Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!Trochę długo nie bylo mnie na forum ale osttanio jestem bardzo zajęta i nie za bardzo mam czas na net:-oAle fajnie,że Wy tu jesteście i coś piszecie,mio znowu Was widzieć:-)Mam nadzieję,że u Was kochane wszytsko w porządku,u mnie jakoś leci,za dwa tygodnie jadę do Lodzi ,do faceta na kilka dni.Cieszęsię na ten wyjazd,tym bardziej,że pogoda sprzyja podróżom,zawsze nie lubilam jak musilam gdziekolwiek jechać latem, czasie upalów a siedzieć kilka godzin w pociagu w czasie skwaru jest bardzo niprzyjemn,teraz pogoda jest wg mnie idealna ,taka typowo jesienna i rześka,ma eraz wiecej ochoty i energ do działania niz latem,w czasie lipcowym upalów gdy uschalam i się roztapialam:-oTeraz gdy sobie o tym przypomną to tym bardzie doceniam naszą kochaną jesień;-) Życzę Wam Kochane milego wieczorku i danego wekeenu,postaram się jak tylko znajdę czas wpadać na nasz topik:-)Trzymajcie się dziewczynki.Pozdrawiam i papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asia 24! Milo ,ze Ty tez jestes i u Ciebie wszystko w porzadku.Mam nadzieje ze czasem pogadamy jak bedziesz wolna.Moze i anabelka sie odezwie ,ciekawe co u niej ?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zyjecie? U mnie dzisiaj pierwszy snieg.Co u Was napiszcie cos.Pewnie zajete jestescie praca ,studia.My z Polą w domku sobie siedzimy ,ostatnio sie troche przeziebiamy.Ale jakos leci po woli tylo patrzec jak beda swieta.Pa!Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monola :) Ja właśnie piszę pracę mgr i nie mam czasu na nic :( U mnie dzisiaj tez śnieg, ale taki drobniutki, taki brzydki. Ja bym chciała już taki ładny z dużymi płatkami :) Ucałuj śliczną Polę ode mnie 🌻 A jak się czujesz z związku z pogodą? Ja doskonale :D Naraszcie jest czym oddychać i można pokój przewietrzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,ze sie Kasiulek odezwalas!No u mnie tez chlapa narazie Pola sie nie moze najbardziej doczekac na taki duzy snieg.Marzy juz o sankach i balwankach. Dzisiaj musialysmy na chwilke wyjsc to ona sie tak cieszy jak zakladam jej rekawiczki ,chyba lubi zime po mnie.Gdyby tylko nie te przeziebienia to jest ok.bo troche boli mnie jeszcze gardlo ,ale sie kuruje.Ja lubie jak tak sie siedzi w domku w taka pogode ,zapalam lampke biore kocyk jak Pola mi da to cos poczytam. Czekamy tylko na tatusia moze juz wroci za niecale dwa tygodnie ,troche mu sie przyjazd opoznil.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam siedzieć w domku w taką pogodę pod kocykiem z ciepłą herbatką z cytrynką :D A najbardziej to lubię gdy wieczorem jest już ciemno i pada taki \"gruby\" śnieg, tzn. takie duże płaty śniegu, które tak powoli i gęsto spadają.... Ehh... rozmarzyłam się. Uwielbiam wtedy spacerować... jak snieg skrzypie pod butami... Uwielbiam tez tą przedświąteczną atmosferę w sklepach i supermarketach :D A Wy kurujcie się szybciutko :) Dwa tygodnie szybko zleci i mąż będzie znowu razem z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Fajnie,że sie odezwałyście,dzisiajmam trochę wolnego czasu więc siedzę obie na necie popijając owocową herbatkę:-)Dzisiaj u mnie spadl pierwszy śnieg,rano się budzę,patrzę przez okno a tam wszystko przykryte białym puchem.I to świeże,rześkie powietrze;-)Warto było na to czekać wytrzymując te lipcowe upały:-PTeraz już nie mogę doczekać się Świąt;-)Ach,już czuję zapach choinki,świątecznych potraw;-)Dla mnie święta moglyby być co miesiąc albo i częściej:-DUwielbiam je!!!! Mam nadzieję Kochane,że u Was wszystko ok:-)Monola zdrowiej szybko z Polą,ucaluj Ją ode mnie:-)Kurujcie się aby na powrót Twojego męza bylybyście już zdrowiutkie:-) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka:-) Papa🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! ale milo widze ,ze sie Asia 24 odezwala. Ja tez juz nie moge sie Świat doczekac tez uwielbiam ten nastroj,choinka dekoracje,kolędy. No juz niedlugo szybko zleci. No i co rok Pola starsza i wiecej rozumie.Teraz czeka na Mikolaja ciagle pyta czy jest juz grudzien. Ciekawe co sie dzieje u naszej anabelki,jak jej kolano i jak jej sie pracuje.Mam nadzieje ,ze moze sie odezwie do nas. Dzieki za pozdrowienia,trzymajcie sie cieplutko!Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Co tam u Was?? U mnie dzisiaj - 10 i piękne słońce. Fajnie :) Takie świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo
jest cudownie rześko :) Oby trwało i trwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK JAK DZISIAJ MOŻE BYC
