczynkę i za jakiś czas chciałabym eis starać o 4 dziecko,zawsze chciałam mieć 4 dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
cześc mamo 3 słoneczek ja mam 3 chłopaków ciesze się ze nie jestem sama u nas zawsze sie cos dzieje i nigdy nie jest nudno kazdy zadaje mi pytanie jak sobie radze z 3 urwisami mysle ze jes tak ze bog daje nam tyle dzieci ile zdołamy wychowac i tak jak ty nie robi mi róznicy czy jest jedno czy czworo nie karzda kobieta jest w stanie wyrzec sie wszystkiego na rzec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
pati bedziemy czekac na wiadomosc co urodziłaś ja tez marze o córce a staranka zaczne dopiero za 3, 4 miesiące bo jesli juz dzidzi to chociasz zeby jedno sie urodziło w lecie pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA W
DO 5BAIES TO ZNOWU JA MAM DO CIEBIE PROŚBĘ ABYŚ MI NAPISAŁA COŚ WIĘCEJ O TEJ ,,BIAŁEJ CHMURCE,, PO0WIEM CI ŻE PRZEGLĄDAŁAM WCZEŚNIEJSZE POSTY I NIC NIE ZNALAZŁAM ACHA SIUŚKI JUŻ MAM W ZAMRAŻARCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 3 synusiow
Fajnie jest spotkac kobitki ktore tez maja wiecej dzieci,bo gdzie sie nie obejrze to wszyscy maja po jednym czy gora dwoje dzieci bo robia kariere,pracuja,imprezuja itd a ja od zawsze chcialam miec czworeczke,najlepiej 2 chlopcow i 2 dziewczynki takze brakuje mi jeszcze jednej corci :-) Najmlodszy synek nie ma jeszcze 2 lat wiec narazie nie planuje zajscia w ciaze,moze za rok lub dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala chmurkasiuski....
Czy wy kobiety jesteście zdrowe na umyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 synow.teraz pracujemy nad kolejnym skarbem.pewnie bedzie syn ale na corcie tez sie nie obraze.celuje w 3 dni przed owul.i jak narazie proby nie udane.testy owul.wychodza mi dodatnie przez caly czas plodny wiec zaczynam sie martwic.moze cos ze mna nie tak.mama 3 synkow nie jestes sama.bedziemy starac sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jestem mama 2 chlopcow. Aktualnie jestem w 7 tygodniu ciazy. Oczywiscie planowalam dziewczynke:p, ale nie wiem co Najwyzszy dla mnie zaplanowal :) Ostatni stosunek byl 9dc test owulacyjny dodatni 12dc; owulacja prawdopodobnie ( wedlug bolu testow i tempki 13 kolo poludnia bo wtedy po raz ostatni czulam bol owulacyjny) 13dc test byl jeszcze pozytywny ale tylko rano. 14dc test juz negatywny zdecydowany wzrost tempki 15dc. Pi razy drzwi 3,5 doby przed owulka:) Jezeli wszystko bedzie dobrze dam wam znac kto we mnie zamieszkal:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha najkrotszy z mozliwych cykli 27 dni ; przewaznie 28 czesto 30. we wczesniejszych cyklach test wychodzil pozytywny 13dc, owulka byla 14 a okres dostawalam po 14 dniach. Serducha mialam w 3dc; 7dc i ostatnie w 9dc. To ta dla jasnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze..................
ja od ponad pol roku staram sie o dzidziusia i nic :( maz jest po operacji przepukliny i powiedzial nam lekarz ze moze miec problemy z plemnikami :((( kazał się zglosic rok po operacji czyli za pol roku. Zazdroszcze wam dzieciaczkow i tego ze zastanawiacie sie nad plcia bo ja boje się czegoś innego ze mozemy ich nie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
właśnie ja terz to zauwarzyłam gdzie sie człowieknie obejrzy to albo nie maja dzieci albo maja tylko jedno tak z wygody a zadkoscia jest miec ich 3 lub 4 ja tezmysle ze mam szczescie ze wogule je mam bo coraz wiecej par ma problemy trzeba dziekowac za to co sie ma a na głupie docinki nie zwracac uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
do marclkowej mamy ja terz mam co 27 28 dci terz planuje córcie jak ciebie sie uda to daj znac ile starałas sie o dzidzi mamy podobne cykle czyli ostatni raz 9 dc tak własnie słyszałam ze na dziewczynke przy naszych cyklach bo z ostatnim dzieckiem przytulanke miałam w 13 dc i wyszedł chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
do andziak 0307 ciesze sie ze ty tez prubujesz tak jak ja nie jestem sama ale ja najpierw chce isc do ginka po skierowanie na badanie chormonów bo mogę miec progesteron za niski i jest puznier problem z ciaza a nigdy nie miałam robionego badania Wierze ze nam sie uda i wkoncu bedziemy miały córunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziecie mialy corunie albo
NASTĘPNEGO CHŁOPAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do IZY
Iza napisz czy zaszłaś w ciążę,pisałaś ze się starałaś i czekasz na wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZA W
NO NIESTETY NIE JUŻ SAMA NIE WIEM CO JEST NIE TAK W PIERWSZĄ CIĄŻĘ ZASZŁAM NIE WIEM KIEDY A TU DALEJ NIC TERAZ OKRES PRZESUNĄŁ MI SIĘ JEDEN DZIEŃ TERAZ TO JUŻ W OGÓLE NIE WIEM KIEDY BĘDZIE OWULACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izy
Oj no to szkoda,ale nie poddawaj się kochana,na pewno się uda.z tego co piszesz to jest ci dość trudno bo chcesz chłopca i musisz TO zrobić w dzień owulacji,na dziewczynkę chyba jakoś łatwiej bo wystarczy kochać sie często.Moze zrób sobie testy owulacyjne aby wiedzieć kiedy masz owulacje,trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PATI81
I co urodziłaś chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno chlopaka urodzila
Gdyby urodziła dziewczynkę to już dawno by się pochwaliła a ze trzeci syn to nie ma się dziewczyna czym chwalić to się wcale nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak już urodziłam trzy tygodnie temu no i jest synuś drugi. Lekarze z usg mówili że chłoopiec no i sie sprawdziło. A z tych wszystkich "oznak" tzn. brzuch miałam okrągły , bardziej lubiłam słodkie, niż kwaśnie, itp. wskazywało że będzie dziewczynka, a jednak nie. Ale cóż cieszę się że mój synek jest zdrowy i nie zamierzam planować kolejnego dziecka, aż tak na córci mi nie zależy , no chyba że kiedyś się przydaży (a tu się lepiej nie zastrzegać:)) Pozdrawiam wszystkie kobitki i życzę powodzenia w planowaniu płci dzidziusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×