Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość limako
MOje tez ma wazność do maja 2010 ale zaczynam za 3 tygodnie, nie chce sobie niczego obiecywac... ale jestem dobrej mysli ... wierze ze wszystkim nam sie uda:) Nie ma takiej rzeczy, któej nie można wymodlić u Bozi!! MOze to głupie ale bardzo w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limako
rozumiem - praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze limako - zawsze mowie, optymizm nade wszystko:) mi tez sie uda, tylko troche pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u fryzjera, bo to zawsze poprawia mi humor, ale tak mi objechala, ze mi sie jeszcze pogorszyl ghhhhhhhhrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam wyjscia i probuje sie teraz przestawic - ale bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde - troche mnie nie było, a tyle się wydarzyło .... Kasiulek123 - jak się cieszę :):):) gratuluje - niema co gdybać, druga kreska może wyjść bardziej blada, ja kolejengo testu bym nie robiła tylko od razu śmigałabym na badanie krwi ... koszt ok 30 zł i pewność w ciągu 24 h na 100% :):):) gamna! u ciebie to nie praca, tylko chyba jakiś przewót w główce ;) laska nie odkładaj niczego na później, prawo Murphiego jest głupie ;) i się nie wyłamuj - my brałyśmy to i ty łykaj koleżanko z klubu Clostil ;) Paulka - padam normalnie, walczyliśmy z Michem cały dzień ;) ale kurka wodna coś ze mną nie tak, siedzę teraz sama w domku bo druga połowa w pracy a kłuje mnieeeeeeee ..... yyyyy ..... może się powtarzam ale jak to wszystko na darmo to ja się z moją gin policzę ;) hehe - żart ;) ale mam dobre przeczucia, niewiem dlaczego - czuję się jak kosmitka, serio tak jakoś niewiem .... ale ciiiiii żeby nie zapeszać, a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szału można dostać - jak ja wysiaduję jajco przed kompem to nikogo niema :( - ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki,ja niestety znowu bede musiała odbyc kuracje z clo,okres jednak sie pojawił. iec skad ta druga kreseczka na teście? ah,takiego doła załapałam ze hej,przeryczałam wczoraj cały dzień. to bedzie moje drugie podejscie z clo,słyszałam ze tylko trzy cykle mozna brac clo a potem przerwa to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, szkoda ze nie wyszlo, ale teraz sie z pewnoscia uda, wiec nie mysl o tym, ze trzy cykle. potem po prostu robi sie przerwe, ale ciebie to na pewno nie będzie dotyczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dzisiaj nosi - szok! nie moge usiedzieć w jednym miejscu ... taka jakaś radosna jestem - bez sensu, głupio szczerzyć kły ot tak sobie, czuję się jakbym spała z wieszakiem w ustach hehe migotka - tak 3 cykle, ja już 2 cykl z nim jade .... eee tam niema co się przejmować, będzie git, najażniejsze że budowa narządu jest ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się bez powodu cieszyć niż płakać:D A może te zmiany humoru znaczą...;) No i właśnie jak tam uciebie wyszedł ten sądny dzień k***??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra siedze cały dzien w domu i latam do kibelka,to chyba przez te tabsy,mówie wam masakra,leci mi jak z kranu. K** dziewczyny dobrze mówia lepiej cieszyc sie i smiac na całego niz ryczec tak jak ja wczoraj Paulka jak tam wybor kiecki slubnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, że u ciebie to przez te tabsy:( u mnie @ pewnie pojawi się jutro, chyba że znów się spóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** sprawdzałaś, czy ciągle to \'tylko\' przeczucia- coś czuję, że będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka zazdroszczę ci;) - tyle szczęścia na raz - FAJNIUSIO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witam dziewczyny!!!! Być może chaotycznie opisałam swojją historię,ale byłam zresztą i nadal jestem podenerwowana. Oczywiście ,że nie jestem w ciąży!!!!!ale przecież były 2 krechy!!!! Mój gin stwierdził-że to zaburzenia albo z upałów albo po braniu clo!! Dziś mija tydzień jak mi "skąpo leci..."a pozatym miałam dziś okropne bóle w podbrzuszu i takie kłucia. Wziełam 2razy po 2 nospy,i przechodziło tylko na chwilke,nie wiem co się dzieje!!!! Chętnie zmieniłabym lekarza,teraz jeżdże do wyszkowa,może powinnam poszukać w wawie??? Któraś z dziewczyn chce kupić sukienke ,pracowałam 4 lata w salonie ślubnym,wyrzucanie kasy w .....ja osobiście miałam z wyporzyczalni za 800 stówek,5 lat temu!!!i to był dobry wybór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limako