CAŁY ROK;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:-)Super,ze ktoś sie odezwał na topiku,wpadam tu czasami,jak masz trochę wolnego czasu ale coś ostatnio tu cicho:-(Ale za to pogoda jest wyśmienita;-)Nie ma upałów i aż chce się żyć:-DWielkich mrozów też nie ma wiec jest się z czego cieszyć:-)Naprawdę taka łągodna zima jest fajna;-)Rzeczywiście tak mogłby być calutki rok;-)Może być nawet cieplej,wiosną też będzie dobrze,ważne tylko aby nie bylo takich upalów jak w lipcu:-P Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia fajnie, że się odezwałaś, bo już myślałam,że zostałam sama :) Ja bym chciała już wiosnę, ale tak 15 stopni :) Wtedy jest fajnie. Potem jest już gorąco. Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:-)Co tam u Was słychać?U mnie wszytsko ok,robi się coraz cieplej,wiosna idzie;-)Tak cieplo,wiosennie moze być ały czas,nawet latem,upały nie są potrzebne:-PDelikatne,wiosenne słoneczko zupełnie mi wystarczy do szczęścia;-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :) Co tam u Was słychać?? U mnie znowu upał 😭 Ja nie chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
ja tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w domku 20 stopni
i nie mam klimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie ciesze sie ,ze jest tak cieplo ,ale jeszcze troche i bede narzekala :O ...i cierpiala 😭 pozdrawiam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ja też się pocę jak mysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:-)Co tam u Was słychac dziewczyny?U mnie wszystko ok,z wyjatkiem tych upałów,ktore znowu powróciły:-oJa tak nie chcę😭Dopiero maj a tu żar leje sie z nieba:-(Ja chcę żeby było chłodniej!!!!!!!!!!!!!!!!!Taka pogoda jak dzis to normalnie koszmar minionego lata:-o:-PNo ale pozostaje miec nadzieje,ze kiedys to sie skonczy;-)Tak zawsze grzac nie moze! Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia 🖐️ W tamtym roku też miałyśmy nadzieję, że przestanie grzać, a grzało i grzało uparcie przez cały lipiec :o Dopiero trzeci dzień upału a ja już mam dość, już mi się skończył powietrze i się duszę :( A co tam z innymi zeszłorocznymi bywalczyniami tego topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe włąsnie ,co z pozostałym dziewczynami z tego topiku...odezwijacie się🖐️ Ja wyszlam spod prysznica,chwilke pomoglo...ale znow sie roztapiam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Bardzo dawno nie zaglądałam na Kafeterię nie pamiętam już kiedy .Dzis tak pomyślałam ,że sprawdze czy topik jeszcze istnieje.A tu niespodzianka widze,że jesteście .Ale się ucieszyłam .Buziaki dla Kasiulka i Asi24 ,witam też nowe osoby!!!No niestety nasze piekło znów się zaczęlo niestety.Znowu przestaję normalnie funkcjonować.W niedzielę przyniosłam wiatrak z piwnicy i sie chłodzę. Napiszcie co tam u was co się zmieniło przez ten rok? u mnie ok.Pola bardzo urosła i coraz bardziej wygadana.Pozdrawiam ! Całuski !Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to doda za 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zmieniło się tylko tyle, że za miesiąc kończę studia i trzeba szukać pracy :( A no i za niecały rok wychodzę za mąż :D Buziaczki dla Poli, na pewno już bardzo urosła! A ja dzisiaj musze jechać na zajęcia w taki upał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Monola miło,że znowu jestes na kafe.Kasiulek gratul;acje z powodu ślubu:-D U mnie w sumie nic się nie zmieniło.Swój slub planujemy z chlopakiem jakies 2 latka ale narazie nic jeszcze nie ustalalismy szczegołów.Jak narazie ide na ślub kuzyna 2 czerwca.Fajnie ale obawiam sie co będzie jak nadal będzie taki skwar:-oChyba nie padne z gorąca w kościele czy na sali:-P Wiem,jedno,jak będzie mój slub to na pewno on bedzie we wrzesniu lub pazdzierniku,kazdy miesiac jest dobry byle tylko nie taki upal:-oPrzeciez normalnie mozna sie zagotowac w taką pogode w sukni slubnej,do tego nerwy,stres:-oPodziwiam szczerze te panny mlode,ktore maja ślub w taką upalną pogodęa pomimo tego wytrzymują cały dzien piekne,eleganckie i uśmiechnięte:-)Echhh,zycie osobnika zimnolubnego jets cieżkie w taka pogodę:-( Pozdrowki dla Was dziewczyny,Monola ucaluj Polę ode mnie:-)🌻 Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Asia za gratulacje 🌻 Nasze wesele będzie w połowie kwietnia więc raczej upału nie będzie :) Ja też nie wyobrażam sobie, że mogłabym brać ślub np. w lipcu, gdzie jet 30 stopni!!! Ehh... Cały tydzień ma być taki skwar!! ja już mam dość. Jak sobie pomyślę, że to dopiero początek, bo potem jeszcze cały czerwiec, lipiec i sierpień będą upały, to jestem taka zła!!! mam ochotę wyjechać na północ!! Nienawidzę upałów!! Nienawidzę się pocić i dusić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×