Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

justka-ja tez mam czasem takie objawy przy \"....\". No bez szczegółow. Bo tak normalnie to nie widuje u siebie plodnego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, ja to napewno wczesniej owulki nie miewalam, albo bardzo rzadko, bo wszelkie te objawy byly dla mnie nowoscia i to dopiero je odczulam w drugim cyklu brania clo...A w tym cyklu nie bede brala, takze sie zobaczy, przynajmniej wiem czego sie powinnam spodziewac, bo na poczatku jak sie mnie gina spytala czy czuje roznice w drugiej polowie cyklu, to sie na nia dziwnie popatrzylam...Jak nie bede znow miala zadnych odczuc, to znaczy, ze owu znow nie ma i ze bez tego leku nie da rady chyba... Paulka123 - ja sie ciesze ze sie odezwalas, bo zawsze sie zastanawialam co sie stalo u dziewczyn z poczatku topiku...:-) Ciesze sie ze Tobie sie udalo, gratuluje corci i marze, ze mnie tez i nam sie uda.... A mnie dzis bola wszelkie miesnie i sie zastanawiam, czy znow mnie jakas choroba rozklada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
witajcie.dziewczyny mam pytanko czy w czasie ciązy mozna isc na przeswietlenie płuc.musze zrobic do pracy ale jak to by miało zaszkodzic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasiulka-oj, niewskazane jest. Koniecznie zapytaj lekarza. ja uwazam ze jak nie ma podejrzenia u Ciebie zadnych zmian a jedynie rutynowa kontrola do pracy do moze poczaekac 9 m-cy. ja bym na zimne dmuchala. A ja miala przed momentem takiiiiiiiiiiiiiiiii bol ze o malo nie zwymiotowalam. Dobrze ze mam KETONAL. w 10 min pomogl i nic nie czuje. To juz @ sie zaczyna. dzis bol a jutro bedzie krew. tak u mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co oznaczają takie jakby ciagnięcia na dole! kilka dni mialam bóle na dole a teraz mam ciągnięcia! jstem w 16dc. co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanka-rozumiem co znaczy ból przed @!!! ja dawniej potrafilam z bolu wymiotowac i to dzien przed @ i dwa dni w trakcie! to jest ból z ktorym nie moze się nic równac! to jest niesprawiedliwe, bo nie dośc że trzeba się co miesiąc nacierpiec to jeszcze nie można zajśc!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka-nie wiem co to sa te ciagniecia. Trudno powiedziec. A co do bolu to ja od 12 lat mam takie.Roznie sobie radzilam wlacznie z robieniem zastrzykow z pyralginy, bo leki zwracalam. Ale od roku mam KETONAL. jest super. jedna tabsa wystarcza mi na caly dzien. Drugi dzien radze sobie apapem lub czyms podobnym i jakos zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Carolla jak tam u Ciebie samopoczucie przed jutrzejszym dniem? ja prawie bym zapomniała....strasznie mi się nie chce po pracy jeszcze biegać na badanie..ale trudno nie chcem ale muszem:D ziolka OneWish co u Was?? coś nas zaniedbujecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasiulka-oczom nie wierze-jak mozna byc tak glupim?? kazdy kto wykonuje przeswietlnie najpierw pyta kobiete czy nie jest w ciazy.promienie rtg powoduja ciezkie uszkodzenie plodu albo poronienie. juz wyczytalam raz ze pochwalilas sie ze palisz. zal mi Ciebie i Twojego dziecka. jestes nieodpowiedzialna i mozesz sie na mnie obrazic-ale prawda jest po mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almera ma racje
wielkie szczęście spotkało cię wasiulka, chyba za szybko - popatrz na inne dziewczyny które tak się starają i mimo tego nic im z tego nie wychodzi, nawet niemasz pojęcia jaką przykrość im robisz takimi wywodami, weź się w garść i przestań gadać głupoty do innych dziewczyn - podczytuję was i trzymam mocno kciuki oby i wam się udało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig pamietasz o mnie patrze:) jak mi milo :) No tak, jutro ide na bete tylko ze ja lece rano. Mam stracha jak cholera i jak zwykle co miesiac sie nakrecam. Teraz jakos tak sie nakrecilam, bo nie bola mnie cycki chociaz dzisiaj 24 dc a zawsze bolaly mnie okrutnie od 21 dc. Troche pobolewa mnie brzuch co pare godzin ale tak tyci. Ale coz... pewnie kolejny raz sie zawiode. W piatek do gina. Oj co to bedzie co to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) nie mam teraz czasu aby do Was pisac,ale czytam Was codziennie.dzieki za troske