Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

ja od jutra żelazna:) jestem taka zdeterminowana jak nigdy:) dzis juz nic nie zjem.. bo i po co:P:P no chyba że coś malutkiego:P ciesze się że ogólenie poprawiłam swoja sylwetke i swój sposób żywienia. przestawiłam się psychicznie i teraz iwm że utrzywam swoją wage i schudne jeszce więcej: w listopadzie moja 18 wtedy to ja im dopiero pokaże:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisiak26 Halo gdzie jesteś ???????????????????????????????????????????????? Marta ważymy się w poniedziałek ??????????????? Ewapiano szampańskiej zabawy. Przecież dieta odchudzająca to nie więzienie. Bardzo rozsądnie napisałaś. A może ruszy się Tobie przemiana materii ???????????????????????????? Gunia a jak tam u Ciebie Coccinnella to stwierdzenie o hołdowaniu nadwagi przez określony czas .... czysta prawda. Dużo cwiczysz ...jesteś WIELKA. Tak jak wcześniej napisałam dzisiaj rozpoczynam. Prosze wyjaśnij mi na czym polega ta wersja łatwiejsza. Czy to ta do, której link podałam ( do tabelki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia przepraszam ale jako osobie starszej wolno mi napisać, że postepujesz nierozsądnie. Masz jeść - bo skończysz w szpitalu. Nie jesteś ze stali, chociaż piszesz o żelaznej diecie czy podejściu do sposobu odżywiania. PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treniewo piszeodiecie żelaznej:) i naprawde ostatnio zachowuje się dosyć rozsądnie przeciez przez 2 tygodnie już odżywiam się zdrowo i jem :) źle mnie chyba zrozumiałaś ja dziś zjadłam śniadanie tą moją sałatke z serka wijskiego:P na obiad barszczyk i troche kalafiora oczywiście gotoanego i łyżke bigosu z cukini:P teraz niedawno zjadłam z budyniu mojej sistry \"kołderke\" tzn to coś co twardnieje na wierzchu:P dziśobie juz pozwoliłam na dużo:0 i dlatego pisze żenic nie zjem więcej:) ale może troche ryżu z jabłkami mojej babci:) Treniewo dziękuje Ci za troske obiecuje że nie będe się głodzić. chce przejść na żelazną ponieważ jade do Szecji w niedziele i wiem że musze ju.ż teraz sobie jakiś jadłospis ustalić bo potem trudno jest na wakacjach kontrolować co zjadłam a tak jak będe miała czarno na białym co mam jeśc będzie mi łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu dziękuję za wyjaśnienie. Rzeczywiście odżywiasz się dobrze jak na dietkę. Idę czytać o diecie żelaznej> Życzę Ci miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia czy to ta dietka? DIETA ŻELAZNA Stracisz 7-8 kg. W tej diecie bardzo ważna jest kolejność posiłków i żelazne trzymanie jadłospisu! 1 dzień śniadanie: herbata lub czarna kawa obiad: 2 jajka na twardo, 2-3 liscie salaty lub maly pomidor kolacja: duzy kawal chudego mięsa /gotowanego lub pieczonego bez tluszczu/, zielona salata z cytryna 2 dzien s: herbata lub czarna kawa, suchar o: duzy kawal miesa /smazony stek wolowy/, salata z cytryną k: gruby plaster szynki, maly pojemnik jogurtu 3 dzien s: czarna kawa, suchar o:dwa plastry selera smazone na oleju, nieduzy pomidor, male jabłko k: 2 jajka na twardo, plaster szynki, 2-3 liscie salaty 4 dzien s: herbata lub czarna kawa, jeśli musisz-suchar o:1 jajko na twardo, 1 filizanka tartej marchwi, grubszy plaster żółtego sera k: duza miseczka sałatki owocowej, maly pojemnik jogurtu 5 dzien s: 1 filizanka tartej marchwii z cytryną o: duzy kawal chudej, gotowanej ryby, nieduzy pomidor k: niespodzianka, czyli NIC 6 dzien s: czarna kawa, suchar o: duzy kawal gotowanej kury, zielona salata z cytryną k: 2 jajka na twardo, 1 filizanka tartej marchwi 7 dzien s: herbata lub czarna kawa o: kawal miesa pieczonego lub gotowanego, jakis owoc k: to, na co masz ochote a 8 dnia zaczynasz od początku- i kontynuujesz diete przez nastepny tydzień. UWAGA! nie wolno zmieniac kolejności ani składu posiłków-tylko to gwarantuje doskonale rezultaty; pociesz się tym, ze gdy już utracisz