Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Jestem na niej już drugi dzień.. ale efekty jak robiłam ją rok temu widac było dopiero po 3 dniach: Zauważyłąm że SZYBKO SCHUNĄĆ też robi tą dietke ja ją mam skserowana od koleżanki Dzień 1: Śniadanie: grejpfrut lub jabłko, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Obiad: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Kolacja: plaster chudego, gotowanego mięsa, filiżanka warzyw gotowanych na parze (buraczki, marchewki, selery). Dzień 2: Śniadanie: jajko na twardo, jedna grzanka, pół banana, szklanka czarnej kawy. Obiad: pół filiżanki chudego twarożku z pięcioma krakersami, szklanka czarnej kawy. Kolacja: dwie parówki, dwie marchewki uduszone na parze. Dzień 3: Śniadanie: cienki plasterek żółtego sera, pięć krakersów, małe jabłko, szklanka czarnej kawy. Obiad: jajko na twardo, jedna grzanka, szklanka czarnej kawy. Kolacja: dwie łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby morskiej, pół filiżanki gotowanych na parze buraczków, jedna filiżanka kalafiora. WAŻNE; 1. Przed każdym posiłkiem nalezy wypić 2 szkl przegotowanej wody( ja nie znosze więc pije mineralną) 2.Ścisłe przestrzeganie diety- żadnych zmian bo działa tu współzależność chemiczna składników 3. Nie wolno używać soli ani żadnych przypraw 4. Powtórzyc można ją po 10 dniach 5.Dobrze by na stałe odzwyczaić się od soli i cukru a przynajmniej drastycznie zmniejszyć ich spożywanie bo to ułatwia trzymanie wagi Obiecują że chudnie się 1 3 dni 5 kg.. ale ja schudłąm na niej ostatnio 3 kg.. teraz nie weimjak będzie mam nadziję że zrzuce choć 2:) Musze schudnąć do oziomu 52 kg do końca sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu jesteś młoda i na pewno szybko schudniesz. Ta dieta to żadne głodzenie się. Można wprowadzić dobre nawyki żywieniowe. Moze też jej spróbuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietka jest całkiem przyjemna:) Jutro ostatni dzionek:) a po niej nie weim.. chyba jogurtowa i jakieś otręby do tego.. Jogurty naturalne albo Danone Activia:) pije też herbatke Slim Trio: spalanie 3 razy dziennie:) Mam nadzieje że juz wkrótce bede mogła kupić sobie śliczne bikini i wyglądać bosko:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu z całego serca ci tego życze. A co sądzisz o tych tabletkach z octem jabłkowym? Podobno to troche pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto jak działa CIDREX * Kwasy: jabłkowy i cytrynowy biorą udział w cyklach metabolicznych i usuwają szkodliwe produkty przemiany materii. * Algi są żródłem jodu niezbędnego dla prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych, w tym warunkujących otyłość. * Olej z zarodków pszenicy bogaty jest w witaminę E, magnez, kwas pantotenowy, fosfor, tiaminę i cynk. Są to ważne składniki niezbędne do prawidłowej przemiany materii. * Witamina B6 jest niezbędnym czynnikiem w prawidłowych czynnościach układu krwiotwórczego i skóry oraz w przemianach aminokwasów. * Lecytyna bierze udział w procesach metabolicznych i transporcie tłuszczów, przez co wpływa na poziom cholesterolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. Nie odzwyalam się, ale nie chciało mi sie włączać komputera. Zdecydowalam się na strój w sobote i nie żałuje. Choc mam trochę kg jeszcze przed sobą, moge stwierdzic, że 90 % osób wyglądało gorzej niż ja! Cała plaża pełna grubasów. U mnie kolejny -1 kg. :D Zostało jeszcze 5 kg, choć po dojściu do planowanych 63 kg zobaczymy co dalej. Na dodatek na wyprzedaży kupiłam sobie przyciasną spódniczkę i teraz muszę dalej schudnąć, bo przeciez nie będzie leżała w szafie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobry sposób, najpierw kupić za mały ciuszek