Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość zaglosowalam -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
IZA nie ma sensu robic testow tak wczesnie - po prostu... lepiej zachowac pieniadze dla dizecka ;-) i po prostu czekac - kochana a jesli chcesz wiedziec wczesniej czy jestes w ciazy to po prostu siusiu do sloiczka i do zamrazarki - taka stara metoda babciow francuskich... jesli po wyjeciu biala chmurka to ci sie powiodlo ! sprawdzone - potwierdzone ! gdzies juz to tutaj opisalam jak to dokladnie zrobic - musisz szukac w moich wypowiedziach albo przy profilu... w ten sposob zajmiesz sie albo bedziesz miala niespodzianke juz wczesniej tak jak ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
Ahhh Iza sluchaj jsli bola cie piersi to moze to byc fajny znak ale jesli nie jestes w ciazy to zapytaj lekarza o to czy nie brakuje ci czasem progesteronu - mnie zawsze bolaly przed miesiaczka... i to byl znak braku ale jesli u ciebie jest to po raz pierwszy to trzymam kciuki... i nie powiem ze jestes w goracej wodzie kapana bo bylam taka sama... teraz dopiero od kiedy mam dziecko jestem cierpliwa i kapana w zimnej wodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chciała mieć dziewczynkę. Słyszałam że w póżniejszym wieku łatwiej jest o dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
Kotylku ale o tym to nie slyszalam... nie wydaje mi sie jednak poniewaz to nie my kobiety (ani nasze jajeczko) decydujemy o plci dziecka tylko plemniki meske ale hmmm... kto wie... kto wie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
sorrrrry to bylo do kogos innego ! haha juz sama nie wiem komu odpowiadam ! juz zglosilam do usuniecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
Do Marleny 3322 Zaglosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
tylko powiedz mi czy tak czesto od zakonczenia okresu az po koniec owulacji czy tylko jak tu dziewczyny pisza do 10 dnia cyklu tak bym chciła sprubowac ale sie stasznie boje bo z 3 ciąża miałam juz problemy mysle isc do lekarza zrobic wszystkie badania i na poziom chormonów bo za utrzymanie ciazy one odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
1. nie do 10 dnia cyklu 2. ilu dniowe sa cykle? 3. trzeba wyliczyc 14 dni przed spodziewana miesiaczka (normalnie dzien owulacji) 4. kochac sie do 3-4 dni przed tym wlasnie dniem ale nie za czesto znowu bo plemniki sie oslabiaja - lekarze tu mowia o kochaniu sie co 2-3 dni, nie przesadzac znow... koniecznie brac kwas foliowy !!! ktory odpowiada na pierwszym miejscu za sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
a co do wieku też tak słyszałam tylko myśle że to jest nieprawda bo moja koleżanka była w tym samym wieku i ma dziewczynkę a co do temperatury to mój mąż pracuje w szkodliwych warunkach i w wysokiej temperaturze a mamy trzech synów więc ja zostaje przy częstości współżyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
Ahhh i wstrzymac sie conajmniej i az do 4 dni po przewidzianym dniu owulacji... wszystko opisane na stronach 29 i 30 (jak na dziewczynke i jak na chlopca i dlaczego) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
wiesz... ale to wspaniale ze wam sie tak udalo i masz 3 synkow ! pomimo ze twoj maz pracuje w niekorzystnych warunkach dla plemnikow bo goraco raczej wplywa na zla produkcje zwierzaczkow... co do wieku to nie slyszalam nic na ten temat ale czestotliwosc wspolzycia jest faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ze faza
lutealna ma od 10-16 dni więc nie każdy ma owulacje 14 dni przed okresem. Niektóre mają 16 dni przed a inne 12. Różnie to jest. Owulacji się nie da wyliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuu
Najlepiej hermafrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
tak wlasnie dlatego wczesniej pisalam ze nalezy sie znac i kazda z nas jest inna - u mnie owulacja przesowala sie o dwa dni pomimo ze szczyt hormonow mialam w danym wyliczonym dniu ale jesli wchodzi w gre jakies leczenie t o dosc szybko u mnie sie to uregulowalo bo podczas tylko jednego cyklu takze warto zapytac lekarza i zrobic badanie na poziom hormonow i nawet echographie(u mnie byl brak progesteronu i scianki zbyt cienkie) szczyt w dobrym okresie ale owulki spoznialy sie troszke... ) i na echo bylo widac ale -nigdy nie zobaczy sie pekajacego jajeczka - to fakt dziewczyny jednak warto obsewowac cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
czyli jak mam cykl co 27 lub 28 to np miałam okres 1 01 2010 a spodziewaną miesiączkę mam 29 owulacja jest na 14 dni przed no i tak mi sie zgodziło w zeszłym miesiacu bo miałam 4 12 2009 a owulacje miałam 18 bo u mnie bolą mnie piersi i kłuje mnie w dole brzucha a 9dnia cyklu ślus sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
ja w diete wierze polowicznie - cos w tym jest ale jest to bardziej skomplikowane - trzeba zastosowac pewna drakonska diete i dokladnie przestrzegac bo niektore skladniki trzeba eliminowac a i tego nie mozna byc pewnym Na tym trzeba sie znac jednak jest jeszcze zbyt niewiele badan na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
tak swietnie sobie radzisz i bardzo dobrze znasz swoj organizm... 15-16 wydaje mi sie jesli @ na 28/29 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
