Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

letnie slonce uszy do gory:) co do tych porazek to ja mam tak samo....dlatego pewnie tak nie moge zniesc tego rozstania :D pomysl o tym egzaminie ze to nie jest zaden wyznacznik sukcesu(nawet jesli jest) pomysl ze to cos malo istotnego, mi cos takiego pomaga,wtedy pisze bezstresowo bo wiem ze nic sie nie stanie jak obleje,choc przyznaje gdzies tam w glebi duszy strach jest. i Chyba nie musze dodawac ze trzymamy wszystkie kciuki ;) Kasiulek wiesz....ja teraz to chyba potrzebuje troszke przerwy od meskiego towarzystwa,nie chce wpadac od razu w czyjes ramiona bo to nie bylaby milosc a chec zapchania pustki kims innym...stracilabym rozeznanie czy to faktyczne uczucie czy tez po prostu zal mnie pchnal do tego kogos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka--> ależ ja nie napisałam, żebyś od razu szukała nowego chłopaka. Oczywiście ja też myślę tak jak Ty. On się sam znajdzie w odpowiednim czasie! Nic na siłę, źle mnie zrozumiałaś ;) Nie martw się kochana jesteśmy z Tobą 🌻 letnie słońce--> ja też będę marudziła jak nad morzem będzie brzydka pogoda!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~Marcheweczka 19~~fajnie ze do nas dolączylas,zwlaszcza mi milo bo mieszkamy blisko siebie ja jestem z Radomia. ~~Kasiulek~~majac na mysli ochlodzenie chodzilo mi zeby bylo kilka stopni chlodniej,zeby sie te upaly skonczyly.Mam nadzieje ,ze bedziesz miala nad morzem ladna pogode. ~~anabelka~~sprobuj sobie znalezc jakies zajecie na wakacje,moze masz jakies hobby to latwiej ci bedzie zapomniec i przez to przejsc. A jaka u was pogoda?U mnie jeszcze dzis duszno,ciągle czekam na deszcz ,ktory jakos nie moze dojsc.Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy będzie
nie jutro tylko pojutrze, przepraszam, mała pomyłka, to z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka19
O jakim torcie mowa??bo nie wiem o co chodzi...chyba juz dlugo ze soba gadacie bo ja nie w temacie.troche mi zejdzie zanim sie do Was wkrece no nie??a jeszcze do tego w srode wyjezdzam do babci na dzialke wiec nie bede mogla sobie z wami pogadac.szkoda:( ale jak tylko wroce za jakies pare dni to na pewno sie odezwe.widzialyscie co na mnie nawypisywali na moim temacie,szkoda gadac...to pzrykre:(dzieki za powitanie monola,a gzdie dokladnie mieszkasz??bo ja czesto bywam w radomiu...i wiem mniej wiecej gdzie jaka dzielnica jest,chociaz zcesciej do Wawy wpadam na zakupy chociaz troszke dalej mam.pozdrowienia dla wszystkich!!a tak poza tym kobiety o wiek sie nie pyta,ale ja chyba moge.ile macie dziewuszki lat,bo swietnie sie z Wami gada,dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi chodzi oczywiście o urodzinki Monoli!!! Sto lat sto lat już zaczynam śpiewać.. :D marcheweczka--> nie martw się, szybko się wciągniesz w nasze pogaduchy. :) A tamtymi komentarzami się nie przejmuj, bo Ci co piszą, to po prostu Ci zazdroszczą i chcą w ten sposób wyładować swoje frustracje. :o Ehh... niestety chamstwa nie da się wyplenić 😠 My jesteśmy z Tobą. