Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość do żżaabbaa
do zaba ja Ci proponuje zahciic w ciaze do czasu az urodzi sie ukochana upragniona corcia, jak beda sie rodzic chlopcy to na smietnik z nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja333
witam ja mam juz trzech synkow w wieku 14 lat 8 lat 6 lat moje marzenie mniec corcie przez szesc lat marzylam i moj maz powiedzial ze zrobi mi jeszcze corcie spocztku bylam przeciwna ale im wiecej mowilo sie o dziecku tym wiecej myslalam o corci wrescie sie zdecydowalam i prubujemy a co bedzie zobaczymy najwazniejsze zeby bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys pisalam na tym topiku z 2 corcia w ciazy...Teraz czekamy na synka..Nie planowany ,ale sie cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr:Madziarka
mi lekarz powiedzial ze 3 dni przed miesiaczka na dziewczynke,a 3 dni po okresie na chlopca. robilismy TO 3 dni po okresie-i bedzie chlopczyk...juz na 100 procent. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira9885
dziewczynka czy chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak pol zartem pol serio
"Jak ma się formę na cegłę to się pustaka nie zrobi" i tak czasem jest, niektórzy są "skazani" (choć nie jest to dobre słowo) na pociechy tylko jednej płci :) pozdrowienia dla starających sie o dzidziusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja też mam trzech synów pierwszy urodził się jak miałam 22 lata drugiego 25.a trzeci 27. Teraz mam 35 i marzę o córce. Też długo zwlekałam z decyzją ale dwa dni temu razem z mężem spróbowalismy. Mam nadzieję że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwóch synów i jestem w ciąży... jeszcze nie znam płci, chciałabym córeczkę... a jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Wczoraj byłam na usg i pani doktor powiedziała mi że pecherzyk grafa ma 20 mm więc powinnam się starać jeszcze przez dwa dni i powinna być dziewczynka. Mam nadzieję że się nie pomyliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tracę nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie sprawdził ten kalendarz chiński powinnam mieć córkę a mam syna później miałam córeczkę a według kalendarza chińskiego to powinien być chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korka4654
Cześć:) Czy ktoś tu jeszcze zagląda? A co w sytuacji kiedy owulacja jest różnie. Najszybciej 9dzien a najpóźniej 14? Np.9dnia mam śluz płodny.Bylam dwa razy u lekarza który potwierdził ze jest to śluz płodny i widzi jajo które za 24-48 godzin bedzie gotowe do zapłodnienia.Kiedy najlepiej się starać na dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×