Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzialkaaAA6

Sa takie piekne opowiadnaia o milosci i poswieceniach ludzi .Znacie cos takiego

Polecane posty

Gość madzialkaaAA6

czytalam jak chlaopak oddL SErce swojje chorej dziewczynie,. takie opowiadania mnie bardzo wzruszaja .Znacie to wklejcie. Mam dola chetnie sobie poczytam cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaj
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialkaaAA6
Drogi Pamiętniku: Jestem na łóżku w szpitalu. Lekarz mówi, że będą mnie operować i mogę tego nie przeżyć. Potrzebuję nowego serca, potrzebuję również kogoś, kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych momentach, ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł. Drogi Pamiętniku: Operacja skończona. Lekarze mówią, że wszystko poszło zgodnie z planem, że się udała, ale ja nadal potrzebuję kogoś, kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych chwilach, ale jego cały czas nie ma. Drogi Pamiętniku: Minął już tydzień. Wyszłam ze szpitala, wszystko ze mną w porządku. Mój chłopak nadal nie przyszedł, więc postanowiłam, że ja do niego pójdę, bo bardzo się tym przejmuję. Drogi Pamiętniku: Byłam u niego, długo waliałm w drzwi, ale nie bylo nikogo. Weszłam do środka, drzwi były otwarte i na stole lerzała kartka papieru, na której było napisane: "Kochanie, wybacz mi, że nie mogłem Cię wesprzeć w tych trudnych momentach a wiem, że tego potrzebowałaś. Chciałem zrobić Ci prezent, moje serce już dla mnie nie bije, ale jestem szczęśliwy, że mogę Ci je dać, że nadal żyje w Tobie ... Kocham Cię.." cos takiego :) prosze jesli cos znacie to wklejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaj
:D:D:DD:D:D:D:D dooobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrodnik piekne- \"(..)ale ja jestem tą, co pośród kwiatów nie ma kolców, nie krzywdzę, nie zadaje cierpień. Trwam jak skała, i nie odstraszy mnie nic. Kompletnie nic. jestem i będę. Wiem, że tego chesz. Ja bardzo. Jak niebo z ziemią, w nieśmiertelnym dotyku na linii horyzontu tak dusze i serca nasze spelcione, nic je nie rodzieli. Ani słowa, ani szept człowieczy. Nie krzywdzę, kocham. Wiem o twojej miłości, czują ją. Jej centrum jest serce. (...) Ponazywałeś wszytskie Elfy moim imieniem. Nadałeś im moje cechy. Jestem Twoją Weną, ale i żrodłem szczęścia miłości. Chodz i pij z mych niesmiertelnych wod\" \"Pisane sercem w Skale\" - Jezabel Flower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×