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha o torcie to i ja pierwsze slysze:D Kasiu jasne ze wiem o co Ci chodzilo ...tyle ze ja po prostu mam przeogromna potrzebe wygadywania sie ...bede was tu zameczac;) marchewka no my tu juz wstepne zapoznanie mamy za soba:D ale mysle ze dla nowej zrobimy wyjatek i przypomnimy:) ja 5 sierpnia koncze 22 :) i jestem Weronika ogolnie to my tu wszystkie(prawie) lawiatka:D zarloczne na dodatek:D wracaj od babunii jak najszybciej bo przegapisz jeszcze wiecej ;) pewnie zastanawiacie sie czemu mam taki dobry humorek ;) otoz dzis widzialam sie z jedna panna ktora mozna ujac jest dobra znajoma ze studiow mojego \"ex\" boya i co mowila.....ze on podobno strasznie to przezywa:D wczoraj kumple ciagneli go jak co weekend na pilke a on podobno zaszyl sie w domu i nie chcial nigdzie wyjsc...mowila tez ze zaczal wiecej pic:( szkoda mi go jest bo badz co badz tyle czasu ze soba spedzilismy no ale....wnerwia mnie ze on taki zakapior jest zawziety i nie popusci ....a ja wybaczcie ale sie pierwsza nie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka a wlasnie od ktorej to dziewuszki zaczynamy?bo wiem ze ja 5 a ktos za mna 3 dzionki pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~Dzieki Kasiulek za sto lat no juz te moje urodzinki coraz blizej,zaczne nasza serie urodzin. ~~anabelka~~fajnie ,ze sie nie dalas i sie trzymasz,wiem ze nie jest latwo ale oby tak dalej,a on niech sie meczy jak narozrabial. ~~Marcheweczka 19~~ja mieszkam na dzielnicy Michalow,to wlasnie jest przy wylocie na Warszawę.A 2 sierpnia,mam urodziny i to az trzydzieste szoste,mam nadzieje ze nie spadniesz z krzesla,dziewczyny ze mną wytrzymują to i ciebie mam nadzieję nie zrazi moj wiek.No i prawie wszystkie tu jestesmy spod znaku lwa.Ciekawa jestem spod jakiego Ty jestes znaku. A tak po za tym jaka u was pogoda,u mnie nadal bez deszczu bardzo duszno.No ale wyszlam troche z Polą na spacer bo dziecka szkoda i porobilam jej zdjec w plenerze.I tak w ogole to te moje urodziny to spedze sama z malą i siostrzenica bo wszyscy mi powyjezdzali.Myslę ,ze musze sobie kupic jakis prezent i nie wiem co moze macie pomysly jak cos wymyslicie napiszcie.Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nasza ~~23latka~~bo nie widzialam jej dzisiaj na pogaduchach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w listopadzie skończę 28 lat:) Monola...> ile lat ma Twoja Pola? Pewnie już wcześniej pisałaś, no ale ja z wami jestem od niedawna, więc może nie doczytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak Ci zazdroszczę:) Zaczynam marzyć o córeczce, chyba mi zegar biologiczny daje znaki że to już czas:P Ale troszkę jeszcze muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez zawsze marzylam o córeczce,na szczescie sie to spelnilo.No masz jeszcze czas,ale tez zycze ci takiego malego skarbu.Ja to mam bzika na jej punkcie dziecko bardzo zmienia jestem najszczesliwsza na swiecie odkad ja mam.Pozdrawiam i zycze coreczki ale najpierw zdania tego egzaminu,zebys miala juz go z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdam egzamin to może przyśpiesze te moje plany:P Troszkę się zasiedziałm przy tym kompie i rozmarzyłam. Pa Pa dobrej nocki, idę się jeszcze coś powtórzyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Witajcie dziewczyny!!!:-)Nie bylo mnie dzisiaj na forum bo przyjechal do mnie dziś moj facet,pomieszka u mnie kilka dni,teaz akurat poszedl na chwilę do kumpla tak więc mam czas posiedzieć na Kafe;-) Cieszę sie Anabelka,że się trzymasz i ze wsyztsko ok u Ciebie,dobrze ze dzielnie znosisz to rozstanie z facetem. Marchweczka się pytala o wiek a więc ja 12 ierpnia konczę 24 latka;-) Pogoda