Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość migotka 82
to samo mam i juz trace nerwy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie mysle ze to wszystko przez te cholerne tabsy diane!! ponad cztery lata trułam sie tym swinstwem wiec teraz nic dziwnego ze nie mogę od roku zajsc w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie też bardzo długo brałam diane:( gdybym wiedziała, że będzie to miało takie skutki, to na pewno bym się nie zdecydowała... ale pani gin ówczesna twierdziła, że żadne poważne skutki uboczne mi nie grożą, a net nie by łwtedy tak dostępny jak dziś, nie mówiąc o forach. druga gin była podobnego zdania. w końcu sama rzuciłam to świństwo i zmieniłam gina na faceta (chociaż płeć chyba nie ma tu znaczenia) i teraz moje leczenie i badania wyglądają zupełnie inaczej. W domku mam męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno o tempce - może ktoś wie o co chodzi, bo ja nie wiem. u mnie maksymalna temperatura ciała wynosi 36,2??????????? i nie mam wątpliwości, że po pierwsze oznacza to brak owu, ale nie sądzicie, że to dziwne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna -fajnie że do nas wróciłaś :) szkoda tylko że przerywasz staranka ale co się odwlecze to nie ucieknie :) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZESC słoneczka! Odliczam dni do urlopu ... jeszcze tylko 5 razy wstane do pracy... a na dzien dobry przesyłam Wam dowcip: Do pana Zdzicha Kwiatkowskiego, który od dłuższego czasu nie opłacał rachunków za gaz, przyszło upomnienie w dość ostrym tonie, podpisane przez kierownika działu windykacji Zakładu Gazowniczego. Pan Zdzich wziął kartkę papieru, usiadł przy biurku i odpisał co następuje: Szanowny Panie, pragnę Pana poinformować, iż raz na miesiąc gdy otrzymuję rentę, zbieram wszystkie rachunki dotyczące opłat za mieszkanie i resztę mediów. Wrzucam je do dużego dzbana, mieszam i losuję trzy, z którymi idę na pocztę i opłacam. Jeżeli pańska Instytucja pozwoli sobie choćby jeszcze raz przysłać do mnie list utrzymany w podobnym tonie, to jej faktury na rok zostaną wykluczone z loterii. MIłego dzionka! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi:D Dobre na początek dnia:) Również witam;) tylko do dowcipów to nie mam pamięci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, mam nadzieje, ze ten zly humor juz przeszedl i ze udalo ci sie w koncu zjesc cos pysznegi, no i ze pralka sie naprawila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak miło się ten dzień zaczął:( a tu pustki:( ale pozdrawiam wszystkie nasze kobietki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje, że żyje :) ale widzę, że i tak nikt nie tęsknił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Coś dziś mały ruch!? Paulka myslę ze już wszystko w porządku!!! :) to pewnie \"buszują hormonki\" ale to normalne ;) pewnie niedługo przejdzie. Przyjdzie czas że przerzucisz sie na ogórki kiszone lub lody śmietankowe :) :) Paulka widzę że przygotowujesz sie do ślubu- to naprawdę fajny \"wycinek z życia \":) dużo się dzieje i można poszaleć szczególnie przy wyborze sukienki (to co najbardziej lubią dziewczyny)- ja mam to juz za sobą i bardzo miło wspominam :) A u mnie na razie bez większych zmian. Łykam tableteczki na całe szczęście dość dobrze sie po nich czuję tzn. nie odczuwam skutków ubocznych (odpukać :) ) a puki co jestem dobrej myśli. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze paulka, że przygotowania na dobre się już rozkręciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotnie południe :) !!! Jakaś taka pogoda niewyraźna u mnie. Poranki trochę chłodne a przecież jest jeszcze sierpień (a zwykle tak bywało na jesień) :) Mimo wszystko jeszcze nie pada wiec może załapię się na spacerek na świeżym powietrzu- trzeba trochę pozażywać \"naturalnych dobrodziejstw\" a nie tylko tych z \"apteki\" ;) miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ale sie wczoraj wybawiłam!! na swoim weselu tak nie tancowałam jak na wczorajszym. Za duzo mam otatnoi pronlemow i musiałam choc na chwile zaponiec i sie wyszalec. Alkoholu postanowiłam prawie nie pic,tylko troszke winka sie napiłam. Troszke smutno mi sie zrobiłojak widziałam panne młoda bo nie cały rok temu ja tez tak to wszystko przezywałam i niestety sie to juz nie powtórzy,ahh, mi jeszcze zostały dwie tableteczki clo i potem ostro do pracy musze sie zabrac. miłej sobotki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! :) Dziewczyny najwyraźniej zrobiły sobie wolne ;) Pojawiają się tylko nieliczne :) moze coś ruszy w przyszłym tygodniu!!! Ja już od jutra będę brała 2 tabletki na noc (dotąd tylko ciełam i kombinowałam z tymi tabletkami :) ) ale koniec zaczynam wchodzić z \"dużą dawką\" :) dziś co prawda 1 łykam a potem to już poleci.... Żeby tylko pomogły! Czy któraś brała Bromergon itp. leki na obniżenie prolaktyny -jeśli tak po ilu miesiącach był jej spadek ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania31
