Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Witam w niedziele! Na szczescie dzis nie pracuje. zatem leze i odpoczywam, bo szykuje sie kolejny ciezki tydzien - przeprowadzka... Migmig - ja tez mam wrazenie, ze ze mnie czesto po numerku wylatuje...Dlatego zawsze staram sie wlasnie przynajmniej lezec po, albo nogi do gory:-) Jeszcze to nic nie pomogloe, ale to dopiero konczy mi sie pierwszy cykl tak dosyc monitorowany i z jakimikolwiek szansami - takze sie zobaczy. Ziolka , ja tez mam ochote sobie chlapnac, tylko sie zastanawiam, czy po tych wszystkich tabletkach mozna? W tym momencie nic nie biore...To juz moge sobie chociaz piwko zarzucic? Pozdrawiam i powodzenia w starankach - niech sie Wam lozka polamia:-) A wczoreaj nie pisalam, bo maz mnie \"zaatakowal\" :-) Jka nie trzeba to mu sie chce...Ale dobrze to wrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) OneWish jednak dostałaś @...cholera mnie bierze co to w nas siedzi że kolejna porażka na topiku....ale jak myślisz że dam Ci urlop od odzywania się to się mylisz...:P sorki że się do Ciebie wczoraj nie odezwałam już wieczorkiem ale wiesz....muzyczka, winko, stringi....resztę sobie dopisz sama:D:D:D ziolka ja tak samo przechodziłam każdą @ na początku staranek:( tydzień miałam przeryczany po kątach, ale teraz utworzyła mi się swego rodzaju zbroja:) i byle @ mnie nie rusza... Kochane koleżanki bardzo bardzo bym chciała żeby tego lata przyleciało na nasz topik trochę więcej bocianów..czego Wam z całego serca życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie OneWish...mialam nadzieje, ze teraz jak juz kupilas te anty..to Ci akurat nie beda potrzebne, ze jednak Cie w koncu trafi. Ale coz. Zagladaj caly czas i opowiadaj jaki to masz teraz luz:-) ja tylko mam nadzieje, ze ja Wam nie zarzuce kolejenej smutnej wiesci w srode... Pozdrawiam Was goraco kobitki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz jak nawet mi sie ze dwa dni spozni to nie powinno byc paniki, bo jestem przepracowana, przeprowadzam sie i bralam antybiotyk (chociaz z reguly takie rzeczy na mnie nie dzialaja, 28 to 28 dni, nawet jak bralam slub i mialam zaraz potem magisterke, prace i wyjazd za granice - nic a nic mi sie nie spozniala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie juz się dzis zaczynaja plamienia, więc pewnie jutro będzie pompa i ta wredna małpa @ się pojawi z calą swoją mocą onewish - jak tam po chrzcinach? czy jeszcze nie wróciłaś? opowiadaj tu nam zaraz jak sie udała impreza? aniusia - trzymam mocno kciuki, żeby nie było @ w środę, w czwartek, za tydzień i tak przez całe 9 m-cy zeby jej nie było:) A wiesz, że u mnie tez tak było: ślub koniec czerwca, obrona w połowie lipca, a początek wrzesnia wyjazd za granice na 8 m-cy. A teraz sobie pluje w brode, że zamiast sie szlajac po świecie, nie wystartowalismy od razu ze starankami, kto wie może już bysmy mieli małego 3-letniego szkraba? No dziewczynki, koniec leniuchowania, zapraszam na pogaduchy, dajcie troche chłopom odsapnąć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka! Szok! Ja tez mialam slub w czerwcu, w lipcu obrone i na poczatek wrzesnia wyjechalam za granice (dwa lata temu) . No i na poczatku mialam znalezc dobra prace i w ogole, jeszcze nie pora, bo mieszkalismy na kupie z jego bratem. ale teraz tez sami nie mieszkamy, tylko w trojke, a bedziemy w czworke (ja, moj maz i dwoch znajomych - wlasciwie jego kolegow z pracy), ale juz to olewam. jedynie dobrze ze mam prace ktora mnie satysfakcjonuje. Tylko teraz juz minelo mi 9 lat jak pracuje i juz mam dosc. I tak nie mam zapedow na jakies nie wiem jak wysokie stanowiska... Oby sie nasze zyczenia spelnily jak najszybciej:-) Wlasnie zaczely mnie bolec cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
