Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozena..

nie robie facetowi loda bo boje się że nie umiem

Polecane posty

Gość bozena..

napewno w koncu kopnie mnie w dupe na pożegnanie:o ktos miał kiedys podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
on wciąż powtarza że ma to w dupie czy chce mu robić czy nie ale ja wiedzę że mowi to tylko dlatego bo czeka na odpowiedni moment by mnie kopnąć:) ja bym mu zrobiła naparwde....nie brzydzę się ani trochę ale boję się że zacznie opadać zamiast rosnąć w trakcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie lody to jedna z najlepszych rzeczy pod sloncem a umialas od urodzenia pisac chodzic mowic?Wszystkiego sie mozna nauczyc.Ja tez na poczatku nie mialam nawet pojecia jak penis wyglada i na poczatku balam sie strasznie ze mu zrobie krzywde bo przeciez te ich fiutki to niby takie delikatne i kiedy mi moj facet powiedzial ze na poczatku to mu to nie sprawialo zbytniej przyjemnosci bo nie za bardzo umialam a teraz zawsze powtarza ze jestem w tym mistrzynia i robie najlepsze lody na swiecie (nigdy wczesniej inna mu nie robila;)) ale pamietaj trening czyni mistrza i jak zaczniesz i potem dojdziesz do wprawy to on Cie bedzie na rekach nosil i nigdy Cie nie opusci jak juz zaczniesz to napisze jestem ciekawa jak Ci poszlo a ile masz lat?Jesli moge spytac ja 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
mam 19:) i nie lubię chodzić do zoo:) ja nie chciałabym się uczyć choć wiem że jak niby inaczej mam umieć:P ja bym chciała to w końcu zrobić i żeby był zachwycony a nie próbowac sto razy i za kazdym razie machać głową bezskutecznie..... czy to prawda że usta są słabe i że on nie bedzie za wiele czuł gdy bede się wysilać???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuj ustami
uwazaj by zawsze były nawilzone, liz jezzykiem zołądź, na pewno nic nie bedzie opadało !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
atwo Ci mowić pewnie sama jesteś specjalistką jak wszyscy na kafeterii:P chciałabym wiedzieć kiedy mu dobrze bez pytania...żeby go zaskoczyć. ok...a więc ruszam ustatmi w górę i w dół i co jakiś czas nawilżam i liżę żołądź:P...ale czy to wystarczy? czy nie bedzie to za lekko dla niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojojjjj
mam ten sam problem, mojj facet robi minetke pierwsza klasa, a mi jest głupio bo nie mogę mu sie odwdzięczyc choc mam na to wielką ochote, ale nawet boje sie zrobic pierwszego ruchu, bo współżyjemy ze sobą juz pół roku i tego nie robiłam a tu mu sie nagle dorwe:/ nie wiem czy kiedyś mial to okazje robic z inna, tz. inna jemu ale ja sie boje ze mnie wysmieje:/ chyba ze tak niewinnie zacząć od pocałunków... ni nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka aanka
..w główkę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsgfjk
ja mam dokładnie tak samo:D kiedy robi mi minetkę wariuję i niestety wiem że nie raz już inna robiła mu loda...niestety:( ja niby wiem jak się do niego dorwać;) często już miałam jego penisa w ustach, czasami zrobię dwa ruchy tak tylko żeby nie myślał że się boję:P ale to by było na tyle:o o normalnym lodzie to on już chyba nawet nie śni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź
warto spróbować może będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
ja wiem że może bedzie dobrze...że może bedzie w niebowięty...ale on też minetę robi rewelacyjnie i nie chciałabym ryzykować że coś spieprzę....dlatego pytam specjalistów na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojojjjj
a jak nie bedzie??? nie wiem czy zrobic to tak spontanicznie czy porozmawiać z nim o tym, mówi mi ze jets mu ze mna w łóżku cudownie, ale wydaje mi sie ze podświadomie by tego chciał - jak każdy facet, jakby mi o tym powiedzial było by mi chyba łatwiej, a jak sie zabiore do roboty a on bedzie zbulwersowany ze co ja w ogóle robie????:p jest to mozliwe u faceta?? mój kolega raz powiedział ze nigdy nie dał by swojej dziewczynie do buzi bo ją szanuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie skarbie nie bedzie za słab
