Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buli buli

białe spodnie symbol wiochy

Polecane posty

Gość buli buli
wieczna plus dla ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna prowokacja
a ja mam dzisiaj czerwone rybaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna
wiewiorka smietnikowa --> zgadzam się:)....teraz jest tyle fajnych ciuchów...wystarczy mieć wyobraźnie...do jakichś fajnych spodni dodać jakąś kolorową bluzeczke, parę dodatków i można wyglądać naprawde interesująco i co ważne inaczej niż wszystkie kobietki...ale trzeba chcieć...ja np. wszystkie moje letnie spodnie kupiłąm w lumpeksach;) podobnie z bluzeczkami....teraz wychodząc gdzieś jestem pewna że nie spotkam dziewczyny identycznie ubranej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna prowokacja
A białych nie lubię zakladac tylko i wyłącznie z tego powodu że się błyskawicznie brudzą a nie dlatego że to wiocha ! Wiochą jest założenie czarnych ciuchów w 30 stopniowy upał ! To jest dopiero żałosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna
izak --> niedanow nie wiem w jakim sklepie widziałam bardzo łądne lniane spodnie w delikatne paski....eleganckie i sportowe zarazem....sądzę że do pracy na pewno pasowałyby bardziej niż biełe spodnie;) trzeba się rozejrzeć po sklepach dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka smietnikowa
tez tak uwazam , wieczna a biale spodnie sa do tego malo praktyczne, widac kazdy brudek najmniejszy; a do pracy to moze nie wszedzie mozna sie ubrac na kolorowo , to fakt, ale nigdzie nie jest napisane, ze spodnie maja byc czarne albo biale - kolory moze i wypada miec stonowane, ale to tk samo dobrze zgnila zielen, oliwka, bez, jasny braz, jasny szary , jasnorudy - nie opowiadaj mi, ze masz wymog w pracy, przychodzic w bialych gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czemu
mówicie że wszystkie laski chodzą w białych spodniach. Ja w ogóle tego nie widzę. Widzę za to że wszystkie laski w spódnicach chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale koles
o ludu....kolejny bzdurny temat.......a ja mam spodnie granatowe,zielone,czarne,bezowe i biale...moim zdaniem biale spodnie wygladaja obciachowo zima nie latem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mia*
biale spodnie latem obciachem ? podobnie jak biale kozaczki ? A Chanel kolekcja lato 2006 - biale kozaczko-sandalki - coz za tandetna firma!!! Ten Gucci tez jakis "wiesniacki" biale spodnie na wybiegu. Kochana zalozycielko topiku blagam podesli mi adresy sklepow w jakich sie ubierasz, bo ja chce miastowo byc ubrana..LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle. A ja sobie wczoraj upolowałam fajne białe spodnie, rybaczki, zwykłe, proste, w kantki, w delikatne prążki. No i wynika z tego, że jestem wieśniarą... Załamka!!! Pierwszy raz w życiu mam białe spodnie - no i taka gafa!!! [tnie się]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mia*
Laura Diaz - ja mam juz 3 naciecia- mam 3 pary spodni w kolorze bialym...hehe :-) Ale mam nadzieje,ze autorka topiku zdradzi nam gdzie kupowac,zeby wygladac miastowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak sie nosi te biale spodnie i jakie sa, np fajne lniane spodnie plus jakas fajna tuniczka na spacer brzegiem morza sie nadaja ;) dla mnie symbolem wiochy sa czarne stringi wystajace spod takich spodni, biale kozaczki jakos mimowolnie tez kojarza mi sie niezbyt dobrze, inna kwestia ze wcale mi sie nie podobaja ps nie nosze ani bialych spodni ani bialych kozaczkow.bo nie lubie.nie jestem klonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dodac- nie uwazam ze KAZDE biale spodnie wygladaja tandetnie- tak jak mowie to dla mnie kwestia fasonu i tego z jakimi dodatkami sie je nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttffcxxzzccvcvv
ha , ha , ha, i wyszło szydło z worka napisała wiewiórk a śmietnikowa dlaczego nie ubi białych spodni, " biale spodnie sa do tego malo praktyczne, widac kazdy brudek najmniejszy" Smietnikowa to prac trzeba, prać, tym bardziej latem, to, ze na czarnych , czy kolorowych mniej widać, to nie oznacza , ze sa bardziej czyste.Bo w czystość to podstawa, i jasnych kolorach wygląda się świeżo. A z ciebie jest leń śmierdzący wyszedł śmietnikowa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
dla mnie symbolem "wiochy" jest wszelka bielizna wychodząca spod ubrania - ramiączka staników, gacie, podkoszuki A fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka smietnikowa