Czesc sloneczka! Jak tam mija pielny poniedziałkowy poranek? We Wrocku to nawet slonce swieci:) Odliczam dni do CLO... codziennie... jestem dobrej mysli... Migotka82 nic sie nie przejmuj, napewno nastepnym razem sie uda... bedziemy przechodzic kuracje Clo razem i wierze ze sie powiedzie:) Paulka 123 bardzo bardzo Ci zazdrosze, zycze Ci wszytskiego najlepszego... tylko nie jedz za duzo... zebys slicznie wygladała w sukni slubnej:) Powiedz mi kochana, za którym razem tzn. przy którj kuracji z CLO udało Ci sie zajsc w ciaze? Czy dostałas pregnyl na pekniecie pecherzyków, ewentualnie pozniej luteinke? Odpisz mi bardzo Cie prosze? A i w jakiej dawce barłas CLo 1tabletke czy 2 dziennie oraz w których dniach cyklu? A w kwestii sukienki slubnej oczywiscie nie chciałabym abys pomyslała ze chce ci cos narzucac, ale ja postapiłam podobnie jak planujesz i uszylam sobie w salonie piekne kiecke, oddałam do komisu i od 8 miesiecy wisi w komisie ... Przeanalizuj opinie Oolki w sprawie wypozyczalni... Buzka OOlka głowka do góry! Bedziemy w trojke razem z Migotka 82 dzielnie przechodzic wszytsko :) Gamna! jetses duza dziewczynka i wiesz co najlepiej teraz zrobic... ja bym sie jeszcze zastanowiła... wiem ze postapisz trafnie... a nowa fryzurka napewno rewelacja... a kochane moje czy macie moze gg? milego dzionka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki kochane:) jeżeli już mowa o sukienkach - też wypożyczyłam. Później trochę żałowałam, że nie mogłam jej sobie zostawić na pamiątkę, bo strasznie szybko przywiązuję się do rzeczy;) - taki dziwak ze mnie:) Ale wydaje mi się, że jeżeli nie chce się jej trzymać, to jest to bardzo dobre rozwiązanie - wybór w takich salonach jest ogromny. Jak nie w jednym, to w następnych na pewno coś się znajdzie. Poza tym nie ma problemu z rozmiarem - bo przerobią sukienkę tak, że wszystko jest jak chcesz. Oczywiście przypuszczam, że z 36 na 56 nie przerobią, ale kto wie:) Miłęgo dzionka wszystkim życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolka ja chyba bym na twoim miejscu zaraz zmienieła lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - i nastał nieszczęsny poniedziałek, \"jak ja nie lubie poniedziałków\" ;) wczoraj cały dzień nosiło mnie jak niewiem co, małżonkowi też się udzieliło hihi oj działo się działo ;) teraz? nic nie czuje, żre zalecane tabsy i czekam ... jeszcze tylko torszeńke :):):) jestem dobrej myśli :) dziewczyny - miłego dnia wadnę ok 18-tej - teraz idę wojować z klientami hehehe buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limako
Paulka123 bardzo dziekuje Ci za szybciutka odpowiedz... rozwiałas troche moich wątpliwości... moj problem to niestety nie pekajace pecherzyki :( w ostattnim monitorowanym cyklu pecherzyki dochodziły do 30 mm tylko pozno pekały albo wcale nie pekały tylko obumierały... i nic z tego nie wychodzilo... mam nadzieje ze z CLO i pregnylem na pekniecie bedzie lepiej...:) trzymaj za mnie kciuki... i dbaj o siebie i dzidzie!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umilkły moje kochane dziewoje :) eh, a mnie wszystko boli, ja już niewiem co z tym moim tyłkiem pierdzielonym jest, eh - dalej czekać pozostało, jeju jeszcze prawie 2 tygodnie yyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuu ależ pustki... K*** mam nadzieję, że jednak lepiej się czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho .... minęło 5 min ..... a ja jeszcze z szoku wyjść nie mogę ..... dlaczego? bo nikogo niema :):):):) why? gdzie się podziewacie kobietki ;) a ja ziewam jak szalona - kurde nie mogę tego powstrzymać, tak mi się chce spać a jeszcze 3 godz horroru przede mną :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj k*** coś mi te twoje opisy samopoczucia wskazują na jedno, ale nie będę nic więcej mówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaboniK
Witam! Dziewczyny od dzisiaj zaczynam kurację Bromergonem, a raczej jego odpowiednikiem o nazwie Bromocorn. Zaczynam tak jak chyba większość od dawki 1/4 tabletki. Czy którejś po tzw. Bromku :) udało sie zajaść w ciążę! Napiszcie. Ja mam podwyższoną prolaktynę i całą nadzieja w tym leku!!! Czytałąm ze bierzecie też clo (chyba skuteczniejszy?). bądź co bądź gin przepisał mi Bromocorn. Boje się skutków ubocznych ,ale jak trzeba to trzeba :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×