Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

czesc dziewczyny! jakoś dziś pusto nie ma żadnych newsów! ja od dziś zaczęłam kurację clo. ciekawe czy cos poskutkuje, nie mam żadnych objawów przez was opisywanych! może mam za małą dawkę! 1raz dziennie po 1! mam stwierdzone pco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 26dc i czekam na @. milvane juz czeka, przypominajka w lazience juz tez zamontowana i zaczynam 4 m-ce totalnego zamotania :/ do tej pory mialam objawy swiadczace o rychlym nadejsciu @ - a od wczoraj cisza. cisza i zero jakiegokolwiek zwiastunu @,tylko piersi mnie bola i pewnie znow bedzie total zaskok w pracy albo w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga-aga
cześć dziewczyny przypadkiem trafiłam na tą stronę. ja też mialam problemy z zajściem. mamy już jedno dziecko i chcieliśmy mieć drugie. chodziłam prywatnie do bardzo dobrego(i drogiego jak na moją kieszeń) lekarza.niestety tym razem mi nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:) Alez mnie ta choroba trzyma, takie cholerstwo, ze nic nie bierze tego. Dobrze ze juz chociaz gardlo mnie nie boli i nie mam goraczki. Jeszcze dwa dni i zaczynam staranki :) OneWish alez mialas koncert. Moj maz maaaaarzy zeby pojechac na koncert dream\'ow, ale nigdy nie mamy okazji :( Kiedys na pewno na niego pojedziemy:) Ziolka ja tez trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka jesli chodzi o te ziolka na angine to ja bardzo chetnie poprosze o liste :) ja nie czesto choruje ale za to maz jest mistrzem w gardlowych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze, ze mimo wszystko humory dopisuja:-) Ja musze szybko,m bo obiad gotuje (dopiero). Fajnie OneWish, ze zabawa sie udala. Tez bym gdzies wyszla... K*** daj znac co tam po wizycie u gina. Carolla trzymam juz za Ciebie kciuki, zeby Wam sily i szczescie w staranich dopisywaly:-) Ziolka, ja tez mysle o tym Twoim tescie, a i juz o swojej dacie przy okazji...Test w razie co mam. A ja dzis mialam w pracy napad placzliwego nastroju, myslalam, ze sie nie opanuje, wszystko mnie z rownowagi wyprowadzalo i lzy w oczach i zlosc! A to byl u mnie zawsze syndrom zblizajacego sie okresu - z tym ze to jeszcze 6 dni zostalo. A poza tym nic mnie nie boli (przez ostatnie mies. jak zaczelam brac te leki, to bolaly mnie piersi i to strasznie, a teraz nic anic). Czasem tez mnie cos zakuje w dole. Nie chce sie nakrecac, ale moja siostra urodzila dwojke i nigdy nie miala zadnych symptomow ciazy, jedynie okresu nie dostala... No, musze leciec do kuchni! Pozdrowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) carolla - cieszę się, że już powoli przechodzi:) Przepis wedle życzenia: KURACJA ZIOŁOWA (OD ANGINY I INFEKCJI GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH): Zioła: Pulmosan, Pectosan, Nervosan, Tymianek, Słonecznik (niełuskany) Mieszankę z tych ziół zaparzyć - 1 łyżeczkę na 1 szkl. wody, pić po pół szkl./2 razy dziennie. Krople: Pectosol - 3xdziennie po 20 kropli Sok z podbiału - 3xdziennie po 20 kropli Sok prymuli - 3xdziennie po 20 kropli Astmin - 2xdziennie po 15 kropli Wyciąg głogu - 15 kropli po obiedzie Mam nadzieję, że na męża poskutkuje - naprawde polecam, pomimo że są ohydne w smaku:) aniusia - ja też trzymam za ciebie kciuki i za pozostałe dziewczyny oczywiście też i powiem ci, że od dwóch dni mam podbnie - wściekam się nie wiadomo na co i o co i ryczę ze złości, co raczej mi się nie zdarza, ale ja tak mam raczej nie na @ tylko jak mam chandre:) a brzuch nadal boli:( i nie wiem kurde o co chodzi, czemu trzeba zawsze tyle czekac zanim mozna testowac??? nieeeeenawiiidzęęęęę tego czekania!! onewish - fajnie