hej hej to znowu ja.miesiaczki nadal nie ma.dzisiaj zrobie test i zobaczymy co wyjdzie.pozdrawiammmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.05...........14.06.... ......16m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.06 ............ 20.07 ......... 2 lata 1m-c Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec...............15.05.............. 17.06...........11m-cy (teraz przerwa i zmiana gin) marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata NINA_24: ......Ełk .............26dc ..................19.05. ...........9 m-cy migmig.....Kraków.........05.05.....................02.0 6.......ponad 3 lata OneWish.....Łódź.......42.........02.05........3m-e rawiam Wkleiłam tabelkę, bo cos dawno jej nie było, no i przy okazji uaktualniłam. madalena - 👄 🌻. Nie wiem kto to zrobił, ale jestem pewna że ktoś przechwycił moje fluidki, które dostałam od ciebie, na razie nikt się do tego nie przyznaje, ale poczekamy, jak się niedługo któraś pochwali ze ma II krechy na teście - to będzie winowajczyni:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka to teraz szybko łap ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamkobietki! Ja dzis mam strasznego lenia, jestem w pracy, ale najlepiej bym juz wyszla, a to jeszcze 5 godzin... Carolla, migmig jak tam staranka? Sciany sie trzesa? :-) POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.05...........14.06.... ......16m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.06 ............ 20.07 ......... 2 lata 1m-c Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec...............15.05.............. 17.06...........11m-cy (teraz przerwa i zmiana gin) marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata NINA_24: ......Ełk .............26dc ..................19.05. ...........9 m-cy migmig.....Kraków.........05.06.....................03.07.......ponad 3 lata OneWish.....Łódź.......42.........02.05........3m-e no to ja też uaktualniłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia trzymam za Ciebie kciuki.....ma nie być żadnych smutnych wieści a jeśli chodzi o staranka u mnie, to w piątek i sobotę było super ale wczoraj nic nie było bo mnie mój wyprowadził z równowagi...wieczorem już było ok. przeszło mi trochę ale nie miałam nastroju..na nic.. natomiast dziś mój chodzi za mną od rana i się łasi, ale ja się twardo trzymam:) bo dziś mam wizytę u gina i czekam co zrobi z tym moim śluzem...jak go jakoś zlikwiduje to wtedy staranka u mnie na nowo:D a jeśli nic z nim nie zrobi to......staranka i tak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) u mnie 2 d@ i straszliwe bole brzucha i glowy. od rana jestem jak trafiona i nie moge znalezc sobie miejsca. ziolka-chrzciny byly bardzo udane :) moja chrzesnica wygladala jak maly aniolek i bylam bardzo wzruszona faktem podania jej do chrztu :) impreza byla w fajnym lokalu i wszystko udalo sie super-ale dzis boli mnie glowa (pewnie od wina rozanego,do ktorego pod koniec imprezy przyssalam sie wraz z mezem ;) migmig-no ja Ci mowilam,ze 2 kresek nie bedzie i w ogole sie nie nakrecalam.wrecz czekalam na @ aby zaczac brac piguly i miec te 4 miechy z glowy.jak wyjade na urlop za tydzien a potem we wrzesniu to sie chociaz nie bede zloscic,z znow mam przeboje z okresem.ale boje sie jak cholera,ze przytyje po tych piglukach jak po ostatnich,choc te ponoc nie powoduja tycia bo sa trojfazowe-czas pokaze :) aniusia-trzymam kciuki,powodzenia i uszy do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! niedawno pisalam