Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość 23 latka
gdybyś napisała o co poszlo, to łatwiej byłoby nam doradzić co masz dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~anabelka~~wcale nie musisz pisac jak nie chcesz o co wam poszlo ja to szanuje i rozumiem Cie.Mnie wystarcza ,ze napisalas ,ze zachowal sie nie fer wobec Ciebie i tyle.a nie rozumiem osob ktore sie tak dopytują a tak naprawde nigdy ich wczesniej u nas nie bylo.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monola trafilas w samo sedno ;) i wlasnie o to mi chodzi,ktos pierwszy raz zlozyl w naszych kregach wpis(choc z tego co widze czytuje regularnie ;) ) i juz docieka....czego nie robily stale bywalczynie topiku:) 23-latka prosze uwierz...kazdą kobiete by to odrzucilo... a poza tym tu juz nie ma co doradzac...chce zamknac ten rozdzial swojego zycia raz na zawsze i nie wiazac juz niczego z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
o kurwa😡widzę,ze ktoś sie pode mnie podszył)sorki za to przekenstwo)Chodzi mi o tą wypowiedz z godz.18:12:-oTo nie bylam ja,nie jestem tak wscibska aby dopytywac sie o sprawy o ktorych ktos nie chce mówić...zaraz zaczernie sobie nicka muszę tylko jakis wymyslic aby nie mozna bylosie pod niego podszyć)czyli :-P A co am u Was dziewczynki?jak minąl dzien,u mnie ok,bylam na dzialeczce od poludnia,niedawno wrocilamdzisiaj slonce nawet niezbyt mocno grzalo ale jutro ma byc pobno bardziej gorąco:-oechhhh,liczę na to,ze jednak upaly dlugo nie potrwają:-oŻyzę Wam Kochane milej,spokojnej nocy,słodkich snow oraz udanego,chlodnawego juterka:-) Pozdrawiam🖐️ P.S>jak będę miala nowy nick to napiszę pod nim;:-)Musze tylko coś wymysleć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!To ja,dawna 23 latka;-)Mam juz nowy nick,z racji tego,że mam na imie Aśka i mam juz skonczone 24 lat to taki sobie wybralam nick:-)Od dzis pisze pod nim! lecę spac bo jestem padnięta po tej dzialce,wreszcie teraz po tych deszczach trawnik znow jest zielony;-)A nie zolto-bialy:-omam nadzieję,ze tak zostanie a upaly i duchota nie wroca już:-) Kolorowych snów:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny za to przekleństwa w moim poście ale na serio sie wkurzylam,ze ktos sie podszywa:-oTroche za bardzo się unioslam:-(Wprawdzie nie byl to jakis chamski podszyw ale sugerował,ze to bylam niby ja:-(I że adaję takie wscibskie pytania na temat zycia uczuciowego Anabelka.Jesli ktoś jest taki ciekawski tego to niech wybierze sobie wlsany nick i dolączy sie do naszej dyskusji w sposob kulturalny.Jeszcze raz przepraszam za to przeklenstwo. Pozdrawiam i dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja sie dzieją ludzie mają tupet.Nie przejmuj sie Asia 24 ,tez bym sie chyba zdenerwowala.Pa !Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia 24 nie przejmuj się. Na każdym topiku zjawia się jakiś głupi podszyw i wkurza ludzi. Jak pojechałam nad morze, to u mnie w mieście nie było już trawników, tylko zółte siano i piach. Podczas mojego pobytu nad morzem, padało cały czas. Teraz jak wróciłam, to jak wyszłam na balkon, to własnym oczom nie mogłam uwierzyć :) Jest tak zielono jak na wiosnę!!! Pięknie. Myślałam,że w tym roku już nie będzie trawy, a tu taka piękna nowa zieloniutka wyrosła :) Dobranoc kochane, śpijcie dobrze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 24...> trochę trudno będzie się przyzwyczaić do Twojego nowego nicku:D ale może dam radę:P Anabelka...> Ty to jak modelka jesteś:D fajnie że jesteś zadowolona ze swojego wzorstu, bo ja mam 168 cm i wydaje mi się czasem że jestem za wysoka, znajomi są raczej niscy i nie lubię spoglądać na kogoś z góry:) ale próbuję to zmienić i wmawiam sobie że to oni są za niscy a ja jestem przecież ok:classic_cool: pewnie się ze mną zgodzisz? A tak przy okazji to mój mąż ma prawie 2 m wzrostu:D i co on ma powiedzieć hi hi hi... ale jemu to nie przeszkadza. Kasiulek...> mam podobnie, ja też się porównuję z innymi i często wychodzę na niekorzyść... ale walczę z tym i co raz lepiej mi to idzie, im jestem starsza tym bardziej akceptuję siebie:) Monola...