Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość wasiulka
jest naprawde dobry,teraz moge tak powiedziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
dziwczyny ja tez miałam zadawane pytania kiedy dziecko planujemy i tez nie miałam pojecia co im odpowiedziec.ja zawsze mowiłam mam czas jeszcze,a w srodku byłam zła ze nie moge zajsc mimo staran i tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) jestem i ja, właśnie wróciliśmy z działki, a właściwie to już jestem wykąpciana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla dobrze przeczytać że już Ci lepiej, to na pewno dzięki antybiotykowi a pytałaś lekarza o te tabletki przeciw nawrotom tego przeklętego zapalenia pęcherza?? nie pamiętam jakie to były tabletki ale nie złapałam tego dziadostwa już dłuuuugoo zażywa się je po skończeniu antybiotyku powinnaś je wziąć bo są naprawdę dobre...ja miałam problemy z tym co jakiś czas...ale po nich mam już nareszcie spokój... wasiulka jak tam?? brzuszek rośnie;)?? jak się czujesz wiedząc że wkrótce zostaniesz mamuśką?? cholera ja mimo wszystko to sobie tego wogóle nie wyobrażam:D:D:D paranoja co nie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a wiedziałyście że chłop też może mieć zapalenie pęcherza? bo ja nie wiedziałam dopóki się nie okazało że mój to ma, a najlepsze jest to że wcale nie wiedzieliśmy co to jest bo jego stale plecy bolały na dole i to czasami bardzo, smarowałam go Fastum i innymi specyfikami i nic... aż pewnego dnia poszedł w końcu do lekarza no i wyszło szydło z worka, wyleczył się w ciągu 1 tygodnia, a chodził i się męczył chyba z pół roku no bo sikał normalnie....więc nawet przez myśl nam nie przeszło że to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......a jeśli chodzi o głupie pytania od ludzi o dzieci to Wam powiem że mniej więcej po 5 latach już prawie nikt nie pyta tylko wszyscy szeptają za naszymi plecami:) a niech plotkują....zawsze mówię że jak ktoś nie ma własnego życia to się interesuje cudzym......ale to też się przydaje bo mamy sąsiada który zawsze wszystko wie kiedy wstajemy i wychodzimy i kto u nas jest itd itd....a razu pewnego sąsiad się pyta mojego...co zmogło cię w nocy..?? a tu się okazało że mój do łazienki wstawał o 2...przydatny gość bo przynajmniej domu pilnuje jak nikogo nie ma..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia28 i przyszła nieszczęsna @...do Ciebie niestety...a tak naprawdę siłę do walki to ja mam ale zawsze dopiero jak mi się @ skończy...tak jakoś po @ nabieram optymizmu..i znów idę do gina ziolka OneWish co tam u Was babeczki?? Jak się macie i czy @@ się Wam unormowały? czy dalej jakieś cuda wyprawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę se, piszę se, śpiwom se, samam se:D:D:D hop hop jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasiulka jak dobrze ze chociaz Tobie pomoglo:) u mnie nie wiadomo co jeszcze jest grane. Lecze sie od lutego ale nikt nie wie na co :( migmig wlasnie nie zapytalam o te tabletki, bo w sumie nie pomyslalam o ty, poszlam do lekarza zaryczana i tylko blagalam zeby mi pomogl (bylam nawet zdecydowana na uspienie mnie hihihi). A moze to wlasnie furaginum bralas? takie male zolte i na zolto sie sika po nich? Oj zapalenie pecherza u faceta tez czasami moze byc fajne. Swoja droga to faceci zawsze jakos tak lzej przechodza wszystkie takie chorobska. Eh... Nasz przyjaciel ostatnio mial piasek i kamien, meczyl sie tak jak ja az w koncu urodzil kamyczek wielkosci ziarnka grochu. Biedny az mdlal prawie z bolu. Nie no ja do glupich pytan w sumie sie przyzwyczailam, nie to mnie juz tak boli. Boli mnie to, ze musze klamac przy kolegach i kolezankach z pracy ktorzy dobrze wiedza o co chodzi gdy inni pytaja. Kiedys pewnie sie z tym oswoje. jejku jeszcze tylko odbebnic jutro prace do tej nieszczesnej 17 tej i niedziela... jupiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