ci, ja nigdy nie byłam na takim koncercie z prawdziwego zdarzenia, tylko jakies tam koncerciki w mojej mieścinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka - ja tez nie miałam żadnych dolegliwości w czasie brania clo, nawet jak brałam 2 tabl. dziennie, zero skutków ubocznych, o których pisze w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) OneWish jak masz migrenę to świadczy że koncert musiał być wyjątkowo udany:) najważniejsze że się dobrze bawiliście i będzie co wspominać:) Carolla skoro staranka zaczynacie już za dwa dni to koniecznie musicie wyzdrowieć:) żeby Wam sił starczyło dać ostro czadu:D ziolka ❤️❤️❤️ jak jest u Ciebie z wynikami beta ? masz od razu w ten sam dzień? bo ja żeby znać wyniki wieczorem to musiałam wyrobić kartę stałego klienta w diagnostyce i teraz do wszystkich wyników starych i nowych mam dostęp przez net, gdyby nie to, to wyniki miałabym dopiero na drugi dzień rano. Tylko raz jak mi gin załatwiał beta to wyniki miałam po 2h ale to był ewenement :) wiecie co, tak mi się usnęło dziś po pracy że się obudziłam o 21 i z wielkimi \" bólami\" wstałam żeby się wykąpać....no takie popołudniowe drzemki to mi się raczej nie zdarzają, ale byłam okropnie zmęczona...nawet teraz ledwo patrzę na oczy ale co jak co Wam nie odpuszczę....musiałam tutaj zaglądnąć :D Pozdrowienia dla Was dziewczynki :D dobrych snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i juz po obiadku. Justka, ja tez bralam po dwie tabletki dziennie clo i nie mialam zadnych skutkow ubocznych...Takze bierz je spokojnie i do dziela:-) Migmig, ja tak wczoraj zasnelam, ze jak sie przebudzilam, to ledwo poszlam zrobic siku i nawet nie zmylam twarzy, tylko w koszule i spac...Ale ja mysle, ze to te hormony tak troche dzialaja ( u mnie mi sie wydaje ze ma to zwiazek z braniem Duphastonu). Ziolka dzieki za przepis kuracji. skopiowany i zapisany w kompie :-) Ja tez jesli juz choruje, to na gardlo! Ale nie mam pojecia jak te ziola tu znajde w razie co. Ale na zapas sie nie martwie. Na przyszlosc bedzie - przywioze z Polski. Tylko te krople pic, czy jak? Dobrej nocy spioszkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jaga-aga! Dlaczego Ci ten drogi ginekolog nie pomogl? Olewal Cie czy byl niekompetentny? Sprobuj u innego...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) migmig - jak zrobię rano betę, to wyniki będą po południu, a jak zrobie po południu no to wyniki już następnego dnia rano, ale ja oczywiście polecę raniutko:D anusia - te krople sie pije, najlepiej odmierzyć do szklanki z odrobiną wody i luuu, na zdrowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółka-no to jutro sie nie doczekam na wyniki...Jestem pełna ciekawości!! Poprosilabym Cie o specjalnego SMSka, ale telefon mi siadl :( I nie moge go wlaczyc. Ale nic. Zajrze jutro na topik to bede wiedziala co sie swieci. Ja od 2 tyg mierze temp. No i dzis 14 dc i czekalam na jakis pik owulacyjny LH na wykresie. I dzis sie pojawil. Tylko ze nie wiedzialam sluzu plodnego i nie wiem jak wyliczyc dni plodne. mam niby b. fachowa ksiezke ale tam wsio opiera sie na temp+sluz. A wydawalo mi sie ze juz umiem obliczyc dni plodne :( Dupaaaaaaaaa :( W tym m-cu przynajmniej nie licze na nic bo wypadly prawdopodobnie wtorek-czwartek (dzis) a maz dopiero bedzie jutro w nocy. Jest szansa ze w lipcu bedzie inseminacja. moja pierwsza. A ziolka to wyzeraczka juz w tych sprawach :). Czy Wy tez jestescie takie zmeczone?? ja od kilku tyg zasypam w pracy po 2 kawach. Boje sie autem jezdzic bo sen mnie w drodze do domu lapie. jezdzi kolega. mowie Wam, ze kiedys zasne za kierownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzeza
