Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buli buli

białe spodnie symbol wiochy

Polecane posty

Gość kanapka z ogorkiem
jesli biale spodnie kojarza wam sie z dziewczynkami ktore lacza je z blado rozowymi lub blado blekitnymi bluzeczkami spod ktorych wystaja brudne ramiaczka kiedys bialego stanika, wymalowane tak ze naturalnej skory nie widac a z brudem za paznokciami- to faktycznie mozna to uznac za symbol wiochy ale same spodnie nie maja tutaj zadnego znaczenia zwlaszcza kolor, sama nie moglam sie przekonac do noszenia bialych spodni a jednak teraz uwazam ze z dobrze dobrana gora i butami wygladaja bardzo fajnie zwlaszcza do opalenizny wiewiorko smietankowa jesli biale spodnie musialabys prac po kazdym zalozeniu to chyba musi byc z Ciebie maly flejtuszek bo ja biale spodnie moge zalozyc spokojnie 2-3 razy i wygladaja tak samo czysto i bialo- wystarczy patrzec gdzie sie siada i umiec jesc jak czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawaw
Przed chwila nabijalam sie z kolegami z pracy z lasek chodzacych w bialych spodniach:) Moze wam sie wydaje, ze wygladacie w nich fajnie, ale wierzcie mi, ze tak nie jest. Skoro facetom to sie nie podoba, to chyba cos w tym, jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z ogorkiem
masz racje chodz w dzinsach caly rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to na
a ja tam w lato chadzam wylacznie w kieckach:) bialych tez;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualne wysle Ci popoludniu
no sorry ale latem w czarnych spodniach na pewno nie bede chodzila jak jakis metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały topik i też się wypowiem w kwestii białych spodni. Uważam że biały kolor jest wspaniały uwielbiam go moze być w zależności od sytuacji elegancki lub sexi.Białe spodnie są nieodłącznym atrybutem letniego ubioru ,faktem jest ,że trzeba uważać ,gdzie sie siada czego nie można powiedzieć o jeansach -są bardziej praktyczne.Zagorzałe przeciwniczki tego koloru są albo zakompleksione ,albo zwyczajnie nie lubią czesto prać swoich ciuchów.Może dziewczynki za dużo centymetrów w pasie - dlatego ta niechęć do białych spodni co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm28
Moim zdaniem biale spodnie sa idealne na lato, mam ich kilka par w roznych fasonach. Jesli wiec latem zakladam spodnie to biale, zwlaszcza w upaly. Co do bielizny pod nie to wylacznie cielista. Biale majtki pod bialymi spodniami wygladaja fatalnie, tak samo jak bialy stanik przeswitujacy spod bialej bluzki. Co do faktu, ze bialy kolor dodaje optycznie wagi - no coz, trzeba sie pilnowac, bo nawet najlepsze czarne portki nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qfekh
przeciez faceci tez moga nosic biale spodnie sam mam takie no i nie wiem czy nie glupio w nmoich ?? a wy gadacie tylko o babach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad sie biora na swiecie
takie glaby jak buli buli? tylko tyle masz swiatu do powiedzenia? zakladasz jakis topic na kafe z debilnym problemem? idiota. naprawde sadzisz ze na przyklad mnie czy innych interesuje twoja opinia na temat tego co sie powinno nosic? nie smiesz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty buli pewnie nosisz
tylko granatowe z 3 paskami pluse jednen gratis? dresie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeznadziejny.
proponuję czarne satynowe..na plażę idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytalska
tak noscie w takie upaly tylko czarne spodnie najlepiej na plaze To dopiero jest klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytalska
polacy jak zwykle wymyslaja co jest symbolem wiochy A mozy wy sami jestescie takim wlasnie symbolem wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytalska
wasz najwiekszy symbol wiochy to zaciagniete stringi az po same pachy Tak dziewczyny to dopiero jest klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia
haha zabawne, akurat ja nie posiadam białych spodni, ale podobaja mi sie dziewczeta w ładnie wykrojonym dopasowanym krojem :) ładne i juz.... a poza tym WIOCHA to faktycznie jest jak se tych bialych portek nie upierzecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niet
wiocha jest moim zdaniem wtedy, kiedy do białych spodni czy spódnic zakłada się babcine majciochy lub figi na poł tylka - to nieestetyczne i obrzydliwe. Stringi są jak najbardziej wskazane. ale temat to zapewne prowokacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytalska
no tak i zaciagnijcie sobie te stringi a uszy Napewno bedzie super Polskie dziewczyny lubia jak im majtki widac W moim kraju chodza tak wylacznie kurwy i polki No nic tylko pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biale spodnie ...
to symbol wiochy? haha czy wy kobiety nie chodzicie po sklepach takich jak H&M lub Orsay ?? hehe az sie zasmialam ... :D symbolem wiochy jest noszenie majtek z frotte na cale posladki, lyb zakladanie glanow do letnich spodnic ... hmm wiocha moge rowniez nazwac niestety probowanie podpasowania sie do panujacej mody, poprzez kupowanie "modnych" ubran na ryniaczu ... ogolnie interesuje sie bardzo moda, bardzo lubie chodzic na zakupy, moze nie jestem bogata i nie spie na kasie ale ubranie to wizytowka czlowieka ... a wiec Buli Buli czy jakos tak -> to TY jestes symbolem wiochy ... w twoim miescie nie ma porzadnych sklepow? trudno zauwazyc na wystawach biale szortu, lub biale przylegajace do ciala spodnie i do tego tuniki ... naprawde zal mi Ciebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna a
wlasnie gdzie wy mieszkacie Symbol wiochy to panienki chodzace latem w upalne dni w czarnych spodniach Zapytalska popieram Cie z tymi stringami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetBarbie
biale spodnie sa bardzo fajne zwlaszcza jak sa dopasowane i podkreslaja pupe a biale kozaczki sa sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /./
taaaa, rzeczywiscie "figi na pół pośladków" to wiocha, lepiej jak przez półprzezroczysty materiał białych spodni lub spódnicy widać cały goły tyłek, nierzadko z cellulitem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
i czytam i dawno sie tak nie usmialam:):)dalibyscie spokoj afera o biale gatki,Ja tez w nich chodze zwlaszcza latem z cienkiego materialu a nie parzyc dupe w czarnych sztruksach czy Bog wie w czym jeszcze.Pozdrowionka dla fanow bialych ciuszkow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atiii
taaa... jak wszyscy chodzą w czarnych jest OKej, ale jak połowa ubierze białe to źle... a może panny wszystkie macie białe spodnie i niestety przestałyście być oryginalne?? kpice sobie róźowe lalunie, tylko nie wszystkie bo sie pogryziecie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dwóch lat gadają otym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryr
a ja sobie rok temu kupilam w Niemczech obcisłe białe rurki bez zadnych tam cekinek,czy napisow..są czyste białe i rurkowate;D bardzo mi sie podobaja bo mam do nich ze skorki taki brązowy paseczek ,ubiore moje buciki beżowe na obcasiku delikatnym i jest ślicznie:PP a do nich moge ubrać jakies bluzeczki w żywszym kolorze noo,ale jak pasek brązowy to i bluzka tez powinna;p tak mi sie podoba jakos...;p lubie klasyke;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek wojtek
białe kozaki moze i wiocha ale białe spodnie????? białe spodnie od armaniego kosztują nieraz po kilkaset dolarów ( wioche na to nie stać ) wymyślają ten stereotyp ci co nie znają sie na modzie, zresztą lubie sam chodzić na biało, jestem opalony i wysoki, płeć piękna uwielbia mnie w białych ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
a ja bardzo lubie swoje biale spodnie mam jedna pare rure k a druga bszeroka jestem wysoka szczupla i wiem ze dobrze wygladam w baialych sopodniach a za to czarnych nie lubie mam tylko jedna pare skoro piszecie ze w bialych spodniach chodzi pelno dziewczyn to co powiecie o spodniach dzinsowych pewnie nie ma dziewczyny ,kobiety ktora nie mialaby w szafie dzinsowych spodni wiec przestancie pisac ze biale spodnie to wioch mamy lato i kazda chodzi w tym co lubi kolor bialy i czrny zawsze jest na topie tak samo jak dzinsy raz bardziej modne a innym razem mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota głupota
właśnie! to tak samo powiedzieć jak o jeansach xD każda kobieta ma jeansy i co?atak klonów? mam rożne spodnie, nawet białe, czerwone tez miałam przez pewien okres czasu to zauważyłam ze wszystkie dziewczyny chodzą w tym kolorze :P jeśli się białe podobają to nie widzę problemu, ważne by się człowiek dobrze czuł a nie stękał ze wszyscy tak samo chodzą, także jest to ze zawsze to samo jest w sklepach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×