tym z Was,ktore sie o mnie martwily-wszystko juz wyjasnione. okazalo sie, tak przynajmniej pokazaly wyniki,ze to nie wina pigulek a cisnienia i przemeczenia. teraz luzuje,odpoczywam a maz zabiera mnie jutro nad morze-i tylko szkoda,ze pogoda jest na wybrzezu brzydka i sztormy. dla mnie moze nawet padac snieg-musze sie ruszyc,bo wierzcie mi jestem wykonczona. wasiulka - podczas ciazy nie robi sie przeswietlen i nawet jesli kobieta w ciazy zlamie noge to lekarze wola ja wpakowac w gips od razu niz robic przeswietlenie. mam nadzieje,ze nie palisz... naprawde jak sie \"dowiem\",ze popalasz to sie strasznie na Ciebie zezloszcze ;) a tak na powaznie-dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieję że to już się uda w tym miesiącu....byłoby po prostu super...a ja idę wieczorkiem ale tylko dla formalności bo i tak wiadomo że nic z tego więc jestem całkiem na luzie:) trzymaj się cieplutko będzie dobrze:D OneWish baw się dobrze może pogoda się poprawi i się jeszcze poopalacie a ja czekam na foty już od dziś:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Carolla, migmig, ale by bylo fajnie jakbyscie obie zaszly :-) FAJNIE BY BYLO NAPRAWDE! Jutro bede tu zagladac od ok 12stej... OneWish, dobrze ze Ci juz lepiej i sprawa sie wyjasnila. Odpoczywaj, ja sadze, ze tez praca i zmeczenie sprawiaja, ze ciezko nam zajsc... Pozdrawiam z chlodnawego Dublina:-) Hophop, Ziolka, zyjesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia28 cmok cmok :) migmig zycze Ci w dniu jutrzejszym tego samego czego i ja bym tak bardzo pragnela:) Kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Jakoś tak się od tego wszystkiego oderwałam, że przyznaję ze spuszczoną głową, że i do was rzadziej zaglądam:) Ale co jakis czas nadrabiam zaległości i zawzięcie czytam, tyle że nie zawsze piszę, no bo jak się zawiesza działalność to nie bardzo jest o czym pisać. Kurczę, dzisiaj jest nasza rocznica slubu i wiecie co? Po raz pierwszy o niej zapomniałam, przed chwilą mąż zadzwonił do mnie do pracy i pyta się mnie czy wiem, który dzisiaj jest, a ja - no wiem 28............. UPSSSS. Pocieszam się tylko że on też zapomniał, tylko że u niego to normalne że nie pamięta żadnych dat:D migmig, carolla - trzymam za was moooocno kciuki;) aniusia - hop hop :D 🌻 👄 🌻 :D onewish - baw się dobrze nad morzem i odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj, aha no i oczywiście odpoczywaj:D Paulka123 - hejka, czyżbyś zaglądnęła do nas , bo są jakieś plany na drugiego bobaska??:D Jeśli tak, to zapraszamy, jak najbardziej:) jak nie, to tez zapraszamy, zaglądaj częściej do nas;). Jak tam Mania, dobrze się chowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolla, migmig-czekam na wiesci. Ziolka-gratulacje!! A jakis uroczy wieczor przewidujecie :) Ja dziś mialm goscia w nocy:) Maz wpadl na noc na 4 godzinki. Patrze, a tu laduje ktos w moim lozku!!! Ale rano, zanim sie obudzilam juz go nie bylo. Nawet nie zapytalam jak mu sie podobalo we Wloszech. Juz wyjechal do Gdańska. Jedynie w kuchni znalazlam butelke wloskiego wina i aceto balsamco. Bedzie do mozarelki :) Mniam, mniam!!! A!! dziś 1 dc mam. Zaczelo sie punktualnie. Rowno 28 dni. I tak od lat. Jedyny plus mojej @ to regularnosc. dzis ide do gina. Dowiem sie co z ta inseminacja. Bedzie-nie bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
ale almera mnie podsumowała.wielki dzieki.ja juz nie pale a o co przeswietlenie sie zapytałam bo nie miałam pojecia czy mozna zrobic.czy to nie zaszkodzi.juz wiem ze musze tylko zaswiadczenie od gina do pracy przyniesc.ja bardzo chciałam tego dziecka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim! :-) Dziewuszki , a zwlaszcza Carolla, kiedy wynik? Bo wiem, ze mgmig to wieczorkiem... Nadwislanka, z jednej strony fajna noc, a z drugiej to rozumiem, bo tez przez rok bylam bez mojego - przerypane... Ziolka - WSZYSTKIEGO NAJ I NAJ I CIAGLEJ WIELKIEJ MILOSCI ORAZ WIESZ CZEGO DO PELNI SZCZESCIA - Z SERCA WAM ZYCZE W ROCZNICE :-) JAKOS MUSICIE TO UCZCIC TYLKO WE DWOJKE... a teraz mam wiadomosc dnia - wlasnie przeczytalam maila od siostry ze zrobila test, bo miesiac nie dostala@ i wyszlo jej ze zaszla... Ciesze sie, bo ona starsza ode mnie, 32l, dopiero wlasnie we wrzesniu