Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gamna...z tym odkladaniem bo nowa praca...wiesz, ze skoro odkladasz to mozesz zajsc? ja w piatek dostalam fajna propozycje pracy a w sb zobaczylam 2 kreski tyle ze u mnie w gre wchodzil stres zwiazany z atmosfera w pracy...przez ok 2-3 tyg zylam z mysla, ze moze ja wreszcie zmienie i odpuscilam z nerwami...i....-mam nadzieje-udalo sie :). nie wiem czy Ty tez sie stresujesz ale moze zmiana pracy wplynie pozytywnie na Wasze starania ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKIE dziewczyny :) Coraz więcej nowych dziewczyn na tym topiku (ja też raczej z tych nowych : ). Anwa6 - widzę ze masz podobnie jak ja -2 lata czekania i rozczarowań! wiem coś o tym więc wiem jak jest ciężko przez to przechodzić, ale trzeba wierzyć że się uda nam :) Ja coprawda od tego cyklu zaczynam branie leku (wcześniej kazano CZEKAĆ-nie wiem na co ), mam podwyższoną prolaktynę i to jest podobno PROBLEM ! Mam tylko nadzieję ze uda mi się ją szybko zbić. Biorę Bronocorn -a czy pomoze zobaczymy :) Życzę wszystkim szybkiego zobaczenia II kreseczek!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Ponownie! Strasznie mnie boli głowa, chyba cosik sie z pogoda dzieje:( Migotka 82 - zycze milej zabawy na weselichu!A w kwestii kwasu foliowego biore go cały czas 1 tabletke dziennie wieczorem. Lek nazywa sie acidum folicum 5 mg, to podobno jest dawka która napewno nie zaszkodzi! K*** - wyluzuj kobieto! Jestes w ciazy! Badz dobrej mysli! Anwar6 - witaj na naszej liscie! Rzeczywiscie twoja historia jest podobna do naszych! Ale w twojej wypowiedzi jest głownie pesymizm. Odpusc dziewczynko!! Uwierz w cudowna moc CLO... bedzie dobrze... najwazniejsze jest pozytywne myslenie:) KAsiulek123 - ty idz do laboratorium i zrób sobie test bety HCG rozwiejesz wszytskie watpliowści... choc pewnie wszytsko jest w porzadku i twoja dzidzia rosnie:) Głowki do góry moje kochane! Bedzie dobrze! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiulek,ciesze sie razem z toba bedzie dobrze!!! anwa6 witamy w klubie,sporo juz przeszłas,ah,ciezki los nasz jest. a jeszcze odp,mi na pytanko,wyzej napisalam,jutro ide na wesele,dzisiaj zaczynam clo,czy moge pic alkohol?czy nieosłabi dzialania ten alkohol?jednak chyba sobie daruje,ale z drugiej strony chciałabym normalnie zyc bo mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka82 ja bym postapiła normalnie. Piła bym alkohol. Oczywiście z umiarem i bez przesady. Ale nie słyszałam zeby przy CLO bylo przeciwskazaniem picie alkoholu. To nie jest antybiotyk. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa ;) Limako-zrobilam badanie we wtorek- wynik: 356 mlU/ml czyli norma dla 2-3 tygodnia(101-4870) zachowana, chodzi o to, ze lekarz nie wykryl zarodka podczas usg ale pocieszam sie, ze to jeszcze za wczesnie, pradwa? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek pewnie ze zawczesnie! poczekaj,odstresuj sie i zacznij myslec pozytywnie,zobaczysz bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny dlaczego jak za pierwszym razem brania clo nic niewyszło,gin mi zmniejsza dawke? byłam pewna ze zwiekszy a tu klops,jakos nie mam nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to mi tez sie wydaje dziwne...ja bralam miesiac clo i powiedzial, ze jak nie zajde to w kolejnym mam brac 3x1...a ile mialas pecherzykow po clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek123 - ja nie dokonca znam sie jeszcze na tych normach. Dopiero zaczyna CLO we wrzesniu. Przeczytaj przypadek Paulki123 ze strony 20 lub 21. Ona miala podobna sytuacje! Migotka82 - masz racje dla mnie jest to dziwne! Moj gin od razu tj. od pierwszej serii kazał mi brac 2 razy 1 tabletkę od 2 do 6 dnia cyklu. Potem pregnyl na pekniecie pecherzyków a potem bede brała luteine. Miedzy 8 a 11 dniem cyklu mam miec zrobione pierwsze USG. Zapytaj moze innego gin albo poczekaj co inne kobitki z naszego forum napisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc dobrej mysli! Dla kasulek123:Ja bralam clostil od 5 do 9 dnia cyklu raz dziennie po jednej tabletce Potem poszlam na usg ( 13 dzien cyklu) i gin powiedziała mi ze nie ma szans na dzidzie bo pecherzyki sa zamale. Dała mi recepte na kolejna dawke clostil mialam brac od 5 do 9 dc rano i wieczorem po jednej tabletce... Bylo mi stresznie smutno i zeby sobie oslodzic zycie pojechalismy z misiem na wakacje. Jeden dzien w Gdansku i 5 dni w Szczawnicy