a później zrobić wszystko by go na siebie nałożyć. Ja też w szafie mam kilka za małych ....... ale dlatego,że jestem wieksza i tu i tamm....... Jeżeli chodzi o to co zobaczyłaś na wyjeździe.... to prawda. Ja ostatnio byłam na wystawie prac dyplomowych i zaliczeniowych Akademii Sztuk Pięknych i widziałam tam wiele aktów kobiecych. Zobaczyłam tam prawdziwe, niestety z wiekiem zmieniające się ciało kobiety realnie przedstawione. Myślę, że obecnie mamy zpaczony wizerunek ludzkiego, głównie kobiecego ciała. A to za sparwą obróki komputerowej zdjęć i dzięki tym różnym zabiegom dążymy do rzeczy czasami niemożliwych. Dlatego najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Należy także dopatrywać się piękna w ciele pani o bardziej okrąglejszych kształtach ( nie mówię tu o otyłości). Normalne ciało kobiety na pewno jest ładniejsze niż biednej zachudzonej gdzie widać tylko kręgosłup i żebra a może jeszcze sztuczny biust ..... to już jest paranoja. Ale się rozpisałam przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze o tym żeby założyć ten przeklęty strój.. ale najpierwmusze schudnąć do niego:) Dzis postaram się podwójnie:)zostało mi równe 21dni do sierpnia i musze byc do tego czsu chudsza przynajmniej o 6 kg!! Musze i już:) więc moje drogie dzisiaj co by się nie działo będe walczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Szczuplaki:) Właśnie weszłam do pracy i przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi od kiedy mnie nie było... Super że tak dobrze sobie radzicie. Ja niestety muszę się przyznać do grzechu. W sobotę byłam na panieńskimi troszkę sobie pofolgowałam. Nie znaczy to ż e zapomniałam o diecie... ale tu parę drinków z colą tam sałatka z serem żółtym i jedno piwko, trochę sera mozzarella i wogóle ale unikałam majonezów i pieczywa. No i musiałam zjeść kawałeczek tortu czekaladowego bo by mi go nie darowały,,, W każdym razie mam wyrzuty sumienia okrutne. W niedzielę już się powstrzymałam od wszystkiego co się jedzeniem zwie:) i dziś też kara za sobotę - muszę nadrobić te pochłonięte kalorie. Ale pocieszam się tym ze troszkę potańczyłam i poruszałam się więc może tego aż tak dużo nie przyswoiłam - zobaczymy na wadze... Aż się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja jeszcz enie widziałam kogoś na przyjęciu by nic nie jadł. Pojadłaś sobie ale jesteś tego świadoma i teraz zdecydowanie do dzieła by osiągnąć cel. Przecież jak zjadłaś to czułaś się dobrze smakowało Ci a to jest bardzo ważne. Życzę tylko by nie było to zbyt często.... no te wpadki KALORYCZNE U mnie waga ani drgnie ale nie mogę się załamać KTOŚ mi powiedział, że najcieżej schudnąć pierwsze 5kg. Przyznam się , że wczoraj nie ćwiczyłam i na pewno to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Guni 113
Powodzenia 6kg w 21 dni to realne. Nastawienie POZYTYWNE psychiczne jest i do DZIEŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa mi też waga stoi w miejscu jak wryta. Dziś się zważę i zobaczę jak mi moję jedzeniowe wybryki wyszły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam nowy sposób na ocet jabłkowy i ten moim zdaniem jest zdrowy!!!! Ocet jabłkowy Pokrojone jabłka lub obierzyny z jabłek wrzucić do dużego słoja i zalać przegotowaną, osłodzoną wodą (na jedną szklankę wody daje się łyżkę cukru). Przykryć ściereczką i odstawić na trzy tygodnie. Po przecedzeniu ocet przelać do butelek. Pije się go dwa razy dziennie po 3-4 łyżeczki. Taki ocet zapobiega miażdżycy, czyści nerki. Poprawia trawienie coś dla mających kłopoty.... PO 100 G: -SUSZONYCH SLIWEK; -RODZYNEK; PESTEK DYNI; -PESTEK SŁONECZNIKA; -PŁATKI OWSIANE; -KASZA JĘCZMIENNA; -KASZA GRYCZANA; -ZIARNA LNU; MOŻNA DODAWAC WEDLE