Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

hej! ja tez bralam luteine DP i jest 100 razy lepiej niz pod jezyk :) a co tam u kolezanki co twierdzila, ze po bromku duzo siusiala? bo jak dla mnie to oznaka ciazy :)) trzymam kciuki ;) u mnie ledwo po @ i 16 albo 19 lekarz, potem pewnie tez clo ale to juz tylko moje domysly... pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
agaklim przykro mi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agaklim przrykro mi ale nie poddawaj sie jak nie teraz to kiedyś napewno się uda...Miałam milczeć ale język mnie okropnie swędzi dzis u mnie 35 dc test zrobiony 1,5 tygodnia temu pozytywny.......:) w czwartek mam wizyte u lekarza ....chciałam wam o tym powiedzieć jak będę znała konkrety czy wszystko ok i takie tam, ale cos czuję ,że potrzebujemy wszystkie dobrych wiadomosci.....NA PEWNO NAM SIĘ WSZYSTKIM UDA!!!!! ściskam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agaklim przrykro mi ale nie poddawaj sie jak nie teraz to kiedyś napewno się uda...Miałam milczeć ale język mnie okropnie swędzi dzis u mnie 35 dc test zrobiony 1,5 tygodnia temu pozytywny.......:) w czwartek mam wizyte u lekarza ....chciałam wam o tym powiedzieć jak będę znała konkrety czy wszystko ok i takie tam, ale cos czuję ,że potrzebujemy wszystkie dobrych wiadomosci.....NA PEWNO NAM SIĘ WSZYSTKIM UDA!!!!! ściskam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie podpisałam się pod petycją i od razu poczułam się lepiej. Już za 6 dni laparoskopia, jestem troszkę przerażona. sytofala powodzenia, będzie ok. Hania 25 nie poddawaj się, każda para ma gorsze chwile, wyjedźcie gdzieś razem i odpocznijcie od wszystkiego. Trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki Marta 113 MUSI być dobrze i wierzę głęboko w to , że wszystkie bedziemy zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 25
Marta 113-dzięki za słowa otuchy.Bardzo bym chciała,żeby wszystko wróciło do normy,ale czy tak będzie???-Czas pokaże.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala - Moje Gratulacje ciesze się że z m-c na miesiąc nie poddajecie się a po długiej drodze spełniają się Wasz marzenia , 3mam kciuki i mam nadzieje że będzie wszystko oki. Ja w Lutym będe robiła USG i pewnie poznam płeć mojej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala - Moje Gratulacje ciesze się że z m-c na miesiąc nie poddajecie się a po długiej drodze spełniają się Wasz marzenia , 3mam kciuki i mam nadzieje że będzie wszystko oki. Ja w Lutym będe robiła USG i pewnie poznam płeć mojej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala - Moje Gratulacje ciesze się że z m-c na miesiąc nie poddajecie się a po długiej drodze spełniają się Wasz marzenia , 3mam kciuki i mam nadzieje że będzie wszystko oki. Ja w Lutym będe robiła USG i pewnie poznam płeć mojej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala - Moje Gratulacje ciesze się że z m-c na miesiąc nie poddajecie się a po długiej drodze spełniają się Wasz marzenia , 3mam kciuki i mam nadzieje że będzie wszystko oki. Ja w Lutym będe robiła USG i pewnie poznam płeć mojej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala - Moje Gratulacje ciesze się że z m-c na miesiąc nie poddajecie się a po długiej drodze spełniają się Wasz marzenia , 3mam kciuki i mam nadzieje że będzie wszystko oki. Ja w Lutym będe robiła USG i pewnie poznam płeć mojej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala - Moje Gratulacje ciesze się że z m-c na miesiąc nie poddajecie się a po długiej drodze spełniają się Wasz marzenia , 3mam kciuki i mam nadzieje że będzie wszystko oki. Ja w Lutym będe robiła USG i pewnie poznam płeć