brzuszek dopiero zacznie rosnąc .dziwne uczucie ale piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla ja furaginum brałam swoją drogą a za nic sobie nie przypomnę co to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale sie ululalam! Przyszli do nas brat mojego meza z narzeczona i sobie popilismy. jutro do pracy, ale to nic.,... Mam nadzieje , ze jak skonczy mi sie @ to bede wyluzowana i pojdzie jak z platka:-) Wasiulka, fajnie ze jesszcze jestes z nami. Ale tak naprawde to ja tez sobie tego nie wyobrazam i moze w tyM Lezy problem? Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop, hop!!! Gdzie jestescie? Oplalacie sie czy jak? Ja dzis w pracy umieram na bol glowy i do tego z @...Trzeba bylo nie pic:-) Jeszcze 5 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Aniusia28 wspolczuje... nie cierpie miec kaca, zle go znosze bardzo. Hmm tez pracujesz dlugo, czyzbys pracowala gdzies w hotelarstwie? Bo ja wczesniej tez pracowalam w recepcji i wlasnie do 19 tej dlatego tak mi sie skojarzylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) no ale obecnością na topiku to raczej nie grzeszycie...... ja też byłam dziś w pracy dłuugo aczkolwiek nie pracuję w hotelarstwie :D następnie przyjechali na chwilę moi braciszkowie...no tylko na chwilę no bo my jutro do pracy...😭...tzn prawie wszyscy idziemy oprócz najmłodszego brata ale on jest jeszcze gówniarz:) cholera zgubiłam ostatnio mój super kalkulator przekopałam cały dom i go nie znalazłam....chyba wyparował albo się rozpuścił bo nie ma po nim śladu ojejku jak ja nie lubię jak nie wiem gdzie coś mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo a to oznacza tylko jedno ....weekend...grille...opalanko....:D:D:D i co tam się chce.. Pozdrawiam Was wszystkie owocnej nocki i miłego wypoczynku...aż do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ladies u mnie 7 dc i tym samym 7 dzien z milvane.ten tydzien nalezy do najgorszych w moim zyciu. od minionej niedzieli glowa boli mnie non stop, wczoraj upadl mi w pracy dlugopis i schylajac sie po niego dostalam krwotoku z nosa-normalnie ciurkiem lala mi sie krew z nosa. dzisiaj to samo. msyslicie,ze cisnienie?? - nie!! mam idealne 120/80. codziennie po pracy zasypiam.wczoraj wrocilam o 16:30 przespalam sie do 21 i wypoczeta wstalam aby poprasowac. zasnelam zanim jeszcze rozgrzalo sie zelazko-na siedzaco. nie wiem co jest grane. to nie jest kwestia pigulek bo sa dobrane idealnie do moich hormonow,poza tym bralam kiedys pigulki wprawdzie jednofazowe,ale czulam sie po nich swietnie. nie wiem co sie dzieje i powiem Wam szczerze,ze mam juz najgorsze mysli w glowie... migmig-nie widze Cie na gg ostatnio wasiulka - jeszcze raz Ci gratuluje serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:-) Tak pozno, bo mialam najazd kuzyna...Oczywiscie nie omieszkali wspomniec ile juz po slubie i kiedy my...Oni wpadli, maja synka, bez slubu. Odpowiedzialam, ze jak przyjdzie pora. Dotychczas nikt mnie tek nie wypytywal, ale ostatnio coraz czesciej sie zdarza... Carolla ja nie pracuje w hotelu, tylko w salonie telefonow komorkowych - obsluga klienta i sprzedaz. pracuje zazwyczaj od 9-18, ale jak u mnie jest 18, to u Was juz 19sta... Ale bol glowy trzymal caly dzien...myslalam, ze w pracy przy duzym ruchu mi przejdzie, ale nie..teraz to juz prawie spie, ale musialam tu zajrzec... OneWish biedulko! A kontaktowalas sie z lekarzem? Ja tylko raz probowalam brac pigulki, ale jak zaczelam chyba drugi miesiac, to mialam w srodku cyklu takie krwotoki, ze mnie na srodku miasta po nogach lecialo...Albo sie lec przebadac, albo odstaw te piguly i zobaczysz czy Ci przejdzie...Bo mi wtedy lekarz kazal brac w podwojnej dawce, a to mi nie pomagalo, to juz wiecej do tego gina nie poszlam tylko przestalam brac i tyle. Bez sensu, zaden z dwoch u ktorych wtedy bylam nie zrobil mi zadnych badan zeby ustalic jakie moge brac. ja rozumiem, ze u Ciebie jest inna historia, bo badania mialas, ale nigdy nic z tym nie wiadomo. Jutro znow do pracy, bo w tygodniu mialam wolne ze wzgledu na przeprowadzke... No, to trzymajcie sie dziewczynki! wWasiulka poglaskalm Cie wirtualnie po brzuszku...moze to cos pomoze:-) Dbaj o Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka! A Ty to tak urlop od topiku tez zrobilas? do wrzesnia albo pazdziernika? Rzuciliscie palenie? Jak tak to powiedz jak, moze sprobuje:-) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimig, ja tez nie znosze jak mi cos ginie albo jak mi ktos cos przeklada, kladzie w innym miejscu, mam ochote rozniesc za cos takiego, wrrr...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