te 7-8 kg przez nastepne 3 lata możesz jesc normalnie, bez obawy, ze je natychmiast odzyskasz. CHYBA WARTO WYTRZYMAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! widzialyscie zdjecia Kapki??? dla mnie to guru!! a ja sie zaczelam odchudzac... hmm... 8 mieisecy temu urodzilam core i moja waga zamiast leciec w dol, zatrzymala sie na 70 kilo, jakie mialam dizen przed porodem i nie moglam juz an siebie patzrec, ot co... a dzis juz widze duza roznice.. pozdro g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Treniewo to ta dietka:) a co oznaczają Twoje słowa \"dobrze się dozywiasz jak na dietke\".. mam nadzieje że nie przytyje po tym co zjadłam dziś i wczoraj:(:( kurde..bo ja cały czss ię pilnuje.. ale teraz wiem że musze coś jeść bo jak do Szwecji pojade to tam będzie ciężko o coś dobrego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu miało być odżywiasz i znaczy to tylko to co napisałam, wiecej niż przed 2 tygodniami czy tygodniem popatrz na tapiku wg dat. Po prostu martwię się o Ciebie najnormalniej pod słońcem. Kiedyś pisałam o skutkach odchudzania jednej mojej córki sąsiadki. Wszystko jest Guniu OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewo ja to jakoś tak odebrałam że niby zjadłam bardzo dużo dziś:( i dlatego pytam.. bo ma straszne wyrzuty sumienia.. ale jak sobie pomysle że jade na wakacje i będe tam jadła takie ochydne rzeczy.. ale to chyba lepiej że czasem coś zjem przynajmniej organizm wie że może na mnei liczyć:) może zrobie sobie troche lżejszą dietke na wakacjach.. no zobaczymy:) amm nadzieje że wróce chudsza:) a wiecie kochane że nasz topik powstał 5.07 czyli jutro mija miesiąć:) musimy to uczcic może soczkiem marchwiowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu - soczek marchewkowy, hehe, ja dziękuję. Wolę drinka. Nie mam jakiejś konkretnej daty, dlatego nie jestem taka wytrwała jak ty. Jeszcze trochę i będziesz drugą Kapką. ;) Ja tez uważam, że troche za bardzo się głodzisz. Uważaj na siebie, bo jesteś na prostej drodze do szpitala i/lub anoreksji. A swoją drogą zazdroszczę ci silnej woli. Treniewa - w a6w nie pisałam o łatwiejszej wersji tylko o łatwiejszej połowie.:) Na początku robię 1 serię po 6 powtórzeń, na końcu 3 serie po 24 powtórzenia. Jest różnica, prawda? Faktem jest, że coraz lepiej mi sie ćwiczy. Kiedys przerażało mnie kolejne zwiększenie, teraz wiem, że dam sobie radę. Najlepiej zanim zaczniesz ćwiczyć przeczytaj topik o a6w, przynajmniej pierwsze strony. Unikniesz błędów. I życzę dużo samozaparcia. Melduj, jak ci idzie. Są tam też fajne ćwiczenia na dolne mięśnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... czytając Wasze wypowiedzi można się podbudować - tyyyyle w Was optymizmu - i o to chodzi... ja niestety przeżywam ostatnio lekkie załamanie i nie mam siły na dietę, choć wiem, że gdybym choć trochę schudła to poprawiłby mi się nastrój i samopoczucie... może się zbiorę (bo już byo tak dobrze - zrzuciłam 3 kg a teraz przytyłam 4...wyszło jeszcze gorzej) :( :( :( ehhhh... w poniedziałek wyjeżdżam w góry na tydzień...może tam coś ruszy. Ciężko jest... ojjj... już nie smęcę... gratuluję rezultatów - trzyamjcie sięszczupło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy lało, budziłam się z 15 razy i jak mi się chciało zjeść pizzę, którą zrobiłam rodzince późnym popołudniem. Wtedy nie zjadłam ale w nocy kawałek TAK. Niezbyt smakowało bo miałam świadomość, że nie powinnam ale coś było silniejsze od głosu rozsądku. Guniu, w Szwecji jedzenie jest drogie, tak naprawdę wszystko kosztuje. Gatuluję rozsądku, Ty wiesz co robisz, desperacji w odchudzaniu to należy uczyć sę od Ciebie Poprzednie wypowiedzi może były niezbyt wyrażne w swojej wymowie, ale to tylko troska o Ciebie. O jedno nie mogę Cię podejrzewać .... że zjadłaś za dużo. Gunia przestań tak myśleć. Chyba wiesz czego to początek. Zaczyna się zawsze