przeciez to chyba lepiej jak można rzadzij prać, komu by się chciało prac spodnie po jednym dniu jak można z tydzien w nich pochodzic conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tez napisane, ze mam nie przychodzic do pracy w bialych spodniach, kazdy chodzi w tym co wygodnie i co mu sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
A najlepsze sa z cienkiego lnu , tak że pupa widoczna w całej okazałosci . A propos , moze przeciw sa te które nie maja się czym pochwalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symbolem wiochy
jest twoj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symbolem wiochy
chodzi o zalozycielke topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli buli
dlaczego to mnie krytykujecie?Ja tylko wyraziłam swoja opinię o białych spodniach i tyle, nikogo przy tym nie obraziłam.A rzucaja sie ci, którzy noszą te białe spodnie ukazujące dokaładnie bieluśkie koronkowe stringi na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale robicie afere
o byle gówno. Mam białe spodnie, rybaczki i nie zamierzam z nich rezygnować tylko dlatego że jakaś mająca się za gustowną lalunia nazwała to szczytem wiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka smietnikowa
ciura z ciebie , tępa idiotka i nie rozumiesz nic a nic nie chodzę w brudnych spodniach , zresztą gówno mnie obchodzi , co tam sobie uwazasz , jak ci lepiej z poczuciem , że chodzę , to sobie tak mysl; chodzi o to , że jak rano siądziesz na jakiejs kalce albo ołówku albo byle czym innym , to będziesz cały dzień biegac z widoczna plamą na dupie; osobiście nie lubie takich sytuacji , jeśli ty lubisz , to gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego poza tym takie białe spodnie po prostu wyglądają buracko i kropka; taka wiejska lala , co idzie do remizy potańcować w sobotę , i chce , żeby ją "chłopacy" poobmacywali pod krzokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buli to byl taki bałwan i zalozycielka topiku sie chyba na niego zapatrzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjaskąd bierze się taka wied
skąd bierze się taka wiedza,że coś jest lub nie "symbolem wiochy",bo głupio mi ,że nie wiem.Białe spodnie czy cokolwiek innego w tym kolorze to tegoroczny trend w całym świecie mody-świat to globalna wiocha,wysnuwam więc wniosek,że chodzenie w odzieży nie akceptowanej przez forumowe guru mody jest hołdowaniem symbolom wiochy,Niech żyje WIOCHA z białymi spodniami na czele!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad
hahahahha TE CO KRYTYKUJĄ BIAŁE SPODNIE ROBIĄ TO Z ZAZDROSCI:) ONE WYGLADAJĄ PEWNIE W NICH ZAŁOŚNIE BO SĄ ZA BARDZO UPASIONE. Nikt normalny nie zakłada topiku aby krytykowac kolor spodni. A te co przyklaskują załozycielowi są tak samo głupie i zakompleksione jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna
ja nie krytykuję dziewczyn które noszą białe spodnie....wypowiedziałam się na temat ponieważ zauważyłam że sporo dziewczyn takowe nosi a że nie lubie wyglądać jak połowa populacji to nosze spodnie kolorowe;)...lubię się ubierać niecodziennie i lubie wyróżniać się strojem:) jeśli Wy lubicie białe spodnie to ok:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i proszę o mniej kłótni a więcej wyrozumiałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalalalalalao
A Wy nie macie swojego życia?! Jaki jest sens dyskusji pt \" białe spodnie...\" I co Was obchodzi jak kto chodzi ubrany? Z doswiadczenia wiem, ze własnie osoby o niskim poczuciu wartości i wielu kompleksach z ogromną pasją oddają się ocenie innych, zwłaszcza negatywnej - nie przejmując sie zupełnie swoim własnym wyglądem. Nie podobają się wam białe spodnie O.K ale niejest to powod do lamentow, moze stancie przed lustrem i najpierw ocencie swoj wygląd, zamiast krytykować innych P.S- białych spodni raczej nie noszę, ale wkurza mnie ta wasza hipokryzja. I co to w ogóle za podejście, że białe to wiocha... żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli buli
to jest dział moda i ubiór i własnie dlatego poruszam tutaj ten temat.Jak już powiedzialam nie krytykuje tutaj konkretnych ludzi, z nikogo sie nie nasmiewam, nie mówie tez, ze osoby noszace biale spodnie sa mniej inteligentne czy głupie.Mówie tutaj tylko i wyłacznie o takim stylu ubierania, który mnie denerwuje.Może niesłusznie użyłam tutaj słowa "wiocha" - przepraszam tych, których tym uraziłam.Dla mnie to po prostu tandeta,taka moda masowa, tysiace białych spodni i różowych bluzeczek, białych kozaczków, żakiecików - zero pomysłu, zero jakiejkolwiek inwencji.Nie mówcie, ze my przeciwniczki jesteśmy zakompleksione i nie mamy co pokazac./według mnie jest wrecz przeciwnie, to my mamy swój styl, styl różny od tego, który można spotkać na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×