Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

kasiulek, milo ze jestes mimo braku czasu:) co u ciebie slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie 2 dni to jakas mordega-bola mnie cycole, spuchly jak diabli, mam taaaki bol w dole brzuch, ze mnie scina z nog a w dodatku jakies klucie na dole po lewej stronie, jakby w pachwinie. do okresu roniusi tydzen a ja juz mam schize ciazy pozamacicznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO Kasiulek cóż to?? Niektóre dziewczyny maja bóle jak im się uda - więc może ??:) No ale jak wiesz po przykładzie Paulki, trzeba trochę odczekać, a wszystko się wyjaśni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala a impreza na topiku trwa ;) dziewczynyyyy - jaka jestem szczęśliwa, że koniec z clostilem - siły takie we mnie wstąpiły że nie pytajcie nawet :):):) mogę wam wszyskim pranie zrobić - ręcznie :):):) hihi :) gamna, małżonek wcale nie zmęczony powrócił 5 min po 7 rano ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka u mnie też dzisiaj grochówa była :), na drugie danie naleśniki na ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee nie lubie kapuchy kiszonej :/ - jakoś niewiem, bigosik tak, ale wcinać ją tak normalnie to nie dla mnie :) Paulka słońce, mam pytanko: wczoraj te plamki, pamiętasz? .... mówiłaś, że to oznaka owu, no ok - ale czy śluz powinien być gęsty nieprzejrzysty? szukałam w nacie i różnie piszą ... 1. samo pojawienie oznacza, że wydziela się nadmiar śluzu który odblokowuje pochwe 2. nie przepuści wojowników :( hmm - tak z ciekawości pytam (u mnie dzisiaj 11dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też kazała do oporu, a od 16 dnia cyklu znowy brać luteine i czekać, czy @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka - ja sobie na te okazję \"czarny notes\" ;) założyłam, czarny to oznaka mojego \"zadowolenia\" w tytułu faszerowania się tabletkami - eh :) ale niema tego złego co by na dobre kiedyś nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ... no signal ;););) .... jeszcze tu wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nie byłam, bo ta moja \"szmata\" :( yyyy (musiałam - ups, nieładnie) na urlop wyjechała, do innego się nie zapisałam bo jedyny który ma oprócz niej USG w oklicy jest super kolegą mojego szefa - sama rozumiesz :( posumowując - nic mnie nie boli więc na tej podtawie sądzę że jest ok, może ona faktycznie trafiła z tą dawką bo zauważ że 2 dziennie jak brałam to brakowało mi drugie tyle .... będę nadużywała przyjemności - poprostu :) i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** widzę, że działasz;) fajnie, że humorek dopisuje. mi już też trochę przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obiecałam - tak jestem, ale już uciekam - niemoge usiedzieć w jednym miejscu - hihi coś mi się poprzestawiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie:D bylam tu o 8, ale nikogo nie bylo, to sie nie odzywalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja widzę, że u ciebie objawy ciążowe jeszcze nie występują :P i nie chce ci się non stop spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, jaką ty masz wielką rodzinę - u nas dwudziestu się nie zbierze;) Ale i tak jest przyjemnie:) są oczywiście prezenty, ale kolend nie śpiewamy:( - chociaż może i dobrze;) a może dlatego, że w rodzinie najmłodszy ma 15 lat. Jak są dzieciaczki to atmosfera też jest inna, no nie? A ty w przyszłe święta to coś koło 4 miesiąca będziesz:) fajniusio:) a w przyszłym roku maluszek!!! ale póki co mamy lato - tyle, że deszczowe, więc człowiek przyjemniejszych tematów szuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasz psiak na szczęście ma swoje miejsce w domu i nie jest to kanapa przed TV tylko ogromna poducha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ciepłe klimaty tu panują - jak fajnie :) u mnie Boże Narodzenie to czyste szaleństwo ... wszysycy biegają, coś robią, przy tym nerwówka żeby jak najlepiej wszystko wyszło - mistrzami są moje obie matule, jak się zgadają to już koniec ;) do tej pory nie było u nas maluchów ... tych świąt - boje się..... synek jednego szwgra już będzie miał 10 miesięcy, a dzidziuś drugiego 3 miesiące ... tylko ja taki odrzut ;) ale dobrej myśli jestem, tak wogóle to niewiem co się ze mną dzieje, taka jakaś jestem \"nieswoja\" - moja ulubiona kawa mi zbrzydła, czuję się tak jakby coś \"obcego\" weszło we mnie i mąciło spokój, jestem chodzącą trzęsawką ... grrr ... nie mogę się skupić i wszystko wokół mnie, wydaje mi się takie obojętne ... byle do przodu kurka wodna! co za schizy, jak mi nie minie w ciągu trzech dni to zacznę głową w ściane walić ;) pogoda też u mnie fatalna, cały czas pada, pies? no muszę powiedzieć, że dużo jest w stanie wody wsiąknąć w jego futro ;) ale jest piecuch - na szczęście, jak wchodzi do domu to 1sze co to do wc, muszę go wytrzeć jego ręcznikiem i dopiero potem myka po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak taka mulica przez cały dzień łaziłam ... a teraz się dopiero obudziłam ... i co ja całą noc będę porabiała? ;) hmm może pooglądam telewizję :):):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka - osz kurcze, ale się wyminęłyśmy wczoraj ... Tak - mam gg - 2163420 - jakby co ;) hih Czy dzisiaj to ja pierwsza wstałam? Hmm aż nie możliwe, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ... no szok normalnie ... co tu taka cisza? a ja mam jakieś smaczki, sama niewiem co by tu wyczarować w kuchni, mam pomysł ... może wymienimy się jakimiś sprawdzonymi przepisami? wiem, to forum o ciąży ... ale trzeba się na chwilę w tej kwestii zapomnieć żeby dobrze wyszło :):):):) i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×