Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

kurcze jak dzisiaj gorąco, saune mam w pracy jak zwykle, aż mi mózg paruje. Chyba z dietą do przodu jakoś idę, jeszcze tylko kg schudnę i będę miała całe 10 kg zgubione katorga straszna z tym odchudzaniem, ale jak efekty widać.... to aż człowiekowi się chce żyć, a jak już w pracy zauważą to aż fajnie się robi i człowiek ma motywację do dalszej walki o zgubienie tłuszczyku. Jeszcze z 10 kg muszę schudnąć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewapiano Napisz proszę na jakiej jesteś diecie, jak długo a tak wogóle to my wszystkie mamy takie \"tabliczki\" z kwiatkami Kwiatek oznacza -1kg. Zdradź tą tajemnicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze naprawde nie weim co się dzije:( nie umiem nic wysłać z poczty Treniewo:( kurcze czy jest jeszcze jakis inny sposób żeby Ci to dostarczyć.. może przez wysłanie pliku na gg.. jeśli możesz to podaj mi swój numer gg a ja spróbuje wysłąć to w ten sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
dziewczyny stosowała któras tabletki odchudzajace które sa tanie i daja efekty?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu113 nie mam nr gg tylko maila. Nawet moje dzieci nie mają. Może kogoś zapytasz a jeśli nie można to trudno. Na pewno ten plik należy wysłać jako załącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie stosuje Cidrex kosztują 9 zł.. ale brak mi systematyczności .. poza tym jestem na diecie schudłąm już 5 kg.. tabletki pewnie też maiły w tym swój udział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie tak robie.. tylko nie wiem czemu ale anijedna ani druga moja poczta nie chca nic wysłać.. może wieczorkiem da rade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Guniu113 Idę do ogródka bo zarosło i roślinki chcą pić Dziękuję za wysiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
a na jakiej diecie jestes?i ile czasu to trwało zanim schudłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyny 114 ja jestem od 20.06 po prostu ograniczyłam posiłki 0 słodyczy ale troche pieczywa jem, warzywa owoce i WODA Wyni to 5kg może nie imponujący ale...... i z niego należy się cieszyć Wyglądam już lepiej a to napewno jest dla mnie budujące Powodzenia. Też chcę wspomóc się Cidrexem tak jak gunia113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
spróbuje razem z wami trzymac sie diety i wspomagac tymi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
163cm...56kg..wymazona waga 49kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Gosik_Gosik Nie za dużo masz do zrzucenia ale te pierwsze 5kg to najcięższa sprawa................ przynajmniej dla mnie. Na pewno będziemy się wspierać. Jest bardzo fajnie na naszym topicu POWODZENIA i z niecierpliwością czekamy na rezultaty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 114 nigdy nie ważyłam 49 kg ( od czasu uzyskania dowodu) Już cię podziwiam a jakie to jest BMI dla Ciebie. Czy nie będziesz za szczypła biorąc pod uwagę twój wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to nie pierwsze kilogramy... od 2 lat zmagam sie z nadmiarem tluszczyki i z 69kg doszlam do 60kg ale caly czas niejestem na diecie.. roznie z tym bywa! najwazniejsze ze nie dopuscilam do efektu jojo! i z tego jestem najbardziej szczesliwa :) teraz wlasnie trudno mi przekroczyc magiczna granice 60kg... dieta 1000kcal cos nie dziala za bardzo! a na cwiczenia nie mam motywacji... moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
do treniewa-chyba dopiero wtedy bede wygladac jak człowiek a nie jak spasła swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę ćwiczę, brzuszki, przysiady, wcześniej podałam linki do interesujących ćwiczeń. Trochę ćwiczyć TRZEBA Na początku jest najgorzej. Później po prostu tego brakuje! Poza tym my tutaj sobie mówimy, że ćwiczymy a to motywuje Jestem w takim wieku, że gdybym nie ćwiczyła to efekt byłby niezbyt estetyczny..... skóra. Być może to też mnie motywuje. Poza tym mój najmłodszy synek wręcz karze ze sobą ćwiczyć. To żywe srebro. Czasami mi go trudno dogonić...... i cały czas mieć go na oku. Teraz siedzi na kolanach i pyta do Kogo piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
hehe to ucałuj go mocno a ja dzisiaj cwiczyłam tzn.tanczyłam prawie 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno 144 oczywiście z całego serca życze Ci powodzenia w odchudzaniu:) Ale no nie wierze że wyglądasz jak to sama określiłaś \"jak spasła świnia\" Twoje BMIjest w dolnbej granicy normy a kiedy będziesz ważyć 49 to będziesz miała niedowage. Wiem że Ty wiesz najlepiej jak wyglądasz.. ale zastanów się może np nad wagą 51 kg?? Mimo wszystko życze Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam jescze raz to określenie \"spasła świnia\".. skoro Ty wazysz 56 kg i wyglądasz jak spasła świonia to nie wiem co myślisz o mnie skoro ja ważeo 7 kg więcej i nie wyglądam aż tak tragicznie.. ale widocznie jednak tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa - wiem, co oznacza mój nick, bo wynalazlam go jakby \"od końca\", tzn. najpierw po polsku, potem przetłumaczylam na włoski. Bo Włochy, włoski i Włosi hihi to moja wielka miłość. Czy próbowalaś tego octu? Kiedys też sie nad tym zastanawiałam, ale potem doszam do wniosku, że dość mam różnych sztuczek i trzeba po prostu mniej jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
przepraszam wszystkie dziewczyny za okreslenia ,,spasła swinia" nie powinnam tego pisac a nad waga jeszcze sie zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno 144:) ciesze się że zastanowisz się nad swoją wagą:) Naprawde mysle że nie powinnaś ważyć tak mało.. Nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej jest szkodliwy.. jej nie dobór również ponieważ ma ona za zadanie między innymi osłaniać narzady wewnętrzne oraz stanowić naturalny zapas energii:) Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i ostatnio mało pisałam o swojej dietce. A więc... Od wczoraj używam dla mnie świetnego zapychacza - otrębów granulowanych ze śliwką...Wspaniała rzecz z jogurtem naturalnym - delikatnie go słodzi i zapełnia żołądek. A wogóle to z koleżankami z pracy - które też się odchudzają wymyśliłyśmy fajną zupkę:) rosołek na piersi z kuraka i na warzywkach zmiksowany na papkę dla dzieci - oczywiście z wegetą - super smakuje i daje wrażenie że coś jesz a nie tylko popijasz:) Spróbujcie - jest do tego stopnia dobry że nasze rodzinki nam go wyjadają:P a na dodatek to coś na ciepło dla głodnego żołądka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to od czwartku mam urlopik więc na pewno do soboty będę często ale potem na tydzień na mazurki jadę więc na trochę Was opuszczę. A kiedy sandał wraca?Chyba dopiero za 3 tygodnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×