mojej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Sytofala Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) jejku mam nadzieje że niedługo my wszystkie bedziemy sie cieszyć Fasolką!!! Uważaj tylko na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lena 1984 Dziękuję bardzo!!!! życzę wszystkiego dobrego tobie i twojej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majkakaja dzięki obiecuję uważać i jestem CAŁKOWICIE przekonana , ze każda z nas zazna tego szczęścia tylko nie wolno się poddać. A wiecie , co nie liczyłam na to , że nam się udało w grudniu zrobiłam test żeby z tym się pogodzić a tu taka niespodziewanka :) ściakam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
sytofala a powiedz mi jak mozesz jak jest u Ciebie z ta tempka?? czy gaktycznie jest podwyzszona??? i jeski wiesz to napisz od kiedy jest wysoka?? u mnie dzisiaj 19 dc. i czekam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida
Witam Dziewczynki, Sytofala gratuluje z calego serca i zycze zdrówka aby wszystko dobrze sie ulozylo. Jestes dla mnie kolejna nadzieja:))) A wszystkim nam zycze powodzenia w starankach abysmy szybko zafasolkowaly i byly w koncu szczesliwe. Moja nadzieja na ciaze jest mniejsza niz w zeszlym miesiacu, temperature mialam od 37,2-37,6 kresek wiec mialam nadzieje, bo to wysoka, a wyczytalam na necie ze utrzymujaca sie temp. moze byc oznaka wczesnej ciazy. @ spóznila sie 3 dni i znów dól, no ale jest kolejny miesiac szans i znów czekanie. Agaklim Kochana jestem calym sercem z Toba przezylam to samo w grudniu, ale trzeba miec ta cholerna nadzieje i byc silnym. Pozdrawiam trzymajcie sie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida
hej dziewczynki sytofala super ciesze sie strasznie i gratuluje, jestes moja nadzieja!!!!:))) a na nas tez przyjdzie czas wierze w to i z calego serca zycze wszystkim nam zafasolkowania:)))) agaklim ja przeszlam to samo w zeszlym miesiacu, okres sie spóznil, tempka 37,2-37,6!!!!!! i kupa z tego i tak @!!! ale moze to nasz ostatni? u mnie 18 dc i czekanie... buziaki dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida
hej dziewczynki sytofala super ciesze sie strasznie i gratuluje, jestes moja nadzieja!!!!:))) a na nas tez przyjdzie czas wierze w to i z calego serca zycze wszystkim nam zafasolkowania:)))) agaklim ja przeszlam to samo w zeszlym miesiacu, okres sie spóznil, tempka 37,2-37,6!!!!!! i kupa z tego i tak @!!! ale moze to nasz ostatni? u mnie 18 dc i czekanie... buziaki dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mida
sto razy juz pisalam i nic sie nie wyswietla sytofala kochana GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
No swietnie!!!!!!!! nareszcie ktoras z nas bedzie mamusia!trzymam kciuki z calych sił:)Ja na tym forum czuje sie jeszcze lekko niepewnie.jestem mocno zakrecona w tych wszystkich obliczeniach...czytam Was codziennie i sledze Wasze historie.Fajnie ze sie tu wszystkie pojawilyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mida klara v dziękuje wam bardzo teraz tylko straszna jest ta nie pewność co dalej czy z ktosiem wszystko ok???? ale nie moge myśleć negatywnie jutro jadę do Cz-wy a w czwartek wizyta i z tego co mi mówił lekarz to od razu idę na l4 także moje kochane nie dam wam teraz już spokoju :) :) :) majkakaja ja temp nigdy nie mierzyłam pracuję na zmiany i stad pewnie by była trudność z regularnymi pomiarami a z drugiej str mi sie nie chciało także niestety nie pomogę za to myslę że jednak luz zrobił swoje!!!!...... ale clo na pewno dobra idę jeść bo już mąż mnie non stop woła, e precież głodna byłam a ja pierwsze co to wam odp ściskam i kolorowych słodkich i uroczych wszystkim sie UDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×