wam,że zaczęlam brac clo i nie mam żadnych objawów ubocznych! jednak nie poszło tak latwo już w drugim dniu przechodziły mnie takie uderzenia gorąca. teraz już rozumiem teściową która przekwitała i miała to samo!!! mam nadzieje że lek podziała. w niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie ostatni dzien planowanych staranek. Dzisiaj zaczyna mnie bolec brzuch czyli pewnie jajeczkowanie. Na wszelki pociagniemy jeszcze ze 4 dni te nasze przytulanki:) To moze i ja sie w koncu dopisze do tej tabelki :) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.05...........14.06.... ......16m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.06 ............ 20.07 ......... 2 lata 1m-c Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec...............15.05.............. 17.06...........11m-cy (teraz przerwa i zmiana gin) marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata NINA_24: ......Ełk .............26dc ..................19.05. ...........9 m-cy migmig.....Kraków.........05.05.....................02.0 6.......ponad 3 lata OneWish.....Łódź.......42.........02.05........3m-e Carolla........Giżycko.............04.06............03.o7..............18 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
czy ja moge sie dołaczyc do tabelki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
jutro z rana zrobie test i sie okaze czy bede mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po pracy, ufff! Teraz zjem i sobie walne piwko...Ziolka nie napisalas mi czy tak bez skrepowania mozna pic w czasie brania tych tabletek lub po ...A moze ktoras z Was wie jak to jest? Anyway...i tak butla juz czeka. Trzeba troche zmiekczyc nastroj przed @. Kurde mimig, ja Cie podziwiam, ze sie tyle dni tak namietnie staracie, chyba rzeczywiscie u Ciebie wiory leca i tynk z sufitu:-) A jesli chodzi o tabelke, to tez bym tam wskoczyla, ale jak mam policzyc od kiedy sie staram? Od kiedy bez zabezpieczenie i nic, czy od kiedy z lekami i nic? Buziulki:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia - wiesz, lepiej podczas brania clo nie pic alkoholu, bo gdzies kiedys wyczytałam ze powoduje on wzmożone działanie tego leku, ale w czasie owu, czerwone winko czemu nie? lekarz mi powiedział, że nawet wskazane, na lepsze pękanie, no i wyluzowanie wtedy wieksze, wiec jak masz ochote to jedno piwko czy lampka wina mysle ze nie zaszkodzi, na zdrowie:) (ale wiadomo, wszystko w granicach rozsadku;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasiulka - może ty się lepiej wsztrzymaj z tym wpisywaniem do naszej tabelki, bo jak cos bedzie teges, to bedziesz musiała sie wpisac do innej tabelki, dla tych zaciązonych;) trzymam kciuki:) a mnie dzisiaj zalewa, normalnie pompa:( kto wymyslił, zeby w upały tak się męczyć???? ludzie, dobijcie mnie.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia - ja do tabelki liczyłam od kiedy bez zabezpieczenia i nic, bo z lekami i nic to dopiero, albo juz rok. Ale ty tez moze sie wstrzymaj i wpiszesz sie ew, w czwrtek, a ja nadal trzymam kciuki, az mi niewygodnie pisac tak samymi kłykciami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dzieki :-) Musze dzis spadac, bo cos trzeba sprzatac i zaczac sie pakowac.... Moze mnie nie byc przez dwa dni, bo potrwa troche przeniesienie internetu, ale w czwartek z pracy napisze. Tymczasem trzymajcie sie dziewuszki i pozdrawiam Was serdecznie. !!!! te co maja dzialac niech dzialaja, ze az strach, a reszta niech sie relaksuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