UZNANIA INNE PRODUKTY ZAWIERAJĄCE BŁONNIK. NALEŻY WSZYSKO WYMIESZAĆ, WSYPAĆ DO MISECZKI PORCJĘ, KTÓRĄ ZJEMY , ZALAĆ WRZAĆA WODĄ,(JA DODAJĘ WODY Z MIODEM) NIEZBYT DUŻO, TAK TYLKO ABY NAPĘCZNIAŁO, I ODSTAWIĆ NA PARĘ GODZIN. POTEM DODAC DO TEJ \"PAPKI\" KEFIR, LUB JOGURT, I GOTOWE!!!!!!!!!!!!!!! WYTWARZA SIĘ KLEIK, KTÓRY LECZY WSZELKIE ZAPARCIA... Na pewno można zastosować jako element naszej diety. POLECAM bEdę stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa - mnie na początku waga tez stała w miejscu. Potem sie ruszya i ciągle w dół. Wy sie tez doczekacie. Wpadkami bym sie nie przejmowala. Nie o to chodzi, zeby sie męczyć całe życie. Trzeba miec jakieś przyjemności. Ja sama w sobote kupiłam sobie piwko do meczu. Ale mecz był nudny, piwo mi nie smakowała, a na dodatek bolała mnie po nim głowa. I juz nie mam na następne ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że musze być cierpliwa... iże w końcu waga się ruszy.. ale to jest bardzo trudne odchudzać się dgy efektów jakoś ostatnio nie widać.. a czas ucieka.. a ja musze do tego sierpnia pozbyć się tych 6 kg:) przynajmniej 6 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki w kolejnym dniu odchudzania, Wczoraj byłam nad jeziorem.... boże jak ja okropnie wyglądam w stroju kompielowym!;/ do tego jeszcze waga stoi.... ;( od dwuch tygodni 68 ( ale lipa... mimo że jem mało, na śniadanie jakiś chrupki chlebek a na obiad jakieś warzywa, wczoraj tylko kilko czereśni i to wszystko, boże jeszcze na dodatek sauna w pracy.... czy kiedyś będzie chłodniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWAPIANO - Podobno na początku przyszłego tygodnia ma być chłodniej ale kto tam tych od pogody rozgryzie:) A u mnie też waga stoi - nie wiem jak długo jeszcze ale juz równo tydzień. Dziś się zważe i napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi
hej to ja sie przylaczam do was dziewuszki.musze zrzucic pare kilogramow. zaczynam od jutra. postaram sie jesc maloo jakies warzywa i owoce no w szczegolnosci jalbla i pic duzo wody i cwiczyc.w sumie to zalezy mi na szybkim efekcie:) trzymam kciuki za siebie i za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Witam titi i życzę Ci powodzenia:) Jestem z siebie po dzisiejszym dniu bardzo zadowolona:) Zjadłamdziś: na śniadanie 5 krakersów z plasterkim sera żółtego(wiem że to może przerażać ale tak jest w mojej diecie:P) na obiad jajko na twardo z sucharkiem na kolacje filiżanke kalafiorka i 2 łyżki makreli:) Oczywiście piłam też wodei herbatke \"Slim Trio: spalanie\" Byłam dziś też pojeźdić na rowerku i na którymś topiku przeczytałam o 8 min treningu na mieśnie brzucha:) właśnie wypróbowałm i rewelacja!!!! Dziewczynyściągnijcie to sobie z Emule lub Bear Share:) Dokładnie nazywa się to: 8 minute Abs (workout fitness) .AVI POLECAM!!! Ja bede ćwiczyła to codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu daj link do tych ćwiczeń Dziękuję Witam Cię Titi jest nas coraz więcej To dobrze bo potrzeba nam dużo wsparcia tym bardziej, że prawie każdej stoi waga w miejscu. Nasze organizmy przyzwyczaiły się do zmniejszonych racji pokarmowych. Musimy to razem przetwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tonie jest na żadnej stronce.. ja to po prsotu ściągnęłam pewnie macie jakiś program do ściągania muzyczki i tam własnie wpiszcie 8 minute Abs (workout fitness) .AVI i wam znajdzie i ściągnijcie to sobie na kompa ja nie weim czy to jest na jakiejś stronce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uda Sie