> młoda laska z Ciebie:) pozdrowienia dla Polki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Zaraz wybywam na dzialke z rodzicami kuzynką oraz jej psiakiem ,wrócę wieczorkiem,dobrze,ze jesttam troche cienia bo dzisiejszy dzien zapowiada sie gorąco:-oU mnie od rana praży slonce i jest dość duszno:-(Podobno ma byc tak cały wekkend:-(No ok,jets lato,powinno byc cipło ale NIE gorąco,czasami male chmurki przeslaniajace słońce czy deliktany,orzezwiajacy wiaterek jest potrzebny tak jak letni ochladzajacy deszczyk;-)Chcialabym aby wlasnie takie latao było u nas a nie takie jak w Afryce. Narazie,przyjemngo dnia,buziaki i papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam!U mnie w nocy padalo a mimo tego rano obudzila mnie straszna duchota,jak ja nie lubie tego ciepla.Przypomina mi sie koszmar z lipca.Juz mi sie nic nie chce,jakos mi slabo no i chyba okres sie znowu zbliza i hormony wariują.Ja chce chlodu takiego jak byl wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest ciepło! Dziewczyny nie obraźcie się ale ja zaczynam w takie dni żyć:D taka piękna pogoda i ciepełko:) Miłego dnia dziewczyny!!! Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ~~letnie slonce~~ze chociaz Ty sobie uzyjesz w to cieplo,bo ja to sie juz dusze.Ale chyba w ogole mam jakis kiepski dzis dzien slaniam sie ,zaczelam nawet cos sprzatac ale brak sil.Poty mnie zalewaja moze mnie cos bierze,mam nadzieje ze przejdzie do jutra musi.Nie mam czasu na chorowanie.Pozdrawiam.Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj znowu duszno i gorąco 😭 A już myślałam, że to koniec upałów, a u taki klops... Buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy chyba powrót upalow bo znow duchota i spiekota:-oRano obudziąlm się i normlanie nie bylo cyzm oddychać,parno i duszno,otwarcie okien nic nie daje:-(Ja chę aby znowu bylo deszczowo i rześko,nie chcę upałów😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez strasznie duszno cos sie chmurzy moze popada.Okropnie,juz sie odzwyczail czlowiek a tu znowu.Mam nadzieje ,ze tylko do niedzieli jak mowili.pozdrawiam was!Musimy jeszcze to wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplolubna
a ja dopiero teraz czuje sie dobrze nareszcie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak sobie pomyślę, że to prawdopodobnie ostatnie takie upały w tym roku, to mi się z radości skakać chce :D Jeszcze tylko 2-3 dni ponad 30 stopni, a potem już nasza ulubiona temperatura aż do kwietnia następnego roku. Normalnie raj na ziemi. Żyć nie umierać :D Tylko na co wtedy będziemy narzekać ;) Zastanawia mnie też, gdzie się podziała autorka topiku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nickowa
glupie jestes baby i tyle.po to jet lato by bylo cieplo zima u mas trwa ponad pol roku.malo wam?od pazdziernika do kwietnia.chcecie tez latem chodzic w kurtkach i spodniach?kiedy mozna isc nad rzeke basen czy na plaze jak nie w tedy gdy jet 30Cu nas woda i tak jest zmna nawet jak upaly trwaja miesiac czasu.kiedy mozna wyjsc na slonce oplalac sie kapac grac w siatkowke na plazy chodzic w klapkach i letnich sukienkach?nie najlepiej by bylo jakby zima trwala 12 miesiecy i caly czas chodzic w czapkach i szalikach spodniach swetrach itp.a takie lato jak jest 18 czy 20 C to co to za lato.tyle to powinno byc w kwietniu czy maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam kocham snieg,deszcz,kataklizmy,grad,zawieruchy,jak o 16 jest juz ciemno,rece mniej bolą bo nie musze zaslaniac zaluzji.Tak fajnie jest chodzic w kozuchu i kozaczkach.Nos tak od mrozu sobie zamarza.Juz nie moge sie tego doczekac,az sie rozmarzylam. Pozdrawiam was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasiulek !Tez sie ostatnio zastanawialam gdzie jest zalozycielka topiku,mam nadzieje ,ze sie gdzies nie przegrzala bo dawno jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Kasiulek!!! W Dniu Twych Urodzin śle Ci Najpiękniejsze Zyczenia, Samych Radosnych Chwil i Spelnienia Nawet Najskrytszych Marzen! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek,wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin:-)🌻🌻🌻Dużo zdrówka,radości,mnóstwo szczęścia i pomyślności,uśmiechu na twarzy i spełnienia wszystkich marzeń🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę zaraz spać bo jestem padnięta😴Miłej nocki,slodkich snów oraz udnaego juterka Kochane Forumowiczki:-)Pozdrawiam:-) Dobranoc🌻Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym byla ostatnia?;) Kasiu Wszystkiego Naj( nigdy jakos nie bylam oryginalna w skladaniu zyczen) spelnienia najskrytszych marzen i pamietaj ze jestes jedyna taka Kasia ;) nie ma zadnych porownan:)🌼 mnie ostatnio nie bylo na topiku ale widze ze sie sporo dzialo nawet podszywacze i do nas zapukali :D 23latka ja tak podejrzewalam bo cos mi sie lekko wierzyc nie chcialo ze do tej pory bylas ok a teraz wscibska;) ale juz chyba ktos tu kiedys mowil ze poki sie nie zaczerni nicka to beda takie akcje,taka uroda juz widac tego forum :( co u mnie...lekkie podgrzanie temp mi przeszkadza ale o tym chyba nie musze mowic bo to oczywiste..:) widzialam sie znow z Nim...ehhh bylam na grillu a ze mamy wspolnych znajomych on tez tam byl....znajoma potem tlumaczyla sie pomylka :] no coz owszem serduszko jeszcze mi mocniej zabilo ,rozmawialismy....nawet po pewnych jego slowach myslalam ze moze....jeszcze raz sprobowac...i fakt w tym momencie zapomnialam to co sobie nawet tu przed Wami obiecywalam ze to juz zakonczony rozdzial mojego zycia....duzo powiedzial takich slow ktore zmienily moja zlosc do niego ale...nie wiem co dalej....ja jestem troszke skolowana,nie wiem co czuje i czego w tej chwili od niego oczekuje... pozdrowienia dla reszty ekipy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny jesteście kochane 🌻 Dziękuję Wam pięknie, aż się wzruszyłam ;) Dziękuję za wszystkie życzenia. Najbardziej podobało mi się stwierdzenie anabelki, że jestem \"jedyna taka Kasia\" :D Jakoś mnie to podniosło na duchu :) anabelka-> w sprawie Twojego byłego, to moim zdaniem powinnaś jeszcze poczekać. Bo jeśli on jest Ci naprawdę pisany i to miłość Twojego życia, to jeszcze będziecie razem. A jeśli nie, to uczucie wygaśnie i czas zaleczy rany. Nic na siłę. Co ma być, to będzie. Nie zmuszaj się do jeszcze jednej szansy. Jeśli po dłuższym czasie będzie Ci go brakowało, to dopiero to będzie znak, żeby spróbować jeszcze raz. 🌻 Aby do poniedziałku (bo ma być już chłodniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!Dzisiaj u mnie wyjątkowo duszno,gorąco i parno:-oNa dodatek dziś wieczorem moi znajomi robią imprezke a ja mam dlugą do ziemi kieckę,wprawdzię letnią,z lekkiego materialu ale jednak i tak w niej jest gorąco,będę musiaal jechac w niej przez cale miasto w taka duchotę:-oJetsem zla na siebie,ze wzesniej nie przygotowalam sobie na dzis czegoś krotkiego😡No coż,jakos to przezyje nawazniejsze aby imprezka się udala;-)Moze wieczorkiem jak będe wracac cosik się ochlodzi... Miłej,spokonej niedzieli Wam zyczę,przyjemnego wieczorku oraz dobrej nocki:-) Pozdrawiam🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzisiaj duchota i żar :( Ale teraz coś brzmi i lekko pada. Uanej imprezki życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!U mnie na przemian slonce z burzą dzisiaj.Teraz wlasnie znowu pada mam nadzieje ,ze juz zostanie tak chlodniej,bo tez mam dosyc duchoty.Dawno nie pisalam jakos ,ale wczoraj mialam straszny kryzys okropne zawroty glowy tak mnie lapie co jakis czas na szczescie rzadko ze okropnie mi sie kreci nawet wstac nie moge z lozka.Dzis juz lepiej ,ale pozniej przez kilka dni mam uraz i sie boje ,ze to sie powtorzy.Nie zycze nikomu to jest okropne. Asia 24 udanej imprezy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!Wrócilam z imprezki ok.1 w nocy,impreza byla udana,fajnie się bawiłam, nie zagotowalam z gorąca bo na szczęście ok.20-tej zaczęło trochę kropic i nieco się ochlodzilo:-)W nocy jak wracałm bylo mi nawet trochę zimno(cudowne i zapomniane uczucie przez te upaly:-P)Dzisiaj rano znow grzalo slońec i bylo gorąco,teraz dalej jest bardzo ciepło ale cos sie chmurzy,może popada i będzie chlodniej;-) Monola--->mam nadzieję,że dzisiaj czujesz się lepiej,zawroty glowy to okropna dolegliwość,czasami mnie też to bierze,szczególnie gdy na dworze się duszno i upalnie:-oOby takich dni bylo jak najmniej.... Udanego dnia dziewczyny:-)Pozdrawiam serdecznie i papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×