hej dziewczyny.ja tez mam problem z papierosami .zawsze paliłam paczke dziennie a teraz jak jestem w ciązy to najwyzej 3,4.ale mam nadzieje ze rzuce ten nałog.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) OneWish o ranyyy!!!!! nie byłaś u gina od czasu kiedy bierzesz tą Milvane?? przecież nie możesz tak cierpieć z powodu tych tabletek trzeba coś z tym zrobić jak najszybciej....niestety nigdy nie brałałam tabletek anty więc nie wiem co może po nich być ale to co Tobie się dzieje chyba nie jest do końca normalnymi objawami.....musisz iść do gina i to koniecznie..... Próbowałam Cię złapać kilka razy na gg ale Cię nie było i tak sobie myślałam że zbyt dobrze się chyba nie czujesz...bo Cię nigdzie ni widu ni słychu..Daj znać jak tam dalej u Ciebie, mam nadzieję że będzie poprawa jestem z Tobą....❤️ ziolka urlop od nas?? nie ładnie aniusia 28 ale jaja wczoraj zrobiłam rewizję całego domu za tym kalkulatorem a dziś go znalazłam w...samochodzie:D:D:D sama go tam dałam...skleroza nie boli ale trzeba się nachodzić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, mimigmig:-) Ja tez czasem jak sie upre, ze cos gdzies jest...a jest gdzies indziej:-) No, a najczesciej nie pamietam co robilam, albo robilam poprzedniego dnia i potem sie sprzeczam z moim mezem, ze nie mowilam co mowilam. najgorsze, ze najczesciej naprawde nie pamietam. On mowi, ze chyba bedzie mnie nagrywal:-) A ja biore w zwiazku z tym magnez w tabletkach, ale juz mi to nawet nie pomaga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasiulka
moze moje opakowanie bromergonu było jakies szczesliwe,wziełam z niego tylko 1 tabletke.odstąpie chetnej osobie,moze pomoze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) a co tu tak pusto??? chyba wszystkie leczą kaca po wczorajszych imprezkach...:D ja też wczoraj trochę wypiłam chociaż biorę duphaston...nie chciałam ani kieliszka ale mnie zmusili...przecież nie będę się wszystkim chwalić że biorę leki i dlatego nie chcę pić.... OneWish ziolka Carolla aniusia i inne meldować się tu po weekendzie;) wasiulka jak tam? rzuciłaś już całkiem palenie? mam nadzieję że tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) migmig, aniusia - urlop od was?? gdzież bym śmiała:D Po prostu przebalangowałam caluski weekend i kaca leczę dopiero dzisiaj, niestety w pracy:( W piatek mielismy impreze integracyjną z pracy, w sobotę grilla u teściów, a wczoraj impreze u moich rodziców. Mówię wam taki maraton, że mam dość imprez na jakiś czas:D Jednak nie byłam u gina, bo zdecydowaliśmy z mężem, że przynajmniej damy sobie odpocząć przez ten cykl i jak się będziemy czuli na siłach, to spróbujemy w następnym cyklu (akurat bede miala urlop, więc może bardziej na luzie i spokojniej do tego wszystkiego podejdziemy). Jak to się mówi - nic na siłę:) aniusia - eh, te pytania..... Wczoraj przyjechała do moich rodziców na tą imprezkę taka dalsza rodzina (ostatnio widzieliśmy się z nimi jakiś rok temu) no i moja kuzynka jeszcze nie zdążyła wysiąść na dobre z samochodu, jak mnie zobaczyła to pierwsze jej słowa zamiast cześć czy dzień dobry: \"No i coś wam się już urodziło????\" Mówię wam, nienawidzę już tych pytań i od razu mi zwaliła humor:(:(:( onewish - martwie się o ciebie, bo takie krwotoki są naprawde niepokojące, no i tak długo utrzymujący się ból głowy też, a jeśli mówisz ze z ciśnieniem w porządku, to tym bardziej się martwie i proszę cię - idź do lekarza, dla swojego i naszego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam juz ustne na razie wyniki posiewu. Ufff. U mnie czysto, bez zadnych bakcyli. U meza tez jalowy posiew. Czyli czysto. Jedynie u mnie poziom czystosci jest 2/3. Nie wiem co to znaczy, nie jest idealnie i musze sie spotkac z ginem w czwartek. Nie znam tez badania nasienia ogolnego. Ale nie spodziewam sie rewelacji, bo bylo, b. malo i maz w stresie, i tp. No coz. Moze jednak do inseminacji beda to dobre lub wystarczajace parametry. W czwartek ide z wynikami do gina. I zobaczymy co i jak. Nie bardzo wierze w cud, ale obiecalam sobie ze sprobujemy. A w piatek powinnam miec @ juz. U mnie caly czas temp. 37,0. dzis wyjatkowo 37,1. Na razie nie ma spadku. Pewnie bedzie na 2 dni przed @. A moj maz dzis w Adriatyku sie moczy. Az mu zazdroszcze. Odzyskalam w koncu auto po dluuuuugim przegladzie. Balchc wyklepana, caly tak wypucowany, nawet silnik umyty. Miodzio. Az boje sie nim jezdzic. Ziolka-a co z waszym autem zalanym przez deszcz?? Chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×