sie hajta i tez sie chyba starali od roku, ale u lekarza nie byla i sie stalo... Jak ona zaszla to moze i na mnie przejdzie:-) Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIOLKA-najlepsze zyczenia-radosci,milosci,ciepla i tego,czego pragniesz najbardziej :) :* pozdrawiam Was kochane i zegnam-wybywam dzis nad morze,papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede zaraz ryczec jak bobr. Nie dosc ze ten wynik to jeszcze pol godziny temu zapytalam szefa czy moge sobie jutro przerwe przelozyc z godziny 12 tej na 16.30 a on na to: a dlaczego???? no wiec ja ze ide do lekarza a on hmmm no dobrze. Wiecie jak sie czuje? Nie dosc ze nie moge miec dziecka to jeszcze czuje sie jakbym pracowala w wiezieniu !!!!! Jak tak mozna traktowac pracownika? Boze mam dosc dzisiejszego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla, rozumiem....No, a ztymi szefami to tak zawsze..Ale moj maz mowi \" i na ciebie przyjdzie pora\" Przykro mi jak nie wiem co...:-( To teraz troche odpoczynku i potem na luziku do dziela:-) Glowa do gory! Wiem, ze latwo powiedziec, ale inaczej nie da rady... Buziaczki! Migmig - wrocilas juz z badania, masz wynik? OneWish - super wypoczynku i zajefajnej pogody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) Carollcia no cóż u mnie też dupa blada no więc chyba w przyszłym miesiącu będziemy się starać znów niemal równo co??? przecież się nie poddajemy oczywiście:) to by było do mnie nie podobne;) dzięki dziewczynki Wam wszystkim za trzymanie kciuków proszę trzymać w następnym cyklu znów za nas obie i za resztę...tak mocno jak ja trzymam za Was topikowe koleżanki:):):):).... już mi się nie chciało nawet na ten test iść bo już widzę że pryszcze i takie inne moje przed @ objawy ale mój mnie zmusił i musiałam...a niech mu świeci chciał to ma...hehehe:D jak widać mi humor dopisuje bo przeważnie chandra mnie dopadnie oczywiście w 1,2dc jak zwykle...a w dupie to mam:) Dobranoc Mychy dobrych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, nie dobrze, nie dobrze... Moze w tym roku czerwiec nie byl plodnym miesiacem... A ja sie juz nie moge doczekac nowych staranek (ale bez clo), a noz widelec cos wyjdzie...:-) Ja sie ucieszylam z ciazy mojej siostry, ale tez mi sie przykro zrobilo... No ale zycie. Nioech jej ladnie brzuszek rosnie. A gdzie jest k***?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
ja juz niedługo nie bede musiała na szefa patrzec,tez mam go dosyc.jeszcze tylko 8 miesiecyy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalizator
moze nie wy wszystkie macie w sobie problem tylko wasi faceci są do dupy... jakby co ja pomoge......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziękuję wszystkim za życzenia:) migmig, carolla - baaardzo mi jest przykro, pewnie dzisiaj już wam przeszło, ale wiem jak się czułyście wczoraj, bo każda z nas tutaj za każdym razem przeżywa takie samo rozczarowanie. Mam tylko nadzieję, że się nie poddacie i z nowym cyklem znów ruszycie do akcji;) katalizator - jesteś żałosny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolka-juz lepiej dzis??? Migmig-widze ze smutki sie Ciebie nie czepaija :) A ja to jestem ofiara wlasnego losu. Myslalam ze wczoraj mam wizyte u gina. Wiec siedzialam w tej Warszawie do 20 o gnam na wizyte a tam......Prosze Pani, Pani ma wizyte 29 czerwca. No myslalam ze mnie trafi. Fakt, bylam pewna ze mam ja wczoraj. No nic, wsiadlam w auto i przygrzalam gaz do dechy. W godzine bylam w domu... Dzis znow bede sie paletac po W-wie zeby byc tam o 20 stej. Bo wizyta dzis. Ale jedyne co zalatwilam to odebralam wyniki posiewow i nasionek. Te drugie gorzej niz fatalne. Jedyne co jest ok to 110 mln plemniczkow (norma mowi o mon. 20 mln). Ale ruchliwosc-FATALNA. Diagnoza: aste....coas tam zoospermia (slaba ruchliwosc) i hipospermia (mala ilosc nasienia). Ta ilosc mnie nie amrtwi, bo z praktyki wiem, ze bywa tego sporo ;) A maz byl tak zestresowany ze ledwie cos wydobyl z siebie. Gorzej ze w ruchu a jest 0 % :( Nie wiem czy w ogole z takimi parametrami mozemy chocby o inseminacji mowic. Dzis sie okaze. Ale co tam. juz w lipcu zapisujemy sie do osrodka adopcyjnego. bede Was informowac na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×