Wrócilismy w poniedzialek w niedziele ( dzien wczesniej miałam dostac okres) ja twierdziłam ze mi sie spóźnia przez zmiane klimatu i te moje podróże po calej Polsce w 6 dni. Moj misiek twierdzil ze on wie dobrze od czego mi sie spóźnia We wtorek rano zrobilam test : jeden drugi trzeci wszystkie pozytywne, potem beta hcg 1048 A w środe poszłam do gina. nie widzial na usg dzidzi i mnie nastraszyl ze albo ciaza obumarla albo pozamaciczna ( poszłam prywatnie po moja ginka była na urlopie) Tak sie denerwowałam. Dziewczyny mnie pocieszały W piatek zrobilam kolejna bete żeby sprawdzic czy ciaza sie rozwija i wyszlo wszystko ok 2511 dzidzius żyje W środe poszlam do mojej pani gin na USG i widac juz bylo pecherzyk Potwierdzila 6 tydzien ciazy i zalozyla mi karte ciazy Teraz czekam Nastepna wizyte mam 1 wrzesnia to taka moja historia TO jest historia Paulki123 - widzisz jej sie udało! Mysl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka 82- logiki w tym rzezcywiscie nie ma , ja nie mam doświadczenia z tym lekiem, wiec nie doradzę, jedynie co możesz zrobić zapytac przy najbliższej okazji dlaczego zmniejszył. Nie wiem od kiedy bierzesz ale wyczytalam gdzieś ze 3 cykle mozna próbowac a potem przerwa (mozę Ty już jesteś po 3 próbach i zamiast odstawić kazał Ci zmniejszyć dawkę) ale to już moje domysły moze dawka była zbyt wysoka (gin stwierdził to po wynikach, skutkach ubocznych, czy zbyt dużej ilości pęcherzyków) najlepiej zapytać gina ale póki co być dobrej myśli-powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...a juz myslalam, ze ta szczawnica to jakies zaklete miejsce bo wszystkie tam zachodza...skolowana myslalam, ze to tez Twoja historia-historiePaulki znam, juz dluzszy czas sie tu pojawiam od czasu do czasu... jestem ciekawa jak bedzie z Gamna i jej decyzja...Gamna-0dezwij sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka 82 -doczytalam że Ty jesteś dopiero po 1 cyklu z CLO -sorki za przeoczenie. Pewnie dawka na poczatku była za wysoka ( a to pewnie trzeba stopniowo wprowadzać )np. tak jak Bronocorn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii CLO zaufałam swojemu gin. Wie co robi - ja zaczyna od 2 tabletek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to CLO w jakim przypadku wypisuje gin? Czy to jest może na owulacje? Czy te co biorą clo mają problem z prolaktyną? jeśli mozecie napiszcie. Czy to są wasze 1-wsze leki odkąd macie problemy z zajściem w ciążę? Dużo tych pytań :) już Was nie meczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek123 co mam wpiscac zeby ten okropny suwaczek zaczal działac? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik! Dokladnie Clo jest na owulacje! Ja do tej pory nie brałam zadnych innych leków. Od wrzesnia startuje z CLO + pregnyl + luteina! NO chyb ze cos sie wczesniej naturalnie wydarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem dziewczynki :) - wlłaśnie wróciłam z miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przerwać starania, bo zmieniam pracę:) Przestaję w związku z tym brać folik i zacznę tak za pół roku z hakiem. Folik w niczym by nie zaszkodził, bo to witaminy, ale po prostu nie chce mi się o nim pamiętać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja was nie zostawiam:( po prostu tak wyszło - jestem z wami cały czas i będę wykorzystywać wasze doświadczenia;) Zyczę udanej zabawy na weselichy:D Ale alkoholu bym na twoim miejscu nie ruszała i to nie dlatego, że może osłąbić clo, a wręcz odwrotnie. Po prostu clo to silny lek i zależnie od organizmu różne rzeczy może powodować - np. wzmocnić nie wiadomo na ile działanie alkoholu. Zadecydujesz oczywiście pewnie na miejscu - bo zawsze chce się dobrze bawić. tylko uważaj. No i witam wszystkie nowe kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o tempce:) dzień po owu rośnie i jeżeli zajdzie się w ciążę to długo nie spada (utrzymuje się około 37), a jeżeli się nie uda, to tempka wraca do 36,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwarzam zeby pierwszy cykl z clo byl z byt durza dawka bo brałam po jednej przez piec dni,a teraz tez po jednej ale przez cztery dni. zadnych skutkow ubocznych niemaiałam,takze niewiem,naprawde nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna wiec szanujemy twoja decyzje ale jest nam smutno. a terza mam zamiar posiedziec troche na dworze bo musze wypucowac samochodzic calutki! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×