u mnie to było tak: nadszedł czs kiedy chciłam zajśćć w ciążę. Pierwszy pan dr przepisał duphaston 1/2 tbl od 15 do 26 dc no i starać się. o ok 3 mcach zniecierpliwiona zmieniłam lekarza, który zalecił też duphaston i żeby coś przyspieszyć właśnie clostilbegyt, bez monitorowania. Brałam go jeden cykl, bo strasznie nie brzuch bolał, a okres trwał 8 dni. Zaczęłam robić wykresy, temperaturkę...a pan dr kazał mi przyjść po 3 cylkach z wykresami. Przyszłam, obejrzał, stwierdził,że3 jest coś nie tak z pękaniem pęcherszyka przy owulacji, ale na usg nie skierował. kazał jeszcze jeden cykl z clo, ale znowu nic. na kolejnej wizycie zasugerował odstawienie wszystkiego na 3 cykle. Odsztawiłam i po 9 mcach ból brzucha, piersi, senność- myślę jest! Zrobiłam beta hcg i było 56.:-)! Jest ciąża. Niestety tydzień potem ból brzucha, plamienie i w nocy do szpitala (Żeromskiego w Krakowie), dzie pani dr nie bardzo chciało się ze mną rozmawiać. Zrobiła usg, stwierdziła,żę\e pęcherzyk jest ale pewnie poronię bo dużo tej krwi, dali mi zastrzyk pregnylu, odesłali do domu i kazali za 2 dni powtórzyć hcg, zaryczana wróciłam do domu, a po 2 dniach hcg 0. JAK POMYŚLAŁAM,ŻE MAM TO "ROBIENIE" dzidzi zaczynać od nowa to się załamałam. Jeśl kogoś uraziłam słowem robienie, to sorki, ale to naprawdę mozolna praca! Stwierdziłam zmieniam lekarza i tak trafiłam do dr.Milewicza z Kliniki UJ z kopernika. Najpierw zaproponował monitoring cylków, potem badania hormonalne w klinice, trochę wysoka prolaktyna- bromek 2x1, i po 2 cyklach ciąża, która zaczynała się tak samo jak pierwsza, po tyg plamienie. Doktor od razu wziął mnie na oddział, dał leki na podtrzymanie i zlikwidowanie krwiaka. Dodam,że jak dowiedziałam się,że jestem w ciązy to samaodstawiłam bro, bo tak było napisane w ulotce, za co dostałam reprymendę i nakaz powrotu do brania, brałam go do 8 tc, bo okropnie bolał mnie zołądek i wątroba, zgodził się, ale za to podwoił dawkę progesteronu. Teraz jestem w 24 tc z nowymi problemami i leżę, z nadzieją,że będzie ok. Polecam tego lekarza, gdyż nie daje leków, bez wyników badań. A....jak się dowiedział,że tamtem mi przepisał clo bez badań, to sie za głowe złapał. Powodzenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania31- mialaś rzeczywiście bogate przezycia i doświadczenia z lekarzami. ja też \"zaliczyłam\" lekarzy z których nie byłam zadowolona aż trafiłam na obecnego co się mną zajął! Z tymi lekami to jest różnie. Gin mi jedno powiedział że jak mi sie uda to mam od razu nie odstawiać tego leku -fakt ulotka mówi co innego ale skoro lekarz radzi.. Fajnie ze wkońcu Ci się udało. Życzę powodzenia i doczekania się juz wkrótce maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, dzięki za opowiedzenie twoich przeżyć. życzę oczywiście powodzenia i duuuuużo zdrówka. widzicie, jak to z tymi lekarzami jest- jednym się nie chce, inni nie mają sprzętu itd. aż w końcu mamy tę przyjemność znalezienia kogoś odpowieniego. CHoć trzeba tu zaważyć, że jednak nie wszystkim dziewczynom udaje się znaleźć porządnego lekarza, co powinno być przecież normą!!! Paulka, żartujesz. Myślałam, że jakaś fajna komedia w perspektywie, a ty mi mówisz, że \'krasnoludki\' nie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dobre komedie to mi się podobała \"Epoka lodowcowa\" 1 i 2 -fakt że już były wyswietlane jakiś czas temu :) ale jak dla mnie zabawne! Krasnoludków jeszcze nie oglądałam -ale skoro recenzja już padła tu na forum \"na nie\"- to chyba nie warto iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja z kolei polecam polskie komedie: - fuks - chłopaki nie płaczą - poranek kojota ---------------------------------------------- totalna polewka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kurza twarz\" czy coś głupiego palnęłam czy co? mam wrażenie, że wszystkie mnie ignorujecie i już niewiem czy mogę dalej pisać czy nie ... Jeśli ktoś ma do mnie jakiekolwiek pretensje to proszę o otwartość. Pozdrawiam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×