u mnie nadal duszna,parna i gorąca,wpradzie rano sie fajnie chmurzylo ale po poludniu znow zaczęl grzac slonce i bc duszno:-oNo ale pocieszam sie,ze w tygodniu ma sie ochlodzic;-)I bardzo dobrze,bo ma serdecznie dosc tych upalow i duchoty oraz tych besennych nocy:-( Życzę Wam Kochane chlodnej nocki,slodkich snow i rzeskiego jutrzejszego dzionka:-) Dobranoc Dziewczynki:-)Pozdrawiam🌻Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jestescie kochane :) naprawde te slowa wiele mi dodaja otuchy:) monola co do prezentu to moze hmm.....ja to jakbym sobie miala sprawic prezencik to bym chyba fundnela jakis zabieg w gabinecie kosmetycznym tak dla odprezenia zrelaksowania sie:) a swoja droga to powiem Ci szczerze ze Tobie najbardziej zazdroszcze....i bobaska i tego przede wszystkim ze masz juz poukladane zycie...normalny facet i ogolnie ....czasem mysle czy i ja na to zasluze i doczekam sie takiego stanu... u mnie co do pogody to duchota caly dzien,ale podobno ma sie juz raptownie ochlodzic....taaa jasne nauczylam sie juz nie zwraac uwagi na te ich brednie:( i tak nie sprawdzaja im sie.. ubolewali ze podobno w moskwie \"tylko\" 13 stopnie... ile my bysmy daly za tyle stopni :D 23-latka trzymamy kciuki i napisz koniecznie jak juz bedziesz znala wyniki :) Ja Wam zycze chlodnej i wrecz mroznej nocki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Niestety skończyły się upały i coś mi się wydaję że ten topik jest zagrożony wyginięciem:D Chyba nie dopuścicie do tego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie dopuścimy, przynajmniej ja nie dopuszczę, bo się od Was trochę uzależniłam ;) U mnie wczoraj i dzisiaj nadal gorąco jak cholera 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbarzdiej w lecie lubię słoneczko i 22 stopnie. :D A u mnie teraz 29 stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z chlodnego rana:D u mnie jest wspaniale caly czas pada i jest 23 stopnie:D normalnie istna zima w porownaniu z tym co bylo ;) mi jakos o dziwo humorek dopisuje,tak smacznie mi sie spalo,chyba wyskocze na jakies male zakupki :) a dla monoli oczywiscie wszystkiego Naj z okazji jutrzejszych urodzinek :) kochana masz wszystko i chyba to jest najlepszy prezencik ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka Wy mi tu o deszczu, a u mnie rano były chmury, ale ani kropli nie spadło!! I jet 29 stopni!! 😡 skwar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wreszcie deszczyk popadal i jest 21 st.dla mnie raj,uwielbiam taką pogode.Co prawda w domu jeszcze troche duszno bo to az tak szybko sie nie schlodzi od dachu ale mam nadzieje ,ze bedzie coraz lepiej.Mimo ,ze chlodniej nie damy zaginac topikowy ja tez jestem juz uzalezniona od was. ~~anabelka~~dzieki za rade z prezentem rzezywiscie przydalo by mi sie gdzies wybrac do jakiejs kosmetyczki musze pomyslec.A co do faceta to rzeczywiscie mi sie udalo trafic na normalnego wiadomo nie ma idealow bo my same przeciez tez idealne nie jestesmy,ale zycze ci zebys trafila na takiego co bedzie cie kochal i szanowal.Daj sobie troszke czasu a zobaczysz,ze tak bedzie.W pelni na to zaslugujesz jestes fajną i wartosciową dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~Kasiulek~~moze do ciebie tez dojdzie deszczyk u mnie tez dwa dni sie zbieralo i nie bylo,a teraz popadal.Zycze Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×