jak narazie moze sie powstrzymam z tym wpisywaniem.z ginekologiem musimy poczekac do piatku.i zobaczymy czy bedzie fasolka.i mam przestac brac bromek jak nie dostane.buziaczki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) kobietki:) OneWish fajnie że chrzciny się Wam udały i jesteś zadowolona......no ja też bym była na Twoim miejscu ...ale nie mam komu dzidzi trzymać do chrztu no i na widoku też i nikogo bliskiego nic....jakieś fatum mamy w rodzinie mówię Wam..... Wiadomość dnia....już wiem co to jest odsysanie śluzu....przeżyłam to i nic nie bolało:) chwilkę trwa, ale nie wiem jak gin to robił bo byłam w wiadomej pozycji:D ale czułam jakieś smyranie w środku a potem coś fukało:D chyba zbierał śluz jakimś zasysaczem a potem go gdzieś wypuszczał:) podobno nie było go bardzo dużo ale trochę jednak było i nie był jakiś specjalnie ciągnący jaki powinien być tylko jakiś gęsty....no ale czy za gęsty to się dopiero okaże później;) w każdym razie kazał się wziąć od razu do roboty jeszcze przed nocką żeby nie zdążył się śluz nazbierać z powrotem.... Jutro rano idę na usg...zobaczyć jak tam mój pęcherzyk....a wieczorkiem idę na powtórkę z odsysania...nieźle mam....dwie wizyty w jeden dzień zaliczę.....a ile sobie po mieście pojeżdżę w korkach...normalnie same plusy..hehehe ale jak się udadzą mojemu ginowi te wszystkie kombinacje alpejskie to będzie cud:D Pozdrawiam dziewczynki Was wszystkie i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
u mnie niedługo tez szykuje sie przeprowadzka.za jakis tydzien.dostałam mieszkanko i teraz czekam na kluczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carollciu kochana z tabelki wynika że będziemy razem czekać na nie dostanie @ może nawet razem zatestujemy?? oczywiście wszystko w odpowiednim czasie...no i zależy co mi gin powie po jutrzejszym usg..ale pewnie będzie w porzo aż do samej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja jeszcze dłuuugo nie zobaczę swojego własnego kąta:( 😭 pa papaaa idę ajci do łózia, które ledwo jeszcze się trzyma kupy:D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-) Kurde z tego wszystkiego nie moge spac i obudzilam sie przed 6sta rano!!! To dzis ta przeprowadzka, ale nic wczoraj wieczorem nie zrobilam...Dopiero na 11sta idziemy podpisac umowe i przenosiny. Kurde przezywam jakby to byl moj wlasny dom! A to tylko wynajmowany...A na swoj to nawet nie wiem ile jeszcze poczekam (poki co odkladamy tutaj, ale to jest na jaks inwestycje, gdzie nasz wlasny dom jest gdzies na szarym koncu:-( ) Poki co korzystam jak jeszcze internet mam w domu i pisze. Zadam moze glupie pytanie, znow co do tej tabelki - a stosunek przerywany liczy sie do tych z zabezpieczeniem, czy bez? :-) Migmig, ale masz przeboje, naprawde sie modle, zeby Ci to odsysanie sluzu pomoglo :-) A Ty Carolla tak sie namietnie starasz, ze nic od Ciebie teraz nie slychac, ho, ho!!! :-) Teraz sie zastanawiam czy zrobic ten test jutro rano, w dniu @, czy moze jeszcze poczekac na rozwoj wypadkow? Juz mnie korci... W zeszlym miesiacu to chociaz mialam wymowke zeby zrobic test, bo musialam sie upewnic przed kolejna porcja clo co jest grane. Ale w tym miesiacu juz go nie bede brala, wiec nie wiem... Milego dnia zycze i migmig - jeszcze dzis bede zagladac, wiec napisz dalsze wrazenia z wizyt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka, jak sie trzymasz? juz troche zelazala powodz:-) ? Mam nadzieje. Podobno w Polsce straszne upaly, to pewnie ciezko jeszcze z ta @. Przeprowadzam sie chyba z 8smy raz w zyciu, ale jeszcze nigdy tak nie wstalam rano z wrazenia:-) Moze ten dom bedzie jakis szczesliwy...Bo ten co teraz mieszkam nie byl, zaraz na poczatku nas tu okradli i to dosc dotkliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×