niewinnie w naszej głowie, a później w niej to siedzi i nie chce wyjść. ...... To JA ANOREKSJA Sandał, ja też nic nie chudnę, tzn. w tygodniu się nie waże. Muszę iść poćwiczyć. Będziesz z nami i będzie Ci raźniej TRZYMAJ SIĘ. Pochodzisz po górach nie będziesz podjadać, piękno gór zastąpisz kaloriami. To dobre rozwiazanie. Coccinnella ja jestem pod wrażeniem. Jaka Ty jesteś wytrzymałą fizycznie. Te 21 powtórzeń to nie ze mną. Dla mnie to niemozliwe. PODZIWIAM Te ćwiczenia są jeszcze gorsze niż te ćwiczenia. Dziękuję za zdyscyplinowanie mnie. Mi tego trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewo nawet nie wiesz jak się ciesze że jesteś na tym forum:) Dziękuje Ci za wzystko🌼 🌼nasz topik trwa już miesiąc:):) STO LAT STO LAT:):) SZCZUPŁYCH LAT:):)🌼🌼 Ja czuje że to forum mnie zmieniło troszke:) czuje że stałam się rozsądniejsza i teraz już zawsze będe zwracała uwage na to co jem i będe dbała o swoje ciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam Dziewczyny życzę osiągania sukcesów w odchudzaniu. Todobrze że jesteśmy już tak długo. ❤️🌻❤️ Guniu113 -> Gania23 to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu pytam ale dobrze, że nie Gdyby było to tak byłoby mi bardzo przykro. Dziękuję za artykuły, już kiedyś byłam na tej stronce ale pewne treści należy sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandał gdy jest nam źle i jest ktoś kto chociaż wspomoże dobrym słowem to jest to pomoc nieoceniona bo płynaca z głębi serca. Zrób rachunek plusy sprawy na lewej stronie kartki a minusy na prawej. Zapisz to. Przeanalizuj, wyciągnij wnioski do dalszego życia i najważniejsze nie popełnij więcej tego samego błędu. Zyć należy dalej. Nie twierdzę, że w ciągłym uśmiechu ale ze zgodą z własnym sobą. To dodaje nam pewności siebie, energii do stawiania czoła dalszym wezwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewo a czy możesz mi bliżej wyjaśnić dlaczego?? ktos się udziela na tym forum pod takim nickiem?? możesz powiedzieć na jakim topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Guniu byłam na topicu o lidzie i meizitangu to w skrócie piszą L/M Pewnie dlatego,że tak podobnie nazywała się dziewczyna i jeszcze spadek wagi gdy czytałam był podobny do Twojego. Ja wiem, że jesteś młodą osobą, całe życie przed Tobą itp. Dlatego też zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha:) Nie Treniewo to nie ja:) niestosuje żadnych takich specyfików.. raczej bym się nie odważyła.. juz wole tak jak to robie do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie jak uczciłyście nasz PIERWSZY MIESIĄC ZE SOBĄ na tej dość yrudnej drodze ... do piękniejszej figury a nade wszystko lepszego samopoczycia A to ode mnie dla WAS wszystkich 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu dziękuję, że tak myślisz. To bardzo mnie cieszy. A to ode mnie dla WAS wszystkich 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Treniewo za wsparcie... jakoś akumulatorki z energią do stawiania czola temu wszystkiemu się wyczerały... ale już calkiem szybko się ładują. Obiecuję Wam, żegdy przyjadę w sobotę, będęważyła co najmnijej 1 kg mniej (to zawsze jakoś mobilizuje) ;) pozdrawiam... idę po wodę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... musiałm zmienić stopkę... ale obiecuj, że już niedługo będzie kwiatków a kwiatków :) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandał tylko należy dalej Cię wspierać OK! za tydzień obie piszemy 1kg mniej a co z jutrzejszym poniedziałkiem. Nie wymagajmy od siebie zbyt wiele bo we wszystkim mozna praedobrzyć. Wszystko w porzadku z tą wodą ale jak jest zimniej to nie chce mi się tak jej pić i czasami robię to z ogólnego przekonania. A wię woda do boju. Stopka na pewno ulegnie zmianie. JESTEM z Tobą. Halo halo czy tak hucznie obchodziłyscie nasze urodzinki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×