hej dziewczyny jestem na clo pierwszy cykl . W 12 d.c miałam usg i były 2 pęcherzyki 17,5 i 19 mm dziewczyny nie dostałam nic na pęknięcie ,nie wiem czy doktor zapomniał ale teraz martwię się czy same popękają . Czy zawsze się daje po clo pregnyl . ja swoja owu mam ale prawdopodobnie nie pradidłową ,pęcherzyk zawsze peka . Ale czy teraz po samym clo pęknie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka przesyłam tobie fluidki żeby się udało, trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzeza po clo nie zawsze daje się zastrzyk na pęknięcie, u mnie najpier gin sprawdził czy za pierwszym razem same pękły, jeśli nie to w następnym cyklu chciał podać zastrzyk. W moim przypadku za pierwszym razem nie pękły a za drugim razem jak poszłam na zastrzyk najpierw zrobił USG i się okazało że tym razem sam pękł i zastrzyk nie był potrzebny. I się udało jestem w 8 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzeza
madalena Super że Ci sie udało :) GRATULACJE mam nadzieje że same popękaja . zastanawiam sie czy jak nie pekna to co wtedy robi sie torbiel czy ona sama ginie czy trzeba cos wziaśc . to moj pierwszy cykl z clo i jeszcze mało na ten temat wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzeza u mnie za pierwszym razem było tak że dostałam za dużą dawkę leku i miałam 4 prawie 4 cm pecherzyki więc nawet nei mogłam dostać zasrzyku bo po zastzryku by jeszcze urosły a to juz było niebezpieczne. Niestety nie wydaliły sie razem z @ i w następnym cyklu nadal były i było prawdopodobieństwo że zrobią się torbiele ale na szczęście w kolejnym cyklu zaczeły zanikać. Więc nie zawsze musza robic się torbiele z niepękniętych pęcherzyków. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ BABECZKI :) ziolka-od wtorku caly czas o Tobie mysle :) koniecznie sie jutro odezwij i daj znac co jest grane :) caly czas trzymam kciuki i mocno wierze,ze sie uda!! carolla-koncert Dream Theatre bedzie w tym roku jeszcze raz-2 pazdziernika w warszawskim Torwarze :) w poniedzialek zamawiam bilety-przemyslcie sprawe,moze wybierzemy sie razem?? :) migmig-po czesci masz racje,ale z drugiej strony mam migreny bo to u mnie w rodzinie norma i co 3 osoba ma wiec i ja sie z nia zmagam :) odezwij sie na gg :) milego dnia,witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzeza
madalena dzięki to juz wszystko rozumiem . Pozdrawiam ,dbaj o siebie i fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena - fajnie, że zglądasz do nas i dzięki bardzo za fluidki, mam nadzieję że się przydadzą:D dzieki dziewczynki za trzymanie kciuków:D kurde, ale mam dzisiaj sajgon w pracy, normalnie nie mam czasu nawet na siku i już ledwo żyję, a do końca jeszcze 4 godz. Ja chce do domuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka, trzymam kciuki!!!!! Tym razem sie uda bo długo była cisza na topiku więc ktoś musi przełamać ten smutek.Wierzę że to będziesz TY! Ja zaczęłam brać Bromergon i dostałam @ w 20 dc. Dziwne tym bardziej ze zawsze cykle miałam bardzo długie. Zobaczę jaki teraz będę miała cykl. Pozdrawiam WSZYSTKIE kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pisze z pracy, wiec szybko...No wiec Ziolka, trzymam kcuki jak moge!!!!!!! A za reszte tez. I dzieki magdaleno, za dobre slowa. U mnie dzis dzien dobrych newsow, wiec wierze ze bedzie dobrze u Was tez. Otoz dzis dostalam informacje, ze panu ktory nam teraz wynajmuje mieszkanie bedzie na reke jak pomieszkamy jeszcze dwa dni! I nie bedziemy za to dodatkowo placic! Takze super, bo nie bede musiala latac z walizkami przez dwa dni. A poza tym wlasnie zadzwonili, ze naprawili mojego meza zegarek w ramach gwarancji , a tak naprawde to on sam go zepsul:-) No, takze powienno byc dobrze. Jeszcze nich mojej klientce rozpatrza dobrze reklamacje i w ogole bedzie ok. A ja dzis w pracy od 11-20 stej, takze pewnie wieczorem juz nie uda mi sie nic skrobnac. Wiec Ziolka, jeszcze raz, TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZY PORANEK, OBY BYL SLONECZNY I WYWOLAL USMIECH NA USTACH:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dziewczyny, ale wy kochane jesteście, aż mi się ryczeć chce ze wzruszenia że tak za mnie trzymacie te kciukasy, naprawde, bardzo bym chciała żeby wasze wysiłki nie poszły na marne, jeszcze raz wam dziękuje, bo to naprawde mi pomaga, jak wiem ze tyle osób jest ze mna, pomimo ze z wiekszościa z was nie znam sie osobiście. Wielkie buziaki wam przesyłam i dziekuje wam kochane moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, ze moglo by sie teraz udac, bo 4 lata jesteśmy małżenstwem (28.06 mamy własnie rocznice) - 2 pierwsze lata nie staraliśmy się o dziecko, ale tez nie używaliśmy żadnych srodków antykonc, tylko kalendarzyk małż. (wtedy jeszcze nie przypuszczaliśmy wogóle ze beda takie schody), potem przez kolejny rok staraliśmy się o dziecko, ale naturals, a ze nic nie wychodziło, to po roku poszliśmy do lekarza i jutro własnie dokładnie mija rok od naszej pierwszej wizyty u gina i naszych słów: \"Panie doktorze, pragniemy miec dziecko, ale chyba sa jakies problemy...\". I jak sobie pomyśle ile się przez ten rok nachodziliśmy po tych lekarzach, ile badań przeszliśmy, ile rozczarowan, ile łez wylanych, ile leków połkniętych i ile jeszcze różnych rzeczy to tylko jedno mi sie na myśl nasuwa - jutro musi byc wreszcie pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka ja jak co dzień się przypominam że jestem z Tobą i kciukasy trzymam!!!! baaardzoo Cię proszę jak tylko będziesz jutro wiedzieć co i jak to daj od razu znać tu do nas na topik;) OneWish próbowałam Cię złapać wczoraj na gadulcu ale włączyłaś się tylko na sekundę i nie zdążyłam:D aż taka szybka to nie jestem:D a dziś za momencik zmykam do gina na wizytkę bo mam na 20 więc jeśli dam radę to późnooo! a z tym zmęczeniem to ja też mam od pewnego czasu...jadę rano do pracy to śpię a jak wracam to też śpię i tak zawsze....na szczęście wtedy nie prowadzę:D:D:D pozdrawiam wszystkie babeczki :) i znikam do wieczorka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już zdążyłam wrócić od gina a tu dalej nikogo ??? oj dziewczynki zaniedbujecie nasz topik! meldować się tu zaraz! któraś na pewno jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
czesc dziewczyny.kurcze dziewczyny tak sie staralismy a ja czuje ze dostane miesiączke.trzymajcie kciuki aby nieee.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
no ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powracając do tematu to dziś dowiedziałam się coś dziwnego i nowego...bo gin mi powiedział że w tym cylku i w następnym w trakcie owu mam przyjść na odsysanie......śluzu:O stwierdził że ostatnią przyczyną jaką się u mnie można dopatrywać jet być może zbyt gęsty śluz, który zatrzymuje wszystkie plemniki....???? no i teraz się pojawia pytanie do Was czy któraś coś takiego miała?? albo przynajmniej słyszała o tym cudacznym odsysaniu?? bo ja pierwszy raz!! Mam tak mieć to odsysanie przez 2 cykle, a potem pójdę na inseminację około września października. Pozdrawiam wszystkie śpijcie dobrze i już wkrótce weekend to sobie odsapniecie od tej roboty na okrągło:D OneWish znów byłaś na gg przez sekundę....może coś jest nie tak?? albo jak mnie tylko widzisz to uciekasz:D to możliwe heheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×