dziękuje ci że mogeę z kimś porozmawiac mam 28 lat i dopiero od roku prowadzę obserwacje swojego ciała kiedyś niezwracałam na to uwagi i było mi obojetne co sie urodzi byle by było zdrowe tyle że krzys ma 3 lata a mnie dalej brakuje tej wymarzonej córeczki moze inni tego nie rozumieją ale tak już jest a wy dałyście mi sznse żeby to zmienic a jeśli to będzie 4 chłopiec to i tak sie ciesze bo warzne żeby było zdrowe i jakoś dotrwac do 36 tygodnia ciży bo wszystkie moje porody były przedwczesne dlatego tak sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest ze sluzem
Sluchajcie ktora sie zna na sluzie?Chodi mi o to jaki jest plodny i kiedy sie pojawia.Kilka dni po okresie pojawia sie u mnie sluz ale nie wiem czy to znaczy ze wchodze w dni plodne?Natomiast gdzies w polowie cyklu mam taki bialy sluz jak mleko,czy to oznacza ze juz wystapila owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mama3synusiow - ja mam trojke, dwie dziewczynk i ichlopca mma 29 lat i chetnie popisze z podobna mama, chyba ze nie chcesz to nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
wszystko jakos opisalam w swoim profilu sluz przede wszystkim ma byc w miare gesty - podobny do kurzego bialka taki ciagnacy sie jakby klejacy - to sluz plodny sluz nie jest plodnu gdy jest zadki i przerywajacy - cieniutki - dobry sluz to taki gruby i gesty ;-) wystarcza 3 miesiace zeby dobrze zaobserwowac ale trzeba to robic prawie codziennie zeby wyczuc jakie sa roznice i w jakim dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
dla mamy trzech chlopcow... wiem jakie to trudne ale stres i strach tu w niczym nie pomoze... po peostu naturalnie i spokojnie obserwoj swoj organizm... nic nie daje gwarancji 100 procentowej ale warto... mnie sie udalo... dlaczego tobie mialoby sie nie udac chyba ze Bozia zdecyduje inaczej a pewne jest ze niektore pary moga miec tylko chlopcow lub tylko dziewczynki - nie zalezy to od nas kobiet tylko od partnerow jesli chodzi o wczesne porody - jesli byly naprawde wczesne to tak mialo byc - stres i zmeczenie robi swoje - musisz po prostu odpoczywac i tyle (pod koniec ciazy najlepiej gdybys caly czas lezala - to nie uniknione - i maz musi to zrozumiec i ci pomoc - wstawaj tylko do toalety - to powazna rada) jednak jesli byly to porody po prostu wczesne to znaczy ze dziecko bylo gotowe do wyjscia ze jego pluca juz byly na tyle dojzale ze zaczela sie produkcja pewnego hormonu (niepamietam jak sie nazywa ale to powoduje dojzalosc pluc, wtedy dziecko sie rodzi - bo musi oddychac powietrzem... wynika to wlasnie z budowy i przygotowania pecherzykow plucnych) ja urodzilam 9 dni wczesniej i tez sie martwilam - troszeczke bo dziecko moglo sobie troszke jeszcze posiedziec w brzuszku ale widocznie moj synus juz byl wystarczajaco duzy i mial ochote przyjsc na ten swiat, przypuszczam ze bylo mu zbyt ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy 3 synkow
Wiesz co troche cie nie rozumiem,piszesz ze marzysz o córce od dawna bo masz 3 synów i chcesz probowac jeszcze raz ale jak bedzie chlopak to i tak sie cieszysz,bo najwazniejze zdrowe.Tylko ze jak ci wyjdzie nastepny chlopak to dalej bedziesz marzyla o tej corce i co,bedziesz dalej eksperymentowala?Ludzie,dzieci to nie kroliki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
Wiesz nigdy nie patrzyłam z tej strony na to że dzieciaki mogły sie rodzic w 36 tygodniu dlatego że byly juz gotowe do zycia bez mojego brzuszka masz racje bo płuca były wporzadku i rzadne z nich nie miało problemow poprostu rodziły zaraz na poczatku dziewiatego miesiaca tylko ze z kazda ciaza te pare dni wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
a co do pani ktora pisze ze mnie nie rozumie to czy wogule ma dzieci bo jak bymiała to by nie pisała o kropelkach lepiej sie dwa razy zastanowic co sie pisze bo pewnego dnia ta sytuacja moze przydarzyc sie tobie i niewiem jak w teczas ktos tobie napisze da dzieci to nie kropelki tylko cała radośc z życia bo gdyby nie one to życie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
jesli dziecko przychodzi nieco wczesniej na swiat niz w wyznaczonym terminie to znaczy, ze jego pluca sa juz dojzale i ten hormon po prostu zaczal dzialac... plucka sa dojzale i tyle i nie jest to jakis problem - wlasnie w takiim sensie trzeba na to patrzec ale czesto tego nie wiemy... ze to wlasnie prawidlowy i szybki rozwoj dziecka decyduje o przyspieszonej dacie porodu a nie to ze cos jest z dzieckiem nie tak... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synusiów
chętnie bym popisała z mamą która ma tez troje dzieci tak jak ja i rozumie moją sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6baies
jesli ta pani ma ochote na czwarte dziecko czy chlopca czy dziewczynke to ma do tego prawo - to ona sama z mezem osadza swoja sytuacje i wie na co ja stac - juz trzech synow to duzy wysilek i to wielka praca i poswiecenie ja ja rozumiem ze chce miec dziewczynke - jest kobieta i chce wychowac kobiete jesli tylko jej sie to uda to jej pogratuluje a jesli wyjdzie chlopiec to przynajmniej bedzie najszczesliwsza kobieta otoczona kochajacymi mezczyznami ktorych czasami nam tak brakuje i bedzie mogla byc z siebie dumna. mam nadzieje jednak, ze jej marzenie sie spelni. A jakies niezyczliwe komentarze po prostu zostawilabym bez odzewu. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×