Ja jeszcze nie mam zadnego sukcesu, a samwe porazki, ale chce wam już teraz powiedzieć, zę za tydzieńbede taka laska ze sie w lustrze nie poznam. Za 14 dni to bede sex bomba:)Zobaczycie, jeszcze wróce i pochwale sie sukcesami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się świetnie piszesz. Już moze nie chcę być sex bombą ale chociaż by ta waga się ruszyła w dół. Co robisz, że jesteś taka pewna tym bardziej, że za tobą różne przykrości spowodowane dietami A jak jetst Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odchudzaczki 🖐️ Ostatnio przyzwycziłam się, że codziennie widzę jakieś efekty na wadze, a dziś nic :( Ale to raczej niemozliwe codziennie chudnąć 1 kg. Więc się nie załamuję, zwłaszcza że wszyscy w pracy mówią, że schudłam. No jasne, 7 kg musi być widać. Na szczęście już nie jestem głodna. Mam jedynie ochotę na coś dobrego. Ale trzeba sie powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ostatnio jak ćwiczyłam brzuszki to rano nie umiałam wstać z łóżka i pare dni musiałam sobie zrobić odstęp kilku dniowy zanim doszłam do siebie. A po moim wczorajszym trenisngu 8 minute Abs (workout fitness) .AVI czuje się świetnie i jestem dzis gotowa do dalszych ćwiczeń a przecież systematyczność jest bardzo ważna:) Dietke zaczynam dziś nową ryżowo- jabłkową i tak aż przez 3 dni. Będe jeść teraz 2 torebki ryżu i 4 jabłka dziennie podzielone na 5 porcji:) Mam nadzieję że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki!!! Zważyłam się i nie ma na szczęście żadnych skutków ubocznych weekendu:D Waga stoi w miejscu na 74 ale myśle że niedługo znów zobaczę efekty - już tak to sobie do głowy wbijam że prawie się już tym nie martwie:) COCCINELLA - super że w pracy zauważyli - jak wspomniałaś trudno by było żeby 7 kilo nie zauważyli:).Ale musiałaś się dobrze poczuć!!! Też czekam na takie reakcje ludzi którzy mnie długo nie widzieli...:D To podnosi na duchu i dodaje kolejnych sił do walki! Uda się - cieszę się że się do nas przyłączasz! TITI - jak Ci idzie pierwszy dzień? Gunia powidzenia z nową dietą... A wogóle to szalone kobity jesteście tak o 6 rano pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam zdanie:P jedna torebka ryżu dziennie:P Po śniadanku stwierdziłam że mi wystarczy na cały dzień 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Guniu113 widzę, że bardzo chcesz pięknie wyglądać w tej Grecji. Pisz o rezultatach - teraz już będą tylko pozytywne. U mnie waga stoi. Przykro mi Może ja po prostu za dużo jem??????????????? Dzisiaj będzie mniej jedzonka a więcej wody tym bardziej, że mam jakąś dziwną pozytywną energię. A może to Wam się przyda: ZAMIENNIKI mandarynka (60 g) = 2 łyżki czarnych porzeczek (10 g) = 18,5 mg wit. C 3/4 szklanki ugotowanej fasoli (120 g) = 1 ziemniak (75 g) = 350 mg potasu średni pomidor (150 g) = czerwony grejpfrut (200 g) = 5,5 mg likopenu 3 kawałki czekolady (12 g) = 3 łyżki rodzynek (30 g) = 11,5 mg magnezu łyżeczka masła (10 g) = 4 połówki orzechów (12 g) = 7,5 g tłuszczu kromka ciemnego chleba (35 g) = 1/4 szklanki muesli (25 g) = 2 g błonnika szklanka mleka 2% tłuszczu (200 g) = 2 sardynki w oleju (75 g) = 240 mg wapnia kotlet schabowy (100 g) = kotlet sojowy a la schabowy (65 g) = 20 g białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu113 wysłąłam do Ciebie maila. O ile możesz to odpisz i prześlij. Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coccinella gratulacje 7kilosków mniej to już niezły wynik. A czy wiesz co oznacza Twój nic???????????????????? Marta musimy Cię wspierac bo nie będzie naszego topicu, a musisz przyznać, że rozwija się bardzo i przede wszystkim pozytywnie i kulturalnie OBY TAK DALEJ Za kilka dni ta waga musi się nam ruszyć bo i my się więcej ruszamy niż KIEDYŚ Prawda?????? U mnie strasznie gorąco. Idę po wodę z cytryną. Zastanawiam się nad Cidrexem !?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×