o , skąd w ogóle to przekonanie ?! Wez ustami jakiś przedmiot, np. telefon komórkowy, przeciez trzymasz mocno prawda ? czujesz nacisk ustami wiec bedziesz wiedziala ze on tez to poczuje, wierz mi...ale jezeli nie spróbujesz to nie bedziesz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
o juz wiem jak sie robi lache trzeba głęboko do buzi wsadzić i mocno zacisnąc usteczka aż zaboli. Potem bardzo mocno ssac aż sie spuśći a potem połknąć wszystko grzecznie i dac cipkę2 razy, HURAAA! juz wiem umie. Ale dlaczego sperma ma taki dziwny smak, Hmmmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj o robieniu loda w necie. naprawde jest mnostwo instrukcji i dokladnych opisow.nawet nie wiedzialam ze mozna o tym opowiedziec w tak obrazowy i szczegolowy sposob. a potem po prostu pocwicz na jakims podluznym przedmiocie czy bananie i po problemie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa..
ja mam podobny prolem, moze i wiem jak zrobic loda ale nie wiem jaki ma smak sperma ? i nie wiem jak na to zareaguję. Jaki ona ma właściwie smak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
to wyzej to nie ja ale to chyba oczywiste.... własnie czytałam w internecie że usta sa za słabe by zapewnić odpowiednią stymulacje i trzeba przyciskać penisa do wnętrza policzka lub do podniebienia a to juz trochę komplikuje sprawę....problem spermy to dla mnie akurat żadnen problem bo już ją połykałam, ale boję się samej czynności... czytałam tez że nie należy ssać za mocno bo może mu to tylko sprawic ból:) kurde dużo tego żeby pamiętac i robic dobrze....a czy z tym ssaniem to na pewno prawda bo jak ja mam w ustach pensia to on aż się prosi by go ssać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nie mysl tyle
tylko wez do buzi tylko ssij napewno twój facet bedzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
no chyba faktycznie musze w końcu przestać filozofować i zabrać się do roboty ostro bo w końcu faktycznie kopnie mnie w dupę na pożegnanie:P no nic.....namówiłyście mnie. spróbuję przy następnym spotkaniu. jojojojojjjj -----> gwarantuje Ci że Twoj chłopak Cię nie wysmieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie ma na to najmniejszej szansy!!!!!! na pewno bedzie w szoku ale tak przyjemnym że sama bedziesz zaskoczona:D spróbuj go upic troszeczkę. to ZAWSZE działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojojjjj
ciężko go upić tymbardziej że musi mnie odwieźć do domu:) może kiedyś sie odważe ale nap[ewno nie dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
HEJ ja tez tak mam że on mnie musi zawsze odwieźć:D ale nie mozesz np nocowac u niego? czy nie jestescie jeszcze na tym etapie? ja od niedawna nocuję i co mogę rzec...alkohol czyni cuda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolla.
bozeno mam do ciebie pytanie , mowisz ze połykalas juz sperme , jaki ona ma smak czy to prawda ze jest gorzka, widzisz ja jeszcze tego nie robilam ale zamierzam juznie dlugo z moim chłopakiem. odpisz jak mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojojjjj
to dopiero chyba na współnym wyjeżdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
gorzko słony ale nie nieprzyjemny:) tylko konsystencja trochę nie bardzo..... jeżeli wmówisz sobie że masz wstręt do spermy to mozesz miec odruch wymiony, ale mnie osobiście w ogole to nie obrzydza! zresztą kiedy połykasz sperme to jej nie smakujesz tylko połykasz jak niesmaczny syrop i po kłopcie:) smak jest słonawy ale na serio nie jest zły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjshdipqwefwe
ja tez nie robię tego czesto bo szczerze mówiąc macham macham macham tą głową aż mnie szczena boli.. a na orgazm sie nie zanosi.. nie wiem co robic zeby zrobic to od poczatku do konca tak jak trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena..
no właśnie:o czyli jednak cięzka sparwa z tym lodem....ja raz pare razy ruszałam głową ale było dokładnie tak jak piszesz...liczyłam na to że bedzie podniecony jeszcze bardziej a tu ...nie za wiele się działo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×